Tema: Hyper HU Pstars 2013

Yo,

na brzino sem se odloču, da bom mel svojo temo....morem bit discipliniran, ker mi kej drugega tut ne preostane pa bo tole ziher pomagal...kot nekateri mogoč veste sm še pred 14 dnevi bil najbolj pametn kak bom po morju šaltu na 15ke...ko sm se pelal iz morja sm pa fasu tako kazn, da bi lahka šou tut u arest za 60 dni na hrvaškem default/big_smile ker sm bogi študent, ki se financira sam, je blo treba dvignat bolj al majn cel bankroll pa vrnat starim, ko so mi založl....AAAAAAAAAAAAA default/hmm pr***** bu*****bu***********#$"%%&Q#/$#"$"$"#
Moj part time job mi plačuje najemnino pa še neki malega, sam polovica mesečnega incoma more pridet iz pokra->GOPRO OR DIE TRYIN?
Edina dobra stvar pri vsem skupi je ta, da nimam na faksu letos skor nič obveznosti, tak da lahka igram poker cele dneve in noči, razn takrat ko ga žuram...žuram pa kr dost! Pa tut na splošno sm v zadnjem času ratu volume beast, 4 mize skoz, heh ko se spomnem januarja ko sta še dve mize ble preveč pa sm bil na timebanku skoz default/big_smile
V glavnem neki rolla sm dal za kazn, neki ga mam na strani, da nebo treba cashoutat čist vsega kar bom zaslužu, čeprav bom definitvno mogu delat male cashoute ampak bom to nadoknadu z res malce sick volumnon.
Predn mi začnete bluzit o tem kak si nj najdem službo pa talat minuse bom reku to: realno gledano je vsaka služba, ki jo lahko dobim kot študent tako slabo plačana in tolk časa vzame, da se mi dejansko ne splača, pa tut ne mislim pečit hamburgerjov pa kuhat kavic antipatikom....pa še vsak šiht bi se rahlo križu z mojim part time jobom, ki ga obožujem  ( 6 ur na tedn) in pa žuranjem, ki ga pa jasno tut obožujem. Prav tako pa obožujem poker in sem prepričan, da lahka že na je**** mikrotih zaslužim več, ko prek študenta default/smile

Pusto sem si 50$ bankrola, grinda se 1.5$ HHuje, 4 mize 100%....bankroll managementa ni čist točno določenga, tejkanje shotov itd. ( vseeno v nekih mejah normale default/smile ) sem pa kar se tega tiče izredno stabilen, se mi ni problem spustit nižje al pa celo cel dan igrat nižje kot bi si lahko privošču, če se ta dan ne počutim 100%. Tilt mi ne dela problemov čeprav realno gledano lahka to nekdo reče šele takrat, ko runna 220 buyinov pod evjem default/roll

Evo za mano so prve slabe 3 efektivne ure igranja, bom pa še igral dans do kakih 4ih zjutri, ker pa dejansko uživam....morm rečit, da se prav fotra počutim vsem na temlem limitu, kar je zakon, ko dobim v glavo celo retrospekcijo moje igre, ko sm par mescev nazaj spoznal tele hyperje pa do danes. BTW mi lahka prosim kdo pove kak se printscreen nardi, da mi nebo treba zraven pisat roija pa winrate in bo stvar bolj pregledna....????!!!!!!
w=58%, r=11.4%

“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”
10

2

Re: Hyper HU Pstars 2013

GL ampak pomoje se ti splača na FTP prestavit dokler ne prideš nazaj na 15$, dost večji RB, promet pa tudi ni problematičen. Če imaš Windows 7 klikni start pa vpiši notri Snip, en tak uporaben programček.

10

Kady maš kr prav za Full Tilt...sam zdle mi še fali okol 300 vpp za 10k 50$ stellar pa še morm to izkoristit, se pravi par dni še na starsih...pa promocijo od tilta je zanimiva, tale rakeback booster al ka pač je, si bom jutr bol pogledu...sm pa probu par iger za foro, pa si bom verjetno mogu kako drugo temo dol potegnat, sm bil kr mal zgublen na 4ih mizah default/hmm  pa hvala za snipperja oziroma če kdo tole išče pa ma slovensko verzijo: orodje za izrezovanje default/big_smile  sm se kr mal namuču, da sm ga najdu.... default/smile

Dan zaključen, škoda za svinjarijo nekje na 2/3 sam dejansko pa nič kei posebno presenetljivga...se mi pa zdi, da sm cel dan slabo runnu, pač velik setupov pa to, ne sam ev razlika.....vseeno, kar je važn je 8,6% ev roi pri 4 tablanju, kljub temu, da gre za najnižji limit sm lahka zelo zadovoljen!!! default/wink

Uf jutr pa petek dan za metek, kot kaže bomo feštal cel vikend, sam vseen hočem not spravit lepo število iger...razn če spoznam kako hudo bejbo, ko me ne spusti domov default/smile  default/big_smile  default/heart

00

4

ne bomo ti tezili, da najdi siht
tezili bomo, da zmanjsaj kolicino zurov in bo broll naenkrat vecji default/big_smile

00

najdi si šiht, pa nehaj zabijat čas s sedenjem pred računalnikom in gemblanjem....

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

veliko uspeha.

pri pokru, ne pri iskanju šihta
default/smile

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

Svaka čast da lahk to premaguješ ob 4 tablanju, men že 2 mizi ornh probleme delati, ob 4ih se mi pa pomoje že kr vrtet začne  default/big_smile

Now is blessed - The rest remembered
00

prlek napisal:

ne bomo ti tezili, da najdi siht
tezili bomo, da zmanjsaj kolicino zurov in bo broll naenkrat vecji default/big_smile

default/smile

maliprofi napisal:

najdi si šiht, pa nehaj zabijat čas s sedenjem pred računalnikom in gemblanjem....
default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile
veliko uspeha.
pri pokru, ne pri iskanju šihta
default/smile

ne morem, ker sm degeneriran gambler default/hmm  default/wink

klifhanger napisal:

Svaka čast da lahk to premaguješ ob 4 tablanju, men že 2 mizi ornh probleme delati, ob 4ih se mi pa pomoje že kr vrtet začne  default/big_smile

no pain, no gain...men se je tut vrtel od štirih, zdj pa brez problemov žgem dolge sessione...sm gledu prej tvojo temo pa razliko v roiju, ko multitablaš, sam pomojem te to ne sme odvrnat od tega, da še naprej igraš vsaj dve mizi...vseen ni tak ekstremen vzorec, lahko da malce slabše runnaš med multijem pa to...sam roi tut ni edini kriterij, ki ga morš upoštevat, bolj je nekak važen $/h...pa mogoče tut malce psiho blokade, ko si človek sam pri seb reče: o šit, zdj bom pa dve naenkrat zgubo itd...
Morm pa priznat, da kljub temu, da preveč (ane Prlek? default/big_smile ) žuram, zelo skrbim za svojo kondicijo, tek pa fitnes sta pri men prisotna vsak dan skor, to je pa pomojem izrednega pomena za koncentracijo oziroma iz izkušenj rečem, da je nivo moje igre med drugim tudi funkcija moje telesne forme ( lol-moja bivša profesorca matematike bi bla ponosna na tole izjavo default/big_smile )

Še dve avg population tendencies, za ta limit:
1. velik preveč kličejo notAI 3bete, zato je moj range omejen zgolj na value hande
2. kadar imajo pozicijo in skinejo set na poparjenem boardu vsi od prvega do zadnjega čekirajo flop...oziroma kadar cbetajo 994 c/r zarinem cel moj range razn monstrov

00

Po rekordnih 9ih zaporednih porazih in pa bustanih vseh 18 satelitov za sunday spark, s fppji od včiri, je čas da kr zaklučim, ponavad nebi, me nekak ne prizadane neki, sam dans je pač petek:D jao moji starsi, upam da se zavedate, da bote uničl cel online poker community, ko bo enmu dobremu matematiku ratal dokazat, kake igrce se grete default/wink v glavnem ne bom si dovolil, da mi tole pokvari dan/večer, dans gremo v lubice, jutr naprej default/big_smile

skupno default/big_smile :

20

Hyper.Active napisal:

...satelitov za sunday spark...

http://i.imgur.com/ZgbmWRy.gif

12

ja nwem ka je zdj fora čist točno...mel sm nekje 300fppjev večinoma od včiri, pa so bli edini sateliti k so laufal, sm pa jih hotu več odigrat, zato pač nism šou igrat storm sate...igrat sm jih šou pa zato, da bi mal varianco pokril, pa bi lepš zgledu graf:D po tem ko sm jih bustno vseh 18, kar je verjetno zlo težko tut če hočeš, sm pač raj zakluču...kje zdj problem, razn mojga relativno slabga fpp mgmnta?

00

11

Fora je, da lahko za 300 FPPjev v Stars trgovini dobiš levo rokavico za golf.
Aja sorry, my bad... Rokavica je 405FPPjev.

Lahko pa dobiš recimo dva CD-cleanerja. Pa še 6 FPPjev ti ostane...  default/wink

03

ei biceps majster...takle ti bom reku...če bi mogoč prebral sploh kei od te teme, bi vidu da sm v rebuilding modu....tak da se ne zdej tu neki španat, ker se mi kao gre za 5$, medtem ko si ti ena  overrolana sarkastična ego p****. u feel me? Pa dol mi visi, če si ti jači nvem kak multitable reg, še pridem js do tja ne se bat ne. 0 respect torej. Pa ni se šlo za to, kolk $ prinese sspark satelit ampak dejstvo, da sm jih zgubo 18 zapored, predtem sm pa spusto 13 buyinov v 40 minutah.... default/smile fking antipatik default/palecgor

30

13

Hyper.Active napisal:

ei biceps majster...

Hvala, laskaš mi...

Hyper.Active napisal:

takle ti bom reku...če bi mogoč prebral sploh kei od te teme, bi vidu da sm v rebuilding modu....tak da se ne zdej tu neki španat...

Sem prebral in razumel vse poste, preden sem še sam odgovarjal. In tud sicer je to moja standard procedura na online forumih. BTW, 100% Respect, da si se odločil vztrajat in začel rebuildat BR.
In nič se ne "španam" ali "šponam", kot rečemo mi. V resnici sem prav umirjeno natipkal obe zgornji objavi. Če bi bil žleht bi dodal da sem .gif ne le umirjeno, celo z nasmeškom na obrazu nalepil... Ampak žleht nisem in tega ne bom naredil.

Hyper.Active napisal:

ker se mi kao gre za 5$,

Nisem nič napisal za kaj se komu gre, a če že omenjaš... Spoštujem, da se ti gre za vsak $, s takim odnosom do denarja se daleč pride.

Hyper.Active napisal:

medtem ko si ti ena  overrolana sarkastična ego p****.

Sarkastičen? Priznam, quilty as charged.
Overrolan? Mogoče.
Ego in pizda pa mislim da mi še nista zrasla dovolj, da bi to bil problem. Je pa res, da se z egom premo sorazmerno viša tud zanikanje le tega in dopuščam možnost, da se moj ranjeni ponos zdaj spušča s tabo v besedni boj in te želi razbit in razcefrat, ker si se ga dotaknil. Ampak mislim, da smo vsi še dovolj prizemljeni in nam je očitno, da to ni scenarij te teme, prej kakšne švoh mehiške telenovele. Moj namen je le nesebična pomoč zablodelemu.

Hyper.Active napisal:

u feel me?

I feel you, Bro!

Hyper.Active napisal:

Pa dol mi visi, če si ti jači nvem kak multitable reg, še pridem js do tja ne se bat ne.

Hvala, spet mi laskaš, ne bi blo treba. In ja, vsak dan se več ljudi s pokrom ukvarja in vse več je regov. Ti  si že statistično gledano torej na dobri poti, da postaneš "jači nvem kak multitable reg" še sam.
A če si tako prepričan v to, zakaj ne greš pod stejk, poiščeš coacha, si nagrindaš svoj BR, se pomakneš na višje limite, itd. itd.?
Pa če smo že pri coachanju - glede na tvoje prejšnje objave bi ti po mojem prav prišel še mental coach, ker si več kot očitno močno nagnjen k tiltu.

Hyper.Active napisal:

0 respect torej.

To pa ni preveč lepo. A te mama ni naučila, da je treba bit do šaljivih stricev neznancev olikan?

Hyper.Active napisal:

Pa ni se šlo za to, kolk $ prinese sspark satelit ampak dejstvo, da sm jih zgubo 18 zapored, predtem sm pa spusto 13 buyinov v 40 minutah.... default/smile fking antipatik default/palecgor

Valda vsi vemo, da je šlo za to, kolk $ prinese. We're all in it for the money.
Dejstvo, da si jih zgubil 18 zapored in pred tem 13 buy in-ov v 40 min pa pove nič oz. skoraj nič.

Pa šalo na stran in da razčistimo. Šlo se je za to, da je igranje satelitov za turnir, kjer je BI 1$+R stran metanje časa in FPPjev. In ker v tvojem primeru oba posledično pomenita denar, je to na koncu dvojno stran metanje denarja, čeprav na prvo karto zgleda, da gre le za nekaj FPPjev.

Hyper.Active napisal:

fking antipatik default/palecgor

Ti si pa prav simpatičen in se z veseljem vračam brat to temo. Če ne drugega, čist iz firbca... Da vidim, če boš vsakič lajkal svoj post takoj ko ga napišeš pa potem dislajkal vsakega mojega...

62

Oba sta luškana. Prec rata branje bolj zanimivo  default/smile

Now is blessed - The rest remembered
40

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20130711132208/mk/images/2/25/Anchorman_well_that_escalated_quickly_966.jpg

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
40

Ne bom se več kregu s tabo,  sam vem da si dobr igrač, pa bi lahko mal bolj s spoštovanjem komentiru, pa bi te js tut spoštoval. Če ti laskam je to zato, ker si zard svojga znanja to zaslužiš, sam pač kot oseba-vsaj po sliki, ki sm jo dobu na forumu, si pač zduvan do amena, upam, da nisi tut v privat lajfu...pač nevmesno se mi zdi, da se dela kdorkoli pa ne glede na to kdo je, norce iz tega, ker sse gre za drobiž, ker nimajo vsi enakih možnosti na začetku pa to....pot stake pa ne grem, ker nvem a še obstaja sploh kdo, ko stejka glede na vso sranje, ki se je dogajal oziroma nimam pojma o staking svetu.... default/heart

okei brez zamer, to sm na brzino napisu.....peteeekkk dann za metteeekk!!!!! GO GO GO GO GO
default/big_smile

12

v bistvu je bla vse skup fora, z bicepsom sma sam bumpala temo, da je ratala bolj zanimiva hihi default/big_smile

alko iz lidla:

sam po drugi strani je bil večer izredno uspešen, spet pa sm runnu nad evjem default/big_smile :

Damn kak je huda ta bejba.....Danielle Sharp, če koga zanima default/big_smile  default/heart

Zdj pa grindat....

22

Jao fantje že sam zarad bejbe v zgornjem postu si nebi zaslužu minusa, pa če bi omenju male fante pa župnike default/big_smile

Dve rahli spremembi sta se zgodili.
1. Rb na FullTiltu je predcej boljši kot na starsih, na mikrotih...poleg tega majo od pondelka eno kul promocijo tak, da sm se preselil tja.
2. En frend mi je bil dolžn eno vlko vlko uslugo in mi je kupil ( default/wink ) greenbastov turbo pakič. Tak, da sm ga pol pogledu ene 2/3 in morm rečit, da je top shit zadeva....nekak v skladu s tem, sm se pa tut odločil, da bom probu mal grindat turbote na ftju, če sm že poslušu 5ur o njih....sicer sm že prej občasno igral turbote in imel res odličn winrate ampak zdj se mi pa zdi, da se tule na mikrotih pod 60% tut na dolgi rok nebi smel pogovarjat( mogoč mal pretiravam?)...gledu sm tut mal ssjeve leaderboarde, pa so zanimivo turbo igralci na mikro limitih predcej bolj profitabilni kot hyper grinderji, nvem zarad česa pride do tega rake al karkoli drugega o čemer nima smisla razpravlat. Je pa to čist realno gledano trenutno boljša opcija oziroma mi bo omogočla hitrejše skoke po limitih, pa še enmal majn stresa. Tak da se opravičujem, če sm kogarkoli zavedu z naslovom teme ampak če bom ugotovil, da sm na teh limitih sposoben zaslužit 2X več $/h s turboti bi blo pač rahlo nesmiselno, da igram hyperje. Vseeno se bom slejkoprej vrnil k igranju hyperjev, ker se popolnoma zavedam kako je stanje višje ampak v prvi fazi je važn, da zbildam bankroll nazaj in to na čimlažji ter čimhitrejši način default/smile

Full tilt je zakon! Njihova turbo struktura je dost bolša kot od starsov in so tud krajši, kar je zlo pomembno, sm pa zadnič bral post od Rypaca, ko je rekel, da vseeno igralci na Fultiltu dosegajo višje roije. Akcije je zaenkrat več kot preveč. Add 2nd table je tak najjača funkcija, dans sm najdu 2 majstra, ko sta hotla igrat 3 mize, žal pa sta mi prehiter pobegnala default/neutral za razliko od starsov lahko tuki več igraš proti istim igralcem in dejansko majo vsi take leake, da je edge pol neverjetn.

V glavnem, večino dneva sm gledu greenbasta, vseen sm noter spravu nek soliden volumen, sm pa sam 3 tablu, kar je logično, ker sm pač "zamenju" svoj main game+probu bit pozorn na določene stvari, ki sm jih dal skoz predtem.

Btw, v hemu morm met filtre naštimane kot, da so to reg speedi...zanimivo default/roll

Play na turnu??? tip donka srednje in nizke pare ampak ni preveč calling na riverju...

Hero (BTN/SB): t1100         1 BBs
BB: t1900         1 BBs

Pre Flop: (t0) Hero is BTN/SB with 4  diamond:  K default/heart
Hero raises to t60, BB calls t60

Flop: (t120) 7 default/heart J default/heart A default/heart (2 players)
BB bets t40, Hero raises to t120, BB calls t80

Turn: (t360) T diamond: (2 players)
BB bets t80, Hero calls t80  ???

River: (t520) T spade: (2 players)
BB bets t80, Hero raises to t820 and is ALL IN, BB folds

Final Pot: t680
Hero wins t720

Zadnji popravljal Hyper.Active (18-08-2013 02:45:49)

02

Update:

Kdo je reku, da folk ne objavla grafov kadar runna nad evjem a???? default/big_smile Danes sm mal preveč optimistično pričakoval, da bom lahka 4 tablu tut turbote brez problemov, sam to ni tak na izi, ko hyperji ne..... default/sad  Nekje pri 32 turnirju sm začel s tremi mizami rajš spet, razlika je bla takoj očitna, tut ev linija se je lepo začela dvigovat, tak da še vseen mislim da brez težav premagujem tut to igro, bi pa reku, da sm v temle popoldanskem sešnu igral nekje B-C igro, kar je verjetno  posledica slabega spanca, sam morm nardit neki glede tega, ker večerni sešni so po pravilu in podatkih iz mojga hema dost bolj uspešni (lifetime in odkar je projekt)-treba enmal spremenit bioritem..... default/cool
FT:

Zvečer sm dobu v roke material o 50-75bb playu, se pravi enmal bolj deep, kot je ftjeva struktura (50bb), zato sem nardil kratek sesh na starsih:

Overall je bil dan zgolj sprejemljiv,  počas  morm met enga 50$+ default/neutral ...bankroll je 100$ in je spet mal nevmesna situacija, ker mislim, da bi  lahko komot igral 3.5ke, 5ke bi ble pa mal tvegane...in zarad tega spet nisem sigurn al nj grindam na tiltu al na starsih default/roll

Lep pozdrav in lahko noč Vam želi Hyper.active! default/heart

21

Lep pozdrav!

1. najprej sem mel dolg popoldanski sešn na PSjevih 3.5 turbotih....čeprav graf kaže, da runnam ko bog pa temu ni bilo tako, kr nekak se vmes nisem mogu načudit kak je možno, da v enem dnevu doživim tolk setupov tipa allin na flopu Q83rainbow z AQ v 3betanem potu proti Q8...zato  sm seveda zlo vesel, da sm z nižjimi pocketi parkrat kreknu AA pa KK proti 33% 3beterjem (looooool), vseen pa ostane mal grenkega priokusa... default/roll naredu sm tut kr dolgo analizo svoje igre na turbinah v hemu in sem še naprej zadovoljen z vsem skupi...

2.za warmup pred večernim sešnom sm gledu trio adijo kak igrajo hyperje, Skai+MrGr33n+Serkules...kak to zgleda na izi default/big_smile
zato sm pol igral 2.25ke hyperje na ftju, tu pa morm priznat, da sm res lepo runnu.... default/smile

V glavnem od četrtka zvečer do danes ( pa še petek lahko zanemarimo) sm  potrojil svoj roll, v bistvu se nimam kei velik za pritoževat default/big_smile ....celo zelena črta je overall po debaklu na začetku projekta danes malce prehitela rdečo, neki česar se ne branim itak. Ampak jutr pa pomojem res pade 50$ dan, da mi mal bolj ego nafilaaa pa to ane default/wink

GL default/palecgor

01

Ni kej Hyper, prov hud si, škoda ko ne prideš kej na skype da kako rečemo.  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
10

Tnx bbostjan default/smile  skype sm zbrisu, ker se mi računalnik nalaga 5 minut dlje kot se brez skypa.....ampak si ga bom kr zdle nazaj nalozu!

10

Naštimaj, da se ti ne zalaufa ob startupu default/smile

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
20

CoreySteel napisal:

Naštimaj, da se ti ne zalaufa ob startupu default/smile

+1

10

God mode on default/palecgor ... default/big_smile

Sam na ku*** mi gre, ko mi ne rata enga ornk dneva skupi spravit, čakamo na upswing pa to....
Jutr bo bolj mal časa za grind, se vračam na štajersko, morm it pozdravit mojo zakon babico, ki je žal v bolnici default/sad

LP!

10