Re: PAIDVERTS

sicer mal neumestna ampak prvi milion ki je bil izplačan. Izplačal si ga je uporabnik z imenom Jo. sick

http://shrani.si/f/F/Mq/btnmXNb/149939410204187170772692.jpg

Zadnji popravljal greytex (04-02-2015 13:12:56)

00

27

pizda si kreten, sj pr hokeju je tud en dobu 100 - miljonsko pogodbo, pa boš šu zdj hokj igrt ?

sj povsod na vrhu je velik zaslužek, zdj pa prid do tam s tem spamanjem na pokerproju, gl with that PHAHAHHAH

82

sorry sam moj namen ni bil spamat. Objavil sem samo dosežek člana. Pa ni treba takoj napadat, saj ti nič nočem. Če mi imaš pa kaj za povedat osebno pa pm please. Calm down.

Zadnji popravljal greytex (04-02-2015 15:03:57)

11

lolol1 ti pa si en dumb nigger  default/roll 7 postov maš pa noben ni pretirano napolnjen z intelektom. Tip je dal samo primer kaj je mogoče, sam problem je, ker so slovenčnjaki preveč pametni za karkoli, pol pa dneve in noči jamrajo kako je država v kurcu, kako nimajo denarja in kurcajo vsazga k mu kej rata default/smile Ni čudno, da ma folk plačo 700€ če ma celo podjetje skp manjši IQ od povprečnega.

Kaj pa če ti povem, da je mogoče z prodajo majc (za katere ti nekdo nardi dizajn po lastnih zeljah za ~30$ z mal pametnega oglasevanja (beri max 50$ na dan) zasluzt par tisoč $ s tem, da nimaš nič dela pri pošiljanju in tiskanju majc?

Kaj pa če ti povem, da je mogoče narest spletno stran kjer pišeš članke bodočim mamam (beri nosečnice) koristne nasvete kako in kaj glede prehrane ipd in pri tem zasluzit 100k€ v 8 dneh?

Kaj pa če ti povem, da je mogoče narest facebook pejđ o labradorcih, gor nafukat 100 slik random labradorcev pridobit 100k+ likeov v parih dneh in zasluzit ~10k v tednu dni z praktično nič dela?

Mi boš vrjel? Vrjetno ne, ker si preveč omejen, da bi si dovolil dejstvo, da je kaj takega sploh mogoče. Pa sj te ne krivim v končni fazi, pač v takem narodu živiš kjer se vse smatra za nateg, vsi so nateguni, noben ni pošten in nobenen nima večjega užitka. kot to, da te na suho z žličko nategne, prac tebe in ob tem neizmerno uživa.

Uživajte še naprej folk, love thy nabor pa take fore (lol).

Zadnji popravljal newjack (05-02-2015 04:51:32)

our father, who art in variance, binkage be thy name
thy sunday come, thy sunday done
on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run
and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us
and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers

amen.
14

30

A lahko prosim newjack zbriše prvi stavek - rasistični komentar, zato ker sem res nigger ti pa vrjetno ne tako da mi nimaš pravice to rečt.
LP

04

Kdo pa je ta Jo? Lastnik strani PAIDVERTS?  Ker, če greš na stran brez da bi klikno referal od tebe ali kerga drugega, te avtomatsko vrže pod tega uporabnika Jo!

00

Prosim da tisti ki mislite resno delat to zadevo da se mi pridružite na skyp-u kjer imam ustvarjeno posebno skupino. Tam sem vsem na razpolago in skupaj bomo naredili več kot posameznik sam. Za Skype username mi pišite na pm.

10

Ne vem, če je to isti Jo, ampak Jo je drugače ta, ki določi vsak dan koliko reklam da v katero skupino, ja on prav določi, če gre verjet enem slo forumu, kjer imajo o paidverts vsaj 1000 postov. Tako, da je čisto možno, da je to ta ta glavni, kar se mi zdi tudi fer, da se mora omenit, če se že pripopa screenshot nekoga, ki si izplača milijon ven default/smile

Drugače pa se je treba zavedat, da če tudi je zdaj dnevno na voljo v določeni skupini več $$$ vse skupaj reklam, to kljub temu pomeni po večini, da ljudje v tisti skupini dobijo ven manj, kot pa so dobili pred par meseci, ker je pač že toliko več ljudi v tisti skupini.
Če je kdo kdo pripravljen ali pa razmišlja da bi vložil večjo vsoto se naj glede tega tudi pozanima. In si prebere malo forume.

Stran res izplačuje denar, s tem ljudje nimajo problema, ampak ne dobijo kaj dosti več v višji skupini, kot so pred par meseci v nižji skupini, zato ker je zdaj pač tolko več ljudi v skupini ker so zdaj. Eni mal gemblajo z paidverts delnicami (65% v nove reklame, da ostaneš v isti skupini, 35% pa v delnice na primer) in potem po mesecu, dveh prodajo delnice in gredo v višjo skupino. Ne pričakovat, da ko vložite recimo 1k$ da boste kar vsak dan meli 25$ plusa (2/3 tega je treba recimo vložit nazaj, da ostaneš v isti skupini). Pol maš ene ki vložjo po par jurjov v to, da so takoj v visoki skupini, če pa vložiš po 100$ pa brezveze sploh da klikaš po mojem, razen če ti je tisti 3$ plusa dnevno res velik priliv denarja ( pa te stane 1uro klikanja vsaj dnevno, kar je res slab hourly, sploh če igrate poker na semi pro levelu)
pač preberite si izkušnje ostalih uporabnikov, ne kar nekaj na hitro.
Ne govorim iz lastnih izkušenj, ampak sem si prebral teh 70 strani kolkor so pač ostali slovenci pisali po tistem forumu.

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
20

Kot dodaten zaslužek  ni nič narobe tole poklikat, pa neki zaslužit... Je pa res da če zdej delaš par kil ti ni interes tam cente klikat, razen da vložiš tut par kil v PV(tako ko je 1way napisal). Bo pa tut poker se prišel gor, tako da bo ta stran postala še bolj zanimiva.

11

Tako kot je rečeno, v kratkem se pričakuje tudi poker gor, poleg ostalih iger, ki jih lahko igrate z BAP točkami. Velikost vložka je pa relativna, za nekoga ki v pokru premaguje NL1k mu ne bo problem dat gor 1k nekdo ki pa premaguje NL50 pa ne bo dal 1k gor. Vložiš toliko kot ti ni problem zgubit če gre vse v luft, enako kot pri pokru.

10