Tema: Neteller vprašanje-depozit

Živjo,

imam probleme z depositom na Neteller prek NKBM Maestro kartice(ne potegne), zato bi to izvedu tako, da kar nakažem iz TRRja na njihovega pa še fee-ja naj ne bi blo v tem primeru, in ker v življenju še nism računa plaču:D mi ni še vse jasno. Mam online banking itd samo se mi zalomi pri dveh stvareh:

Prvo, sploh ne vem razlike med tilema dvema okenčkama:
http://www4.slikomat.com/13/0727/k23-Screen.png
Keri je pravi zame, kaj je sploh razllike? Local bank in international transfer/predvidevam, da zberem desnega, ker njihov račun ni v sloveniji.

Drug problem, ki ga pa imam je da pri delanju depozita v obrazec moram napisat referenco, ki pa mi je pa oni ne dajo. Dajo samo naslov in ime banke, račun itd. Zdej js lahko dam SI00 00 pa bo verjetno potegnil čez, ampak pol bom samo nakazu na njihov račun, a bojo vedl da naj gre to direktno na moj neteller acc pol?

Sem že googlal neke stvari pa je povsod samo kontaktiri support, tenks. Ugl kakršna koli pomoč zaželjena:)

LP

00

Re: Neteller vprašanje-depozit

Izbereš to tadesno ja. (international transfer)

In referenco bi mogu dobit, če si izbral to opcijo. Ubistvu referenca je una tvoja 12-mestna številka accounta, ki jo imaš zgorej levo na netellerju.

00

Okej hvala. Mam še dva vprašanja. A ko izponjujem račun(univerzalni obrazec) napišem pod naslov banke bank adress ali beneficiary adress, ker dobim 2 na voljo tm ko dobiim podatke pa ne vem zakaj in kerga uporabit. Poleg tega pa ja, referenca je kar 12 mestna števlka neteller računa, vendar še vedno ne vem a napišem samo to cifro ali še spredaj SI in to naprej ali kr direkt samo cifro.

Hvala lepa

00

Naslov napiš tist pod Beneficiary address.
Pri referenci izber pa RF spredej, pa pol naprej samo to 12-mestno cifo računa.
Pa jest jo kar še pod namen napišem.

Zadnji popravljal Jodlar (29-07-2015 16:07:34)

00

Okej, super. Hvala ti ful!

00