26

Re: From zero to hero

francelj napisal:

Vecji del BRja sem imel na skrillu, ki so mi ga shekal. V petek se je nekdo (ime mi je delovalo rusko) zlogiral noter in prenakazal nekaj cez 50BI.

Kako mislis, da je prislo do tega?

00

andraz napisal:
francelj napisal:

Vecji del BRja sem imel na skrillu, ki so mi ga shekal. V petek se je nekdo (ime mi je delovalo rusko) zlogiral noter in prenakazal nekaj cez 50BI.

Kako mislis, da je prislo do tega?

nimam pojma

00

10 TEDEN

Lep pozdrav vsem skupaj!
10 teden je bil moj najslabsi teden do sedaj. Odkar so mi shackal skrill in pobrali dol denar, nic ne gre po planu. Ne morem narest winning sessiona, kaj sele dneva. Sel sem tudi na nizje limite, da dobim nazaj samozavest. Malo bom zmanjsal igranje in vec delal na igri, sel se enkrat cez use notese, videe itd. Ta teden brez grafa, vi pa crushajte do naslednjic.
Lp, Francelj

13

11 TEDEN

Ta teden je biu zares na easy. Malo sem si vzel pavze, se spocil in delal zelo malo v zvezi s pokrom. Rabil sem malo pocitka, bilo je super, zdaj pa naprej. Se vidimo za mizami default/smile

23

12 TEDEN

Ta teden sem igral 6 dni. Imel sem veliko dela in malo casa, kljub temu pa sem zadovoljen, da sem igral vsak dan pred sluzbo. Handov sem naredil sicer malo, z rbjem pa je bilo okrog 50plusa.
Imejte se fino in dobro igrajte

03

13 TEDEN

Lep pozdrav vsem skupaj.
Tale post bo namenjen temu, da se opomnim, da igram premalo! Zadnjih par tednov sem bil prevec len, imel sem polno izgovorov in tudi mesec koncal rahlo v rdecih stevilkah. To se mora spremeniti, tako da ta mesec se vrnem nazaj, na stara pota, kot je bilo decembra in januarja. Ta mesec bo sel v pozabo in cas je da ponovno crushamo! Ta teden ki sledi imam namen odigrati 16ur, za naprej pa bomo videli. Poleg tega bom prebral knigo od Jareda Tendlerja in delal na mental gameu.
Uzivajte, Francelj

13

14 TEDEN

Cas za nov update. Ta teden sem imel koncno spet malo bolj produktiven teden. Veliko sem delal na mental gameu. Zacel sem brati Jareda Tendlerja in moram rect da je res super. Moji rezultati in moja naravnanost se ponovno izboljsujeta. Veliko bolj sem zbran in odlocen in tudi igram vec. Malo sem spremenil tudi urnik v sluzbi, tako da se tudi to malo pozna. Ta teden sem imel cilj, da odigram 16 ur, kar mi je uspelo. Odigral sem 4265 handov na PLO10 in nekaj PLO15. Naredil sem malo manj kot 100$ brez rakebacka, kar je kar ok default/smile samo nadaljevati moram tako se naprej. Koncno teden z vec kot 2k handi, tako da lahko prilimam tudi kaksen graf

Lep pozdrav in uzivajte se naprej

11