Tema: Poker piknik 2015

V četrtek, 11. junija 2015 bo v Kopru potekal sedaj že tradicionalen poker piknik. Brezplačen poker turnir, Sit&Go turnirji, sproščanje na ležalnikih in različne aktivnosti zagotavljajo pestro in zabavno druženje. Več o samem dogodku si lahko preberete na Akcija pokra v Kopru.

Seveda tudi PokerPro ekipa ne bo manjkala na pikniku in vabimo vas, da se nam pridružite ob dobri igri in kakšnem pivu. Se vidimo!

http://si.pokerpro.cc/uploads/si.pokerpro.cc/Novice/poker_piknik.jpg

20

Re: Poker piknik 2015

to so spet isti ljudje v organizaciji kot lani?
smo imeli kar velike težave za dobit nagrade, se prav spomnim lanskega zmagovalca, ko še 14 dni do odpotovanja v Dublin ni prejel paketa

20

važno, da je dobil paket preden je letalo vzletelo.

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
03

4

sumljivi organizatorji z lastnim interesom

20

Zakaj sumljivi? Kaj to pomen, da je boljše zadevo spustit? default/neutral

00

A ni to freeroll?

TILTLESS!
Want free BitCoins? http://freebitco.in/?r=52621
00

7

igrajte turnir ,če vas kdo vabi na cashgame, pa se odpovejte
pa ne biti 100%, da bodo nagrade take, kot so obljubljene

zna biti pa zabavno, če vse skupaj jemljes na izi kot druzenje

20

Prlek vsak organizator ima lasten interes, logično... Cash game so v preteklih letih organizirali tudi prejšnji organizatorji, kar je na koncu odločitev vsakega posameznika ali bo igral ali ne, rejk ni bil majhen, je bila pa igra soft in vzdušje ok. Prejšnji soorganizator, će se pravilno spomnim, je bil žiberna, ki pomoje ni veliko bolj legitimen lik kot tile novi, ta ima šele svojih interesov...

Zadnji popravljal DreDay (10-06-2015 10:06:43)

04

DreDay napisal:

Prlek vsak organizator ima lasten interes, logično... Cash game so v preteklih letih organizirali tudi prejšnji organizatorji, kar je na koncu odločitev vsakega posameznika ali bo igral ali ne, rejk ni bil majhen, je bila pa igra soft in vzdušje ok. Prejšnji soorganizator, će se pravilno spomnim, je bil žiberna, ki pomoje ni veliko bolj legitimen lik kot tile novi, ta ima šele svojih interesov...

Po parih letih se zopet prijavljam na ta forum. Pač treba je povedat kaj je res in ne kaj se govori. default/smile

1. Žiberna (PokerNews) je začel s tem projektom 4 leta nazaj, ki se je imenoval PokerNews piknik.
2. V 3 letih Žiberna ni dobil niti 1€ plačila za ta dogodek, kvečjemu kakšen čevap in pir ter večjo prepoznavnost imena PokerNews.
3. Takrat je bilo VSE legalno in tudi nagrade so VSI dobili kot je bilo obljubljeno. Pipeljali smo celo PokerStars in poker šolo.
4. Lansko leto s "soorganizatorjem" iz prejšnjih let Žiberna ni hotel sodelovati, ker je 2 leti nazaj "soorganizator" vodil ilegalno cash igro v času turnirja, PokerNews pa se noče in ne sme povezovati z ilegalo.
5. "Soorganizator" je zato našel nov vir in pobral staro slavo tega PokerNews piknika, ki jim je pomagal pripeljat igralce, denar, predvsem pa plačano delovno silo. (Društvo Mladi Renče-Vogrsko)
6. Lansko leto je veliko sodelujočih poročalo o veliki zmedi, neizplačanih nagradah, itd.
7. Letos so dodali, da se je potrebno preko affiliatea prijavit v določeno poker sobo, ker je to POGOJ za nstop na tem turnirju v živo.

Vseeno je to dogodek, ki popestri dogajanje na obali in če imate čas, pojdite pogledat. Itak vas nič ne stane, razen tisto je malo sitno, da se morate v neko poker sobo preko njih prijavit, ker vam potem oni nakažejo denarno nagrado tja. Itak je potem treba tja narediti najprej nek deposit in zbrat še pike, da lahko cashoutaš, ampak to je stara zgodba, ki je enaka pri vseh online igralnicah. Skratka mal zakompliciran default/smile

Drugače pa pohvale organizatorjem, da se še naprej lotevajo tega dogodka, žal v malo manjši kvaliteti, ampak lej... sej se bojo skozi leta zverzirali, tudi mi nismo bili takoj OK. (če bodo le vztrajni) default/smile

DreDay, da še tebi odgovorim... Ni problem novih soorganizatorjev, problem je bil v starem, ki je še vedno isti. PokerNews je bil takrat soorganizator + delavna sila + sponzor + del opreme + koordinator + ... To je bilo VSE volontersko delo in to je bilo tudi velik del tega, da je ta dogodek postal tako popularen. Če bi pa ti vedel kolko volonterskega dela na ogromno projektih sem v zadnjih 8-9 letih vložil v poker in njegov razvoj v Sloveniji, potem ne bi tu govoril o mojih slabih interesih.
Je pa zanimivo, da se sedaj, ko je zadeva že tradicionalna in vpeljana, k temu projektu prislanja PokerNews konkurenca. Kakšni interesi so pa to?  default/smile

Za konec pa še nič slabonamerni cvetki, ki sem jih zasledil na njihovih promo straneh za ta dogodek:

.... Udeležba na največjem free-rool turnirju...
...  1.000€ GTD garantiranega nagradnega sklada....

peace...

P.S. Zanimivo, da še vedno za promocijo in najavo dogodka uporabljajo sliko, ki sem jo na 3. PokerNews pikniku slikal jaz in je moja.

P.P. S. Če vam piknik ne bo všeč (no, al pa tut če vam bo), pridite na Slovenian Poker Players 30+5€ turnir + žur 19. junija v Portorož. ( 100+ igralcev (že 70+ prijav), predviden nagradni sklad preko 4.000€, vsak 1k€ za prvega, hostese, free drink, DJ in after v Papriki ...  skratka pokeraški odklop. default/smile

Zadnji popravljal ziberna (10-06-2015 19:32:26)

170

Žiberna kapo dol za vse!

TILTLESS!
Want free BitCoins? http://freebitco.in/?r=52621
30

če sem v prejšnjem komentarju grajal organizacijo glede lanskega piknika, pa moram letošnjega res pohvaliti. Tudi dobitniki nagrad smo obljubljeno prejeli v roku enega tedna.   default/palecgor

10

12

super, da je uspelo brez problemov

00