Tema: Projekt cash game NL 6max micro

Pozdravljeni vsem skupaj,
Sem Uroš, star 35 let in prihajam iz Višnje Gore. Projekt odpiram zaradi lastne motivacije,da se premaknem že enkrat iz microlimitov in ker imam obilico prostega časa default/smile Ker so mi v službi prekinili delovno razmerje,sem se odločil svoj income nadomestiti z igranjem pokra.
Poker igram že nekaj časa bolj kot ne rekreativno,nikoli ni bilo večjih podvigov...Ubistvu je vedno bilo v življenju NEKAJ...al ženska,žuri,prijatelji,izleti,utrujenost, nedisciplina bla,bla,bla....skratka sami IZGOVORI.Me pa sama igra še vedno fascinira in u bistvu sem SICK AND TIRED TO BE SICK AND TIRED.SICK sem službe, šefov,slabih odnosov med ljudmi v službi,štemplanja, plač,nadzora... In sem si reku DOVOLJ...SAM SVOJ ŠEF BOM,ZAKAJ PA NE default/smile
Kako mi bo šlo s projektom? Pojma nimam.Čas bo pokazal svoje.Pa tut nisem čist prepričan,če bo projekt pravilno zastavljen,tko da če ima kdo kakšne predloge,popravke...dobrodošli.

PA ZAČNIMO
Igral bom NL 6max 0.01c-0.02c na 888,3 do 4 mize.
Začetna rolca je 30€
Igral bom 6 na dan,včasih tudi kako uro več.
prvi mesec, se pravi do 22.12 odigrati 60.000 handov in 10BB/100 default/smile
igrat višji limit ko dosežem 50buy in-ov bankrolla.
Uporabljam PT 4.
Tedensko bom  na forumu limal grafe in javljal svoj napredek
Kar se učenja tiče?
Dnevno se učit vsaj 30min na dan uporabljat PT4.
učit se jasno iz odigranih handov, branje knjig ,gledanje videov,uporaba uhlvar euqity-ja je zelo dobrodošla zadeva itd...
Kaj še?
Postavljal bom veliko vprašanj, ker sem ZAČETNIK default/smile in želim da tudi vi meni postavljate vprašanja, me popravljete, predlagate, kritizirate itd.

ŽELIM si napredka v pokru...želim da deskutiramo o pokru in da tudi nenazadnje spodbudim microlimitaše da sami odprejo kak projekt  na nl 6max.

To je to...projekt je odprt...če sem kej pozabil,kar zagotovo sem pa bom naknadno napisal.

PA ZAČNIMO

71

Re: Projekt cash game NL 6max micro

POPRAVEK default/smile

ŽELIM SI SAMO MONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY, CAAAAAASH, DINEROOOOOOOOOOOOOOOOOOSS default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

04

Srečno s projektom, bom spremljal tvoj napredek  default/smile Na micro limitih bi jaz šel limit višje dosti prej, ko bi imel npr. 20 buy-inov, če bi zadel bad run bi se nato vrnil na limit nižje. Ampak ja, drugače prav razmišljaš da upoštevaš bankroll managment, pravim samo kako bi se zadeve lotil jaz default/smile

pa še en majhen nasvet... fokusiraj se na učenje in na dobro igro, saj bodo posledično prišli tudi rezultati in ne obratno  default/wink 

gl za mizami  default/wink

10

Pozdravljeni

1)Zanima me kateri statsi se uporabljajo za limit ki ga igram?Trenutno uporabljam VPIP,PFR,3BETPFR, FOLDTO3BETPFR, CBFLOP,CBTURN,FOLD TO FLOP CB,FOLD TO TURN CB,AFt,ATTEMPT TO STEAL,HANDS,MY CURRENCY WON.
Katere bi vi dodali za ta limit?

2)Kje zavraga si uredim naPT4 da se mi poleg številk pokažejo tudi črke za statse.Npr. VPIP20/PFR17? In pa vsakič ko se usedem za mizo se mi statsi prekrivajo z imeni igralcev in potem moram te oblakce default/smile  z statsi vsakič znova premikati,kar zna biti moteče pri igranju 4-5 miz.

Hvala za odgovore!

00

Hey,

Srecno s projektom. Predlagal bi edino to, da se na zacetku ne obremenjujes tok s kolicino handov ampak da je tvoj fokus predvsem na ucenju igre zato da mas cimhitrejsi napredk. Igra na 1-2c je precej straightforward, kaksnih advanced playev tm ni. Naceloma bi mogu z cisto tight abc igro prlezt nekje do nl10. Kar se statsov tice sicer nism cg igralc ampak za te limite ti je pomojem dovolj vpip, pfr, f3b, fcb pa fold to raise. Mogoce je smisln se wtsd.

Pozabu sm kje je to v pt4 ampak predvidevam pod hud options show abbervations.

Srecno

our father, who art in variance, binkage be thy name
thy sunday come, thy sunday done
on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run
and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us
and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers

amen.
00

tko kot je newjack rekel, ne se obremenjevat preveč z dinarj ali količino hendov, treba je igrat straightforward ABC igro pri limitih tam nekje do nl10, in predvsem pridobivati izkušnje o igrah (handih) ki jih odigraš... Čimveč opazuj vse soigralce za mizo, tudi ko ne igraš, pa boš sam videl, če lahko kdaj kkšn belf uporabiš na določenmu igralcu, ki je recimo zelo tight in bojo karte na mizi takšne, ki ne bi ustrezale igralčevemu značaju itd itd itd...

je pa res, da se veliko mikrolimitašev že uči od mojstrov na višjih limitah in ni vrag, da bojo to uporabili tudi na svojih limitah (tanizkih), tako da res bodi zelo previden na začetku, šele potem, če/ko boš kdaj prešel na višje limite, boš razumel kaj hočeš od handa ki ga boš igral in boš potem tudi lažje premagoval višje limite...

pri statsih bi dodal še fold to steal, k vidim da nimaš, pa went to showdown (WTSD) %, da vidiš ali nasprotnik kliče vse do riverja z ničemer, ali več folda že po flopu pa tako naprej... zdej če si začetnik in hočeš imeti BRM na 50BI, potem tudi začni nl2 s 50BI, ali pa imej še naprej približno 20BI za limito, ko boš šel višje... veš pri nl2 je težko it limito nižje, če te slučajno ujame downswing... default/smile tko da za mikrolimite je v redu 20BI za limito, in imeti recimo 3BI-5BI (odvisno kako udobno se počutiš na limiti) stoploss oziroma skok nazaj, in šele na višjih limitah preit na 50BI bankroll managementa...
no, zaenkrat bo to to, če se še kaj spomnim, napišem naknadno, če ne pa kr vpraši.... sam igram rekrativno na mikrolimitah že od samega začetka, tko da neki izkušenj že imam, pa tudi spremembo v igri se opazi, se vidi da se mikrolimitaši že učijo od mojstrov na višjih limitah... default/smile

Shut up and take my money!!!
00

jabadabado napisal:

Kje zavraga si uredim naPT4 da se mi poleg številk pokažejo tudi črke za statse.Npr. VPIP20/PFR17?

HUD > Edit HUD Profiles > Item Properties > Prefix > v sosednje okence vpises poljubno ime za izbran stat

jabadabado napisal:

POPRAVEK default/smile ŽELIM SI SAMO MONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY, CAAAAAASH, DINEROOOOOOOOOOOOOOOOOOSS default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Dvomim, da je to dobro razmisljanje....zeli si igre, gl  default/smile

Zadnji popravljal andraz (23-11-2016 04:36:19)

00

Pozdravljeni,

Hvala vsem za odgovore oz. nasvete. Neke spremembe sem že naredu.

1)Namesto 50 buyinov grem limit višje ko dosežem 30buy-inov,ker sem pač  z 30buy-ini že začel projekt.
2)Bom upošteval nasvete in rajši 1uro dodal k učenju pokra kot  samemu igranju,in nažiganju handov,št.ur na mesec ipd. Vem pa da je potrebno veliko št. ur igrat na mesec.Skratka fokus bo na učenju.
3)Dodatna Statsa sem že dodal in tut črke sem uredil,tko da super je,imam boljši pregled za mizo.
4)Itak da si želim dobre igre default/smile

Hvala in srečno za mizami

00

POPRAVEK default/smile  ITAK DA SI ŽELIM MOOOOOOOOOOOOOOOOOOONEY CAAAAAAAAAAAAAASH DINEROOOOOOOOOOOOOOOOS  default/smile  default/smile  default/smile  default/smile  default/smile

04

10

1.) Najdi si pravi šiht, še jutri če bo možno
2.) Po šihtu stisni not 5 ur igranja, malo učenja itd..
3.) Ko boš igral vsaj NL50 in NL100, ter po šihtu delal 2-3k€ mesečno začni razmišljat o tem, da bi ti pustil šiht pa živel od pokra
4.) Samo zato, ker ti 3k€/mesec priigraš, ne pomeni da si lahko ti 3k€ iz računa vzameš (ker še boš seveda ta denar rabil za igranje in vrjetno skok na višje limite)
5.) Ko boš nardil vsaj 50k€ letno, začni razmišljat da bi pustil šiht

Moja 2 centa in kaj si mislim, ko nekdo reče da bi pustil šiht da bi poker igral in vidim da niti mikro limit ne premaguje

6.) še enkrat jeben DINERRRROOOOOS/CASSSHHHHH napiši pa bom pobruhal vse skupaj ti idiot. Res upam, da si troll, ker drugače se mi smiliš pri tvojih 35 letih s tem odnosom.

Zadnji popravljal Shr0om (24-11-2016 09:13:22)

70

Heh kje si pa 50k našu... Sej ne živimo na švedskem. Z pol tega si komot pro imo. Bolš ko 8ur se zajebavat na kakem dosadnem šihtu za pol te plače

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
30

12

Dobro mogoče je malo pretirana številka, ampak recimo od 25-50k€ + tukaj še je vprašanje prihodnosti pokra.

Osebno rajši prvo proti 50k€ strmim in vem, da si lahko kupim kakšno garsonjero za 30k€, ter še mi 20k€ ostane.. od tega še nekaj vzameš vstran za pohištvo mogoče, itd.. tolko, da ti na koncu ostane 15k€ na sajtih in lahko lepo grindaš.

Razen, če si stejk zrihtaš, pol gre seveda lahko to malo hitreje. Ampak to je prvo kar bi/bom jaz nardil, čeprav sem 15 let mlajši od OPja.

Zadnji popravljal Shr0om (24-11-2016 13:38:23)

20

haha o kakšni garsonjeri za 30k ti govoriš? default/big_smile

50

............................................
20

jaz ti bom zaželel veliko uspeha, čeprav sem nameraval napisati nekaj drugega.

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
20

16

Shr0om napisal:

1.) Najdi si pravi šiht, še jutri če bo možno
2.) Po šihtu stisni not 5 ur igranja, malo učenja itd..
3.) Ko boš igral vsaj NL50 in NL100, ter po šihtu delal 2-3k€ mesečno začni razmišljat o tem, da bi ti pustil šiht pa živel od pokra
4.) Samo zato, ker ti 3k€/mesec priigraš, ne pomeni da si lahko ti 3k€ iz računa vzameš (ker še boš seveda ta denar rabil za igranje in vrjetno skok na višje limite)
5.) Ko boš nardil vsaj 50k€ letno, začni razmišljat da bi pustil šiht

Moja 2 centa in kaj si mislim, ko nekdo reče da bi pustil šiht da bi poker igral in vidim da niti mikro limit ne premaguje

6.) še enkrat jeben DINERRRROOOOOS/CASSSHHHHH napiši pa bom pobruhal vse skupaj ti idiot. Res upam, da si troll, ker drugače se mi smiliš pri tvojih 35 letih s tem odnosom.

S precej napisanega bi se strinjal, zakaj? Poker ni neskončna pravljica ampak je trdo delo v katerem lahko nekoč uživaš in si sam svoj šef, kar si verjetno vsi želimo. Predvsem se loti pokra in vsega ostalega sistematsko, s kratkoročnimi cilji in disciplino, ne glej koliko denarja je to, ampak kaj si se naučil novega za dosego dolgoročnejših ciljev, kje imaš slabosti, kako se truditi, da jih čimbolj odpraviš. Igraj na začetku 4 mize vsaj 6 ur na dan, vsaj 2 uri si vzemi za razmislek in pojdi čez hande ter vprašaj koga, ki že ima izkušnje in je winning igralec, če ne poznaš nikogar, vprašaj na forumu. Za poker moraš biti tudi psihofizično zelo čvrst , tako da šport, meditacija ali le obisk v naravi so zlata vredni, tudi učenje kako ne tiltati, posveti tem stvarem prav tako veliko časa in mogoče ti nekoč uspe postati PRO...

Srečno, držimo pesti default/wink

20

Hvala vsem za nasvete in kritike! Z vsemi se strinjam.
Zdej pa....
Kako objavim hand na forumu? Se da objavit kot replay hand ali samo kot hand history text.

00

Hvala vsem za nasvete in kritike! Z vsemi se strinjam.
Zdej pa....
Kako objavim hand na forumu? Se da objavit kot replay hand ali samo kot hand history text.

00

Uporabi kakšen converter, nevem kateri so trenutno aktualni. Googlaj poker hand converter pa bi moralo bit kaj pametnega. Sam raje vidim da je hand v tekstu oz. pač convertiran kot pa v replayeru.

Ya hya chouhada!!!
00

Držim pesti. Če imaš vero vase in voljo, lahko uspeš. Le korak po korak in na koncu boš presenečen, česa si sposoben.

I´m your best friend, when you are steaming.....
00

00

Pozdravljeni,
objavljam graf prvega tedna, objavil bi še ostale rezultate oziroma statistiko pa nekak ne znam objavit na forum.

00

[pokerhandreplayer][/pokerhandreplayer]

00

Mi lahko kdo razloži kako objavim hand in statistiko rezultatov na forum.
Hvala

00

pomoje če skopiraš hand history iz HEMa ali PTja (odvisno kaj uporabljaš) pa imaš tm statse od igralcev in to prilepiš tukaj v [pokerhand]"Tukaj prilepiš hand"[/pokerhand] formatu... default/smile

Zadnji popravljal se7en.de2ce72 (28-11-2016 13:01:45)

Shut up and take my money!!!
00