Tema: Nova zgodba o uspehu!?

Lep pozdrav vsem!

No da se predstavim: sem mlad fant po imenu Jure.  Trenutno še študent (samo še diploma) , v lovu za novimi izzivi (delo,  sola mogoce -  kaj zanimivega default/smile , delo v tujini in mogoce kaj v zvezi z pokrom) no in tukaj je BPC program v katerega sem bil  sprejet tko,  da zaenkrat imam "u lovljen" iziv default/smile .

No poker sem spoznal kot marsikdo v srednji soli.. No tudi vrjetno kot pri marsikomu začetki niso bili ravno obetavni.  Sej moram rec da takrat je slo bolj za zabavo. Pol ko pa vzameš stvari bolj resno ( Prebiranje  člankov, gledanje videjev,  branje knjig,  igranje in razvijanje igre) s tem še  vedno ni zagotovljen uspeh.
Bili so padci in padci pa nekaj vzponov default/smile . Moje skromno mnenje je da kdor hoče kaj več doseči v pokru rabi coach-a ali pa nekoga boljšega od sebe za motivacijo,  nasvete,  napotke,...
Kaj je to kaj več?  Jah odvisno kokr za koga.. Pri meni je zaenkrat več,  da bi meu od pokra neko dodatno finančno podporo kar bi bilo za začetek dovolj!  Pozneje pa lahko tudi več,  kot vemo vsi smo v vojni in ne na posamezni bitki (ki smo jo mogoce tudi dobili)!

Za korak naprej sem se odločil tudi jaz in se priključil BPC programu.  Tukaj bom objavlajl moj napredek,  pa moje občutke na poti k novi zgodbi o uspehu default/big_smile .

Tako za enkrat je to to kaj več pa po novem letu!  Vesele praznike pa srečno novo leto!

GL za mizami

Ne rabiš biti odličen, da bi uspel. Moreš pa začeti, da uspeš!
62

Re: Nova zgodba o uspehu!?

evo me nazaj!
Za praznike in novo leto sem delal tako da se nisem nič ukvarjal z pokrom. Tako da, sedaj z polno paro naprej!
uf vse skupaj je vedno bolj zanimivo default/big_smile , dosti novih stvari za pogledat, naučit, razumet.....

No kot sem omenil sem se priključil BPC programu nisem pa omenil da sem se prijavil v 6max coaching program! In ja uf ta cash game me stalno bolj privlači  default/heart ! 6max me je že od nekdaj pritegnil ampak vedno v obliki SNG-jev ali MTT-jev, casha sem se bolj izogibal default/smile . No sedaj bo  obratno default/wink
Ta teden hodim skozi program za 6max in urejam hud ter malo igram. Jah skratka se privajam na vse od casha do novih linij igranja drugačnega PRF Ranga in tako dalje...

v glavnem bo še zanimivo default/big_smile

11

evo za mano je prvih 10k handov v BPC programu. Večino handov sem odigral na zoom-u, rezultat ni ravno dober.. Dobra stvar zooma je ta da sem moral hitro osvojit osnove. zdaj sem prešaltal nazaj na reg mize, in pri vsem  kjer sem se prej lovil se sedaj ne.

uff na zoomu je bilo včasih prav škoda enih par super ribic!  default/big_smile (no sej če se "potrudiš" jih tut na reg mizah lahko najdeš  default/lol )

naslednjih 10k handov bo šlo hitreje trenutno igram 4-6 miz (idealno mi je 5 default/big_smile )
računam da bom igral: tam od 6 do 8 ur dnevno

sem že par krat odigral 8 ur in sem biu kr malo nad sabo presenečen, da sem zdržal tolko časa pa kr nekaj bed betov, krekov in tako dalje  default/big_smile sem prenesel brez večjih težav!

Zadnji popravljal jmarkezI1 (25-01-2016 10:03:41)

20

hello hello
za mano je prvi mesec oz. prvega pol meseca default/big_smile (start 13.jan)
no ta "prvi" mesec je bil kar težek en dan gor drugi dan dol za več kot prejšni dan gor... ampak ok! rečmo to je bil trening in privajanje na vse skupaj z februarjem bo boljše! (rajši optimist kot pesimist default/big_smile )

odigral sem 34k handov v 80urah

http://i.imgur.com/lBsq8x3.png

še nekaj informacij:

začetni BR: 32$
6-max
NL2

plan za ta mesec:
80k handov
160 ur
pa okvirno 40 ur za učenje

23

lep pozdrav

mesečni update!
po težkem prvem mesecu je sedaj vse skupaj kar zadovoljivo default/smile

glede na to da ob pokru delam še preko študenta (nekaj krat na teden) sem kar odgrindau veliko ur! torej odigral sem 100k handov v 170ih urah.
no 9 miz mi ne dela več težav.. sedaj je nastopila nova težava: ekran je premajhen za več miz..  default/lol

evo še da prilimam graf:

http://i.imgur.com/TiV8jai.png

profit: 205$ (rakeback vštet)

Plani za naslednji mesec so isti:
- čim več igrat (160h +)
- it na naslednji limit NL5
- se potrudit in tedensko updejtat

v marcu načrtujem 5dni off zaradi PLANICE  default/heart   default/big_smile
seveda grem delat in pa tudi uživat! ... kakšno lepo delo ko uživaš?  default/lol
+ šiht ki ga občasno delam... bo treba kar zavihat rokave!!

51

Toti mesec ga boma lepo mogla trgat haha  default/big_smile - Zeus

10

Čestitke!

Sick volume. Kako ti pa to rata, odigrat 170h + šiht default/big_smile

10

Namesto da jokas gres pa se ene 2 uri not stisnes

31

9

na sihtu spilas default/big_smile

20

Shr0om napisal:

Toti mesec ga boma lepo mogla trgat haha  default/big_smile - Zeus

ja jaz vrjamem da bo tako  default/wink .. no sej tebi že lepo kaže js pa bom vidu z tem tednom ko začnem NL5  default/big_smile

kokosss91 napisal:

Čestitke!

Sick volume. Kako ti pa to rata, odigrat 170h + šiht default/big_smile

ja no ni glih šiht šiht da bi vsaki dan delau, sem bol na hitr skup sestavu post pa se nisem spuščau u detajle  default/smile
zdej sem mall pogledau pa ugotovu da prvi teden februarj nisem delal druge tri pa vsak teden po trikrat. tako da (smena traja 7 ur) ko sem delau zjutraj sem popoldan odigrau po kakikh 6 ur, ko pa sem delal popoldan sem meu dosti manj časa tako da sem par krat udaru po 3 ure par krat pa na ta dan si uzel fraj... imel sem pa 2 krat 12 urni grind in večkrat 10-9 urni grind tako da sem pokriu fraj dneve default/tongue
+ treba pa še šteti da nimam nobenih drugih obveznosti zato torej se lahko posvetim pokru!!

prlek napisal:

na sihtu spilas default/big_smile

težka da na šihtu špilam v gostinstvu je malo bol težko  default/tongue

10

evo kot rečeno tedenski update!

nov mesec, nov limit (NL5) default/smile
prvič na NL5 ever!
prvi dan je biu kar težek glede rezultata... igra ok, brez tiltanja v glavnem ok..  težava je bila v rezultatu res da samo -1BI vendar dovolj da sem kako bi reku sem se  malo ustrašil, izgubu samozavest.. (prvič NL5 pač te mentalne zadeve) .. sej če tako pogledaš 1BI oz. 5$ ni dosti samo težava je bila v glavi! ( sej ponavad ko pri vsaki stvari default/wink )
no zato sem drugi dan skoču nazaj na NL2 in kot nič v 6k handih +12BI.. po tem samo še NL5, dobil sem nazaj motivacijo in zagon!

volja, zagon, motivacija... je bila!  vendar so bili kakšni čudni spoti kjer si biu jezen na kaj odpira, kako igra, vsak flop mu daje pa take fore ---> tilt.  to sem nekako dal na stran ampak sem delal  napake tako da sem proti temu igralcu popuščal oz igral bolj luze..
no včeraj me je doletel prvi stop loose po niti dveh urah (-5BI). po analizi sem ugotovil da niti ni bilo tako hudo nekaj spotov je pač bilo tako ker je pač moralo bit tako default/smile nekaj sem pa jih jaz zajeboo ahah ubistvu samo ta fora je bla zdej pa valda bom zadel ta pravo karto!

no bistvo kaj sem hotu povedat je da: vse je v glavi! brezveze si razbijat glavo z brezveznimi mislimi (zakaj, kako je to mogoče, zakaj ravno jaz,.......)  to lahko delaš v nedogled in nimaš nič od tega ... Cerar bi reku: "Slovenec sem. Ne jamram. Iščem rešitve"   default/lol

tako da danes sem naredu en lep session po včerajšnjem dobrem razmisleku  default/cool
brez tilta na sploh tudi proti največjemu fishu, v bistvu nevem kako bi reku sem biu po nekem čudnem hendu (fishu je res nenormalno odprlo default/big_smile ) vesel, da imam takega za mizo.. res je da ko je pokazal hand je prva reakcija valda logična wtf ampak sem pustu to hitro jeza da gre in biu vesel da je za mizo....

emocije, frustracije, jeza, ----> izklop! default/big_smile no sedaj pa mislim da sem pripravljen za crush-anje default/smile

no evo zdej pa še tedenski graf (konec koncev ni tako slab, ampak zaradi neumnosti nekoliko slabši kot bi lahko bil default/wink )

http://i.imgur.com/55tB3lT.png?1

profit: 290$

11

no tudi to se je danes zgodilo pa sem se kar nasmejal (mogoče pa bi lahko foldau  default/tongue )

$0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players

BB: 106.8 BB
UTG: 91.2 BB
MP: 116 BB
CO: 123.4 BB
BTN: 125.6 BB
Hero (SB): 100 BB

Hero posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has  8  default/diamond  8 default/heart

fold, MP raises to 3 BB, fold, BTN calls 3 BB, Hero calls 2.6 BB, fold

Flop: (10 BB, 3 players)
T default/club 8 default/club A default/diamond
Hero checks, MP bets 6.4 BB, BTN calls 6.4 BB, Hero raises to 19.8 BB, MP raises to 113 BB and is all-in, BTN calls 106.6 BB, Hero calls 77.2 BB and is all-in

Turn: (333 BB, 3 players)
  7 default/spade

River: (333 BB, 3 players)
  Q default/spade

Spoiler

MP shows  T default/spade T default/heart  (Three of a Kind, Tens)

BTN shows  A default/club A default/spade  (Three of a Kind, Aces)

Hero shows  8 default/diamond 8 default/heart  (Three of a Kind, Eights)

BTN wins 319.2 BB

01

hello

težek teden za menoj.. zadel 2 stop losa + dan fraj sem rabil! zato volumen ni takšen kot bi si želel
včasih sploh ne veš kje delaš narobe, pa po pregledu handou vidiš da je večina zadev ok.. edino kak fold več bi lahko bil...
je bil tudi session v katerem sem večinoma sam foldal pa bil kar u velikem minusu  ...
pač to je poker enkrat runaš dobro, lahko tudi super hot  run ;D drugič zelo slabo in tretjič pa tam zlata sredina   default/roll

takole pa zgleda graf:
http://s16.postimg.org/7i38iy6id/My_Currency_Won_in_USD_over_Hands_Played.png

evo pa je Planica pred nami! tako da naslednji teden imam  dva dneva za grindad... drugo pa fešta  default/lol

01

kratek update

ja še sem med vami! po nori Planici mi je ratal prit nazaj!  default/big_smile

začetek tedna je biu obetaven, nato slab dan pa zaključek v stilu default/tongue nekje 3k handov pa 30bb/100 hehe tako bi lahko bilo vsak dan  default/roll
no realno k zadevi (nova zgodba o uspehu) default/big_smile  ta teden sem igral v povprečju 7h na dan --- namen sem imel po 2 uri več !  vendar sem obdelal kar neki učnega materjala  tko da na koncu bo ok!

no če bo šlo lepo naprej je v planu da bom pred majem igral NL10!  no do tam je še daleč default/wink

GL za mizami

http://psn.sdn.si/sn/img/s975x650/16/080/635940797272257340_planica_04_10270_160320_zz.jpg

11

mesec je na okoli!

torej takole glede na to da sem imel en teden čist odklop od pokra sem odigral 94k handov in za to porabil 160h.
če ne bi bilo tega tedna off bi z lahoto bilo 200h,   plus to da sem imel 4 al 5 hitrih stop losses, pa še to da sem bil nekatere dneve preveč len 
je vse skup naneslo kr ok!

volumen sem hotel večji ampak vendar ni vse v temu! pa itak igram 6-8 miz včasih še kako manj pa še zraven skoz iščeš kako bolšo mizo...
kvaliteta je važna  default/wink ..

hmm kar se pa tiče profita sem se pa kr mal zablokiral  default/tongue pač ni šlo.. važno mi je da ko so bili slabi dnevi nisem delal prevelikh napak (ja napake so bile ki jih moram odpravit)

tkole vodoraven pa zgleda mesečni graf   default/cool

http://i.imgur.com/ASZA8NP.png?1

00

16

Poglej si ranking na cfp za april, let the fight begin default/big_smile

20

hey update za mesec april!

hmm težek mesec je tale april! prvi dnevi so bili najtežji sam dol je padalo vse skup (spet ne tako grozno  default/wink ) ..
tudi z igro prvih dnevov nisem zadovoljen malo sem se preveč rezultatsko usmeril pa zato še naredil kako dodatno napako... tako sem prišel do najnižje točke v mesecu...

no potem je sledil manjši up swing da sem nekje polovično pokril nastali minus pač vse je šlo kot je moralo iti brez neumnih napak, coolerjev, pač vse je zdržal ;D . 
po tem lepem dnevu so sledili spet težki dnevi nasploh ni zdržalo skoraj "nič" ampak vseeeno sem nekako izvleku kar pozitiven rezultat.. ker vem da mi škodi ko si preveč rezultatsko usmerjen sem res začel ne gledat na rezultat ( nekje na sred sem pogledal kaka je situacija pa na koncu) in posledično spet manj napak...
opažam pa da bi rabil več premorov ( odvisno od dneva kako runam pa vrjetno od samega počutja - včasih 4ure brez problema drugič so lahko dve uri preveč..) tako da poskušam ko ne gre al pa začnem delat neumnosti vzet 10 15 minut pavze .. mal na svež zrak al pa na sonce ko je te dneve res precej fajn sonček od zunaj...

dva dni nazaj sem imel res en butast session igram igram (nisem nekako pravilno pristopu k igri, nevem preveč sproščeno pa napaka za napako) nato pa skoraj pred stop lossom (-5BI) sem se prou razpizdu nase vzel pavzo razmislu in nadaljeval čist drugače in nakoncu izvleku BR dan..

tako zdaj sem se vrnil na začetek in lahko počasi že začnemo delat plus default/wink

tako to zgleda v sliki:
http://i.imgur.com/ibiiraE.png?1

morem pa še omenit da pokru se ne morem več 100% posvečat  ker pač kot vsi rabim € za preživetje .. da bi imel našparanih nekaj everčkov (2-3K) da bi lahko preživel nekaj mesecev bi šlo amapk situacija je taka da bo treba kj zaslužit in kar pa bom pri pokru pridelal pa dat v bankroll!

z nedeljo sem začel delat.. pri nas se sezona začne prav  kmalu na polno.. tako da zadnje dneve igram po 5 ur po šihtu..
tko bo nekako zgledalo v prihodnje 5-6 ur po šihtu (jutranja smena) in pred popoldansko smeno bom pokušal  pred šihtom kake 2 do 4ure.. april  vrjetno bom lahko še malo več igrau z majem pa bo tako kot sem napisal.

tako da bo kr pestro to poletje

pozabu sem pa omenit da filing je pravi ;  A game + good run= bo to z lahkoto winning mesec default/big_smile

GL za mizami

Zadnji popravljal jmarkezI1 (13-04-2016 10:25:09)

02