Tema: CFP "neverjetni - Ko sanje postanejo resničnost

Lep pozdrav.

Moje ime je Andraž, sem iz okolice Škofje Loke, natančneje Poljanska dolina. (to je tam kjer je Ivan Tavčar neke knjige pisal default/tongue ) Star sem 26 let in trenutno živim pri starših, ampak to se bo kmalu spremenilo default/big_smile

S pokrom se ukvarjam približno od 16 leta. Igra mi je bila že od nekdaj v veselje ampak ji nikoli nisem posvečal pretirane pozornosti, da bi jo poizkusil izboljšati. Igral sem vse cash-game in turnirje tako live kot online, naredu redeposit na PS približno 5x ampak nobenih uspehov, praktično zapravljanje denarja. Nekje vmes sem končal srednjo šolo in se vpisal na fakulteto, kjer pa sem bil bolj zainteresiran za žurke in punce kot pa poker, kaj šele učenje. (kljub temu sem fakulteto končal default/tongue) Kot sem omenil v letu 2012 sem končal Fakulteto za varnostne vede in od takrat naprej praktično »bluzil«, kakšno študentsko delo tu pa tam ampak nič pretresljivega/resnega. Nekega dne ko sem bral portal PokerNews sem naletel na blog od uporabnika »jajcemam« ki je bil član BPC-ja. Začel sem brat zadevo in sem si rekel: » Model ma šiht in tri otroke in je še vedno v 18 mesecih iz BR 1500€ prišel do 100k€, to je neverjetno, če lahko on lahko tudi jaz.«

Postavil sem si ultimat čas je da z igro preneham za vedno in pa neham zapravljati svoj čas ter denar ali pa se začnem resno ukvarjati s pokrom, očitno je da sem se odločil za slednje. Prijavil sem za CFP (Coaching for profits), končal izziv 100k handov (ki pa ni šel prav dobro, približno 50 BI minusa), podpisal pogodbo in to je to. Prav tako sem doma povedal s čim se bom ukvarjal naslednjih nekaj mesecev in da bom gotovo potreboval nekaj moralne podpore in reakcija očeta je bila: »Sin a se ti je popolnoma zmešalo, da boš »gemblal« celo življenje, kje bomo pa živel ko nam bojo prišli zarubit hišo, bolje bo da nehaš zapravljat svoj čas in si najdeš pravo službo!«, kr nekaj pogovorov je bilo potrebnih da se je pomiril default/smile Ampak situacija je takšna kot je, odločitev je da stvari izpeljem do konca in tako pač bo. Zavedam se da je to šele začetek in bo pot težka, ampak če bom vložil 110% svojega truda in časa verjamem da lahko postanem zgodba o uspehu.

Moj cilj bo doseči 60.000€ v najkrajšem možnem času. Igral bom 6max NL. Začeten BR bo 47€.

Vso srečo za mizami, Andraž.

Moj YT kanal: https://www.youtube.com/channel/UC6myUX … bFoqgciyCg

Zadnji popravljal NEVERJETNI (11-10-2015 20:23:10)

“Luck Is What Happens When Preparation Meets Opportunity"
64

Re: CFP "neverjetni - Ko sanje postanejo resničnost

ste hujši k herbalife, benti.
najbolj, da admin odpre BPC sekcijo, pa da vas tam sledimo.

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
150

Nene herba life je 1 na 3 prebivalce Slovenije, BPC je pa 1 na 5 default/big_smile hehe

Zadnji popravljal NEVERJETNI (28-09-2015 20:55:03)

11

Pa kje si sokrajan? default/big_smile Srečno in čim manj downswingov na poti do cilja!  default/smile

00

...

Zadnji popravljal mozinko (30-09-2015 18:57:30)

Grind !!!
15

GO GO GOOOOO!! default/big_smile

00

@byc3ps
Evo mene default/big_smile hvala hvala...

@mozinko
Ja bil sm na ene par turnirjih tm v KŠŠ drugač pa nič posebnega ja. Evo nebu rad delal zdej reklam za druge forume ampak tukej je en link http://www.bestpokercoaching.com/how-to … sthegreat/ zgodba hrvata default/big_smile Tko da je možno default/wink Hvala za GL bom rabu default/big_smile

@moreno007
Hehe hvala legenda default/big_smile

Zadnji popravljal NEVERJETNI (28-09-2015 23:04:36)

00

Tale tvoj post, @mozinko, pa zna bit še legendaren čez kak let default/wink Se boš verjetno posipal s pepelom, tako kot un k je Hansu neki podobnega napisal default/smile

GL vsem!

30

moreno007 napisal:

Tale tvoj post, @mozinko, pa zna bit še legendaren čez kak let default/wink Se boš verjetno posipal s pepelom, tako kot un k je Hansu neki podobnega napisal default/smile

GL vsem!

Fantje a preveč forume berete, pa preveč youtuba?  O kakšnih legendah govoriš ti??hahaha ej sej ne da jst ne bi prvošču, sam mi je pa jasno kako potekajo stvari v tem svetu...tko da"get real"

Grind !!!
43

In kako potekajo stvari v tem svetu? Bi prosil za razsvetljenje default/smile

90

no daj @mozinko, razsvetli nas

11

http://i.imgur.com/lVYpmKF.gif

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
70

Hahaha Luka kralj  default/big_smile

10

14

NEVERJETNI napisal:

"Sin a se ti je popolnoma zmešalo....!?"

Win!!!! Joku do smeha! default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

@andraz
Hehe če je pa res default/big_smile

00

Kva mi je to dobr no k ste usi tok brihtni na temu Pokerpro-ju...že od nekdaj... prov fletni ste res. Itak sm zdj jst ta grd izpadu ne?  Lahko vas to rasvetlim da 50e NI BR. če misleš grindat. pridem 1x na mesec na pokerpro pa vidm take glupe teme za bruhat, slabo...
evo ti corey, da se boš mal zabavu...

Grind !!!
02

ne vem, zakaj ne bi mogel imeti začetnega BR 50ojrof.
štepaš NL2 kot zmešan, če tega ne premaguješ, pač bustneš, drugače pa gre počasi navzgor. in če si vztrajen, prideš počasi na 60k.

ne vem, zakaj človeka takoj napadate, ko ima visoke načrte.

res je, da ne bo vsak prilezel tja gor, ampak ni treba vsakega takoj po glavi mahniti, ko začne sanjati. raje mu zaželite veliko uspeha.

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
80

mozinko napisal:

Kva mi je to dobr no k ste usi tok brihtni na temu Pokerpro-ju...že od nekdaj... prov fletni ste res. Itak sm zdj jst ta grd izpadu ne?  Lahko vas to rasvetlim da 50e NI BR. če misleš grindat. pridem 1x na mesec na pokerpro pa vidm take glupe teme za bruhat, slabo...

mozinko ce ti nis nc u lajfu iz pokra naredu razn organiziru une 3 turnirje, to se ne pomen da drugi tut nemorjo

Zadnji popravljal CerQeniik (30-09-2015 18:01:56)

Do what you love and fuck the rest.
70

A je še kdo razsvetljen?

10

CerQeniik napisal:
mozinko napisal:

mozinko ce ti nis nc u lajfu iz pokra naredu razn organiziru une 3 turnirje, to se ne pomen da drugi tut nemorjo

Cerkvenik zgleda vse ve...

Grind !!!
02

21

mozinko napisal:

Lahko vas to rasvetlim da 50e NI BR. če misleš grindat.

Dej ne nabijej....na starsih mas mtt za 2 centa, neobrejkano, kjer se zabiva vsak hend skoraj....kaj ni lepo, da lahko vsak zgradi nekaj, praktično iz nule?

00

22

K sm biu jest 26 str default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile
Isti loj k ti, default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile
Sam pr men tekret ni blu net-a default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile
Verjetn bi se jest l89 isto udluču k ti,zato en velik :

SREČNO

Bi še kej naložu pa ne upam,uljetu sm sam zatu,ker vidm da so se že drug sral u tvojmu wc-u in pstil use usran.Je pa fajn čtivo,fajn predstavitev.Zdej pa zlufti nmal,pa pu tleh pubriš,ku pa bo kej nouga,pa velik skret papirja navi na rolo,kr ti ga je že zmankal default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
33

@Reno

Nimaš kej tko je default/wink Hvala...bom rabu srečo in znanje  default/wink  GL za mizami.....

Zadnji popravljal NEVERJETNI (30-09-2015 22:48:02)

00

Čist offtopic, recimor da pridem s svojim crewom (60 - 200 heads sng regi) in želim igrati nl 400. Se da zmeniti s CFC regi za neko dolgoročno akcijo. Se branijo lobbiji?

Zadnji popravljal zelenizmaj (01-10-2015 22:14:35)

play wit heart not wit ego
01

Srečno s projektom

BR pa res ni pomemben v tej fazi k se še učiš default/wink

00