Re: Hyper HU Pstars 2013

CoreySteel napisal:

Aaa, tukaj je naš EV default/big_smile

Kar se tiče Umeka, pa še dobr, da nisi Američan default/smile
http://photos.state.gov/libraries/slove … Tivoli.pdf

Z evjem se lahko vse skup na glavo postavi v naslednih 30ih špilih..... default/big_smile  Tile američani so ekstremno opran narod default/big_smile

@dunchy: itak da se vidmo....!!! default/big_smile  default/palecgor

mr. mojo risin napisal:

Pa nisi ti đabe hyper.active  default/smile   default/palecgor

pa nisam đabe.....sam razmišljam o spremembi nicka....zdj sm ugotovil, da ma na konkurenčnem portalu nekdo enak nick kot js, pa nebi rad, da kdaj pride do kake zmešnjave...poleg tega je on nardil profil prej kot jst, se pravi da sm mu ga nehote pluno default/roll so pa znani primeri, ko si ljudje na forumih spremenijo nicke in pol runnajo 50banjic pod ev v naslednih 3 dneh, tak da bom raj še mal počaku s tem default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”
00

hellou,

žal sm se cel vikend predaju užitkom nočnega življenja, tak da petek in soboto nisem igral....včiri zvečer sem naredu en kratek session in zdajle še enega....3-4 mize skoz, na začetku sm mel mal problemov s koncentracijo ampak postopoma sem se prilagodil in spet lep rezultat...nesmiselno bi bilo trdit, da nisem na upswingu, ker ne verjamem, da je možno met takšen ev roi, kot ga mam zadnjih nekaj dni tut na dolgi rok...pa ne glede na limite,  edgi so  vseeno premajhni....anyway- I take it! default/big_smile res kul stvar je pa ta, da ne gledam več na profit oziroma to kdo je zmagu igro ampak me zanima samo komu je šla večina evja, nekaj za kar ste zaslužni predvsem tisti ko tole berete, ker ste pač dodatna motivacija, da pokažem ne sam relativno lep plus ampak tudi lepo ev črto. default/smile Nisem prepričan, če bom danes še grindu, posledica vikenda žal, zato updatam kr zdle....imam pa v planu za jutri mal rekreacije, da si spet naberem moči in začnem delat primeren volumen.... default/palecgor

GL!

00

53

Spremljam tvoj projekt že kar nekaj časa. Me veseli da ti gre tako dobro. default/big_smile

Drugače se zadnje čase tud jst mal matram s Hu hyperji na starsih, pa morm rečt da so prov luštna zadevca. Samo glede variance je treba imeti razčiščene pojme, pa dovolj velik brm da te ne stilta prva rudarska misija pa je.  default/big_smile

Sam sem se že od samega začetka odloču da na zeleno črto praktično ne gledam. Dokler delam na igri je važno kam gre rdeča in zaenkrat moram rečt da gre tako kot je treba.  default/big_smile

00

TA003 napisal:

Spremljam tvoj projekt že kar nekaj časa. Me veseli da ti gre tako dobro.

Ty very much! default/smile

TA003 napisal:

Drugače se zadnje čase tud jst mal matram s Hu hyperji na starsih, pa morm rečt da so prov luštna zadevca. Samo glede variance je treba imeti razčiščene pojme, pa dovolj velik brm da te ne stilta prva rudarska misija pa je. 

+najbolj dobičkonosna zadeva h$h$h default/smile
+dajo poseben občutek tekmovalnosti default/smile
Ja varianca je zmešana tuki..sm že reku v prejšnjih postih, da so me grafi ene par drugih grinderjev mal streznal pa da bom bolj pazljiv z brmngmntom kot sm sprva mislil...sem že mal overollan, za moje buyine ampak vseeno- hitimo počasi! default/wink

TA003 napisal:

Sam sem se že od samega začetka odloču da na zeleno črto praktično ne gledam. Dokler delam na igri je važno kam gre rdeča in zaenkrat moram rečt da gre tako kot je treba. 

Edino pravilno, treba delat na igri skoz, nekak se na koncu vsakega tedna počutim, da še en tedn nazaj nisem mel pojma ampak zdj sm pa MTV aneeee (in ta zgodba se ponavlja že neki mesecev pa daje vedet kolk je še stvari, ki se jih je treba naučit) default/smile Ja, treba bit realen in gledat predvsem rdečo, upam pa da bova tak realno razmišljala tut, ko naju bo varianca na polno uničevala, ker takrat je pomojem dost težji igrat zbrano pa met lep ev...me pa seveda veseli, da je zaenkrat vse v najlepšem redu default/palecgor Uživaj!

00

Wuhu najbolši dan do zdej.....bla bla bla NOOOT...pridem zjutri na banko in mi povejo majstri, da so mi brez predhodnega obvestila skenslal moj študentski limit, najlepša hvala gospodje iz banke, sjebal ste mi naslednih 10 dni, nevem kak si predstavljajo, da jim bom na začetku septembra prinesu potrdilo o vpisu za višji letnik faksa....alo bankirji moji, js nisem pridn študent, js taka potrdila dobim (če jih dobim) v zadnem trenutku, faks se začne fking oktobra jaoooo...... default/yikes v glavnem cel dan sm mel uničen, moje finančne zaloge za naslednje dni pa so padle na super minimum default/big_smile katastrofa IRL trenutno ampak--->>> vsaka slaba stvar se zgodi z nekim razlogom, js pa vedno hočem izvlečit iz tega največ dobrega...zato bom v naslednjih dneh pač več za računalnikom grindu, pa majn hodu okol pa zapravlju za bedarije, če bom pridn pa tok delu na igri kot delam zdj se itak nebom več dolg obremenjeval s tem al mam al niam limit.... default/palecgor  default/big_smile  default/cool

POKER:
Skrajni čas je že bil, da se popolnoma prestavim, na ftjeve 5kice, ker so lepa vmesna stopnička do 7k....BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMM@GODMODE!!!!! 100% 3 tablanja...cca 90 špilov spet ni tak velik ampak sem gledu neki videov, delu mal datamininga, pa še stiltan bil zarad scene z banko, tak da sm šou na čik mal večkrat kot ponavadi default/cool lep dan ni kei....je pa blo zdle na koncu, če povem po pravici, prisotnega enmal winners tilta, pa sm raj zaključu z vsem skupi ampak ura je skor 4 zjutri tak da itak treba it spat počasi.... default/big_smile

Veliko sreče v življenju in za mizami Vam tudi tokrat želi Vaš Hyper.Active! default/smile

40

lol.. pa še pod EV default/tongue

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
10

Raztur ej  default/smile

Now is blessed - The rest remembered
10

Glava me boli....

00

59

V takih momentih se bo pokazalo kok si močn!   default/wink  GL!

10

Dnevni, tedenski in skupni update:

Tale zadnja dva dni sta bla neki kar nisem doživel že kr neki časa....ne bom se preveč sekiru, ker vem, da igram najbolšo igro do zdej, pa da mam ornk edge nad vlko večino nasprotnikov...pač to so hyperji in take stvari se dogajajo...nism zaskrbljen zarad padca evja, ker dejansko nism mogu nardit nič pri temu...card distribution je bil tak, da nebi po 300 gameih premagu mojga malega bratca in to brez da bi mu razložu pravila....heh, kira bolnca je bla to, niti 10minut skupi ni minal v zadnjih desetih urah, da bi lahko reku, da so ble normalne....anyway treba je zgrindat ven to...ker ko bo začel spet kemat bo brutala tole, vse mi bojo vrnal in to z obrestmi!!! wahhh, res nor interval...

Dan default/big_smile

Teden  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile ...am treba je omenit, da sm grindu sam 4 dni, kar je dost majn kot prejšnja dva tedna....

Skupno default/palecgor

Komi čakam nov tedn, že sam zarad tega, ker bo zanimivo videt koliko denarja se da zaslužit v enem mesecu, z grindanjem micro hyperturbo headsupov!

Bravo Slovenija itak! Ajt****

30

Majstr to je minimalni set-back. zdej bo spet dajalo ko pr norcih boš vidu  default/lol  default/lol  default/lol

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
10

Sem zdle 2 uri analiziru večino glavnih handov...če kdo misli, da me kema se  moti...tretji dan zapored, ko se lahko sam držim za glavo....dobre/solidne igralce šolam k zajce, proti limperjem, stationom in ostalim manijakom ne morem sestavit handa (žal je teh precej več)...đabe preveč razlagat o tem, itak vsi veste kak to zgleda default/big_smile drugač pa še kr zadovoln z igro, je pa ostal grenek priokus, ker je dan obetu velik velik več...

Bi pa dal komentar, da mi je žal, da je tut veliko Slovencev tako lepo vzgojenih, da niso sposobni sprejet poraza in kliknat decline rematch button prej kot v 15ih sekundah....resnično upam, da bodo starsi naredil neki glede tega v bližnji prihodnosti, vsem ki pa imate take bolane fore pa resnično privoščim doživljenski ban in hude probleme z varianco.... default/neutral  default/palecgor

Lp

01

Če že tko šolaš dobre igralce pejt nivo ali dva višje default/smile . Mislim da je tm dost manj maniakov default/tongue

00

boro2005 napisal:

Če že tko šolaš dobre igralce pejt nivo ali dva višje default/smile . Mislim da je tm dost manj maniakov default/tongue

...a nj grem z 18 buyini delat shot na 30ke?... default/big_smile  default/big_smile    default/palecgor

00

Hyper.Active napisal:
boro2005 napisal:

...a nj grem z 18 buyini delat shot na 30ke?... default/big_smile  default/big_smile    default/palecgor

no pain no gain,
no risk, no fun

default/smile

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

update:

Včeraj spet ni šlo, nerealno kak so hiperji sick lol ..........

Vse skupi je začel malce najedat mojo samozavest....ampak....nism se pusto tiltat, vedu sm vse te turbulentne štiri dni, da me starsi preizkušajo in da jim morm dokazat, da se ne dam, stvari pa bojo slejkoprej šle po ustaljenih poteh pa to default/wink Dans pa končno, crushing fishes like a boss in ne obratno....wuhu, to je to, zdj pa treba met lepe štir dni, pa da mesec zaklučmo z relativno norim profitom za te buyine default/palecgor

A slovenska reprezentanca me je tak razočarala, da ne morm več grindat, ker mi gre na jok ob vsem skupi...... default/roll

@maliprofi: marsikdaj je tak ko si reku, v hyperjih sigurno ni default/smile
Uživite default/smile

00

Update:

Tak pomojem eden izmed dni na katere sm najbolj ponosen...graf ne pove cele zgodbe sicer...ni se šlo sam za runnanje pod ev, šlo se je zato, da grizem in grizem, nato pa zgublam po 5-6-7 matchev zapored, pa  spet grizem in grizem, pa spet zgubim 9 matchev zapored....fts niam pojma od kod tak lep ev, cel po**** dan sm se zaletavu v višje pockete, pa u debile k preganjajo svoje drawe dokler nism commitan na je**** riverju....dejansko sm bil na neki točki že več kot 20 buyinov pod evjem, kar je pa tut za dnevni hyper sesh kr mal kruto....svaka čast moji  zakon in ekstremno seksi cimri, k spremla moje gemblanje zdj že kr neki časa, pa mi je vedno na voljo da se pogovorim z njo v takih trenutkih...v glavnem, prav ponosen sm da mi rata za mizami ohranit mirno glavo čeprav morm priznat, da sm spet skadil precej več čikecov kot bi jih ob normalnem dnevu....ni tak lahko igrat svoj A game ob enih zjutri, po celem dnevu je***** in se še uspet vrnat iz kr precejšnje luknje, sploh ko že enkrat misliš da si se rešu, pa se na dveh mizah naenkrat s KK zaletiš v AA...dan sem zaklučo na pozitivni ničli ampak mi zadnjih 5 hujev ni importal, sam ura je pozna-jst sm utrujen in se mi ne da ukvarjat s tem kak dodaš te tourneye (PT uporabljam šele dober teden), bom to naredu ju3....se pravi, ne najbolši dan z vidika zaslužka ampak še ena zanimiva izkušnja, ki jo lahko omogoči sam poker- lol default/big_smile škoda sam, da ne morem met 2 zaporedna dobra dni, že kr neki časa se to vleče...ampak mamo še tri dni do konca meseca in js se bom potrudu kokr se bo dal, tak da pazte se me fantje default/big_smile

J-kob napisal:

V takih momentih se bo pokazalo kok si močn!   default/wink  GL!

Prav si mel... default/palecgor

Pa seveda čestitke "jajcemam"-u za neverjeten dan, sem bil čist impresioniran ko sm to vidu default/smile ... default/cool

Uživite, js pa itak vidim sam še postlo default/big_smile

20

BOOOOOOOOOOM default/big_smile  sm vam reku da se pazte default/big_smile  to miii deliiii, nov najboljši dan meseca (razpoloženje na vrhuncu itak)...

....sam škoda k sm bil čist blizu, da bi zvleku 100$ dan ven default/tongue ko sm bil up 60$ sva glih mela debato s klifhangerjem, o tem, da vedno zmanka tist neki mal do te tromestne cifre default/lol tam malce pod 100 sm mogu nardit premor zarad nekih obveznosti, po premoru pa par čudnih stvari v parih špilih in k sm dobu 7ko na koncu, sm reku čas da ugasnem (ura je pol 3 zjutri) in ne preganjam 100ke default/cool noro!!!! Še dva dni do konca meseca, res upam da me bo pokemal, za dober vtis itakkk default/wink

Evo....ker mi nekak ni jasno to leplenje handov, ga bom objavu kr takle default/smile

Have fuuun! default/heart spade:  default/club  diamond:

10

69

Nh, lepo vaju je zadelo.
Ampak..., kako da si se preflop odločil za flat?

10

biceps napisal:

Nh, lepo vaju je zadelo.
Ampak..., kako da si se preflop odločil za flat?

T5off je border range za flat preflop 20-25bb deep  default/wink čist OK odigrano.

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
10

jp....10-5 je call tolk deep....tut drugač sm delu v zadnjem času velik na tem, da igram več handov opp, ker majo tudi na pogled slabi handi kot je 10-5 boljši expectation kot -1bb/100, to seveda dobimo, če foldamo...

Evo še par statističnih podatkov ob tej priložnosti default/smile  Tole so moji osnovni statsi samo za mesec september:

VPIP in position: 88,49%
VPIP out of position: 53,15%
3bet PF BB: 28,61%          (tole je kr velik, sm mal presenečen, mam sicer širok 3bet bluff range....)
Cbet Flop: 79,73%            @recklessly agressive default/smile

...sprejemam kritike, če je koga kei zmotl nj pove prosim...

00

72

Ok, vse jasno.

Zdaj je samo treba podkrepiti teorijo z dejanskim stanjem.
Torej, če se držimo borderline range-a iz zgornje tabele, in če si hajperektiv pripravljen to narediti, v HEM-u poglej kakšen equity ima v tvojem primeru ta flat. Pa če smo še bolj natačni in gremo v še bolj marginalne spote, označi le: 5,4-8,4o in 9,5o + T,5o.

Vsega kar bo več kot -100BB/100 bomo veseli, za vse kar bo več kot -50BB/100 pa svaka čast.

00

premali VPIP OOP

00

Evo na hitro sm se poigral....sam zdj mam na novo PT4, pa importane hande sam od začetka projekta ( ker mi je že za 16 dni igre rabu komp eno uro skor, da je importu...star računalnik...)...tak da vzorec je ekstremno majhen in nezanesljiv, sploh če računamo, da morm hande filtrirat na 20-25 bb eff stacka+big blind+facing min raise itd...
...vseeno sm se poigral s temlem--->>>

najprej sam za 5-10---> filtri:
((Posted Blind / Ante Posted Big Blind) AND (Called Preflop Called 2Bet)) AND (Effective Stack Size Big Blinds Between 20 and 25) AND (Hands: T5o) 34 handov= -67bb/100

potem sem pa vzel podobne hande kot si jih naštel, kot skupino (da nebi spet predolgo trajal pri mojem kompu; op.p.:brez 5-10)---->filtri:
((Posted Blind / Ante Posted Big Blind) AND (Called Preflop Called 2Bet)) AND (Effective Stack Size Big Blinds Between 20 and 25) AND (Hands: 95o, 85o, 75o, 84o, 74o, 64o) 96 handov= -106bb/100

torej v drugem primeru ne najboljši rezultat ampak to je lahko seveda  posledica variance, glede na tako majhno število....je pa vsaj jasn, da so equitiji zlo blizu in s tem ko nekdo postaja vedno boljši postflop, se mu seveda te hande vedno bolj splača igrat...

@checkraise: se strinjam in delam na tem, da bi poveču svoj vpip opp....sam k gledam to številko se tut men zdi dost majhna glede na to kolk handov igram opp (vsaj po filingu)...in razmišljam zadnje čase o tem, da je fora, da je na teh limitih ogromno limpanja, tak da bi prenizek vpip opp, lahko v resnici razkrivu en drug leak----> da preprosto premalo raisam in stabam limpe....se bom ukvarju s tem v naslednjih dneh default/smile

10

75

Za 53% Vpip OOP se ne preveč sekirat, ker gre le za en mesec, lahko je pač premajhen sample in si imel tak card distribution.
Jaz sem želel samo odprt debato o tem, koliko se v resnici splača flatat OOP borderline range oz. marginalne hande. Za resno analizo maš seveda, premajhen sample...

Sam pa tudi ne igram te vrste SnGjev in se sploh ne spuščam v te marginalne situacije kadar sem v HU.

Zadnji popravljal biceps (11-09-2013 21:52:57)

10