Re: Semi-'pro' do decembra 2016

Dej še ti prlimi svoj graf biaggio  default/big_smile

10

27

biaggo napisal:
Shr0om napisal:

Prvega septembra mislim tako do oktobra zgrindat 100k hendov

lol, komaj čakam ta graf default/smile, ker sem dal vse limite na 888 skos

Zanima me samo, če se ti zdi da so igralci bol weak kot na starsih? Veliko avstralcev vidim da so naravnost gemblerji po domače, sicer na nižjih limitah ampak vseeno.. pomoje jih tak pol drka še zraven na babe ko sučejo ruleto al pa blackjack talajo

00

28

Shr0om napisal:
biaggo napisal:
Shr0om napisal:

Prvega septembra mislim tako do oktobra zgrindat 100k hendov

lol, komaj čakam ta graf default/smile, ker sem dal vse limite na 888 skos

Zanima me samo, če se ti zdi da so igralci bol weak kot na starsih? Veliko avstralcev vidim da so naravnost gemblerji po domače, sicer na nižjih limitah ampak vseeno.. pomoje jih tak pol drka še zraven na babe ko sučejo ruleto al pa blackjack talajo

ne vem, poskusi ... pr pokru morš vse sam probat, je večji efekt.

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
00

29

Ok razumem, cenim odgovor default/smile

00

30

boro2005 napisal:

Dej še ti prlimi svoj graf biaggio  default/big_smile

ne limam več.
nazadnje k sem se hvalil enemu iz koroške , so vzel takoj naslednji sešn v 1k handih 22 ban.
isti filing sem meu , ko sem zapru klienta, k takrat, k sem šou na kolonoskopijo.

Zadnji popravljal biaggo (01-08-2015 21:50:56)

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
40

Pošteno  default/smile

00

32

Shr0om napisal:

Ok razumem, cenim odgovor default/smile

teh 100k mi je blo smešno zarad več stvari.

1. predvidevam, da nisi še tolk odigral na tem sajtu, drgač ne bi kr potegnil te številke s takšno lahkoto ven
2. glede na omejitev miz in da se že na šudru (20c, 30c) bumhunta in se mize skos odpirajo in zapirajo, je težko naredit več k 400-500 handov na uro. 100k handov je 3,4k handov na dan. vsak dan! tud k si zjeban, neprespan, ti prejšn dan vzamejo 10 ban, prehlajen. 8h brez pavz dnevno skos za kompom.
3. zadnje čase so mel dva updejta in skos spet DQ-a...ama skos...da jim jeb*** kabl ciprski al maltski al kje so že ta administratorska govna od 888 plasirana!

in zdej dajmo realne cifre: 25 dni v mescu=4kh/uro, kar je min 9h na dan +
- (samo) 1h pavze, če si na beli al pa poker psiho in ti pač stoji, k te skos calla-jo,
- 1h zarad DQ v povprečju, ker bojo dnevi, k bo delal BP, kakšen dan pa ti bo metal na 2 minuti ven, k men dans, da bi jim pes posral novo preprogo v stanovanju, golazen nesposobna!

http://forumserver.twoplustwo.com/28/in … ex812.html

in smo na min .11h/dan brez študiranja handov, brez kontrole igre, brez spremljanja videjev, brez diskusije.

zato sem ti jst rekel, da prlimaj graf, če/ko ti bo to ratalo.

se še dobro spomnim;jst sem meu največ na 30c 85k handov...in ni blo človeško, ko loviš na šudru platinum...k se 27ga v mescu sam sebe prebudiš cel prepoten ob dveh zjutraj s krikom REJZ!!

GL&HF

Zadnji popravljal biaggo (03-08-2015 12:23:56)

50

33

100k hendov moraš narest v 21 dneh tako da treba grindat skoraj 5k hendov na dan default/smile..najbolše ti bo da igraš speed mize... 4 mize/5h na dan in boš nekje 20/21 prilezu do 100k hendov default/smile

00

Folk v CFP dela po 150K  handov (mesec) nl 100-200  navadne mize na banana sajtih z najbolj kurčevim softwarom. Vse se da če je motiv in volja!

10

35

da se vse...tud brez vode žvet...ne dolgo, da se pa.

je pa zanimivo, da fanta, k nima osnov pošlihtanih, prepričujete v typemonkey avtopilota sekat.

Prvič,k dam nekomu posreden motivacijski nasvet, da ni pameten izziv količinsko glede na njegove sposobnosti, me folk minira...kar je še en dokaz, da ni pametno, če hodim iz svoje cinične kože. default/wink

50

To imaš prav Biaggo.
Ampak tukaj se gre za pridružitev BPC,  se pravi za izpolnjevanje pogojev in ne za delanje profita. Sam bi mu svetoval naj si naloži 100$ na starse in odrsa te hande na nl 2  zoomu, tako bo še najmanj škode.

Naredi nekaj da boš lahko ponosen na to!

00

Preberite si tale intervju:

http://www.bestpokercoaching.com/interview-with-steven-imachampion-tea/

00

38

Jo, hvala za spodbudo default/smile Sem prebral  default/wink

00

39

@Biaggio

Razumem, da bo 888 glede teh 100k hendov zjeban. Se zavedam vsega kar si napisal, od DQ-ja do teh šoder miz ko čakaš včasih 20min da se vsedeš. Škoda, da HEM2 ne podpira SNAP pokra, kajti to bi seveda zelo pripomoglo k 100k hendov (saj bi imel 200h+/h).

Idealni so itak samo starsi s zoom in 250h/uro. Fora je, da sem zaenkrat bennan tam zaradi nespametnosti in še čakam na nekaj odgovorov, da vidim kak pa kaj bo dalje. (bennan nisem zato, ker bi jaz kakšna pravila kršil, ampak ker sem se sam bennal po tiltu  in frustrfraciji). Neda se mi vsega razlagat, ampak ja, zaenkrat je kot je. Od takrat sem mel pavzo in seveda uvidel svojo norost, ter sem na žalost zdaj komaj dojel odnos ki ga moraš imeti s pokrom, če hočeš da ti sploh kaj rata.

Vglavnem, kot sem rekel, do 1 septembra res nimam časa zaradi drugih obveznosti, potem pa s vso silo naprej.
Seveda je ku***, če sam sebi ku*** v rit prtisneš na strani z največjo ponudbo in igralci in ni ravno fajn.

Vendar pa ko sem prebral tist intervju od 'Imachampion' itd in še drugih ljudi ki jim je 'ratalo'.. mi še daje neko motivacijo in hočem probat kaj se da v 1 letu zgodit, saj toliko imam tudi časa pribl. ko se lahko pokru posvetim 12ur na dan. Seveda bo težko, trenutno ne vrjamem, da sploh moji možgani in oči ostanejo zbrani 6 ur pred mizami in študiranjem. Pa vendar hočem s pravilnim tempom in impletiranjem znanja priti do te mere, kjer bo zabavno sedeti 8ur in še kaj na koncu pospraviti v žep od tega.

Vrjamem, da imam karakter za to pa tudi pamet/disciplino, vendar se bo ta le dokazala v praksi ne teoriji ki jo sedaj pišem default/smile

Zadnji popravljal Shr0om (05-08-2015 14:11:48)

10

40

Kratki updejt, ta mesec še mislim it na Nizozemsko tako, da bo september odpadel s začetkom grindanja 100k hendov in bilokakršnega pokra na žalost. default/smile

00

41

Shr0om napisal:

ta mesec še mislim it na Nizozemsko

pravilno!
še za mene se ga zakad!
so mi zjutraj zablokiral acc. z 80imi banami , ker sem sedel na isti mizi k trije zapit ukrajinci, k so koludal.
živčnga fasu!
zdle bom pa 1 tedn ureju zadeve, če/ko dobim, pa kešout pa max 10 ban gor...

10

biaggo napisal:
Shr0om napisal:

pravilno!
še za mene se ga zakad!
so mi zjutraj zablokiral acc. z 80imi banami , ker sem sedel na isti mizi k trije zapit ukrajinci, k so koludal.
živčnga fasu!

To je bla pa lenoba! Saj že vrabčki vedo da imej max gor kar rabiš da pokriješ mize, naložiš lahko itak v 2 min!

00

biaggo napisal:
Shr0om napisal:

pravilno!
še za mene se ga zakad!
živčnga fasu!

To je bla pa lenoba! Saj že vrabčki vedo da imej max gor kar rabiš da pokriješ mize, naložiš lahko itak v 2 min!

00

44

ma ni lenoba, tak je bil moj princip, nikoli nisem igral, da bi moral addonat na sajt. jst sem vedno samo naložil, si zgradil rolco in potem al kešoutal, kar je blo pod več k 80 ban, al pa vse , če sem prestavil na drug sajt.

ker zame je poraz,če moram več k 1x naložit na isti sajt.

00

45

no ni lenoba, je pa naivnost. sej me je še samga sram, kako sem padel v to malodušnost in navidezno varnost, k pa sem vedno folk strašil,da gre lahko vse u ku*** vsak cajt...
kovačeva kobila pa to...  default/hmm

10

46

Glede na to da BPC ponuja na novo 6-max hyper format, bom šel rajši v to vrjanto, ker imam veliko raje hyper format nasploh kot pa cash ring games. Plus tega pa semizdi da že vsak drug gre pri BPCju na HU in 6max cash ring games varjanto, tako da še mogoče malo zbijem to monotonost.

Jutri začnem z grindom, ter učenjem:) upam da se uspešno pridružim programu do konca leta, saj so spremenili njihovih 100k hendov/21dni v 3 mesečni graf grindanja.

01

47

Pozdrav, da nebote mislili da sem zapustil vse, ampak se s šihtom ni izšlo ta mesec ker sem delal ko nor.

Tisto 6max hyper fantazijo sem opustil in šel pred dvema dnema na cash games nazaj. Pred tem sem kak en tedn se eno knjigo bral o microjih in hudu, tako da mi je zdaj marsikaj 10x bol jasno kot prej in tudi vem kaj delam, ne samo klikat miske.

Grafi bojo kot obljubljeno ob nedeljah default/smile

Zadnji popravljal Shr0om (21-10-2015 17:41:35)

00

Shr0om napisal:

Pred tem sem kak en tedn se eno knjigo bral o microjih in hudu, tako da mi je zdaj marsikaj 10x bol jasno kot prej in tudi vem kaj delam, ne samo klikat miske.

Predvidevam, da taprvo knjigo od BlackRaina? default/big_smile

EX-PokerStars Team Pro Online | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

49

CoreySteel napisal:
Shr0om napisal:

Pred tem sem kak en tedn se eno knjigo bral o microjih in hudu, tako da mi je zdaj marsikaj 10x bol jasno kot prej in tudi vem kaj delam, ne samo klikat miske.

Predvidevam, da taprvo knjigo od BlackRaina? default/big_smile

Zato pa je bil tak dež prejsni tedn:D..

00

50

Evo jaz updejtam, sicer nisem mel dost časa za igranje ker delam še prek študenta zaenkrat vsak dan in gre 8-10 ur po tamalem/dan. Ure pa keš seveda so, ampak hočem drugo leto bit sam svoj šef, ter teh vsaj 600€ na mesec s pokrom zaslužit na mesec + sem neodvisen.

Normalni cash gami potekajo tako kot morjo, SNAP pa na žalost še delam marsikaj narobe. Tako, da sem se odločil zaenkrat znagrindat do 200$ prek normalnih miz, pol pa bomo dalje vidli default/smile. SNAP bom mogoče samo vključil, ker se hočem pridružit BPC ekipi, ki je tukaj na slabem glasu nažalost default/big_smile. Ampak, ne vem kako bi še lahko drugače 60k iz nič naredil v 9 mescih, če bi sam študiral vse po svoje. Očitno je program tako zastavljen, da se ve da lahko vsak trotl z dovol volje uspešno konča to.

Mislim, da so osnove nekak pošlihtane glede nasprotnikovih rangov, ter kaj klicat pribl. glede na njihov stack size in sample.
bb/100 mislim, da bo komot čez 10, če ne ene 12. S tem da je nevem kako težko microje premagovati se ne strinjam več, če maš osnove pošlihtane pa ne spewaš je vsaj 6bb/100 z lahkoto. Ogromno jih pojma nima sploh kaj dela, pa tudi zelo lahko je večino na nek range postavit, ter kaj so zmožni.

Trenutno cilj: Do naslednjega tedna 25k hendov skup spravit na normalnih limitah, čeprav delam vsak dan po 8ur.

Zadnji popravljal Shr0om (26-10-2015 22:01:01)

00