Tema: NBA playoffs

http://i2.cdn.turner.com/nba/nba/dam/assets/130417204513-playoffs-graphic-for-3-pack-version-2.home-t3.jpg

Evo 20.4  štartamo z neprespanimi nočmi!

Kdo je vaš favorit? Se bo Miami sprehodil do zmage? Bo OKC spet zmagal na zahodu brez Hardena? Mogoče rutinirani Spursi zdaj, ko so TMaca podpisal  default/big_smile . Imajo Lakersi brez Kobeja kaj šans, je Dwight dorasel izivu? Kako daleč bo prišel Lob City?

Za Droja pa itak vemo da bo NY z Melotom na čelu champion  default/big_smile

40

Re: NBA playoffs

Če bi moral stavit, bi stavil na Miami. Drugače pa navijam za Bullse, ampak brez Derricka v formi ne bo kaj letos...

00

3

Uf, Tmac je nazaj, zdej bom pa celo spurse pogledal kakšno tekmo.   default/big_smile  default/big_smile   
Lekcija ki jo je dal spursom par let nazaj  default/big_smile  default/big_smile   

50

Sem navijač L.A.Lakers-ov.

Give fish a chance.
13

5

Miami brez napora. OKC bo spet preveč odvisen od KDa, ni še njihov čas. LAC bi lahko presenetil, če bi Griffin igral kot je treba. Denver pa bo pokazal svoje zmožnosti že v prvem krogu. Na vzhodu pa razen Miamija, ne vidim ekipe ki bi jim bila približno konkurenca, NYK in Brooklyn so preveč ozko usmerjene ekipe, Bullsi pa brez Rosa preveč nihajo. Indiana bo tako kot Denver že v prvem krogu pokazala česa so zmožni in lahko presenetijo.

V naslednji krog po moje gredo:
ZAHOD:
OKC, SA(če bi bil kobe bi LAL), Denver, LAC.
VZHOD:
Miami, NY, Indiana(čeprav bo težka serija), Brook vs Chicago pa bo zelo težka.

20

Celticsi ! default/big_smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
21

Los Angeles Lakers!!!

13

8

Michael Jordan se vrača

03

9

dkotnik napisal:

Michael Jordan se vrača

Bile so govorice, da bo pri 50 odigral eno tekmo, ampak slabo kaže.

00

10

na vzhodu je miami letos enostavno premočen. se mi zdi da se bo do finala sporehodu. edini konkurent so mu knicksi. pa še to bo težka serija za njih.

na zahodu je pa popolnoma druga zgodba. clippersi znajo presnetit. se mi zdi da imajo zelo močno klop. pa tudi od forme griffina je odvisno imo. nuggetsi so letos pozitivno presenetli. doma so zelo močni(38-3) tako da treba tudi na njih računat. lakers-si se mi pa zdi da brez kobe-ja niso velik favorit. ostali na zahodu pa mi nekako nedelujejo da bi lahko naredili presenečenje razen seveda thunder in spurs ki so izraziti favoriti ampak slednji brez ginobili-ja ne vem če lahko pridejo v semi-finals. t-mac je pa itak igral na kitajskem tok da ni v neki izraziti formi kot je bil včasih pa tudi v letih je in se mi zdi da ne more naredit nek velik vpliv na ekipo in tekmo.

moj pick: ponovitev lanskega finala. miami 2x zapored prvak. lebron mvp.

http://www.nbaplayoffsbracket.com/2013/index.php#

Zadnji popravljal galzar (18-04-2013 21:21:55)

10

Boston bo presenecenje ! 2k gre na 4.2 na pinnu .... verjetno bo flip oz 60 /40 za NY...!

10

MamiNaKoki napisal:

Boston bo presenecenje ! 2k gre na 4.2 na pinnu .... verjetno bo flip oz 60 /40 za NY...!

jaz sn tud naložo na boston,sicer "malo" manj kot ti ,ampak za dopust bo,če vseka  default/smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

SA bo mlel letos... Prevec so u igrani.

Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.
03

melo pa JR jih bosta sama zmlela default/smile

00

a bo kje prenos telih tekem al bo treba gledat stream?

00

16

o kdo ve če je možno z enim NBA league pass ob istem času gledat na več PCjih?

00

17

SA bo standardno - v rednem delu rastura, v končnici pogori..še une jadne lakerse ne vem če bodo premagal default/smile

HEAT NATION default/wink

01

zono napisal:

o kdo ve če je možno z enim NBA league pass ob istem času gledat na več PCjih?

ne

"Money won is twice as sweet as money earned"
00

19

če se ne motm smo lani naredili nekaj podobnega. dejmo fantje da mau popestrimo temo naj vsak nalepi kako bi po vaše potekali playoff-i letos.

jaz sem si zamislu nekako takole:

http://shrani.si/f/15/hJ/1sbWGhhL/plays.png

moj favorit za presenečenje je denver. letos res odlično igrajo tok da mislim da lahko pridejo vse do semi-finals. na vzhodu edina ekipa katera lahko preseneti se pa stirnjam da je bosotn. če hočjo presenetit more garnett odlično odigrat pod košem(kar bo težko ker ni 100% zdrav), pierce mora zadet par težkih metov(če bo v svoji a formi se mi zdi da lahko), green more res odlično odigrat tako v napadu kot v obrambi, terry-ju se more bit v formi takšni kot je biu v finalu z dallasom in bradley se more nekako postavit v copate ronda kar bo tudi težko. ker je tako veliko dejavnikov se mi zdi da bojo knicks-i šli naprej. me pa ne bo prenestlo če bojo igrali "game 7" za nadaljevanje v playoffih.

10

prvo daj link  default/smile

00

21

sem ga že enkrat priplepu v mojem prvem postu. sm najti bo bom še enkrat. default/smile default/smile

hf

Zadnji popravljal galzar (19-04-2013 15:53:16)

00

nekak mam občutk da znajo zmagat Boston Celtics......pa ne zato ker so tko dobri...

Zadnji popravljal dohc-sohc (19-04-2013 16:27:18)

20

galzar napisal:

sem ga že enkrat priplepu v mojem prvem postu. sm najti bo bom še enkrat. default/smile default/smile

hf

ja to vem,samo ne znam izpolnit tabele  default/big_smile

00

24

default/big_smile default/big_smile default/big_smile

prt scr, prlepis v slikarja pa se igras. ne rabs nc izpolnit. default/big_smile default/big_smile default/big_smile

00

25

Lahko tudi tlele potegneš dol pa vneseš, sam ni tko lepo kokr če se s slikcami poigraš  default/smile

http://printyourbrackets.com/images/fillable-nba.pdf

00