Re: 1.5$ SNG Pokerstars

Ahooj!

Zrihtu šolo pa vozniški izpit zdej pa sam gasaaa.. Res sem že pogrešu poker, pogledu sem v HM in nazadnje sem zares igrou marca. Zdej mam spet motivacijo pa navdušenje k na začetku!! Zadnjič sm si odpru 4 turnirčke in sm jih prov tko z njavečjim veseljem odigrou, kokr da ni druge stvari na svetu k bi jo tist trenutek rajš delu. Usem prvoščm, da bi mel ta filing, pa da čim kasnej zgine!
Čez poletje ne žalost/srečo ne bom mogu velik igrat, ker grem za 1 mesec na izmenjavo na portugalsko pa pol na maturanca, tkoda mi je kr mal žou, ker ne bom igrou. Drugače pa kokr bo časa bom posvetil pokru.
Jutri grem s frendom v flet na hrvaško za 5 dni, kjer bova samo igrala. KOMI ČAKAAM! pač tisti k vsak dan igrate verjetno si mislte kaj ta bumbar zdej govori, ampak 5 dni brez teženja starcev, samo poker, palačinke iz štantov pa zvečer vn se ga ubit so tko sanje trenutno. Zadala sva si tri simpl cilje, igrat vsaj 8 ur dnevno, dnevno tek/dvigovanje/skleci pa ne več k 8 ur spanja.
To je to, grem zdej pakirat..

52

Saj poker je kul, tut sam bi lahko / moral igrat več... ampak to da greš na morje in predvsem izmenjavo... je po moje več vredno kot klikanje ko zombi default/smile Tak da uživaj... nafilaj baterije za klikanje bo že čas default/smile

Pa vso srečo.

Nobody asked for life to deal us with these bullshit hands we're dealt
We gotta take these cards ourselves and flip em dont expect no help
31

Update na hitr za v prihodnje k se bom prtoževou, da mi nikol ne daje.. Prvi dan sva sicer samo 4 urce igrala, ker sva se pol zabejkala pa je šlo use v ... učeri pa smo se pa spravl k seb pa sm v 9ih urah naredu  cca 25 buyinov z 62% ROI-em, sempl ni nikakršen, 40 turnirjev, ker igram 4 na enkrat, ampak vseen. Bolano kok runnam nad EV, zdej me samo skrbi kaj bo k se bo to nehal. Pa ugotovu sm da 8 ur na dan igrat ni tak problem, ampak za 8 ur na dan 5 dni v tednu bo pa treba še mal discipline. Plus, manka mi še 10 dolarjev pol mam 100BI za 3.5$ in gremo level viši. Res me zanima kakšna je razlika med limitoma.

lp

Zadnji popravljal Shaytan (27-06-2014 17:16:12)

00

79

Živjo Shytan
Ker mam premal objav ne morm ZS pošilat tko da ti bom kle odgovoru default/big_smile
Sem že bral tale tvoj prispeuk preden sem se prjavu in sem že razmišlau kako bi te kontaktirou in se je le ponudila priložnost , zato sem se tud prijavu na forum. Mam kr probleme s temi sng tko da ja pomoč je obvezna default/big_smile Tko da sem prou naudušen, da si se ponudu da bi skupej zboljšala igro. Magar bi se že u nedelo lahko prek skypa kej zmenila. default/big_smile
lp Aljaž

00

Živjo fantje,

če ma kdo slučajno željo spremlat tale blog naprej, prestavu sem se na 2+2. Izkljično in samo zato, ker želim vadit mojo angleščino pa za motivacijo mal spremembe. Sem pa prelen, da bi tam pisu v angleščini in tuki še v slovenščini, lahko bi koperu ang verzijo kar direkt, ampak bi blo fail pomoje, tako da če koga zanima naj napiše Get Ripped, Move to Thailand, Learn to Code, Be a Social Badass v search ali pa kr pizdunar v google in bo našu. Bom pa vsekakor spremlu pokerpro še naprej, mogoče tut tuki kej napisu, če bo prilika.

LP,
Maks

00

81

Oi
Sem ti na skypu napisou eno idejo. Tko da magar če greš mau na skype alpa če tukej odgovoriš. default/big_smile

00

82

Skype je očitno zablokirou. Sploh ti ne pošle zgleda, tko da sem ti zej na mail poslou pa se tm menva naprej default/big_smile

ps: Tukej ti pišem tud zato da objave nabiram default/big_smile

01

Čau, mene zanima če mi lahko daš kšn kontakt-magar fb al pa skype, ker bi te ad prašu par stvari glede tehle micro sngjev.

Lp

00

Evo fantje mene nazaj po dolgem času,

če sem že lani ob novem letu napisu svoje dosežke in cilje, what the hell, bom pa še letos pogledu resnici v oči.

Gledam lanske cilje, ki sem jih napisu tuki in dejansko sem kar se tiče pokra vse izpolnu, kljub temu da sem samo 4 mesce igral.

Pršu sm na $7ke(okej zarad variance no, pust me na mir), naredu $200 in iz 6 pršu na 12 miz. Mal sm mogu bit bol tight early pa mal je ROI trpel, zaradi hitrih ITM odločitev, ampak napredek je bil.

Res sem pa zadovoln z dejstvom, da sm očitno izboljšov moj hand reading skill. To mi tut daje upanje za naprej, da mam šanse. Res nism dost igrou in se izpopoljneval zarad stvari, ki so pršle umes, ampak še vedno mislm, da bom enkrat uspešen v pokru.

Dost sem tudi igral HU, prebral mersenneary ebook, ki mi je ful pomagala. Meu sem tut ene par ur coaching HU. Skratka, ne bojim se več, da je nekdo boljši od mene(sploh agresivci), ampak se rajš osredotočam na njegove tendence in frekvence.

Začenjam bit kreativn z mojimi post flop potezami in tko dobivam samozavest. Najprej me je frustreral k sm se znajdu v neznanih situacijah npr. k villain kliče tvoj X/R na flopu, ampak pol sem se preveč sekiru. Zdej, doker vem, da sm naredu najbolšo odločitev v danem času sem zadovoln(vsaj v teoriji:P).

Nasledn mesec al pa dva še zihr ne bom mogu nazaj k pokru pol pa mam plan spet zagrabt. Res me drži, zdej se je to tokrat že nardil, da opažam, da po 2 mescih igranja me fuuul prime spet. Zdej že nism igrou 3 mesce in bi že igrou SNG, CG, HU, 6max, karkol  sam da se igra... mislm da mamo nov term za v poker glossary, poker horny haha.

Aja, bannal so me na pokerstarsih zarad ene bedarije, ki ni bla moja krivda in sm mogu igrat na 24h poker pa carbon pol in se s ps ne more primerjat. K bom na novo začel igrat jim bom pisu če mi odklenejo account, ker mi je res velik bolš. 

Hmm.. kaj je še blo lani. Naredu sm izpit za avto s 23imi urami, like a boss. Nism skoču s padalom, ker nisem mel denarja(beri lahko bi pršparu pa sm dau rajš za alkohol). Nism se odloču it delat PPL licence, ker sm spoznal, da nočm bit pilot v lajfu. Nisem prebral glih 12 knjig, ampak sem jih pa bliz 10. Glih berem rich dad poor dad in zelo priporočam! Potaplanja ni blo, sicer to sm potihem že lani vedu, da ne bo.

Sm pa uspešno naredu 3. letnik(za 4. še nism prepričan da bom:P), nardim 50 sklec, nardim 20 dvigov(trenutno delam armstrong pullup program že 3. teden in je sick) in ogromno sm se nauču o biznisu.

Hodu sm na te free meetinge od mladipodjetnik pa slovenian business club, s stvarnim vložkom odpru svoj d.o.o. prek katerga bom uvažu izdelke iz kitajske v skladišče od amazona v nemčiji(FBA)-sick kok se naučiš. Od pogovarjanja s supplierji, do izbire izdelka patestiranja trga do dejanskega shippinga pa pol še kako objavt listing, da pali.

Poleg seveda useh bljak problemou z ustanovitvijo. Pa rabš sigenco pa rabš bit davčni zavezanc, pa rabš it na edavke pa to poslat, pa rabš trr pa pol ti še noben nč ne vrjame k si tok mlad in morš dvakrat use kazat in ti dost energije uzame, zato tut šola mal trpi.

Poleg tega pa ker mami oddaja prostore in jih ene par nikol ni oddanih sm se odloču da to izkoristm in nardim inštrukcije. Tkoda sm naredu letake, spletno stran, najeu študente na študentskem servisu, vpisu dejavnost itd. Meu sm že neki prvih strank. Zdej janaurja k je konferenca mam še 5000 letakov za zdelit pa bomo vidl kak je odziv.

Stroškov s prostori mam bol mal tkoda mam lahko tut cenejšo uro k ostali, študentom pa plačam na uro, trg pa itak poznam, kaj pač je dijakom uredu na inštrukcijah itd. ker sem to pač tut js. Tkoda sm se odloču mal eksperimentirat z vsem skupi, ker dejansko ne vidm kako lahko pofailam.

Največja stvar k pa sm jo pridobil z vsem tem pa je, da če kej ne vem, pokličem pa uprašam in mi ni problem izpadt bedak. K sm govoru z supplierji s kitajske sem se delu, da sm tajnik za svoj podjetje in ful pali, ker lahko sprašuješ bedarije pa ne zgubiš kredibilnosti.

S tem ko sm klicu za DHL, pa carino pa meu intervjuje s študenti sm zgubu ta strah pred izpostavljanjem. Tut deljenje letakov fuuul pomaga. Zdej se valda še vedno mal nelagodno počutm, ampak tega ne pokažem in res se pozna napredek, sploh zato ker sm bil bol introvert prej.

Zadovoln sm tut, ker sm dejansko si uzel neki časa pa se nauču neki v pythonu za informatiko. Znam sicer delat samo simple funkcije, ampak dost da sm pošteku za kaj se sploh gre use skupi in kako razčlenjevat probleme.

Kupu sm domeno pa hosting in naredu svoj blog(je še v izdelavi), ker se mi zdi da grem čez obdobje kerga bom hotu met zabeleženga čez 10 let plus dost sm aktivn in bo lahko se kdo kej nauču iz njega. Tkoda se učim tut basic HTML/CSS, ampak ker mam tok stvari enostavno lahko samo usega po malem.

To je slabo, ampak bo se spucal kmal. Itak prva pošilka gre zdele januarja v FBA in bom s tem zakluču dokler ne prodam, inštrukcije tut bo en mesec lud pol pa bojo spet počitnce pa konc konfe, tkoda bom mel več časa. Pa tut šola mi mori, zdej sm sicer use zrihtu razn mato morm popravt drugač mam kolac prvo konfo, sam bom se že nauču.

Ene 500e sm tut v dolgovih trenutno, k sm si sposodu od frenda za nakup samplov pa ustanovitev podjetja itd. Tkoda bom zdele naredu plan kako vse to čimhitrej odplačat.

Najbolj pomembna stvar, ki sem jo pa doživel pred kratkim(cca 2 tedna) je pa da ne mečem več stran cajta. Čist sick, res sm sprobu že dost načinov za produktivnost in prebral knjig pa implementu sam sm ponavad vedno failu, zdej pa mi je kr kliknal in delam k robot.

Mam napisan use kako sm dosegu to, da zjutri ustajam ob 5ih alpa 6ih kako ne spim popoudne, kako delam to kar morm ne kar hočm in bom dau skupi v en post za na blog in mislm da bo meu res vrednost.

Ne gledam tvja razn dokumentarcov, pa ene 5 epizod how i met your mother/teden. Medtem ko jem poslušam podcaste in res se bolšam. To mi daje ful samozavesti. Zarad tega sm se tut oddajil od večine frendov, ker niti nimam keša, časa ne želje it u kino alpa na pjačo. Drugim ne razlagam o mojih planih pa kaj delam in pol usi misljo, da sm največji bluzimeter. Kr naj misljo.

Dons mi ta nov let ful narobe hod, ker mam še tok dela in se mi zdi kokr da si ne zaslužm napit pa hengat dokler ne nardim še use to. no pleasurable activity should be unearned!

Planov za drugo leto ne bom pisu, pa jih bom rajš uresniču in poročal drugo leto. Zdej grem pa pakirat vodko počas pa v poreč pogledat severinco.

To je to z moje strani, se slišmo drug let do takrt pa vam in vašim družinam iz srca želim srečno novo leto!

edit: neznam več dajat linkov iz yt gor, al pa neki ne dela

Zadnji popravljal Shaytan (31-12-2014 17:14:56)

110

U madona, to pa je report default/big_smile
Čestitke za vse doseženo. Se mi skoraj zdi, da ti poker malo narobe hodi ob vseh teh aktivnostih default/smile
Zadevo s PokerStarsi pa čim prej reši. Dalj kot boš čakal, slabše bo. Predvidevam da je kaj povezano s tvojo starostjo, računi na druge osebe?

Srečno v 2015.

EX-PokerStars Team Pro Online | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

ne bom ti v ničemer ugovarjal, ampak revni očka, bogati očka je ena bedarija od knjige.

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

U madona, to pa je report default/big_smile
Čestitke za vse doseženo. Se mi skoraj zdi, da ti poker malo narobe hodi ob vseh teh aktivnostih default/smile
Zadevo s PokerStarsi pa čim prej reši. Dalj kot boš čakal, slabše bo. Predvidevam da je kaj povezano s tvojo starostjo, računi na druge osebe?
Srečno v 2015.

Prjatlu sem posodu acc, ker je snemu videjo, kjer igra na več igralnicah hkrati in ni mel acc na pokerstarsih, ker so ga pred leti bannal ker je z frendi(brez mene) igral za skupno mizo pa golfou in dubu ene 100e. Pogruntal so da je bil isti IP kokr takratni njegov acc s kerim je gulfou ane in so mi napisal kaj se dogaja. Jaz nisem o zadevi vedu nič in sm povedu resnico, da sem mu posodu acc za 1h.

In so napisal, da si ne morjo privoščit da ta igralec še kdaj pride v stik s ps in me pač na žalost morjo bannat, lahko pa dvignem denar. Bom jih poskusu prepričat, da odklenejo, če ne bom pa nov komp mogu očitno al pa kej podobnga. Dve mesca tko al tko še ne bom mogu igrat, zato si trenutno ne belim glave s tem.

ne bom ti v ničemer ugovarjal, ampak revni očka, bogati očka je ena bedarija od knjige.

ne razumem kako nekomu ne more bit ta knjiga všeč? prosim razlož zakaj se ti zdi tok slaba, res me zanima. Seveda lahko bi bla bolš napisana pa ne poenostavljena tok itd., ampak kakorkoli bistvo v katerga jaz verjamem se mi zdi je zadel.

Srečno 2015 obema!

Zadnji popravljal Shaytan (02-01-2015 03:08:44)

00

bral sem jo pred več kot 10 leti, tak da je vseskuaj že malo v megli, ampak da poskusim na kratko....

nekaterih zadev iz te knjige se držim še danes. npr, tiste, da je treba 10% vseh prihodkov dati na stran (pa še to nisem prepričan da je od tu), kar je mene zmotilo, je to, da poveličuje predvsem vlaganje, odvetuje ustanavljanje svojega podjetja, itd.
saj ideja "pusti druge delati zase", ni napačna v osnovi, ampak če bi se pred 10 leti do pike in vejice natančno držal knjige, potem bi vse svoje prihranke vlagal v delnice, ali pa bi se začel ukvarjati z mrežnim marketingom, pa je vpršanje, koliko bi mi ostalo, glede na to, da je bila vmes kriza, ki je pobrala kar lep del naložb.
seveda bi mi veliki igralci v investicijskem poslu dokazali, da sem jaz tisti bedak, ki je narobe vlagal, ampak to mi ne bi kaj veliko pomagalo.

kot pa že rečeno, je že kakih 10 let nazaj, tak da se vsega ne spomnim, ampak vem pa, da sem zadeve jemal z rezervo, nekaj zadev sem sicer pobral iz te knjige, moje ženšče pa mislim, da je še vedno nad njo navdušeno....

ja, kot vsako literaturo, ki ti svetuje, kako obogateti je treba jemati z veliko rezervo in previdnostjo.

20

89

maliprofi, zakaj bi šel v mrežni marketing in nategoval ljudi? še najmanjši nateg nekako je lynoness, vendar mislim da je že prepozno da bi ujel konja..
vse ki poznam in so šli v mrežni marketing, ter začeli prodajati 'binarni sistem' (seveda nikakor to ni piramidni, haha) so dobesedno prodali svojo dušo. vsak pogovor se je končal s biznisom, tako da sem moral človeka dobesedno vstavit pa mu rečt če je fukjen, če se ne zna o drugem pogovarjat. seveda je večina takih na koncu seveda vse skupaj končalo, ker niso meli volje.

z mrežnim marketingom se da lepo služit, samo raje ne služim, kot pa da si 99% folka misli da sem fukjen ko jim gnjavim vsaki dan z istim sranjem, pa vem da prodajam laž.

Primer herbalife, 360livesmart, itd.. lyoness se še mi zdi edina pametna stvar od vseh teh mrežnih nategov.

00

bral sem jo pred več kot 10 leti, tak da je vseskuaj že malo v megli, ampak da poskusim na kratko....
nekaterih zadev iz te knjige se držim še danes. npr, tiste, da je treba 10% vseh prihodkov dati na stran (pa še to nisem prepričan da je od tu), kar je mene zmotilo, je to, da poveličuje predvsem vlaganje, odvetuje ustanavljanje svojega podjetja, itd.
saj ideja "pusti druge delati zase", ni napačna v osnovi, ampak če bi se pred 10 leti do pike in vejice natančno držal knjige, potem bi vse svoje prihranke vlagal v delnice, ali pa bi se začel ukvarjati z mrežnim marketingom, pa je vpršanje, koliko bi mi ostalo, glede na to, da je bila vmes kriza, ki je pobrala kar lep del naložb.
seveda bi mi veliki igralci v investicijskem poslu dokazali, da sem jaz tisti bedak, ki je narobe vlagal, ampak to mi ne bi kaj veliko pomagalo.
kot pa že rečeno, je že kakih 10 let nazaj, tak da se vsega ne spomnim, ampak vem pa, da sem zadeve jemal z rezervo, nekaj zadev sem sicer pobral iz te knjige, moje ženšče pa mislim, da je še vedno nad njo navdušeno....
ja, kot vsako literaturo, ki ti svetuje, kako obogateti je treba jemati z veliko rezervo in previdnostjo.

Prosim preberi knjigo še enkrat. Lahko bi napisu, da kar praviš ni res in vse to razložil ter pokazal s primeri in citati itd, ampak nima smisla. Želim pa rečt samo tole in v dobronamernem smislu. Ne vsepovprek odrihat po stvareh o katerih nekaj površno veš. Res mi ni všeč, ko rečeš, da je nekaj bedarija in se potem izkaže, da se ne spomniš dobro za kaj se gre in se sklicuješ na neko poenostavljeno sliko v tvojem spominu.

Sej je res da npr podjetjem nameni samo eno/dve poglavji, ampak če temeljito prebereš boš vidu da skos tekom knjige je debata v korist podjetjem, kjub temu da pa je res večina knjige o vlaganju. Pa tudi ne toliko o delnicah kakor si rekel, ampak bolj o vlaganju v nepremičnine. Če pa pogledaš njegovo listo kam vlagati sredstva so najprej poslovne dejavnosti in šele nato delnice.

Strinjam se tudi, da ne morš do pike resno jemat, ampak časi se spreminjajo in po moje itak nobene na to temo ne moreš do pike resno jemat.

Kakorkoli, res me je ful zmotil to, da si neki označu za bedarijo, kljub temu da veš, da si to 10 let nazaj vidu. Pa tut to je vseen, lahko bi napisu da ti ni bla kul, ker daje prevelik povdarek vlaganju. Al pa vsaj meni osebno je knjiga bedarija. S tem ko pa rečeš to je bedarija brez kakršnega koli pojasnila pa v mojih očeh zgubiš kredibilnost in v ušesih dobim alarme za haterje, oprosti.

maliprofi, zakaj bi šel v mrežni marketing in nategoval ljudi? še najmanjši nateg nekako je lynoness, vendar mislim da je že prepozno da bi ujel konja..
vse ki poznam in so šli v mrežni marketing, ter začeli prodajati 'binarni sistem' (seveda nikakor to ni piramidni, haha) so dobesedno prodali svojo dušo. vsak pogovor se je končal s biznisom, tako da sem moral človeka dobesedno vstavit pa mu rečt če je fukjen, če se ne zna o drugem pogovarjat. seveda je večina takih na koncu seveda vse skupaj končalo, ker niso meli volje.
z mrežnim marketingom se da lepo služit, samo raje ne služim, kot pa da si 99% folka misli da sem fukjen ko jim gnjavim vsaki dan z istim sranjem, pa vem da prodajam laž.
Primer herbalife, 360livesmart, itd.. lyoness se še mi zdi edina pametna stvar od vseh teh mrežnih nategov.

Knjiga priporoča, da greš na course copy writinga, da se naučiš headline pisat pa na kakšen basic ABC marketing in prodaja program, ker karkoli delaš v življenu in želiš to monetizirat boš vedno pristal na prodaji. Aplikacija, izdelk, dejavnost, itd.. vse boš mogu slej ko prej prodat in zato, priporoča se ta skill naučit.

Kot konkretne predloge pa doda kot je reku maliprofi mrežni marketing, ker imajo velika podjetja nekatere dobre programe učenja prodaje za njihove delavce in to je edini razlog. Ne priporoča, da naj bo to tvoj job, ker bi blo v nasprotju s njegovo filozofijo. Priporoča tudi da greš za 2 mesca delat v klicni center, da se znebiš strahu pred govorjenje z neznanci, pri čemer je velik ljudem neprijetno in to ne pomeni zdej, da on priporoča da boš delu v klicnem centru.

Sam sem bil distributer za herbalife eno leto in nehu točno zaradi tega kar ti praviš. Izdelk je bil predrag in z vsako prodajo sm se počutu nateguna. In točno te follow up calli in govorjenje samo o tem me je odbijalo, ker se mi je zdel, da so kot neka zaslepjena čreda, ki sama sebi laže, zato sem tut nehu. Pripomogu je tut dejstvo da sm glih sam ene 300e naredu s tem haha

Ampak ideja o mrežnem marketingu se mi še vedno ne zdi slaba, če najdeš kvaliteten izdelk s primerno ceno, ki ti je res ušeč, ga sam uporabljaš in stojiš za njemu.

01

mrežni marketing sam po sebi ni nateg, pokvaril se je, ko s(m)o ga v roke dobili balkanezi.
ko so ljudje dosegli določen level, pa so potem imeli slab mesec, ker prodaja ni šla, pa so kupovali na zalogo, pa na koncu obsedeli na tonah izdelkov, ki jih ni nihče hotel.

pa predrago je vseskupaj pri nas.
jaz sem pri nas dokaj uspešno prodajal ene sicer zelo dobre, ampak pregrešno drage sesalce enega ameriškega proizvajalca, ki so bili pri nas veliko dražji, kot recimo v avstriji, ker so bili profiti slovenskega zatopnika enostavno prenapihnjeni. pa tako, kot si rekel, po vsaki prodaji sem imel občutek, kot da sem človeka nategnil. ampak vsakodnevno skakanje po stolih in lepe provizije in nagrade so me potem vseeno vedno na novo prepričale, da sem z zadevo nadaljeval, dokler s enekega dne nisem odločil, da ne grem več na teren in sem nehal.....

kar pa se tiče knjige, pa jo bom  poiskal in še enkrat prebral, saj če se prav spomnim, ni pretirano debela, pa se bom popravil, kar sem kvasnil bedarij.
je pa pač tako, kot sem že napisal. meni je bila bedarija, moja ženka je bila nad njo navdušena. pri kaki drugi knjigi takega kalibra pa je bilo obratno, jaz navdušen, ona pa ne.....
jbg, ljudje smo pač različni.

30

Wow tko kt je corey napisu sm dejansk uzivu ob branju pa mislm da ti poker mal narobe hod casovno gledano. Ker je rna taka stvar kjer mors skoz delat in se izpoplnjevat in ce hocs bit res dobr mors prakticno zivet zato. Ti mas pa tok enih drugih obveznosti:-) ne me narobe razumet, dejansko te obcudujem glede nato da si se mlad pa tak produktivnez;-)

Glede marketinga in shippinga ce prav razumem si nekaksn posrednik za slovenijo s strani amazona? S tem da mas robo nekje. Sprasujem se ce nebi blo lazje odpret spletno trgovino uzet commision za amazon produkte pa vlagat za marketing/social media? Ker realno nimas stoskov z davki, nerabis dejavnosti odpirat pa fokusiras se na americane k slovenci lih ne zapravlamo tok. Mam par ljudi k sluzjo z takimi wordpresd blogi po 20-30k na mesec s prakticno pou ure dela na dan

our father, who art in variance, binkage be thy name
thy sunday come, thy sunday done
on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run
and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us
and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers

amen.
00

jbg, ljudje smo pač različni.

Agreed

@newjack me veseli, da vsake tok časa popestrim forum. Maš prav, zato trenutno tudi ne igram. Se zavedam, da se je treba samo na to fokusirat in imam to tudi v planu čez par mescov.
Sej prostora za napredek v smislu produktivnosti je še ogromno in še vedno mam dni ko zabluzim, ampak overall sem vsak mesec boljši.

Ne, jaz bom prodaju samo po nemčiji. Izdelke dobim sm, ker je ceneje, zato ker jih jaz polimam pa pripravim tko kot je treba in pa velik manj komplikacij s papirji pa ni mi treba špediterja iskat itd. kot če bi iz kitajske šlo direkt v nemčijo. Tam pa plačam amazonu skladiščenje v minhnu in hendlanje. Tako da to se bo prodajalo na amazon.de.

V bistvu misliš drop shipping varianto predvidevam ane. To je bla moja prva opcija, ampak potem sem se mal poglobil pa me ni tok potegnil, poleg tega pa poznam par ljudi, ki se ukvarjajo z importingom tuki in jih lahko sprašujem in sem se zato odloču za to varianto. Drugače pa ja ravno tako je opcija da dobiš comision in sem veliko bral po forumih(zanimiv blog johnnyfd) na temo tega in mogoče v prihodnosti se spravim tudi v to.

Ja sej pasive income je nekak moja želja, ampak trenutno se bom osredotočou samo da dajem kvalitetne članke pa beležem dogodke,

00

Tak ti bom rekel glede knjige, finančniki jo ne imenujejo "finančna biblija" zato ker bi knjiga govorila v kaj je treba investirat in tako naprej, res da omenja zelo dosti v investiranje nepremičnin in seveda pobiranje najema itd.., danes je to malo že zastarelo kajti ne dobiš kar tako kredita plus dosti težje je nepremičnine prodajat zaradi finančnega stanja v Sloveniji. V glavnem knjiga je top zato ker te nauči kako razpolagat z sredstvi, koliko je potrebno vložit, uči te potrpežljivosti, kaj ti prinese če se odrečeš kakim dobrim avtom pa to na začetku and sooo on.

Kaj pa ti predlagam glede podjetja pa, da sem tudi sam bil na istem kot si ti včasih delal 500 stvari naenkrat in posledično zato tudi dosegel nič, dokler končno nisem tega spoznal in opustil vse ostale "konjičke" in se posvetil 80% podjetju in pa 20% v pokru, tedaj pa sem začel rasti kar konkretno v poslovnem svetu default/smile. Pri pokru pa je tak če ne posvečaš prav dosti časa v njega boš grindal tistih nl20,nl50 pa pobiral par 100€ na mesec pa je to to.

Zadnji popravljal KillerSlo (04-01-2015 01:54:40)

00

@killerslo hvala za nasvet. Se strinjam, razumem in tudi počasi spoznavam na lastni koži. Dost ljudi mi to govori in ne za brezveze, ampak je težko ker me tok stavri zanima. Kakorkol, bo treba kot v tisti seriji curb your enthusiasm mal smirit, ne mislt da sm boga za jajca prjeu pa počas eno pa po eno.

00

Ja ubistvu drop shipping. Povezes se z amazon associates, odpres wordpress rcommerce sajt, mas gor produkte k so na amazonu in oglasujes stran prek socialnih medijev ala wanelo,pinterest(nekak najbl popularna portala za te stvari). Od amazona dobis na zacetku 4% commision pa na strani mas 90 day cookie instaliran tko da dobis commision tut ce sr un odloc kupt nov televizor ptek amazona 2 mesca po tem ko je obiskal tvoj webpage. Nimas nobemih davkov, stroskov z podjetjem samo cas vlagas v oglasevanje(dnarja tut ne zgublas ker za enkrat ni paid advertisementa na teh medijih). Na ta nacin se da kr lepo sluzt z nic vloga,edino kar te kosta je hosting pa domena. To mam jst zdj u kratkm v planu, odpret par storov pa bom vidu kako gre;-) eno spletno stran ze mam pa za enkrat delam cirka 100€ na mesec samo z adsensom pa enkrat do 2x na mesec pinam na pinterestu.

amen.
20

@Newjack šele sedaj sem videl tvoj komentar, ko sem brskal neki po blogu.

Sliši se izvedljio in zanimivo. Hvala, da si deliu to z mano, ampak treutno se bom 100% skoncentriru na moj uvoz, če sem že začel in res verjamem da uspe. Ko bo to zalaufal  pa mogoče probam tudi tvojo. Tudi s samo 100e na mesec več bi bil zadovoljen.

Update na hitrco. Zdej sm dokončno zbral primeren izdelk in našu verjetno primernega supplierja. Treba je samo še nardit točno kalkulacijo z shippingom, špediterji, skladiščenjem itd. in kontaktirati supplierje.

LP

00

imaa boga

popravu mato nms! res je dala težek test sica, sm bil sigurn, da bom zakoliču, ampak sm naprasku 52%. 5 od 20ih ns je popravl samo. Res črtim ta folk, takoj k bom meu moč si bom prizadevu da se ta šolski sistem spremeni, ker ni šans da bo moj otrok hodu v te posrane šole kakršne so dons.  Ugl zdej je prva konfa spucana, samo še drugo svetovno se jutr naučim pol pa končno se posvetim pomembnejšim stvarem.

Z jutrijšnjim dnem začenjam spet 30 dni discipline, ker brez tega enostavno nism produktivn. Topli tuši me nardijo zaspanga, brez jutranje rutine sm zgubljen, brez to/do liste ni napredka.

preparation is the key

Tkoda jutri budilka 4.50.. muske za bujenjenje naštimane:

https://www.youtube.com/watch?v=c7O-ZFnyAlw Lets go
https://www.youtube.com/watch?v=6kg-GdlbefM Dreams Of Reality
https://www.youtube.com/watch?v=e0EJduaTZ1M Amazing
https://www.youtube.com/watch?v=8g9b6CS3VrE Morning alarm
https://www.youtube.com/watch?v=oVk7-7vEiJ0 Work
https://www.youtube.com/watch?v=gNxE7KNxgxE Chase Your Passion

Napis nad postlo sprintan: i've got a dream that's worth more than my sleep

Beležka za to/do listo, ideje pa trackanje časa prpravlena.

Cilji postavleni:

• Mrzu tuš vsaj 2 minuti direkt na ledeno mrzlo

• morning warmup pred skleci 3min kolebnca, 20 burpees, 20 jumping jacks, 30 trebušnjakov

• 5x na teden armstrong pullups program

• Spat najkasnej ob 11, usatat ob 5-razen nedelja

• facebook deaktiviran, odeja čez TV

• vsaj 2-3 topli obroki na dan

• brez partyijev-denar gre za 200e dolga

• brez drkanja

• vsak dan dnevnik

• dnevni plani/tedenski plani/dolgoročni plani v beležki

Mindset ready.

Nikol nisem na veliko razglašu kaj bom delu, ker potem je pritisk manjši in je laži odnehat, poleg tega pa ni straha, ker veš da te ne bo noben obtoževou k boš failu. Skos sm si govoru, da nimam nikomur nč za dokazat, ker me je blo strah razočaranja. Govoru sm si, da če stvari preveč govoriš možgani dojamejo kokr, da se je že zgodil in je manjša verjetnost, da se zgodi. No, tega ne bom več toleriru.

To bom naredu samo iz principa, da si dokažem, da sem tok vredn kokr mislm da sm. Vsakič k se bom slišu pomislt na besede "ne da se mi" bom točno tist naredu iz principa. Ne bom little crying bitch looking for excuses! Če skup padem pod tušom, če ne nardim letnika, če zgubim vse frende, so be it. Tole bom naredu, da bo maks čez 5 let ponosn name.

Nočm samo pisat tuki kaj use sm pa bom pa blabla, čs je za predstavo, čs je da dokažem, da res delam to kar govorim.

Zdej je čs da dobim disciplino in sposobnost samo motivacije. K bom meu to bom meu use.

Poleg tega se pa izjemno hitr bliža september, ko bo treba pokazat rezultate in če bo šlo tko k je šlo do zdej, bom se lahko obrisu pod nosom.

Zakaj to tuki pišem? Ker med drugim tut JUTR ZAČNEM S POKROM.

Kar se tiče businessa sem trenutno na pavzi, ker se morm dobit z nekomu, ki uvaža v SLO in je reku, da lahko robo fuknem v njegov kontejner tko da bo shipping zaston, kar pomen 200$ več u žep, ampak se mi zdi, da gre šele čez 14 dni iz tm.

Kakorkoli moje prioritete nasledn mesec bojo poker in blog.

Pisu sm pokerstarsu že petič in ne popuščajo, potem sem jih prosu, če bi vsaj life ban znižal na 5 let alpa neki in ni haska. Sploh nisem bil ne žalosten, ne jezen samo šokiran. Še zdej ne morem dojet v bistvu, da si pošten človk ne zasluž druge šanse. Tko wtf who does that? Res sm jim dobre maile pisu brez pizdenja, pa dajou predloge kako bi sodelval in pol po 4mu mailu se jim tut ni več dal ubadat so mi sam še kopiral stare maile. Ni čudn, da vsi lažejo, ponarjejajo pa kradejo, če nimaš šans dokler si pošten naivneš. Po drugi starni pa hvala bogu da sem se to že zdej nauču.

Ugl trenutno bom igral na Coralu, ker bom itak začel z manj mizami. Prvih par dni bom pomoje samo gledu videje, da pridem nazaj notr. Morm tut še pogledat, če mi še ICMizer polletna članarina drži. Bolj podrobno kakšen bo BR, kere videje bom gledu in kakšen je plan napišm v torek, ko dam še zgodovino test skozi.

Kar se tiče bloga pa 3 dni že obolevam od tega wordpresa, ker enostavno ne znam naredit function.php file v child theme, da bi ga nadomestil s trenutnim. Mislim znam ga narest, ampak ga ne znam priklicat. Če ima kdo izkušnje s tem bi bil rees hvaležen, če bi mal pomagu. Mal bom še gledu youtube pa sprobavu pa če ne bo šlo uprašu po forumih pol pa bi mogl delat, povsod piše kok je simpl, ampak sm v to vložu že vsaj 5 ur pa mi ni ratal.

Razmišlal sem da bi tuki pisal vsakodnevni report, ampak mislim, da ne bom tok spammal. Po drugi strani pa me podžge, če si predstavljam da mam publiko poleg tega pa mogoče koga motiviram. Ne vem še, definitivno pa bom napisu težave, ki sem jih srečeval in hacke, ki sem jih pogruntu along the way.

To je to, mal me je strah teh tušov, pa da ne bom vsake ure izrabu tko k bi mogu pa da ne bom dost kmal hodu spat

51

Shaytan napisal:

brez drkanja

https://www.youtube.com/watch?v=aSn1g-6h1OQ

20

100

kaj tocno pa hocs narest v wp? ker sam po sebi je wp fucking annying za editirat

amen.
00