Tema: Getting KOWČED

Hejlo vsi;

No pa da tudi jaz odprem prvič nekaj tukaj, ne samo pametujem. Najprej naj seveda povem, kako pa kaj bom sploh začel. V poker vodah sem kaka 4 leta, začel kot vsi fishi z 10 EUR paysafe karticami, seveda bustnu. Nato sem kot študent začel delat kot diler, zopet paysafe  10 EUR in tokrat je po nekem čudežu uspelo. Igral sm MTT za 1$, prišel do 35$, nato pa 4 mesto na 5$ MTTju od 1073 folka. Dobil 400$ in to je bilo zame takrat nepredstavljivo!!! Od tam naprej sem začel igrat cash game in porabil pol leta, da sem imel BR 1K. Do 2K sm rabu še nadaljna 2 meseca in čez eno leto 4 mesece po začetku sem imel okrog 14K Eur zaslužka. Seveda so prišla temna obdobja in dowsingi, igra se je na nekaterih sajtih posušila, konkurenca pa je nezadržno napredovala. Vseeno zadnji dve leti živim izključno od pokra.

Po zaslugi Jacemam mi je uspelo prit do kowčajna pri Gordonu. Tega se res veselim, kajti moja največja napaka do sedaj je bila, da sem se praktično vsega učil sam. No zadnje leto gledam tudi traning videje, ampak vsaj pri meni to ni to. Tako da če ne bi bil Gordon bi bil pa sigurno kak drug. Pomoje imam kake take luknje, da ga bo kap default/smile

Začel bomo na nl 100 6max. Tukaj bom postnu napredek, kak zanimiv hand, pa tudi kaj iz mojega zasebnega življenja, saj je drugače vse skupaj hudo preveč duhamorno!

Pa lep deževen dan še naprej!

160

Re: Getting KOWČED

No začeli smo!

Včeraj sva imela prvi sesion z Gordonom. Mi je všeč njegov način razmišljanja, sem pa ugotovil da igram ku retardiranec ko se moram še pogovarjat zraven. Me je vprašal če kadim travo ahhahahah. Vsekakor bom moral nekaj pogruntat glede tega, drugače te srečanja v živo ne bodo imela nobenega smisla.

Teden se se začel z bolj regovskimi mizami, sedaj je počasi boljše. Lahko bi blo boljše, lahko tudi slabše. Imam pa obrnjen življenski stil kot večina ljudi. Zbudim se okrog dveh popoldne, kosilo, nato kaj pomagat staršem na kmetiji, sledijo učenje, analiza sesiona itd... Zvečer grem na lov (ja prav ste prebrali, sem lovec) nato pa tuš, kava in grind do 5.30. Ko se začne danit grem, če se mi da, zopet malo na lov, nato pa spat. Netopirsko življenje default/smile

Teden do sedaj:

60

ahahaha default/big_smile mni je isto reko default/smile sem bil isto zmeden ko sem imel 3 HU mize odprte pa še govorit zraven default/smile
večkrat ko sm mislo foldnt je kar kričal duuude RAISE! default/big_smile

00

Pol moraš pa enkrat na en divjačinski golaž povabit default/smile

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
10

Zdravo!
Če boš vztrajal pri projektu in napredovanju v igri, bi te prosil, če lahko samo na vsake 50k priložiš statse (prej in potem), da vidim kako ti je uspelo v omenjenem času s pomočjo couch-a implementirat nasvete v igro.

:open po pozicijah, cbeti, defenedanje blindov in 3beti po pozicijah (predvsem BU, SB, BB)

pa GL!

B

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
30

GL!

Spremljam tudi Hansa na 2+2, ki je na 6max daleč prilezel.

Ker mi je igra znana, bi si tudi sam z veseljem pogledal statse.

00

Corey, seveda te bom povabil, najprej poravnat razrite travnike od divjih prašičev, nato na lov kjer boš nosil upljenjeno divjad, pole pa tudi na golaž  default/lol

Biaggo, lahko bom pobrskal po statsih, ampak dvomim da ti bo to kaj prida pomagalo. Saj se da pomoje kaj razbrat iz statsov, ampak da bi šu pa na podlagi tega igro popravljat se mi pa zdi tako kot da bi odpravljal posledico in ne vzroka.

Ekola prvi teden je za mano. Odigral sem 41 ur in 20 minut, poleg tega še izpolnjeval igro, malo na lov... Če to seštejete potem je dan seveda odločno prekratek. Največ se da pridobit na spancu, tako sem navadno spal med 5,5 in 6,5 ur. En čas gre, vendar me je včeraj dohitela utrujenost. Tako sem opzail da kar nekaj klikam, tudi mize niso bile najboljše in sem po treh urah in pol zaključil.

Z napredkom sem napol zadovoljen, še vedno delam napake in ogromno je situacij ko ne vem kaj je najbolje naredit. Kowčing je stresen, naporen, pa tudi zabaven. Dodal sem tudi nekaj NL 200 miz, včsih pa tudi NL 50.

Danes je na sporedu poker prostdan, tako da sem pomagal doma na kmetiji pri spravilu sena. Malo vitamina D ne škodi po tem netopirskem življenju  default/big_smile . Zdaj grem pa v LJ v flat, pride tudi pupa in do jutri zvečer je pač na sporedu ona  default/smile  Verjetno bova šla malo na Bled in sproti še malo na obiske... Nato pa zopet delo!

Prvi teden:

Zadnji popravljal miso191 (08-09-2014 18:57:33)

30

omenjeni statsi pri 6max ogromno povejo, ampak kot sem rekel...če/ko boš utegnil.
aja, pridn , d pomagaš doma default/wink.

GL

B

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
00

Gud lak.

Kera LD?

"To win at poker, you have to be very good at losing."
                                                                     - Tommy Angelo
00

10

Gordon bo pa zgleda pol Slovenije pokupil.  default/big_smile

Srečno, pa če dovoliš en nasvet - Več grindat pa manj strelat.  default/big_smile
Bo tošl poln in divjad cela.   default/lol

20

eheh biceps, saj dejasnko uplenim zelo malo divjadi.

Fajn se je blo špilat turista na bledu, kremšnita je še vedno dobra! Ampak lepega je še prehitro konec, tako da je blo treba že zvečer nazaj za mize. Kowč mi je pa tudi naložil toliko dela, da sem včeraj cel dan preživel za to kišto. Še ta monsun se noče končat in tako sem se zvečer spravil za mize tečen, utrujen. Poleg tega sem zmeden z mojo igro, pač poskušam vnesti to kar mi kovwč dopoveduje in najprej pomislim, kaj bi sam nardu, nato kaj bi on predlagal, tako da je cela zmeda. Ampak če ne bom spremenil igre, potem je vse skupaj brez veze, po svoje bi lahko tudi sam grindal naprej.

Pogrešam mojo veliko ljubezen, tek. Zdaj zaenkrat ne dežuje, tako da bom verjento šu sprostist slabo voljo po Tivoliju. Upam da mi znese it na mali maraton drug mesec...

00

No pa smo preživel tudi drugi teden. Po zadnjem updatu stavri niso šle rabno najbolje. V petek sem celo dosegel stoploss dan, sicer prvi, kar ni nič tragičnega. Tako da sem se tisti dan celo malo naspal, spočil možgančke in delal na igri. Čez vikend sem sicer po moji oceni igral v redu, vendar rezulat ni bil kaj prida. Seveda je to čisto normalno, to se je degajajo in se še bo. saj zdaj sm celo videl, da sem teden končal na nuli.

Je pa tudi res da probam v svojo igro vnest čimveč nasvetov od kowča in je zdaj zaenkrat nastala neka čudna mešanica, ki verjetno še ne daje pravih rezultatov. Bomo videli kaj bo ta teden.

V življenju ni nič posebnega, razen to da skoraj nimam niti ene ure fraj. Se je pa začel jelenji ruk (obdobje parjenja) in ponoči med grindom imam čudovito glasovno spremlajvo okrog hiše :

Še teden:

00

miso legenda good luck, good luck!!!

“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”
20

zanimiva tema gremo naprej ! in kadis travo ? default/big_smile

20

Ne ne kadim  default/tongue  Sem že tako dovolj počasen v glavi  default/lol

Nov teden, nov grind. Stvari se počasi spravljajo v red, navadil sem se na rutino tako da je v bistvu malo lažje. V igro poskušam vnašat navodila kowča in mislim da mi počasi to uspeva. Tako da počasi začenjam igrat drugačen stil kot do sedaj. Zdaj pa skuhat kavo in v borbo, vikend e tu in pijani idioti tudi !

Zadnji popravljal miso191 (20-09-2014 14:31:00)

30

Končno konec tedna!

Teden je trajal dlje kot običajno, saj sem odigral en dan več, da bi lahko imel dva dneva prosto. Razlog je povsem preprost, rad bi bil proč od pokra vsaj dva dni in jih preživel s punco. Resnično sem utrujen od igranja, analiziranja, učenja. Poleg tega je vedno milijarda organizacijskih stvari, kot so uštimaj ta program, odpri račun tam.... To mi pobere ogromno časa in energije, poleg tega mi seveda nič nikoli ne dela takoj, pa je potrebno rešitve iskat na forumih, pisat maile na support...Upam da bo tega čimprej konec in se bom lahko popolnoma skoncentriral na igranje in učenje.

Kar se tiče igranja, sem zelo nezadovoljen z drugo polovico tedna. Letim slabše kot babica in čeprav se tega ne vidi na grafu toliko, ko ti vsak 3 ali 4 betan preflo setnejo na flopu ali pa jim da vsak draw...

Drugastvar je moja igra. Velikokrat igram mnogo preutrujen, zato spregledam datajle, ki so zelo pomembni. Narediti slab play prvič ni napaka, drugič pa je! Matr koliko se moram še naučit in izboljšat igro. Kar se tiče vnašanja stvari iz kowčanja v mojo igro mi gre dokaj dobro, vsaj jaz tako mislim, upam da bodo rezultati kmalu prišli.

Tak življenski stil je res naporen. Popijem litre kave da sploh ostanem buden. Ob tem se spominjam časov deset let nazaj, ko sem začel študirat. Ko danes gledam nazaj se mi zdi da je to bil najboljši čas mojega življenja. Nismo imeli denarja, imeli pa smo svobodo in drug drugega. Vask poker pro se mora zavedat da denar ne kupi sreče in da so vse najboljše stvari v življenju zastonj. Kljub temu je v tem kretenskem kapitalizmu zelo težko preživet brez denarja, zato upam da bom nekoč imel zopet bolj prost urnik.

Graf tedna:

Zadnji popravljal miso191 (24-09-2014 21:51:06)

60

Lepo si povedal.

GL pri projektu  default/palecgor

Now is blessed - The rest remembered
00

Eno vprašanje za računalniške mojstre; moje abak je postal obupno počasen ko igram na več straneh hkrati, poleg tega pa imam še odprto camtasio, PT, temaviwer, skype.... A je to posledica velikekga števila handov v Pt4? (imam nakupljenne hande, zato jih je ogromno). A bo zunanji SSD disk rešil težavo ali bom mogel nabavit kako zverino od računalnika? Rama imam 8 GB....

00

19

SSD disk in RAM sta najhitrejša rešitev. Procesor tukaj nima dosti veze. SIcer ne vem kako povežeš zunanji SSD ampak pazi, da ne bo priklop ozko grlo. Raje nabavi notranjega, pa na njega namesti vse kar je v zvezi z PT. Predvsem baza podatkov!

00

Ekola kupu SSD in preflikal podatke. Zaenkrat zgleda super hitro, moram še stestirat kako bodo laufal vsi programi naenkrat. Update sledi verjetno na koncu meseca...

00

21

več programov = več RAMa

00

22

Windowse, al pač kar maš je tud cool če daš na SSD  default/smile

Aja, pa srečno s projektom!

Zadnji popravljal andraz (29-09-2014 00:53:04)

00

Rama je dovolj...

Saj sem kar vse skopiral (samsung ima en programč zraven). Kupu še ohišje (13 eur) daš ta nov disk notr, prklukaš na USB, zaženeš programč ki ti preslika disk in nato samo vstaviš ta nov disk, starega pa zadelaš v ohišje in imaš prenosni disk. Še zame, ki je vse kar je novejše od abaka znanstvena fantasika, zelo enostavno.

hvala, bomo naredil vse da uspe...

Zadnji popravljal miso191 (29-09-2014 16:08:10)

00

Ekola končno konec preteklega tedna.

Ta je bil res grozen, vse kar je mogoče je šlo narobe. Najprej sem bil zadaj za urnikom zaradi dveh dnevov fraj, ki to v resnici nista bila in tako sem se vrnil nazaj res utrujen. Nato so se začele težave z abakom, ki jih je upam da rešil ssd disk. Sledil je internet v soboto in itak počasneli iz telemacha ne bodo nobenega poslal čez vikend, na srečo se je uredilo tako da sem lahko vsaj nekaj odigral. V nedeljo pa sem za povrh vsega še dosegel stop loss. Ja ko ima hudič mlade...

Vseeno sem se naspal in se vrnil v ponedeljek za mize svež in motiviran. Tek v hladnem jesenskem jutru prežene vse težave.

Ker je to zadnji report v septembru bi naredu kratek pregled prvega meseca v CFP programu:

Končni rezultat ni najboljši in ni najslabši. Še zdaleč nisem zadovoljen, saj sem zadnjih 14 dni letel res katastrofalno. To me res raspizdi, log run ja itak, pravljice za lahko noč. Vsako leto končam 60-80 BI pod EV, me zanima kdaj se bo to obrnilo?????!!!!!

Kar se tiče izboljševanja igre, je največji napredek dosežen na področju samega pristopa do igre in organizacje. Sedaj vidim da ima svoboda tako prednosti kot slabosti. Nikoli se nisem imel za lenobo, vendar pa sem čas zapravljal za nepotrebne stvari in nisem bil dovolj organiziran.

Zanimivo da sedaj tiltam veliko manj, v bistvu samo ene dvakrat. Pa še to ne zapravljam denarja, no enkrat sem kar openshowal AK in sosed se je zbudu z handom default/smile

Mislim da bo sedaj šel kowčing bolj v smeri izboljšanja igre, ker smo se navadili na sistem.

Graf meseca (ni točen, kar nekaj handov manjka)

Kaj sem mislil da sem pred kowčingom:

Po kowčingu z Gordonom:

30

Haha dobra primerjava...  Takoj sem se spomnu na ta filing isto je blo pri men default/big_smile

00