Tema: SNG projekt - chrassy

Zdravo Pokerpro!
Sem chrassy in sem eden izmed izbrancev Pokerpro staking & coaching programa default/smile Poker rekreativno in za zabavo spremljam in igram že kar nekaj let. Nikoli nič resnega. Razni 10$ depoziti, malo je šlo gor malo dol in se na koncu ponavadi končalo na nuli default/big_smile Bil sem tudi na nekaj live turnirjih, največkrat na Bledu, kjer ni bilo vidnejših rezultatov, bilo pa je super zabavno, ker je poker itak top. default/smile Stvari sem zdaj zastavil drugače, veliko bolj se posvečam igri, učenju, BRM in nasploh stvar delam načrtno.

Igral bom 6max trubo SNG-je, z začetkom na micro limitah, tja do 3$ buy-ina. Za začetek bom zadovoljen če bo šel graf navzgor, cilj pa je seveda premagovati višje limite in enkrat zmagat PCA (sploh zdaj ko sem videl kako lepo se je mel Corey) default/wink Zdaj sem nekako uredil vse potrebno, da se lahko začne grind. Zrihtal sem si HM2, malo sem se privadil na 6max(prej sem imel večinoma izkušnje z 9-mani), nove poker sajte, naštudiral teorijo in se malo bolj spoprijateljil s push/fold charti default/wink

Še nekaj o meni. Sem študent na FRI-ju, tako da če bo kdaj manjši volume, bo verjetno kriv kakšen izpit default/big_smile Sicer sem z Ljubljane in sem navdušen športnik. Treniram karate, sicer pa se v prostem času rad ukvarjam z vsem kar je s športom povezano. Poleti windsurf, nogomet, košarka, pozimi smučanje, fitnes, ni da ni default/smile

V tej temi boste lahko spremljali moj napredek, zalimal bom kakšen graf, mogoče kdaj kakšen hand, da boste še ostali malo razmišljali in seveda pomagali default/smile, pričakujete pa lahko tudi kakšno fotko, da vam nrdim lušte, al pa pojambram, kaj se mi dogaja v privat življenju.

Lep pozdrav!

Zadnji popravljal chrassy (25-01-2016 12:48:32)

Pain is only temporary. Victory is forever!
110

Re: SNG projekt - chrassy

Veliko sreče s projetkom, glgl default/wink !

10

Srečno default/smile

10

4

Glgl! default/wink

10

Srečno, z veseljem bomo spremljali napredek člana foruma od začetnika na poti do projca, upam da ti uspejo zadani cilji, v volji je moč! default/wink

20

Srečno! default/smile

EX-PokerStars Team Pro Online | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
10

1. kratek update dogajanja

Odigral sem 200 sng-jev. Bilo je solidno. Kdaj pa kdaj se zalotim pri kakšni napaki, v glavnem pa mislim, da premagujem te limite, česar sem najbolj vesel. Seveda se zavedam da 200 sng-jev ni nič, je pa dovolj za mojo dobro voljo default/smile Zdaj je v planu en session s coachem, da izbolšjamo mojo igro in začrtamo bolj točne plane za naprej, kar se voluma in ostalih stvari tiče. Izpiti so sedaj tudi pod streho za ta semester, tako da bo več časa za grinnnnd.

Evo še graf profita. Ker sem menjal med HM2 in PT4, igral na različnih računalnikih ipd. sem graf zalimal kar iz sharkscopa, ker je najbolj točen. Manjka sicer 20 iger iz drugega sajta(tam sem malo v zgubi) ampak nič za to.
ROI je(glede teh 180 sngjev) zaenkrat 6%, čeprav imam občutek, da bi lahko bil precej višji, če ne bi včeraj, vse heads-upe končal drugi in parkarat končal 3... Only time will tell.

In še vesela novica default/smile S svoj igro sem se uvrstil na SNG lestvico za mikro limite, kjer trenutno zasedam 20. mesto.
Za uvrstitev na lestvici se šteje 10 zaporednih najboljših uvrstitev.
Meni je uspelo v 10sngjih zapored. 6x zmagat in bit 3x drugi. Fun times! default/big_smile  default/big_smile
Kakšen je pa vaš rekord? Recimo števila zaporednih zmag, da bo lažje ? default/smile

Se slišimo kmalu, uživajte default/wink

Zadnji popravljal chrassy (28-01-2016 13:55:26)

40

Nov update! default/smile
Malo pozno, vmes sem bil 1 teden na Cipru, nekaj bolan in odpisal še zadnje izpite. Zdaj ko je to mimo, pa zadnje dni spet malo več grinda.
S tem mislim na približno 35 sng-jev na dan. Glede na to da prometa na sajtih ni ravno na pretek in zato ponavadi igram 3-4 mize to vseeno nanese kar nekaj ur igranja default/smile

Najprej kar graf dozdajšnjih iger:

Ni ne vem kaj ampak, če bo šlo tako naprej bo vredu. Igra se počasi izboljšuje in uapm, da se bo poznalo tudi an rezultatih default/smile

V kratkem naj bi dodal še en sajt tako da bo več prometa in s tem možnost, da povečam svoj volumen. Trenutno precej s coachem delam tudi na igri, povečat moram steal z nekje 15BB, ker 3betanja res ni veliko na teh limitih. Je pra res da imajo nekateri VPIP 50 in je potem spet vprašljivo s čim stealat, ker bodo skoraj vedno poklicali, potem si pa na postflopu z 10 BBji..

Dobil pa sem tudi 2 tedna dostopa do CardRunnersov, tako da malo pregledujem videje in material default/smile

Evo še moji statsi. Vsakega komentarja in kritike bom vesel.

Uživajte in izogibajte se me za mizami! default/wink

00

Tut sam igram SNG 6-max Turbo in imam po 50k handih ta mesec skoraj identične statse  default/big_smile default/palecgor.

Uživaj tudi ti! Srečno! default/cool

10

Mihaylo napisal:

Tut sam igram SNG 6-max Turbo in imam po 50k handih ta mesec skoraj identične statse  default/big_smile default/palecgor.

Uživaj tudi ti! Srečno! default/cool

Hvala, enako! Se srečava čez kakšne 2 meseca na 15kah default/wink

00

Kako pa to, da ne igraš na Starsih? Z lahkoto bi naredil večji volumen in igre so zelo soft tja do 60$ buy ins  default/wink

02

plavalec napisal:

Kako pa to, da ne igraš na Starsih? Z lahkoto bi naredil večji volumen in igre so zelo soft tja do 60$ buy ins  default/wink

Ne vem. Coach mi je določil sajte, glede na to da smo stejkani sem pač samo tja tudi dobili denar. Se pogovarjamo zdaj naprej še za druge strani. Mislim, da je glavn razlog slab rakeback(čeprav pri mikro limitah to itaq ni ne vem kakšen delež), pa tudi zagotovo je field vseeno težji kot drugje(čeprav ti praviš da je soft) default/smile

00

Na katerih sajtih pa si če ni skrivnost? Ja razumem glede rb-ja, samo problem bo nastal kasneje, ko ne bo akcije pomojem že limiti 20+..... Drugače pa gl!

00

plavalec napisal:

Na katerih sajtih pa si če ni skrivnost? Ja razumem glede rb-ja, samo problem bo nastal kasneje, ko ne bo akcije pomojem že limiti 20+..... Drugače pa gl!

Takrat se bomo pa selili na starse default/big_smile
microgaming network. Hvala default/smile

00

Zadnje 3 dni runnam totalno zanič. Po Hm2 sodeč sem 100$ nižje kot bi moral bit, kar je precej, glede na moj bankroll. Je pa res, da ni natančen in je vse skupaj gotovo pretirano. Mentalno je kar težko takole igrat, ker se stalno sprašujem a delam vse narobe al bo res enkrat šlo na gor. Vztrajam,  ker sem prepričan da sem boljši vsaj kot večina fielda(ogromno se nadje VPIP 50+ fishev) na tem limitu.

No in končo je danes po 3 dneh spet en + dan. Čerpav z zelo majhnim volumnom in tudi zelo majhnim plusom pa vendarle takoj boljše počutje! default/smile Glavni razlog, da sem se odločil pisat tale post je pa naslednji hand.

Ja sem ga dočakal. ROYAL FLUSH default/smile mislim, da moj prvi na online(kaj šele live) pokru  in upam da ne zadnji default/smile
Poker je tudi že padel, tako da mam zdaj komplet use. Zdaj samo nabiram royal flushe v različnih barvah default/wink

To je to se slišimo kmalu, uživajte!

30

Spet se javljam!
Zadnje čase sem malo manj igral. Veliko stvari se je dogajalo, tako da ni bilo preveč časa. Upam da bom sedaj to popravil in se vrnil nazaj v normalen grind z nekje 30+ (optimalno bi bilo 40) sng-ji na dan.

Še graf ki ga že nekaj časa nisem objavil.

Je rdeča črta zaskrbljujoča? Kakšne imate sng igralci izkušnje? vrjetno je povezano s tem da premalo steal-am.

Se slišimo ko odigam še kak sešn default/smile

00

Ravno sem odigral en 2h dolg session in je šlo kar super, tako da sem se odločil malo delit z vami  default/tongue
V cca 1100 handih sem 2x sestavil poker, 13x pa v roki držal AA  default/cool

še graf tega sešna.

Držite pesti za čim več takih default/smile
Lp, chrassy

20

zakaj imaš na grafu winningse v BB?
saj igrapš sngje, ali ne?

aja, pa da ne pozabim: veliko uspeha

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
20

maliprofi napisal:

zakaj imaš na grafu winningse v BB?
saj igrapš sngje, ali ne?

aja, pa da ne pozabim: veliko uspeha

Hvala!

Evo dodajam zadnji graf v $$$$ 
10€/h, ne bi se branil če bi lahko takole lepo održal  default/roll  za začetek  default/wink

11

20

fak, ker downsving te je dobu  default/yikes

"Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."
01

aintti napisal:

fak, ker downsving te je dobu  default/yikes

Si predstavljam da je lahko tudi precej hujše. Je pa res, da je neprijetno takole praktično na začetku.
Upam, da je samo downswing in da bo šlo tudi gor default/wink

00

Dober večer!
Danes sem odgrindal še zadnje SNG-je da sem skleral en del bonusa in si tako priigral 28$ poleg običajnega rake backa default/smile Za 28$ je bilo treba narest okoli 1300 točk, kar nanese 130€ rake-a. Takole šele vidiš koliko poker strani dejansko služijo (normalno sem jaz tukaj samo kaplja v morje).

Tako sem dosegel en tak mini cilj.
odigranih SNG je bilo 723
ITM 39%
finishing position(od leve proti desni od 1. do 6. mesta):

V prihodnje je cilj še bolj delat na igri, da ne bom "breakeven" ampak da bo šlo bolj občutno nazvgor. Ker ne glede na to, koliko se imam še za naučiti, imam občutek da sem občutno boljši od večine igralcev, ki se pojavljajo na teh limitih.
Kar se tiče mest pa seveda: 1.>2.>3.  default/smile

V kratkem baje dodamo še eno sobo tako da bomo videli kako bo tam.
Do tokrat uživajte in se slišimo default/smile

10

23

Vso srečo pri projektu, povej mi, delaš tudi kaj na psihofizični pripravi, ki je v teh modernih čaaih res nujno potrebna, da uspeš praktično v katerem koli poslu, pri pokru je pa še sploh pomemben balans v lajfu... gl!

00

košir napisal:

Vso srečo pri projektu, povej mi, delaš tudi kaj na psihofizični pripravi, ki je v teh modernih čaaih res nujno potrebna, da uspeš praktično v katerem koli poslu, pri pokru je pa še sploh pomemben balans v lajfu... gl!

Športam veliko. Večinoma se ukvarjam s karatejem, sicer pa ljubiteljsko vse živo default/smile Tako da si po eni strani s tem spraznim glavo.  default/smile

Sicer pa opažam, da po kakšnem bad beatu malo zgubim fokus. Sicer ponavadi nič pretiranega tilta, ampak malo pa se pozna, tako da tudi na tem se da še delat. Opažam tudi da imam včasih drugačen pristop do mize kjer je sng 1$ in do mize kjer je sng 5$. Tako da to moram tudi nekako popravit. Sem probal, da ne gledam sploh kaj igram, ker na sami mizi pri tem clientu nič ne piše, ampak si enostavno zapomnim kaj se mi kje odpre, tako da ne pomaga. default/smile Sicer pa mislim, da je na tem mestu daleč najbolj profitabilno, da izboljšujem samo igro, kot te "detaile", ker kot sem rekel, nimajo prevelika vpliva.

Lp

10

Pa je spet minilo nekaj časa in spet pišem default/smile
Tokrat kar nekaj novosti in sprememb.

Končno sem torej res zamenjal poker sobo in sedaj igram na bwinu. Včeraj sem začel in mi je zaenkrat kar všeč. Sajt izgleda vredu, čeprav pogrešam kakšno funkcionalnost, npr. boljšo izbiro filtro pri izbiri miz. Vse skupaj je tudi malo bolj počasno(lagga) v primerjavi z recimo starsi. Nič za to. Imajo pa en kup nekih misij, ki jih zdaj clearam, tako da mislim, da bo naneslo kar nekaj bonusa default/smile

Še vedno igram seveda 6max turbo, vendar je na bwinu precej drugačna struktura. Za začetek je payout structure 60/40 v primerjavi z 65/35, kot je povečini drugje. Tako da to nekoliko spremeni predvsem bubble igro, zame pa je to pomenilo, da sem še enkrat računal in delal vse charte glede na ICM .  default/lol  Druga razlika pa je tudi ta, da je turbo tukaj precej bolj turbo! Levli se hitreje menjajo in je igra dosti hitrejša. Dobra stran tega je seveda večji volumen, upam pa da bo varianca na moji strani  default/cool

Igram 2$ in 5$ sng in zaenkrat gre počasi lepo navzgor. Če bo šlo s tem tempom naprej bo odlično. Javim čez kak teden, ko bo večji volumen kako mi gre.

Zdaj pa grem v večerni/nočni grind default/smile
Srečno!

20