26

Re: BPC- One Step Beyond-Moja pot do 60k

Srecno Novo leto!! Upam, da nardite vsi korak proti svojim ciljem in sanjam.

Jaz sem prezivel precej miren novo letni vecer s prijatelji, tudi nisem ostal do jutra ali vec kot ponavadi ali zelo veliko pil, tasko da sem danes kar svez.

Konec tretjega meseca v programu/ decemberski povzetek:
Po prejsnem tednu sem igral le se en dan, nato pa imel se en coaching, malo studiral nekatere situacije in razmisljal malo o nacrtih.

Rezultatsko je bil precej slab mesec. Koncni znesek je +839€. Igral sem velik vec casa, kot prejsni mesec in tudi redno vkljuceval NL100, tako da je rezultat res slab.
Prvi teden sem zacel izredno slabo in naredil za okoli 300-400€ lastnih, zelo velikih napak, ki jih ne bi smel. Predvsem je bil to rezultat tilta in tudi naslednje dni, ko sem se spravil k sebi, nisem najbolje igral. Po pregledu, sem ugotovil da sem tudi zelo slabo igral na NL100. Drugi teden sem imel sicer dober mindset, kot tudi vse naslednje tedne, ampak ne vem, ce  sem zelo dobro igral, nisem pa delal nekih velikih napak in mislim, da karte niso najbolje padale, tako da sem bil na polovici tedna v minusu in to vkljucno ze z Rakebackom. Tretji in cetrti teden so se stvari obrnile na bolje, tudi vesel sem bil nad nekaterimi igrami, ki sem jih odigral, se vedno ni slo cisto vse kot po maslu ampak vsaj v pravo smer.

Dobre stvari tega meseca:
Velik korak naprej je bila predvsem disciplina in koliko sem delal. Prejsni mesec sem igral okoli 100 ur, ta mesec pa sem zacel s 35 urami na teden v prvih dveh tednih, in nato 50ur na teden v drugih dveh tednih. Zdaj cilje resno jemljem in naredim, kar si zadam. Tudi moj mindset je bil zelo soliden po prvem tednu in nisem imel tilt problemov, prav tako sem se ze kar navadil na NL100 in ne igram vec kot preplasen otrok.

Graf tretjega meseca:
http://i.imgur.com/sk6cg8G.png
Rezultat je se nekoliko slabsi od netrackanih handov. Igral sem 176ur, okoli 24k handov in se kar veliko studiral, ceprav proti koncu malo manj. Predvsem mi je slo zelo slabo na NL50, zato se graf tako pocasi vzpenja.

Cilji naslednjega meseca:

Pridruzil sem se uradnemu 4k izzivu za Januar, tako, da bom probal presezti trenutne okvire, ki jih imam za mogoce.

Sem razmisljal, ce se pridruzim ali ne, ker so minimalne zahteve ze tako te, ki sem jih razvil v zadnjih dveh tednih in sem hotel vzeti en teden z malo manj igranja, da se posvetim teoriji in predelam se nekrat nekatere stvari in naredim dolocene charte in pripomocke pri ucenju.

Ampak so v Izzivu tudi nekatere stvari, ki jih sam drugace  ne bi delal in nekatere svtari, ki sem jih zapostavil. Tako je poleg minimalno 48ur igranja in nekaterih dolocenih zahtev glede studiranja, potrebno za ta challenge narediti se vsako jutro nek jutranji ritual, kako zaceti dan, kar se mi zdi kar zanimivo. Tako, da se ne bom nic zaustavljal, ampak bom ob igranju naredil se vse te druge tabelce in probal doseci lep Januarski profit.

Cilji za naslednje leto:

Ne bo kaj dosti novega, moram pa malo bolj stopiti v akcijo na nekaterih podrocjih. Sem bil na pijaci z eno prijateljico, ki me ni videla ze par mesecev in me je vprasala, ce kaj telovadim, ker sem postal cisto suh... In res s tem urnikom, ki ga imam, sicer jem zdravo ampak izpuscam ogromno obrokov, prav tako zelo ne redno telovadim in je treba konkretno stopit v akcijo. Gledam za nekatere malice, ki jih lahko vnaprej pripravim in hitro vzamem za med igro in bom dobil potrebne nutriente, za vadbo pa bom zacel z Insanitijem in lastno vadbo za moc (pull ups in tezje vaje z lastno tezo in utezi) potem pa se ali vpisal na fitnes februrarja ali marca ali pa zacel spet trenirat borilne vescine, saj malo pogresam sparring, in vadbo na vreci in fokusarjih in vse kar spada zraven.

List ciljev je tako:
- poker -> koncati program, sluziti 10k na mesec
- fitnes-> vsaj biti v formi, dobiti 5k misicne mase ali spet zacet trenirat borilne vescine
- naucit se spanscino (verjetno okoli 30 min na dan)
- se nek drug posel, ki sem ga prekinil trenutno, saj je poker prioriteta. Bom zacel ta mesec ali pa zdaj ko sem v tem izzivu, verjetno februraja. To je bolj sekundarni cilj, ker moram videt, ce lahko karkoli naredim ali outsourcam v tem casu, ki bi ga temu namenil. Ali vsaj pripravil malo za potem, ko koncam program. Prioriteta je vseeno cimhitreje zakljucit poker program.

Vglavnem bo naslednje leto veliko dela, ampak bo razburljivo!

32

27

Hej,

Po novem letu sem si hotel vzet par dni prosto, ampak ker sem glih v temu 4k challengu, sem pote spravu vseen se po 5 ur grinda. PRav tako delam zjutri the Hour of Power in Insanity 30 minutni. Ker sem bil nenatreniran, me je Insanity kar izmucu, tko da sem bil precej utrujen in mel muskelfiber. V cetrtek sem sploh pote, vzel malo prosto od Insanitija, ker sem potreboval cas za regeneracijo. Ampak tko je vedno na zacetku, ta teden bom lahko verjetno ze brez problema delal.

Kaksen je zacetk leta?
Ko se je nov teden dejansko zacel, sem potem igral po priblizno 10 ur na dan in mi je slo odlicno. res sem dobro igral, nisem delal napak, se super prilagajal in imel super dovoboje. Prvic sem tudi bil med prvih 5 skoraj cel teden. Nato pa mi je malo stopilo v glavo in sem bil takoj kaznovan. Zadnji dan sem imel tako najslabsi dan odkar sem v programu in prisel do prvega stop lossa. Po prvih 8-9 urah sem se bil nekje break even in je ze zgledalo, da si bom opomogel, potem pa se je neka igra cisto spreobrnila in sem bil v parih handih na NL100 ze okoli 200-250€ v minusu. Potem izgubil se na hitro stack na NL50 in to je bilo to. Nekaj je bilo situacij, ki se jih ravno ne mores izognit, sem pa tudi zelo slabo odigral par handov. Vsaj polovica so moje lastne napake. Malo sem zatiltal in nisem dobro igral. Sploh, ce dobro odigram pa ne gre v mojo smer je ok, ampak ko pa sam slabo igram, sem pa res jezen nase.

SE z nekaterimi bonusi sem tako bil ze na 4 stevilcnem tednu, ampak sem ga na koncu pokvaril.
Tak je graf tega tedna:
http://i.imgur.com/uWHlMXK.png

Ni cisto pravilen graf ampak je precej reprezentativen kako os stvari potekale. Drugace sem odigral okoli 7300 handov.
Veliko se ucim predvsem skoz pregled veliko situacij in razmislanjem kako jih odigrati. Imel sem tudi nekaj sessionov z ostalimi studetni  s katerimi sem formiral grupo in mi je bilo v veselje, ko sta mi rekla koliko jima je pomagalo in tudi preobrnila rezultate. To mi je bilo to vsec tudi preden sem prisel v HU program in sem imel studenta za SnGje. Je res kul, ko vidis kako napreduje in se skupaj prebijas naprej in mu pomagas, mogoce celo malo spremenis zivljenje.

Sem imel tudi dva dni prosto in sem sel malo v Maribor za dva dni z enim najboljsih prijateljev, ki ne zivi v Sloveniji drigace. Je blo kul met dva dni frej od pokra in se informirat kaj se dogaja komu v zivljenju in gledat ksn film it ven na pivo in kej pojest in se odklopit od grinda in pokra za kratko.

Naslednji teden je vec ali manj isto na sporedu. Naredit moram Comeback! po tem slabem dnevu, Hour of Power ostaja, Insanity, se s Spanscino nisem zacel, kar bom v tem tednu in potem se bom priblizeval vsem ciljem.

71

28

Hej,pregled drugega tedna Januarja.

Vceraj nisem hotel imet prostega dneva, ampak sem ga na koncu vseeno imel, ker sem se spet slabo pocutil in imel vrocino..

Prejsni teden se je zacel bolj tako tako, saj me je izdalo zdravje. V torek sem se igral v sredo pa se tok slabo pocutil, da sem oblezal z vorcino in nisem nic mogel. Se naslednji dan sem cel spal potem probal malo igrat in odigral 11 ur na koncu. Vbistvu je cel teden minil nekako tako da sem res veliko spal, enkrat tudi 12 ur v enem in potem grindal, saj sem se pocutl dovolj vredu. Tko da mi je uspelo grindat se 11,12 ur in sem bil kar zadovoljen glede tega. Sem spet cisto zamenjal dneve in noci.

Telovadil oz. Insanitija nisem delal zaradi zdravja. Sem pa odigral par 11 in 12 urni session stoje, brez pavz, tko da vsaj nekaj so misice morale pocet.

Bitka za mizami:
Za mizami, se je teden res zacel "zanimivo". Toliko je bilo set-upov da je bilo ze neverjetno in izgubil sem vse situacije od 96% favorita da 8'0%. Ampak moram rect, da me niti ni tako motilo. Sem odpravil vecino tistih spewanj, ki sem jih naredil na stop loss dan in en dan prej, tako da sem bil z igro kar zadovoljen.

Tu je graf drugega tedna:
http://i.imgur.com/bZ1blP0.png

Spet manjka kar nekah iger. Odigral sem jih 6530, igral sem 54 ur (sem imel sredo prosto, ko sem oblezal) in imel 150€ profita.

Spet sem zadnji dan naredil nekaj napak, nad katerimi nisem najbolj vesel. Predvsem en klic proti noremu nasprotniku z katerega nisem najbolj preprican, ampak mogoce je bil vredu in me je stal skoraj 100€ in se en nasprotnik me je cisto unicill in nekako se mi je zdelo, da bi moral imet edge in ga nisem mogel cisto pogruntati ali pa so mu pac bolje padale karte. Kljub tezkemu tednu, sem bil mentalno res mocen, ne vem po stop lossu sem se res tako skoncentriral samo, da ne delam tistih neumnih napak ina da igram cimbolje, tako da sem vesel samo, da sem spravil denar v igro, ko sem bil izreni favorit, tako da me potem sploh ni motilo, ko sem izgubil.

Zaradi posebnih razmer tako nisem zacel tudi s spanscino. Sem res samo spal in igral. Hotel sem zaceti s Pimsleur-jem. Sem ga ze delal v preteklosti in mi je bil nacin zelo vsec. To je audio serija, kjer je ucenje nastimano tako, da v tocno dolocenih intervalih priklicujes beseda iz spomina. Kakor naj bi delovali mozgani in si potem shranili podatek v dolgorocni spomin. Naprimer na zacetku vemo besedo 5 sekund, nato 15 nato 1 minuto nato 5 minut, 30min, 1dan, 3 dni itd. Tako, da jo vadis na te dolocene intervale. PRav tako so vedno native speakerji in samo aktivno govoris. Problem je, da uporablja formalno obliko jezika, kot da bi se ucil slovenscine tako, da bi le vikal in cisto nic tikal. Kar se mi ne zdi prevec prakticno, saj tako niihce ne govori, vsaj za namen za katerega se jaz trenutno nameravam naucit (kar je bolj pogovorno med sovrstniki).  Vsaj na prvi in drugi stopnji je bilo tako, moram se malo raziskat, ali najti kaksen drugi nacin. Ce se je kdo sam ucil jezika, bi kaksen predlog prav prsu. Aja drugace je pol ure audio serije na dan, kar je super ker lahko hodim naokoli, se peljem v avtu ali pa lezim na postli brez, da sem predracunalnikom itd.

Nacrt za nslednji teden je tak kot vse tedne v temu mescu. Nadaljevati z izzivom, veliko igrat, Hour of Power, ucenje, Insanity in Spanscina. Aja imam tudi neko poslovilno "zabavo" in rojstno dnevno zabavo, ce bom zdrav, ampak se bom bolj na kratko udelezil, tako da pricakujem se vedno veliko odigranih ur, brez zaustavljanja.

Gremo naprej in upam na najboljse, zacetek naslednjega tedna je ze bil kar zanimiv, ampak o tem naslednjic.

Zadnji popravljal Myst (20-01-2016 10:07:51)

01

29

Public service announcement! default/smile

Sem pred dvema dnevoma koncno presegel zeljeno mejo 1500€ profita v enem mescu. Je ena manjsa stopnicka naprej, imam zdaj veliko novih stvari za studirat, mogoce bo kmalu na vrsti tudi NL200 itd.

Sem bil res vesel, ceprav sem se vedno malo vec kot 200€ pod EVjem, zdravje je pocasi boljse, sem imel se par dni prostih zaradi tega, ampak je uspelo. Skoda, da nisem toliko delal ze pred dvema mesecema. Je pa se 8 dni pokra do konca januarja.tako da gremo naprej.

41

30

Tretji teden Januarja je za nami!

Sem imel prosti dan v petek in rojstno dnevno zabavo, je bilo super, ker so bili vsi kolegi na kupu. Sem se tut ze navadu, da nc ne pijem na zurkah, drugi pa tut. Ampak nisem bil dolgo, ker se nisem pocutil dobro.  Igral sem tokrat 48ur, kar je malo manj od nacrtovanega, se nisem mogel zadrzat in vec casa porabil ob gledanju novega materiala in studiranju. Tudi vec sessionov sem imel s to grupo, ki jo imam z nekaterimi soborci, tako da smo imeli velo sweat sessionov in pregledov odigranih iger, kjer se potem razivje veliko debat in cas kar leti.

Kot ponavadi, je moj urnik postal spet cela zmesnjava, enkrat sem bil celo buden celo noc in sel spat komaj ob 16ih.. Nekako sem se boril z vorcino in slabim pocutjem, pocitkom in potem vseeno hocem odigrat se cimvec. Ampak ni najboljse za zdravje, tko da me zdaj nacenja prehlad, ampak upam da bo ok. Trpela je pa spanscina in telovadba, saj se zbudim cisto utrujen po 3-4ih urah spanja zvecer in nisem v stanju da telovadim se. Ampak ta teden, se ze sestavljam nazaj. Zdravje ne vem tocno kaj mi je, saj se vedno nisem ok, tko da bom verjetno moral k zdravniku danes, ampak sem vsaj spal bolj normalno, bomo videli.

No vglavnem, za mizami je slo dobro. Mislim, da sem res veliko napredoval ta mesec s toliko igranja in razmisljanja in vseh debat itd. NA koncu sem odigral  cca 48ur, 6196 iger/handov in okoli 750€ profita.

tukaj je glavni graf:
http://i.imgur.com/r691Vsq.png

Spet je graf malo okrnjen in manjka nekaj handov od ne trackanih strani.

Sem raziskal se malo o spanscini in mislim, da sem nasel zdaj pravo zadevo. En program Learn Spanish Like Crazy, zgleda nekako verzija Pimsleurja, ki mi je bil super drugace ampak malo bolj "moderna" in je baje super.  Druga je pa Synergy Spanish, kjer se baje naucis 138 besed iz katerih lahko nato velik sestavis. Tako, da bom nekaj od tega zacel delat, verjetno oboje, kasneje pa pisat in govorit s prijatelji, do poletja bom mogoce ze lahko kaj govoril default/smile

61

31

Povzetek Januarja!

Hej, prejsni teden sm se slabo pocutil in nisem veliko igral. Malo razocarajoc konec meseca. Sem igral samo dva dni, ampak mi je slo vredu tako, da sem profitiral se 275€.

Sem bil vceraj v laboratoriju, kakor mi je narocila zdravnica, jutri pa dobim rezultate. Upam, da je le to, ker sem tako cudno spal in ne dovolj in da lahko zacnemo mocno v frebruarju. Se pocutim kar bolje, ampak se zmeraj pridejo trenutki, ko me ubije. Sem pa nazaj na rednem spanju ponoci, tako da v pripravljenosti default/smile

Vglavnem, kako je slo??

Prvi teden sem zacel mocno, bil skoraj na 1000€ prfita, dokler nisem zadel stop lossa zadnji dan in lepih -300€. Naredil sem kar veliko napak saj sem bil malo prevec samozavesten in sem mislil, da sem nepremagljiv haha. Zelo zacetniska napaka. Drugi teden je bil cas, da se sestavim skupaj in sem res mnogo boljse in disciplinirano igral, le izgubljal sem veliko iger kjer sem bil mocan favorit, tako, da je bil rezultat nekje razocarajoce okoli 100€, a -250e pod EV. Tretji teden sem nadaljeval z dobro igro, pridobil nazaj samozavest ampak se vedno ostal discipliniran in rezultat je bil precej dober okoli 750€ in nato kot omenjeno zadnji teden z ne veliko igranja in bojevanjem z zdravjem.

Vseskupaj sem igral 172 ur, 21206 handov in imel 1964€ profita. Moralo bi biti se nekje 50 ur vec, ampak se je pac tako odvilo. Ze tako sem velik del meseca igral z vrocino, je bilo pocutje na sreco na nivoju. V zadnjem tednu sem drugace izkosritil malo moje zdravje in si ogledal veliko novega materiala in strategij, ki sem jih dobil, en dan ko sem se malo bolje pocutil, sem gledal videje tudi vec kot 10ur.

Graf tega meseca:
http://i.imgur.com/BVqzwej.png

bom vkljucil v bodoce se nekatere grafe, ki niso v glavni bazi.

Cilji naslednjega meseca:
Mislim, da bom enkrat v temu mesecu zacel igrat NL200!!!!! komaj cakam.

Drugace:

• igrati 50 ur na teden

• gledati 2-3 videje vsak dan

• diskusija velikoooo handov

• imeti se kar nekaj sweat sessionov in analiz

Ker je res veliko novih informacij in strategij, bo kar tezek a super mesec.

• Enkrat ta emsec se bom vpisal v fitnes

• Zacel bom s spanscino audio programom vsak dan jutri

Prvi teden bom mogoce se malo manj igral, ampak upam da bo pri zdravniku vse vredu in bom se vedno lahko odigral vsaj 40 ur.

Veliko srece za mizami!

51

To je vse HU igra si pozabil povedat

Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat
20

33

@round3r: Pa res ->je HU cash .

Zdaj sem zamudil kaksen updejt ali dva! PREdvsem ker ni bilo velik za povedat.

Vbistvu rezultati laboratorija niso bili najboljsi in je nekaj narobe z mojimi jetri default/sad Verjetno, ni nic kaj hujsega, saj je razsajalo veliko virusov in je vec moznosti kaj bi lahko bilo, predvsem moram it v laboratorij se enkrat v zacetku naslednega meseca. Mogoce so jetra zaspala, ker ne pijem alkohola in nimajo vec kaj za delat default/smile

Vglavnem sem se se vedno bolj slabo pocutil prvi teden, vseeno odigral se nekje 35ur, nato v naslednjem tednu sem spet oblezal brez energije dan ali dva, potem imel neke obveznosti in spet se malo bolj tako pocutil. Tudi psihicno sem ze bil nato utrujen in sem se odlocil kar vzet dva dni cisto fraj, brez da kaj sploh poizkusim naredit. Vglavnem ni kaj prevec za razlagat, zdravje pac.

Ampak sta dva dneva veliko pomagala sem se kar odpocil, imel malo casa za premislek... Zdaj sem mislim, da ze skoraj povsem vredu, tako da mislim, da ni nic resnega in bodo naslednji rezultati v laboratoriju dobri.

Celokupno je glede pokra vlgavnm to precej katastrofaln mesec. V drugem tednu sem potem ,ceprav sem imel fraj dan en vecer vseeno hotel malo igrat in naredil en krajsi session. Sem pa pogledal tudi kar nekaj videov, se vedno aniliziral par stvari in tako, ampak vseeno to ne steje kaj dosti.

Tako vglavnem to zgledata prva dva tedna (bolje receno, prvi teden):
http://i.imgur.com/a0SluFS.png
http://i.imgur.com/4sb15Cf.jpg

Sem dodal se par grafov v bb obliki. Zacel sem zelo dobro, potem pa igral s tremi nasprotniki, ki so me unicili. Se vedno nisem cisto preprican ali je bila samo varianca, ali so me cisto unicili. Obcutek sem imel, da bi moglo it vse ok. Vglavnm jih moram res prestudirat in upam, da se veliko naucim in poboljsam. Drugace je bil mindset vredu, tudi ob teh dogodkih in nasploh imam obcutek, da igram res ze veliko bolje in mi postaja igra se bolj zanimiva kot mi je vedno bila z vsemi novimi stvarmi, ki se jih naucim.

Po teh ucnih urah pa je blo vse normalno, samo vcasih pac ne padejo karte.

Vglavnem od zdaj naprej bom probal naredit kar se da in upam da se nekaj izstisnemo iz tega mesca. Za tretji teden  nacrti spet  kar zaostajajo, ampak bom naredil cimvec. Od zdaj naprej bom spet sel po normalnem urniku.

Sem drugace zacel tudi s spanscino in je res super. Prav tako pogledal nekaj fitnesov in se tudi tja kmalu vpisem.

To pa je to zaenkrat, bom v ponedeljek spet nadaljeval po urniku s povzetkom tretjega tedna.

Zadnji popravljal Myst (20-02-2016 16:03:09)

11

34

Teden 3- Februar- captain's log :

Uf ta teden pa je bil zanimiv. Iz samega vidika koliko sem igral in vse je bilo spet precej bogo sicer, vendar pa se je zgodil nekaksen twist na tem potovanju do 60k.

In novica je...

TAJSKA!!! default/smile
Torej, nekako nahitro se je vse obrnilo na glavo in naslednja dva meseca bom prezivel na Tajskem in tam grindal. Ves nacrt se je odvil v zadnjih dveh, treh dnevih. Eden od trenerjev se je nahitro odlocil, da gre in vprasal ce gre kdo z njim, da naredimo grindhouse. Nisem bil najbolj pripravljen ampak, ker sem se ze tako nacrtoval s kolegom, da morava it, ko zacneva sluzit malo vec in vbistvu je bil to moj nacrt ze preden sem se pridruzil CFPju pa je vedno nekaj prislo vmes.
Vglavnem, zdaj se mi je zdela odlicna priloznost za napredovanje pa ze tako bo bolj zabavno tam grindat in se nato vrzt v morje ali bazen, uzivat v dobri hrani in tako dalje default/smile Ni ravno cisto najboljsi timing, saj so bile neke stvari, ki sem jih hotel opravit in bodo morale pocakat nazalost. Ampak sej nikoli ni timing pravi. Zdaj je vbistvu glede nekaterih stvari precej dober. Zacel sem igrat NL200, ravno predelal veliko novega materiala, tako da lahko res veliko napredujem. In se uzivam ob tem sanje.

Tako sem zadnje dni kar nekaj casa porabil kako naj vse to izpeljem, kaj vse potrebujem, poiskati letalsko karto, narocit nov laptop, uredit budget. Zadnje dni tako vsak dan skacem naokrog in zdaj sem vbistvu ze vse zrihtal (skoraj). Za cepiva sem malo pozen, laboratorij se nisem utegnil prestavit, ki bi ga moral imet naslednji mesec, vceraj sem imel spet vrocino in sem prehlajen, tako da zdravje ze ni najboljse, ampak nekako upam, da je to samo tako naneslo vse naenkrat in da na Tajskem ne bo tezav. Vec ali manj je tako vse pripravljeno.

Komaj cakam default/smile

Povzetek tedna za mizami:

Igral sem le 3 dni default/sad in 30 ur. Prva dva dni sem kar izgubljal, ceprav bil kar pod EV in imel veliko set-upov. Zadnji dan pa sem imel dober dan, tako da smo na koncu malo v plusu. Vglavnem cel Februar je res poraz.
Drugace sem poleg igranja gledal tudi videje, jih imam se kar nekaj, vendar sem nekje na 80%.

Tukaj je graf:
http://i.imgur.com/i3xGQfV.png
http://i.imgur.com/btwyHTJ.jpg

Ena stran me res ne mara. Zadnji dan sem sel v plus skoraj 400€ , profit v tednu pa nekje 250€.. Spodnja dva grafa sta v bb-jih na limitah NL50,NL100 lahko tudi nizje vcasih veliko handov. 

Zadnji teden, bom zdaj igral 6 dni in poizkusil se nekaj iztisniti iz tega zadnjega tedna, da bo vsaj nekaj iz tega meseca na koncu. Ter pogledal vse videje do konca. Nato ponedeljek pa bo dan za priprave.

Se en hand, ki je bil res smesen in mi ni bilo nic jasno kaj se je zgodilo:
http://i.imgur.com/KOP2VDS.jpg

Vglavnem res razgibana pot do 60k

Zadnji popravljal Myst (24-02-2016 15:27:09)

52

35

To je torej konec tega meseca in konec zadnjega tedna:

Sem precej razocaran nad sabo ta teden. Nisem naredil kar sem si zadal kar sem rekel, da ne bom vec delal in da so postavljeni cilji sveti. Tako, da zakljucujem mesec s slabim obcutkom. Prejsne tedne sem imel tezave z zdravjem ali pa vsaj naredil nek minimum.

Tako sem ta teden igral le dva dni in predvsem nisem naredil tudi veliko drugih poker stvari, od nalog do ucenja in gledanja novega materiala. Nekako ze pogresam tisti obcutek, ko sem res veliko igral, bil polno fokusiran, studiral in delal korake proti ciljem in sanjam. Sem se tudi na splosno bil z vsem bolj zadovoljen. Tako da zadnji teden bi lahko odigral vsaj 60 ur in naredil nekaj iz tega tedna. Na Tajskem grem definitivno spet na polno v delo.

Tukaj je glavni graf:
http://i.imgur.com/ikBJXlc.png

Na koncu imel malo noro bitko na NL100.

Poleg pokra sem uredil vse za potovanje, odprl nov bancni racun in kartice, bookiral vse naslednje lete iz Bangkoka, hotel, se sel cepit za kar je ponavadi potrebno cakati n se narocit, sem imel sreco in opravil v roku 20 minut vse, prejel nov laptop iz Nemcije.. kjer pa se je zalomilo. In sicer sem narocil napacnega. To je eno podrocje, ki mi res velik pomeni, imam rad »popolno« opremo. Tukaj sem bil financno kar omejen, tako da je bilo tezko najti vse in na ko sem koncno nasel, sem naredil napako in narocil laptop z majhno resolucijo zaslona, kar mislim, da pac ni uporabno… V Sloveniji je ponudba res slaba, sami stari modeli in vse tako zelo drago, sem iskal tudi Avstrijo in Italijo, bil v kontaktu z Nemskimi firmamai in express delivery itd. Se zanimal za posiljat v Avstrijo – Posltagernd, ampak ker sem komaj v petek popoldne dobil laptop in zacel gledat zaresitve tudi to ni bilo sigurno in se ne vem, ce  sprejmejo post, ki jih je treba podpisat. Vglavnm vse neuspesno, na koncu se odlocil, da vseeno tega posljem nazaj in si ga kupim na Tajskem. Sem gledal trgovine tam in bomo videli, mislim, da ne bi smelo bit tezav. Med tem bom vzel starega in upam, da bo kaj uporaben. Vglavnem toliko casa sem za to zapravil, da res ni blo +EV.
Aja bil sem tudi v laboratoriju in rezultati so vredu! default/smile

KRATEK POVZETEK FEBRUARJA:

Zelo slab mesec:

1 teden, sem imel se malo tezav z zdravjem ampak sem odigral in studiral, zacel dobro, dokler nisem igral tri tezke partije, kjer so me csisto unicili. 2 teden zdravje ni bilko na nivoju,sem bil brez energije in imel prost tedem, 3tji teden sem igral okoli 30 ur, nadaljeval slabo imapka koncal kar vredu in zadnji teden igral 2 dni in vse zrihtal za potovanjhe.

Grafi:

http://i.imgur.com/4DXbugJ.png
http://i.imgur.com/XQU1GQf.jpg

Rezultat:

Igral sem 81ur, rezultat je +574€ (400€ pod EVjem), studiral sem nekje od 40-60ur. Nasploh se pocutim veliko mocnejsi za mizami. Mislim, da zdaj ko se vrnem v visje vtrljaje in z NL200 ter sploh na Tajski z Maestrom lahko zacnem podirati 3k,4k,5k mesece, tako da je to cilj za naprej.

01

36

Hej,
Zdaj pa je ze cas za update. Zacetek na Tajskem je bil malo pocasnejsi, saj je trajalo nekaj casa, da sva se ustalila in nasla primeren apartma.

BANGKOK: ZACETEK

3jega marca sem priletel v Bangkok proti veceru in v hotelu ze razmisljal, da bi sel kar spat. LEt na Koh Samui sva imela okoli 14ih naslednji dan, tko da veliko casa tako ni bilo. Po 16ih urah ptovanja in neprespani prejsni noci, sem bil precej utrujen. Moj hotel je imel tudi moznost masaze v moji sobi, kar se je slisalo precej mikavno. Vseeno sem se z MAestrom dobil na vecerji in sva rekla, da greva se na eno pivo na Khao San road. No, pivo in shisha, sta prerasla v buckete in nato obisk par disko clubov. Pet after partijev kasneje, sva hitro pakirala kufre v hotelu medtem, ko je taksi ze cakal in sva lih za lih ujela let.
Kar se je zgodilo je da sva, ko se je ze vse zaprlo nasla se en klub, ki je bolj underground in samo za tajce. Notri prides vbistvu samo, ce te tja pripeljejo kaksna lokalna dekleta. Tam notri sem spoznal se nekega Srba, kar se vedno nadaljuje, da smo kot bratje in je treba par besed rect in kaj popit. Moja srbscina ni najboljsa ampak ze gre nekako.
Naenkrat je v klubu nastala manjsa panika , saj je uletela policija oz. nekateri so rekli celo vojska, tako da smo morali naredit en hiter get away, drugace te popisejo, moras naredit testiranje za droge itd. Bi bil precej klavern konec noci. Ko smo prisli ven je bilo ze sonce ampak je blo treba se kasno rect, tako da nas je ena od rusinj, ki so se nam pridruzile in zivi v Bangkoku, peljala v nek undergroung gambling place. Kot v filmih en varnostnik spodaj za vrati, potem po stopnicah gor kjer so metali kocke in nekaj stavili, se nadstropje gor pa je bil bar oz. mislim da celo brodel. No po vsem tem, sem bil ze cisto utrujen, tudi ura je bila ze pozna, tko da sem hotel it domov, ampak so hotela dekleta se zurat in je tista, ki tam zivi predlaga ravno tisti kraj kjer sva imela midva hotele. No tako da se je nadaljevalo in sva sla kar direkt brez spanja naprej.

KOH SAMUI:

Na Koh Samuiju, sva vzela najprej kar en hotel in nato prakticno en teden podlajsevala in se primikala po bliznjih hotelih ter iskala apartma oz. hiso z dobrim internetom in lokacijo. Vsi agenti tukaj so precej leni in se niso kaj prevec brigali za najino iskanje, tako da sva zveda za par apartmajeov od ljudi, ki sva jih spoznala, na koncu da kar ob cesti poklicala stevilko na plakatu, si ogledala apartma in ga vzela. Sva dobila precej poceni varianto, ampak ima stabilen precej hiter internet tko, da je bil koncno cas, da se zacne poker akcija, sva bila ze malo desperate po neuspesnih ogledih.
V casu med iskanjem, sva bila blizu food courta, tako da sva lahko preizkusala vso hrano, fruit shake in vso to sadje sem pogresal se od pred 7ih let, ko sem bil na Tajski, nato je bilo seveda v programu se malo plaza in kasne zurke.Tudi to vreme in poletje in okolje je res super. Kar pestro ni kaj, je pa tu res velik ladyboyev in prostitutk, kjer je tisto turisticno obmocje in center zabave, kar ni ravno po mojem okusu ampak se najde tudi kaj normalnih ljudi.
Tudi cene so tam dakrat do trikrat drazje kakor na tej ulici kjer sva nasla veliko restavracij in trgov, kjer jejo samo tajci in ni sploh angleskih menijev. Tukaj se je lepo za en evro in tudi hrana je za moj okus boljsa. Imam kar rad pekoce, ceprav sem enkrat narocil nekaj kar nisem mogel pojest, sploh ko se vse nabere.
Z motorjem sem tudi ze malo raziskal druge dele otoka in poglel vec trgovin, kjer sem nasel zeljeni model laptopa, ampak ga je bilo treba narocit, da ga pipeljejo iz Bangkoka. Pred tremi dnevi sem ga koncno dobil tako da zdaj se dejansko lahko zacne tudi pravi grind. Tisti starejsi je kar malo skripal.
Okolje je kot receno super, ni slabo imet ze poletja, jest poceni in dobro svezo hrano, skocit na masazo po grindu, tudi prigod na zabavah je bilo veliko se po Bangkoku, precej v pdobem stilu, jih mogoce kdaj v prihodnosti omenim.

Vglavnem pozdrave iz Tajske, naslednic pa se spet malo vrnem k poker temi.
No lahko omenim, da v naslednjih 7ih dnevih imava challenge odigrat 70 ur, ce ne da tsiti, ki mu neuspe 4000bahtov.
Ni nek nedosegljiv challenge, naju bo p spravilo nazaj v disciplino. Prav tako, sva zacela hodit na fitnes in danes sem ze imel super dan, poker 10 ur, precej vredu rezultat, fitnes, dobra hrana in se zurat sem sel. Tako da z dobrim urnikom bo na vseh podorcjih vredu default/smile aja se spanscino moram spet vkljucit, mogoce celo v fitnesu. Verjet naslednji mesec zacnem tudi s tajskim boksem, ne tako kot zadnic , ko sem treniral 6 ur na dan, ampak en session na dan bi pa mogoce sel, ali pa parkrat na teden vsaj.

Zadnji popravljal Myst (20-03-2016 10:10:49)

110

Kul! Kakšne slike nalimi, da smo lahko mal fovš.

TILTLESS!
Want free BitCoins? http://freebitco.in/?r=52621
00

38

Hej, javljanje iz Tajske! Sem vkljucil par slikic.

Prejsni cetrtek je bil konec challenga in sva ga oba uspesno opravila. En dan pred zakljuckom sva imela malo lazji dan, zato sva oba zadnji dan potem igrala skoraj 18ur, Maestro se nekoliko vec. Sva sla vmes se vseeno na fitnes. Velikokrat sva tudi pregindala cele noci, tako da je bilo kot doma default/tongue

Po zakljucenem sessionu sva sla ponavadi jest, kar je tu super saj se ob katerikoili uri najde nekaj odprtega in to ne burek ali kebab ampak kar normalne restavracije.

Parkrat sem tudi sel zjutraj sel na sprehod in na plazo, ujel soncni vzhod, ali se sel kopat. Jutra so res mirna in potem res bolj opazis lepo naravo, ki je drugace malo skrita v vsem tem direndaju.

Druge motilne dejavnike sem dal zacasa challenga malo na stran in sem bil res zadovoljen, da sem spravil koncno nekaj ur grinda skupaj in je super to poceti v takem okolju.
http://i.imgur.com/svYU0U0.jpg   http://i.imgur.com/nY8NtT9.jpg
http://i.imgur.com/tIpdliQ.jpg    http://i.imgur.com/vWRXA1c.jpg
http://i.imgur.com/1CZp4zs.jpg

Pri pokru je bilo drugace kar tezko. Sem izgubil prvi cel stack na NL200 in se prav tako veckrat zaletel v hande kjer sem bil dominiran ali predflopom ali postflopu. Tudi v flipih mi ni slo najbolje, sem bil pa tudi sam delezen nekaj lepih nastimalk.

Pred challengeom sem igral nekje 25-30 ur na starem racunalniku in nato studiral in gledal videje imel coachinge in probal nadoknadit vse za nazaj, z novim racunalnikom pa se skoncentriral bolj na grind.

Poker Set-Up

Kupil sem 24inch ACERjev monitor za grind in laptopov monitor za poker kliente in obstranske zadeve. Imama seveda s seboj se mikrofon in slusalke za coachinge in kaksne sweat sessione. Iz dnevne sobe sem vzel usnjen naslonjac in nizko mizico, ki je dovolj velika da vse spravim gor in se plasitcen stol za misko. Par dni kasneje sem kupil se poceni tipkovnico, tako da se mi ni bilo treba sklanjat naprej ampak sem lepo lezal v usnjenem naslonjacu. Precej udobno, prav tako so mi dali tudi zvocnike zraven laptopa in s tem je bilo tudi za glasbo poskrbljeno.
Zraven s tem gre se, da sva kupila UPS, ce zmanjka elektrike, 4g thai mobile planin WiFi hotspot in se nekatere kable in prikljucke. Vse se je ze prislo v uporabo in s tem je grind v tropih precej stabilen.
http://i.imgur.com/j2IBD0Z.jpg    http://i.imgur.com/XQD7rXj.jpg
Improviziran delovni koticek in pogled skozi okno

Rezultati

Moram pogruntat najboljse ure za grind, ker v nekaterih trenutkih ni bilo ravno najbolje. Vec ali manj mi je slo precej slabvo edino na eni strani mi je slo res dobro, tako da je tam malo resilo vse skupaj.

Tukaj je torej graf za Tajsko:
http://i.imgur.com/Xu5sHfB.png
http://i.imgur.com/Fo5EDTe.jpg

Rezultat koncanega challenga je ok, sploh ker sem imel kar nekaj tezkih dni, se posebej zanimiv je bil en spopad z nasprotnikom, kjer sem izgubil kaksnih 8 all inov zapored kjer sem bil vecino kar velik favorit, tukaj je graf proti temu nasportniku:
http://i.imgur.com/idhMGZt.jpg

Koncni rezultat je bil tako 631€ in nekje 300 pod EVjem.

Po challengu sem potem vzel par dni frej kar se je zavleklo na dalj, zdaj smo v novem apartmaju tudi, vglavnem napisem vec v nadaljevanju.

60

39

Hej!

Sem ze skoraj dva tedna doma, ampak je Tajska zavila v napacno smer, zato nisem niti kaj updejtal. Bila je drugace zanimivo, ampak sem imel kar manjso krizo, ko sem prisel nazaj. No najprej se ka jje bilo drugi mesec na Tajski.

Tajska-nadaljevanje:

Torej po 70 urnem challengu in, ko sem si vzel malo fraj, sem spoznal eno mal bolj nevarno "distrakcijo", s katero sem potem prezivel vecino casa. Res sem bil siguren, da to zame ne bo bil problem. V zivljenju sem imel namrec kar veliko zabave in prav tako izkusenj z neznejsim spolom, tako da zdaj v mojem zivljenju res ni bil cas za to. Se manj pa na Tajskem. Ampak tko je pac blo, ker bi mogla it v parih dnevih naprej sm si vzel prosto z namenom, da potem zagrindam kot se spodobi, ampak je potem lahko se malo podaljsala in nato se enkrat, jaz sem a tut potem vedno bol len postajal in proti koncu sem se odlocil da bom se uzival zadnje dni in igral pac doma.. I know... Ceprav rad zivim za moment in mi je ok, da sem cas za to porabil, vem da bi lahko oboje uskladil vseeno nekoliko bolje in se vedno odigral vsaj nekaj ur, tako da nisem najbolj zadovoljen.

Vglavnem v zacetku meseca smo se preselili v vecje stanovanje z bazenom v varovanem obmocju. Je bilo kar fino in tudi bazencek 10m od apartmaja ni slaba zadeva. PRav tako smo imeli vecjo mizo, kjer smo vsi lahko igrali. Internet me je kar zivciral vcasih, saj se je zgodilo, da je res pocasi deloval. Drugace pa je recimo bil kar ok.
Vglavnem apartma je bil super, prav tako se nama je pridruzil se en clan Justin, s katerim sem veliko v navezi ze po Skypeu od zacetka programa. Bil je le 2 bedroom, zelo velika dnevna soba in kuhinja, kjer smo postavili se eno zacasno lezisce, postelje so bile sicer ogromne.
http://i.imgur.com/4HiRvj3.png
in bazen:
http://i.imgur.com/ca2GXIt.jpg
sem kar veliko skakal sem not

V zacetku aprila sem par dni se igral, potem pa vec ali manj ne kaj dosti vec.Tudi mentalno nisem bil najbolj skoncentriran in res osredotocen na rezultat.

Ko nisem igral, sem bil kar veliko naokoli in se veliko naucil o Tajski. Poizkusil sem veliko hrane, ki je po anglesko sploh ne mores narocit na predelih kjer ni veliko turistov. Ker rad jem zelo pekoce sem se cisto vklopil in tudi domacini so bili presnenceni, da lahko jem kot oni. Hrana je res odlicna in moram rect, da jo kar pogresam. Med manj prijetnimi je bila cela surova riba, ki mi jo je ena strpala v usta, drugace pa sem jedel bolj normalne stvari. Sem tudi kupil vse za kuhanje in se naucil nekaj jedi, ki so mi bile res vsec. Ponavadi jih je lahko pripravit, ampak v Sloveniji nimamo iste zelenjave. Naucil sem se tudi nekaj malega masirat, drugace pa uzival na tajski masazi, spoznal kar nekaj ljudi, smo tudi malo vec zurali, ko smo bili trije, imel tudi kaksno bol romanticno vecerjo na kotickih kot je ta :
http://i.imgur.com/GiZBCAK.jpg
In nasploh je res lepo okolje. Nekako se je v tem casu, ko sem bil tam prikazalo na Samuiju se par prijateljev iz Slovenije s katerimi sem se dobil, dva sta se tudi tam zarocila, vglavnem je bil res pestro.

Omembe vreden je tudi Songkran. Tradicionalno Tajsko novo leto, kjer se vsi polivajo z vodo in praskom. Simbolika tega je, kakor so mi razlozili, da z vodo speres iz sebe nesreco, prasek pa je, da bos lep. To lahko traja tudi vec dni, na Samuiju je bilo praznovanje dva dni in prvi dan, ko sem pozabil, da se je ze zacelo sem se odpeljal na trznico nic hudega slutec, ko sem kar naenkrat prejel par vedrov vode. Malo nevarno za voznjo s skuterjam a tako pac je. NAslednji dan pa smo se opremili in sli resno v bitko default/smile
http://i.imgur.com/XfWtZTi.jpg       http://i.imgur.com/iufH0YD.jpg
Tako je izlgedalo na glavni ulici v Chawengu in res je super dan in dobra energija. Odlicno praznovanje.

Vglavnem celo potovanje je bilo super, na zalost se je sprevrglo v dopust namesto poker, ampak mislim, da je cisto mozno mocno igrati, kakor sva prvi mesec, ko sva si zagotovila apartma. Naslednic mislim, da bi vse slo bolj tekoce.

Ker sva sla z Justinom na isto letalo iz Bangkoka, sva se tam prezivela en vecerin se srecala se z enim clanom nase Skype grupe, ki je tudi bil takrat na Tajskem res super naklucje.
Naslednji dan, sem prvic res skoraj zamudil na letalo. Bila je ogromna guzva in sva potem po check-inu potrebovala dolgo casa da sva prisla do letala, ceprav je res da nisva ravno hitela. Na koncu sta naju dva clana posadke v belih haljah prisla prav iskat in smo nato skupaj tekli cez cel terminal in sta nama kazala kam morava it. Vglavnem na letalo sva prisla nekje 4min pred nacrtovanim poletom. Na sreco dovolj vredu. Tudi cel let je bil malo smesen. Sredi leta se je najprej nek mimoidoc onesvestil name, kjer smo mu potem dajali masko s kisikom in dvigovali noge. KAsneje je celo letalo postalo panicno, da nekje uhaja plin, a se je izkazalo, da ima le nekdo v nahrbtniku en  smrdljiv sadez Durian (ki je se posebej znan po tem da smrdi). No na koncu potovanja sem se pristal v sloveniji v snegu.

In to je bilo to.

Igral sem se dodatnih 50 ur, ni bilo kaj pretresljivega, se nekje 90€ plusa glede na prejsni mesec. To je glavni graf cele tajske. Imam veliko netrackanih handov, na drugih dveh grafih pa nisem imel toliko nove akcije od prejsnega posta
http://i.imgur.com/otgh3kA.png

Vglavnem tako se je koncalo potovanje. Imam mesane obcutke glede vsega. Je bilo super potovanje ob mogoce nepravem casu default/smile

Zadnji popravljal Myst (11-05-2016 04:31:22)

10

40

No v Maju sem potem hotel iti na res nor cilj, igrati 300 ur. Ker nisem igral veliko tam, sem hotel prit nazaj v akcijo in koncno zasluzit nekaj denarja. A mentalno sem bil res slab.

Nekako se je  vse nakopicilo, tudi to da ze 3 mesce nisem resno posvetil pokru in delal dosti na igri, tako da sem tudi izgubil malo samozavesti glede moje igre, vse se mi je zdelo tezko. Kaj vse moram naredit, da sploh pridem nazaj v prejsno formo.
Nato sem zacel se dvomit o samem pokru, po tem ko sem bil tako aktiven na Tajskem in bil vedno naokoli, spoznaval nove ljudi, sem imel obcutek kot da mecem stran zivljenje, ce bom le sedel po vec kot 10 ur na dan za racunalnikom in se spet slabo pocutil, ker se ne gibam dosti itd. itd.

Se nekaj drugih stvari se je nagrmadilo in sem bil kar v nekem negativnem toku in se smilil samemu sebi.

Vglavnem res porazno. Sploh ko sem igral en dan v Maju in mi je slo slabo ter so nato dnevi leteli mimo, ko sem ugotavljal ali naj igram 10 ur ali naj vec studiramin s tem ko nisem noben dan nic naredil in je Maj iz 300 urnega plana pocasi padal na 250 in manj in je nato kar naenkrat ze tretjino meseca mimo jaz pa nic, sem se pocutil se slabse in brez energije.

Vglavnem najtezje je, ko se vse zdi pretezko, nimas energije in motivacije, ki jo se toliko bolj potrebujes da se spravis ven iz funka.

Predvsem je bil problem, da se ne priblizujem vec svojemu cilju in to zdaj ze kar nekaj mesecev. Veliko stvari, ki bi jih naj, jih ne delam in to vpliva zdaj tudi na sreco in pocutje, ker se nikamor ne premikam, ampak mogoce se oddaljujem od glavne zelje in cilja. PRav tako sam sebe razocaram vsak dan, kar postane spet neka navada.

Tako, da mi mora spet to kar si zadam in se odlocim da bom naredil, postati sveto. In bom naredil karkoli se zgodi, tudi ce ne grem spat.

Zato je zdaj plan, da se vrnem nazaj k enostavni rutini.

Diskusija handov, analiza, gledanje videa in igranje.  Vsak dan nekaj, tudi ce je prevec vsega dela, ce se bom vsak dan nekaj novega naucil in se izboljsal bo scasoma razlika ogromna.
Danes sem ze koncno zagnal motorje in naredil vec stvari, in se vedno lahko mesec Maj izpade kot dober mesec, ceprav je 10 dni ze mimo.

Sem v procesu , da si napisem tudi bolj natancno cilje za ta mesec, kako bo zgledal dan, moje zelje in kako jih uresnicit in tudi nacrt za celo leto. Hocem namrec zakljucit ta program, oz. zasluzit 10k do konca leta. Tako da casa ni vec na pretek in moram konstatno zdaj delat par mesecev in ne pozabit za kaj sem tukaj. Tajska je vseeno lahgko motivacija, saj je to tudi razlog da mi je sam poker kot vir prezivljanja se toliko bolj vsec, kakor mi je ze sama igra. Saj mi omogoca, da velikokrat kam tako grem in potujem.

Vglavnem nazaj na delo in srecno za mizami!

Zadnji popravljal Myst (11-05-2016 04:55:10)

40

41

Hej,konec drugega tedna v maju,

Sem veliko boljse volje, kot pred nekaj dnevi (no ta trenutek sem ravno izgubil eno bitko na NL100 in sem nekoliko slabse volje..ampak splosno gledano) Sem spet pognal malo kolesca in dobil nazaj motivacijo in energijo.

Prav tako mi je slo za mizami precej vredu tako, da sem izbrisal tisti stop loss.

Sicer nisem igral 40 ur, kot sem nameraval, sem pa zacel spet igrat ter sem odigral 30ur. Prav tako delal malo equitije in se spravil nazaj v akcijo, pogledal se en video itd. JE dobro, da sem spet bolj produktiven. Pravi dan ko sem zacel s tem tednom je slo bolj pocasu, potem pa sem igral po 10 ur ampak ker sem igral celo noc, v soboto pa sel potem v Lendavo na tisto zabavo, sem izgubil se en dan.

Prav tako sem veliko telovadil vmes. Sem imel nastimane utezi in podlogo, tako da sem potam kar tako ob pavzah delalo malo sklece, utezi, trebusnjaki, pull upe itd. Odvisno kater del telesa se mi je zdelo.

Tu je glavni graf, sicer manjka kar nekaj handov, ampak je nekako tako slo.
http://i.imgur.com/ZH62ChX.png

Po prvem dnevu7tednu in nekje -350€, je slo ta teden vredu in sem sel okoli 750€ v plus.

Naslednja dva tedna imam v planu odigrati po 60ur na teden in se dva dneva ostaneta do konca meseca. Zdaj sem pa nekje na 35ih urah tako, da je cilj odigrat nekje 175ur. Glede nato da sem vec kot tretjino meseca vrgel stran to na koncu niti ni tako slab izkupicek (sploh glede na mojo zgodovino igranja).

Plan za nasledni teden je:

-Igral bom 60 ur.

-vsak dan zjutraj naredil equitije

-telovadil 4 dni

To je to, za ucenje spanscine ali tajscine bo verejtno za zdaj se prevec natrpano, saj imam cisto unicen urnik spanja, prav tako bi sel se tect zjutri parkrat ampak se bom bolj skoncentriral na te tri cilje.

Zadnji popravljal Myst (18-05-2016 09:55:14)

10

42

3etji teden v Maju::

Je bil kar intenziven teden. Vse je slo po narctih. Igral sem 6 dni po 10 ur, vecinoma cez noci, kjer sem imel dva dni malo tezav z internetom in ob nekaterih urah nisem imel kaj dosti prometa.  Vmes sem imel se en "surprise party" in se neko obveznost ampak sem vseeno kaksen dan prej ali kasneje nadoknadil mankajoco urico ali dve. Vceraj pa sem imel prosti dan kjer nisem niti prizgal racunalnika in bil cel dan zunaj na soncku, na pikniku, se dobil z razlicnimi kolegi.

Telovadil sem nekje 3 dni, ne tako inteznovno kot sem zelel.

Equitijev nisem delal vsak dan, prav tako nisem veliko studiral, sam sem imel obcutek, da se zbudim malo pripravim in potem igram cel dan. Vmes, ko nisem imel akcije sem poglkedal dva videa in diskutiral nekaj handov s kolegi.
Sem imel nekje 5 zelo podobnih nasportnikov, ki so mi delali tezave. Nekaj sem razmisljal in nakoncu ze bolje igral proti enem od njih, ampak bi si read vzel cas in jih cisto z analzoral, jih postavil na range in proti taktiko. Vsaj en dan na teden mislim, da bi bilo super ce bi se to spravil, verjetno se bolje vsakic ko naletim na tak primer, kjer se mi zdi, da imam veliko sibkost in tezave. Bom mogoce v naslednjih mesecih malo manj ur igral in vec studiral, bom se videl.

Graf tretjega tedna Maja:
http://i.imgur.com/bdbtSWt.png
in se en kar relevanten v bbjih:
http://i.imgur.com/JtfnWME.png

Drugace grafi niso najbolj natancni, velikokrat manjkajo ravno kaksni najvecji poti, ali manjka kar nekaj handov iz strani, ki nimam trackanih itd.

Odigral sem le 6517 iger v 60 urah, zaradi nocnih ur ur in tezav z internetom, profit pa je bil precej vredu: 915€

Nacrt za naslednji teden je enak, kot za ta:
-Igral bom 60€
-equities vsak dan
-telovadba

Se vedno nisem igral NL200, ker sem hotel najprej nazaj pridobit obcutek in samozavest. Ne vem, ce bom spet zacel naslednji teden, ker mentalno nisem najbolj pripravljen in sem precej rezultatsko usmerjen, malo pod pritiskom na vecih frontah ter ne najbolj pripravljen na izgube na tem limitu. Prav tako nisem bil vedno prevec zadovoljen z igro. Ampak, ce se bom pocutil vredu potem se spet vrnem in poizkusim.

Zadnji popravljal Myst (24-05-2016 09:17:38)

20

43

Hej
Ta teden sem imel veliko tezav z psiho. Ne da mi je slo slabo in nisem prenesel bad beatov, ampak sem naletel na nekaj nasprotnikov, ki jih nikakor nisem mogel pogruntati ampak so imeli take tendence, da sem bil prepircan, da jih nekako lahko. In potem, ko sem naredil kaksen adjustment so zadeli kaksen hand in nato spet spremenili igro itd. itd. Tako sem res zgubil zivce in kar nekaj denarja. Najvecja je bila par dni nazaj v cetrtek, ko sem proti enemu nasprotniku izgubil 4 stacke, kar se nikoli do sedaj nisem. Sem res tiltal na koncu in se potem sem tezko nehal.. Pocutil sem se pa tako slabo potem, da sem rabil kar kaksno uro, da sem se umiril.  No naslednji dan pa je bilo podobno v manjish okoliscinah, samo da sem se mal slabo runnal in skoraj imel stop loss.

Sem koncal z igranjem in sel malo ven, da se sprostim in se odlocim, da prekinem challenge 60 ur igranja, ker se mi zdi, da trenutno to ni najbolj smiselno.

Imam kar nekaj motilnih dejavnikov v okolju in kar veliko misli, ki jih moram premislit in se odlocit kako in kaj, tudi na poker podorcju. Ampak vsekakor mislim, da je sedaj bolj vazno zame, da posvetim vec casa studiranju, ker ze kar nekaj casa nisem res napredoval v igri in imam veliko stvari za postorit. tako da vsa za nekaj casa bom igral malo manj in veliko studiral in ppreucil te igralce, ki mi delajo tezave. Ko pa bom imel obcutek, da je spet bolje veliko grindat pa bom spet spremenil nacrt.

10

44

Hej, hej,

Konec 4ega tedna

Torej kot sem ze napisal bi lahko imel kar lep teden ampak sem res veliko denarja stran vrgel.

V ponedeljek sem spac cel dan, zato je bil potem nacrt od torka do nedelje igrat, da izpolnim 60 ur, ampak sem v petek zakljucil in raje uredil in sprejel nekatere odlocitve, ki so bile potrebne in se odlcil v katero smer gremo naprej. Predvsem glede pokra.

Zato sem igral 37 ur, 5683 iger in profitiral celih 48€ (mislim, da bi brez neumnosti bil tam nekje 600-700€)

Graf:
http://i.imgur.com/ZaTkB2O.png
Predvsem ta da bolj vpogled mojega mental gamea:
http://i.imgur.com/IvbtpHA.png
4je stacki proti enem se nekje 2-3 proti drugem

Sem imel prosto doboto v nedeljo pa studiral in glede strateske videje. Imam se veliko stvari za predelat in tudi tisto kar sem, se moram vsest in res prestudirat.

Tako je nacrt za ta teden:

-Igral bom 35ur
-studiral 20ur (imam kar nacrt kaj vse moram posotri, katere videje dokoncat, kaj se naucit itd.)
-Zacel sem s Tapout XT. Malo daljse vaje, ampak fizicno sem se res slabo pocutil po celik dnevih grindanja
-sem skoraj dokoncal jedilnik,tako da bom ob urah in vedel tocno kaj pojest

Mislim, da bo tudi lazje narediti cel nacrt z manj igranja, kre azje porazdelim vse. Tudi telovadba vem, da mi bo pomagala zadnej dni mi tudi stojeca miza ni pomagala, se je blo res treba dobro razmigat.

PRedvsem mislim, da je res pravi korak, da se vsedem in naredim analzio in se naucim vse potrebne stvari "v nulo". PRevec sem pustil vse v zraku, tako da sem kar vesel, tega malo drugacnega pristopa, ko sem hotel prevec grindat. Mislim, da je boljse, da naredim en velik korak naprej v moji igri in potem bolj efektivno tudi igram. Tako, da res bom tri-4 ure na dan zdaj temu posvetil. Moram dokoncat nekatere tabelice, ki jih delam za equitije. Moigoce posnamem par videov, da si bom lazej zapomnil vse. PRav tako glede strategije, delo v flopzili in kombinatoriki. Bom probal veliko manj prepustit nekaj na priblizno, ampak nasel odgovore.

00

45

Hej, sem po dolgem casu nazaj.

Nisem imel prevec inspiracije pisati bloga nekaj casa. Sploh se veliko tednov in tem ponavlja in potem tako nimam kaj prevec novega za napisat. Prav tako sem zadnje mesec veliko razmisljal in se ukvarjal predvsem sam s sabo, zivljenjem. Je prislo do nekaj sprememb, tudi v pokru se stvari spreminjajo, tako da je bilo treba ugotovit kako najbolj pametno naprej, prebroditi nekatere zadeve itd.
Vglavnem zdaj so stvari postavljene na svoje mesto in vem kaj in kako naprej.

Kaj sem pocel ta dva meseca in se malo?

Junija sem sicer zacel z veliko studiranja in malo igranja ampak po treh dneh od kateterga sta bila dva rezultatsko dobra in tretji velik downswing, vse tri dni pa sem se pocutil, kot da samo izgubljam. Sem imel veliko stvari v glavi. Sem naredil tudi drugace kar pomembno odlocitev izven pokra. Nato se je pokazala priloznost, da probam nek biznis izven pokra, bolj tako za fpreizkus, ce bi slucajno nekaj nastalo iz tega in se razvija naprej potem. Tako sem veliko vec casa kot sem mislil vrgel v to. Na zacetku je pac toliko enih informacij za prestudirat in malenkosti, ko se vrzes v novo podrocje. Ceprav z glavo nisem bil prevec v pokru, sem vseeno hotel igrat in bil malo razdvojen. Na koncu je bila kar zanimiva izkusnja, ampak sem ugotovil, da bi moral se res temu posvetit in vloziti vec casa in denarja kakor sem bil pripravljen, sem se pa veliko naucil. Bilo je nekaj uspehov. Enkrat v prihodnosti, vseeno je bolje, da se posvetim samo pokru na kratek rok vsaj.

Julija sem tako naredil koncno bolj konkreten nacrt in dosti studiral in zacel malo igrat, preizkusil nekatere nove stvari, ki sem jih studiral. Ampak mi je slo res slabo na zacetku. Tezko je bilo tudi po mesecu neigranja. Drugi vikend sem nato odsel malo na morje, vzel s seboj tudi delovno postajo in imel res polne dneve. Od vsakodnevnega treninga in potem plavanja in relaksiranja na plazi, odlicne hrane, par uric pokra in ucenja , do zvecerkaksnega piva ob nogometu ali UFCju.
Tisti vikend je bil ravno UFC 200 kar je pomenilo se z vsemi pred eventi 3dni zapored dogajanj in potem res zvezdniski UFC 200 za finale, ki ga je malo unicil Jon Jones ampak je bila vseeno poslastica. Vglavnem res odlicen vikend. Se vedno sem potem kar veliko prostega casa prezivel s prijatelji ampak pocasi zacel uvajat spet malo vec discipline in pokra. Koncno naredil natancen nacrt in zadnja dva tedna spravil spet nekaj ur pokra in iznicil minus v katerem sem bil od prvih parih dneh.

Zacetek Avgusta sem dobil obisk dobrega prijatelja iz Spanije. Je prisel malo v Slovenijo ampak smo ze prvi dan obstali v Italiji in bili tam celo noc, naslednji dan imeli v Sloveniji pri prijateljici res celo slovensko pojedino in preizkus tisocerih domacih zganj naslednji dan pa sli za par dni v Beograd, kjer smo res imeli odlicne kulinaricne izkusnje, nekaj zura, veliko piva in ogledov, nato pa preziveli se par dni na slovenskem primorju. Vglavnem je bil super teden, sicer brez pokra, ampak to ne bo ustavilo zagnanega motorja od prej default/smile

Poker povzetek:

Maja sem imel mislim, da okoli 1500€ profita
Junija vbistvu nisem igral
Julija pa kaksnih 300€

Ce potegnem crto sem do Januarja kar stopnjeval formo, potem pa prakticno od februarja skoraj ne igram. Kaksen mesec sem vrgel not po dva tedna, drugace pa res zelo slabo leto na tem podrocju.

Zdaj je cas da dokoncam kar sem zacel. Do Aprila bi rad koncal popotovanje do 60k in pogodbo z BPCjem, tako da od zdaj naprej  ne bo nic spuscenih tednov ali mesecev. Imam se veliko za naredit, ampak mislim da mi lahko uspe.

Od zdaj s polnjo hitrostjo naprej!

Zadnji popravljal Myst (08-08-2016 22:16:58)

20

46

Moram rect, da se je "vrnitev" kar dobro koncala

Malo zamujam, ampak sem odigral kolikor je bilo potrebno. Sem bil prav zadovoljen, da sem spet spravil skup en bolj delaven teden in igral vec dni zapored spet daljse sessione.
Odigral sem 40ur, kar ni ravno za v knjigo rekordov, ampak sem naredil zastavljeno. V zacetku tedna se nisem mogel najbolj spravit, me prosti cas in potovanja zgleda res spravijo iz ritma in polenijo, potem pa ni bilo vec izbire in sem med vikendom veliko igral.

Ko sem zacel mi je slo res slabo in sem samo izgubljal, sploh ko sem bil ze kar malo obupan sem izgubil se QQ proti A8o za nekje 120€, kar je bil res noz v srce.. Ampak sem potem naslednji dan se zbral in zacel veliko bolje igrat, verjetno so bile tudi karte bolj na moji strani. Obcutek je bil vseeno dosti boljsi in sem bil kar ponosen na kaksne ideje, ki sem jih dobil med igranjem in sem veliko bolj vedel kaj se dogaja za mizami.

Tako, da mislim da rja pocasi izginja in se veliko bolje pocutim, tako da se veselim celega 8 mesecnega projekta pokra.  Vglavnem se spravit na delo in pogon res pomaga za pocutje.

Spremljal sem tudi Douga Polka, ki dela tisti izziv zgrindati od 100$ do 10000$. Mi je dal kar motivacije, ko je izvedel 20urni stream z igranjem NL2. Se vidi res zagnanost in odlocnost za dosego cilja, mi je dal kar za mislit na vecih podrocjih z njegovim odnosom.

Rezultat ni bil prevec dober 247€ profita in 6300 odigranih iger. Upam, da bo ta teden boljse, se bolj pomembno pa bo, da odigram in se ucim in naredim vse po nacrtu default/smile

Cez vikend bo se UFC202, tako da komaj cakam in upam na dober teden.

10

47

Sem ravnokar opravil s tem tednom.

Ker sem imel v petek nekatere nepricakovane pripetljaje in sem mogel potem to urejati cel dan,v soboto pa bil celo dopoldne na rojstnodnevnem pikniku. Danes sem tako odigral 19ur 5 jih prespal 2 pa imel pavze, da sem nekaj pojedel in medtem pogledal UFC! Zacel pa ob polnoci po pikniku default/smile

Mislim, da nisem igral najbolje, danes sicer sem kar zbran zacuda, prejsne dni pa sem naredil kar veliko napak proti koncu sessiona.

Igral sem tako 40ur, studiral manj kot sem nacrtoval in moram sigurno zacet tudi bolj moj urnik in rutino spet upostevat. Odigral sem 5480 iger in imel 498€ profita. Predvsem zaradi danasnjega dneva.

Grafov nisem zadnje case dodajal, ker kar velik odstotek iger ni trackan, potem nekje ravno najvecji poti ponavadi nekako manjkajo in je cela zmeda. Za ta teden mislim, da je kar reprezentativen: The run good graf :

http://i.imgur.com/gYWrWvN.png

Tako, da sem imel malo srece tudi ta teden, igra pa se ni cisto na nivoju. Tako da upam, da poboljsam in rezultate in igro.

Drugace pa sem koncno dobil DisplayPort>HDMI adapter, aktivni tako, da sem posodobil mojo delovno okolje in dodal se ekran, ki sem ga kupil na Tajski. Sem dobil iz Amerike ker je veliko ceneje, kot tu v Slo ali Evropi.
Morm rect, da so to res nebesa default/smile

http://i.imgur.com/S45tC5U.jpg

Je kr kul, ampak zdej res razmisljam o 4k 40" monitorju za enkrat v prihodnosti default/smile

Jutri je prost dan, potem pa nazaj v akcijo!

Zadnji popravljal Myst (22-08-2016 03:36:13)

20

48

Ouch kera katastrofa!

Ta teden je pa bil naporen za mizami. Sem odigral bolj normalno kakor prejsni teden ko sem igral 19 ur, ceprav sem vseeno igral od cetrtka do nedelje.

V pondeljek sem sel na morje in najprej stal v smer proti morju, potem bil v Izoli kjer sem ravno ko sem odhajal slisal po radiju, da je bilo streljanje v bolnici :S in potem nazaj grede lepo 3 ure cakal na avtocesti, oziroma ker se mi ni dalo stati sem sel iz avtoceste in potem stal na eni manjsi cesti, kar je bilo se slabse zaradi nesrece. Ker sem spal le 4 ure preden sem odsel na morje, sem vglavnem prespal cel torek in tudi v sredo nisem bil cisto pri sebi. Zato zacel igrat v cetrtek.

Vglavnem kako je bilo pri pokru?

Prvi dan- vse vredu, nekaj cez 150€ plusa.
Drugi dan-zacel z velikim minusom v pol ure igranja in potem nekako cez dan grindal, grindal in prisel skoraj do nule.
Tretji dan sem kontrolirano cez cel dan lepo nabiral denar, ze odigral 10ur bil se nekaj cez 200€ v plusu in je zgledal ze kar obetaven teden, ce se v nedeljo naredim en dober dan. Nisem bil se zaspan sem se odlocil nadaljevat in naletel na enega nasprotnika, ki je spremenil potek vsega. Namrec zdel se mi je slab, je pa vedno zmagal, ko je bil v igri vecji pot. Je bilo kar veliko setupov. Zgubil sem se par flipov proti drugim nasrpotnikom in naenkrat sem se preselil v minus. V zadnjih dveh urah sem tako padel skoraj 300€ in koncal nekj 50 v minusu... Sem pa igral 14ur, tako zadnji dan mi je ostalo le se 6
Cetrti dan- bil vs pripravljen za en odlicen dan, zjutraj bil se slabe volje zaradi tistega nasprotnika. In takoj ko sem zacel dan, sem se srecal s "kolegom" prejsnega dne. sem bil vesel, da koncno vzamem nekaj nazaj, a se je zacelo v istem stilu in sem izgubil se 100€. Nato sem se na NL200 nadaljeval trend izgubil par potov in- 300€. Potem sem s casoma prisel skoraj na nulo in spet zadnjo uro na najvisji limiti in se tako v pol ure spet izgubil prakticno vse priigrano in koncal skoraj 300€ v minusu. Enostavno ni skoraj nic zdrzalo, tudi velo slabih riverjev itd.

(P.S. sem ravno koncal igrat)

Da bo rezultat tega tedna prinesel kaj dobrega, hocem preuciti tega nsprotnika in se par iger, da preverim kako sem igral in izboljsam nekatere zadeve, ki sem jih opazil ta teden in jih ne vec ponovit.

Sem razresil tudi nekaj zadev s trackerjom tako, da bi morali biti grafi spet bolj tocni:
http://i.imgur.com/JUWbB7D.png

http://i.imgur.com/I8Pa3zH.png

Igral sem tako 5250 iger, 44ur in bil v minusu -215€ default/sad PRedvsem, ker mi je slo slabo na najvisjih limitah

Danes bo prost dan, potem se malo igram, naslednji mesec pa bom verjetno malo povecal stevilo ur igranja in studiranja in naredil kaksen vecji challenge.

01

49

Sicer pohvale za trud, kar nekaj malenkosti pa manjka še pri tvojem blogu...
Mislim da nas znimajo  predvsem bb/100, tvoje dobre in napačne odločitve predstavljene skozi hande in še marsikaj podobnega. Ne zanima nas, da si šel 150€ dol pa 250€ gor pa potem izgubil še 100€ in napišeš da je to NL200, to je sedemnajst sekundni swing na multitable NL200 igri. default/wink Pri pokru je denar le big blind in tvoj skill se ne kaže v temu koliko € si naredil ampak to kar sem napisal zgoraj.

Če ti je pisanje Bloga dodatna motivacija za boljši grind in še boljšo overall pripravo, potem poskušaj biti malo bolj objektiven in nam predstavi mičkeno bolj profesionalen vidik tvoje igre (če igraš nl200, ja želiš biti pro?), predstavi kakšen hand in situacijo. Mene nič ne zanima koliko € si ti naredil ali izgubil, zanimajo me tvoje dobre poteze in slabe ter da pokažeš kako jih ti analiziraš skozi tvoje razmišljanje. Na tak način boš tudi zgled ostalim, ki si želijo priti nekoč na take limite kjer se lahko že zelo lepo preživljajo samo z igro pokra pa tudi počutil se boš, da si naredil nekaj dobrega zase in za ostale. Gl in hf!  default/wink  default/logo_spade16

50

50

Hvala za odgovor in predlog.

Sem razmislal pred casom, ce naj se sploh pisem blog ali ne. Ni mi motivacija za grind ali pripravo,vendar je nekako postal moj osebni dnevnik, o cem sem razmislal, kaj se je zgodilo, katere probleme sem imel pri doesgu ciljev itd. in vbistvu opis rezultatov do cilja 60k€.  Zato sem spet nadaljeval, ker vcasih mi tudi pomaga za razmisljanje kaj je bilo dobro in slabo (tako da mogoce pomaga za pripravo v tem smislu).

Zadnji zapis je bil naprimer takoj po igranju in zelo rezultatsko usmerjen, NL200 mi je se vedno precej nov in zato zelo razbuljiv ( ker igram in NL50 in NL100 vecino),  saj en 3bet pot in CB/f ze pomenita velike premike za moj rezultat in predvsem je bil to meni big deal v tistem trenutku.

Meni osebno so bili vedno vsec blogi, ko sem naprimer bral nekoga, ki je zacel na nizjih limitih in potem prisel na visje in kako se je spremenilo njegovo zivljenje, cez kaksne vzpone in padce je sel, kako si je organiziral dan, koliko je delal in kaksne cilje si je postavljal in pac spremljanje zivljenja in napredka, mindseta, ne ravno glede razpravljanja tehnicnega dela in ucenja pokra ter strategije.  Ampak dobre in slabe stvari pokra in kako ziveti s to igro, tako da je zatp verjetno bolj v tej smeri, ceprav je bolj stvar trenutnega navdiha cel blog.

Bom pa imel v mislih in probal vsake toliko casa dodat kaksen hand in ostale izboljsave in mogoce priblizam tudi blog igro bolj proti GTOju default/smile .

Zadnji popravljal Myst (30-08-2016 22:00:44)

31