Tema: PokerTracker 4 - pomoč pri nastavitvah

Serbus,

Že neki časa nazaj sem kupo PT4 in ga zamenjo s HM1! Ker se ga nikakor nisem mogo navadit, sem šov nazaj na HM1(a je HM res bol enostaven od PT?). Ker pa za HM1 ni več updejtov in mi statistiko oz grafe ne riše pravilno, sm se odločo, da grem nazaj na PT4 default/smile Tk, da rabim vašo pomoč....

1. Kje se nastavi RB%, da mi bo risalo rakeback črto?
2. Ko sem si sam delal HUD nisem našel SB% in BB %  (igram HU)
3. Imel sem narjen ALIAS, ampak nism znal pogledat grafa samo za določeni nick...a sploh gre? default/smile  Mi je metalo vn neko napako!
4. Kje bi našel nastavitve za graf - da bi lahko pogledal, kolk sm +/- za zadnje 3 ure ali pa zadni dan, teden,...
5. Ali PT4 pravilno riše grafe v € tudi če igraš druge valute?

Upam, da bote znali pomagat! Prosim, hvala! default/smile

00

Re: PokerTracker 4 - pomoč pri nastavitvah

1.Za RB maš v njihovem warehouse-u custom statse ki si jih pol prilagodiš pač glede na kakšen deal maš. https://www.pokertracker.com/custom/stats nšatimaj tm v filtrih PT4 pa v search napiši rakeback pa jih je kr nekaj.
2. ne vem kaj misliš
3. nimam pojma nisem delal nikol z aliasi
4 nastavitve za graf maš na levi strani za določeno uro/ure pomoje da se ne da naštimat maš pa vse ostalo.
5. ja pravilno pretvarja tečaj nastavlaš pa v dataase/currency

Upam da kaj pomaga.

10

SB% in BB% misliš verjetno VPIP......->
,
tebe zanima iz SB:
>attempt to steal< (po naše preflop raise) in pa >preflop limp<, če sešteješ ta statsa dobiš sb vpip %

iz BB:
>call steal< (po naše flat) in >3bet preflop<, če sešteješ dobiš bb vpip

opomba, obstajajo bolj natančni statsi ampak za tebe bo tole dost zaenkrat default/smile

“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”
10

Collers hvala! Zgleda morjo vsako stvar zakomplicirat! Holdem manager ma vse bol na izi!

Hyper.Active imaš prav ja, iščem vpip za vsako pozicijo posebej! A se lahk naštima v PT, da mi sešteva ta dva statsa al morem vsakega posebej dati na HUD? Ker, če morem dat vsakega posebej mi ni najbol v pomoč!

00