Tema: Stop za izplačila dobitkov

http://www.zurnal24.si/stop-za-izplacil … nek-206818  default/roll  default/roll  default/roll

00

2

Re: Stop za izplačila dobitkov

Valda jim gre na ku***, če so kao blokiral PokerStarse, po radiju pa vsako uro reklama kako so PokerStarsi way of life, pa medijsko promovirani dogodki v rudniku in skakalnic  default/roll

00

AHHAHAHHAHAHAHA nov biser našega bananistana. sedaj če že kdo hoče prinest denar v Slovenijo, ga je treba z kolom po glavi ahhahahahahahaha

00

Sam eno vprašanje: do Moneybookersa se ne upajo dokopat?

00

Pomoje da ni šans, ker ni nujno da je denar na Skrillu iz "iger na srečo".

"Money won is twice as sweet as money earned"
00

kjer ni davčne številke zapisane, se lahko sladko jebejo.
v sloveniji ti 8mestna cifra definira življenje...če nisi cigan....

Zadnji popravljal biaggo (25-09-2013 10:01:17)

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
40

7

2. člen
(igre na srečo)
Igre na srečo po tem zakonu so igre, pri katerih imajo udeleženci za plačilo določenega zneska enake
možnosti zadeti dobitke, izid igre pa je izključno ali pretežno odvisen od naključja ali kakšnega negotovega dogodka.

Evo lepo so še naš poker notr porinili.

10

8

Sem reku, da jim gredo reklame na živce default/big_smile

V 11. členu  default/big_smile
Oglaševalska sporočila je na radiu in televiziji prepovedano predvajati med 7. uro in 21.30, v kinematografih pa pred 22. uro.

00

http://i.imgur.com/G0lEV2a.jpg

00

Serbus.

Ka pa če si enostavno v Avstriji račun odpremo? To pa nebi smelo bit problem? Pa naj se pol jebe država!!

00

11

nice pizda! kva pa lahko nardijo z $ k so že na računu? in že za porabljena sredstva iz računa? default/smile

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
00

Zdravo!
Dane sem probal cashoutat iz starsov in so mi zavrnili prošnjo za cashout in poslali zahtevek za dokumente. Do sedaj sem normalno cashoutal je to samo naključje ali je še pri komu tako ?

lp!

00

Po mojem naklučje...

00

tole je za zdej samo predlog,tko da ne bi smelo vplivat na nč.

00

15

fantje , zdej pa resno: če najmanj pol leta že igrate online in ste winning player-ji in ne uporabljate izključno skrill al pa netteler opcije, se pa začnete pizdit k pride do takšni in podobnih problemov, ste zame neodogovorne seronje, ki si ne zaslužte delat plusa online. ok...mogoče sem mal šeu z seronjo čez mejo...ampak sem pač alergičen na bedarije.

pa vsak dan kešoutaj iz BA in si dajaj v sef zarad mene. če delaš pa po 50k na mesec se pa zmen na skrillu da ti dvignejo dnevno izplačilo na 2,5k.
sploh ne vem kje vidite korist, da uporabljate te naše posrednike (beri: slov. banke) da dobite vaš denar? varnost? varčevanje?
pošten in zaveden državljan kompleks?

Zadnji popravljal biaggo (25-09-2013 11:36:14)

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
70

biaggo napisal:

fantje , zdej pa resno: če najmanj pol leta že igrate online in ste winning player-ji in ne uporabljate izključno skrill al pa netteler opcije, se pa začnete pizdit k pride do takšni in podobnih problemov, ste zame neodogovorne seronje, ki si ne zaslužte delat plusa online. ok...mogoče sem mal šeu z seronjo čez mejo...ampak sem pač alergičen na bedarije.

pa vsak dan kešoutaj iz BA in si dajaj v sef zarad mene. če delaš pa po 50k na mesec se pa zmen na skrillu da ti dvignejo dnevno izplačilo na 2,5k.
sploh ne vem kje vidite korist, da uporabljate te naše posrednike (beri: slov. banke) da dobite vaš denar? varnost? varčevanje?
pošten in zaveden državljan kompleks?

Problem je, da preko francoskih strani lahko samo na bančni račun dviguješ? Tako da ja seronje smo prisiljeni uporabljat banko!!

Zadnji popravljal tartaros6 (25-09-2013 11:42:55)

00

2/3 mladih brezposelnih, ker država ne more poštimat dovolj delovnih mest in zdj bi radi še tistim, ko so se znajdl in igrajo igre na srečo kot recimo poker ter pri tem vlagajo več truda kot večina tistih, ki delajo ( ker z dovolj truda se seveda da naučiti imeti več sreče od ostalih default/wink ), ukinal eno redkih možnosti primernega mesečnega zaslužka. Da ne govorim o tem, da bi se blo trenutno velik bolj pametno  ukvarjat s kakšnimi drugimi zakoni in smernicami razvoja Slovenije.....in pa seveda o tem, da so naši politiki in strokovnjaki tako zelo zelo neumni, da se ne zavedajo, da nekdo, ki lahko na mesec zapravi, govorim hipotetično seveda, 8k EUR (doma), ki jih je dobil iz naslova pokra (beri igre na srečo), itak plača davek na dodano vrednost ( po večini za luksuzne stvari, ki so najbolj obdavčene), od katerega ima korist država neposredno, poleg tega pa še skrbi za likvidnost podjetnikov in ohranjanje delovnih mest, od česar ima država seveda posredno korist.

Najbolj ironično pri vsemu skupaj je, da bi država, če bi ji uspelo prepovedati vse možnosti izplačil iz naslovov poker strani, imela na dolgi rok zgolj izgubo.....well played!

#samodestruktivni kapitalizem

“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”
50

18

tartaros6 napisal:

Problem je, da preko francoskih strani lahko samo na bančni račun dviguješ? Tako da ja seronje smo prisiljeni uporabljat banko!!

ja pol pa oprosti,no. si pač izjema. se pa moj post naslanja na tiste ki imajo omenjeno možnost.

00

Hyper.Active napisal:

Najbolj ironično pri vsemu skupaj je, da bi država, če bi ji uspelo prepovedati vse možnosti izplačil iz naslovov poker strani, imela na dolgi rok zgolj izgubo.....well played!

#samodestruktivni kapitalizem

Saj pravim, butalci v bananistanu!  Da bi vsaj vplačila skušali zajeziti, da nebi šu denar iz države, ne budale na ministrstvih, ki niso skupaj spackale drugega kot par copy paste seminarskih na FDVju, še tega ne vejo....Jajo jao, vsak dan bolj razumem tiste, ki  so rekli adijo bananistan!

30

Hm... A to pomeni da v kolikor maš keš sam na Skrillu neb smelo bit nekih problemov? Sam nevem če bodo starsi še naprej sploh dovolil log-one če bo dejansko pršu zakon v veljavo.

Nevem al bi paničaru al bi si mislu da se itak ne bo nč spremenilo

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
00

Če prav razumem lahko igraš, vendar denarja ne smeš dvigniti direktno na bančni račun? Lahko pa ga dvigneš na Skrill?

00

22

Hyper.Active napisal:

2/3 mladih brezposelnih, ker država ne more poštimat dovolj delovnih mest

Se strinjam, da nas vlada pelje v prepad, sam ta izjava me je močno zbodla. Saj nismo v socializmu, da po narejeni šoli takoj dražava zrihta delovno mesto vsakemu (zato tud smo tle k smo). Folk gre študirat neke zadeve k se na 1000km vidi, da ni kruha notr, pol je pa država kriva (ok lahk bi skenslal te programe, ampak če ti ni jasno da ne bo € pol pa tud ne vem).

Pač loteriji slo pada promet k kamen v vodi že od leta 2007 in iščejo načine, da bi dobil kak € nazaj (ta poteza zdaj je precej pametna, ne bi pričakoval kaj takega od naših).

00

Kako postavi vip na moneybookersu? Če pošljem email naj zdignejo dnevni limit za bankomate, ga zdignejo?

Ja naši fini politiki so se odločli da bojo naslednje leto zdignili prihodke v proračun za 0,5 - 1 milijarde default/big_smile  Narod reven, gospodarstvo crkuje oni pa tako.

Mene želijo kot pokeraša obdavčit, dobesedno ta drobiž ki ga delam, namest da bi poštimali stvari ki nesejo milijone, milijarde. Nič ne de , se bom preselil v tujino, pa tam plačeval ddv. Dost jih mam

play wit heart not wit ego
00

Za VIP na MoneyBookersih rabte naredit 2k€ prometa, potem pa pišite na support@pokerpro.cc in bomo zrihtal default/smile

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

Kady napisal:

(ta poteza zdaj je precej pametna, ne bi pričakoval kaj takega od naših).

To ciljaš na to blokado izplačil? Ker če ga, jaz res ne vidim kako ti je lahko to pametna poteza.

"Money won is twice as sweet as money earned"
00