26

Re: 888 poker se umika iz Slovenije

Na Party-ju se ne da odpirati novih accountov, je pa tukaj seveda Bwin, ki si deli playerpool s Party-jem in je praktično vse isto. Bwin/Party je verjetno najbolj vsestranski network, ogromno turnirjev, zelo solidna omaha, imaš njihovo verzijo Zoom-a (fastforward se imenuje), cash game holdem iger je tudi precej, tako da je sigurno ena najboljših izbir.

20

No ja, ogromno turnirjev lih ne morš rečt da je. Je pa definitivno zelo soliden room z veliko boljšim software-om kot tisto jajce od 888.

"4k$-4.5$ je ziher, 2k$ tudi"
30

28

Za tiste, ki imate radi turnirje je na Bwinu dobro to, da je ful GTD tickets satelitov za večje buyine, kjer so ponavadi skoraj zmeraj tudi overlayi, pa fastforward je neverjetno fishy default/wink

10

In neverjetno nity  default/smile

00

30

Bêbik napisal:

Nov update - zaenkrat se še da igrati, nove registracije pa so onemogočene...

Mogoče bodo pa tako tudi pustili. default/tongue Wishful thinking, je pa vseeno malo čudno, da ne pošljejo nobenega obvestila, razen če ne mislijo kar naenkrat odrezat.

Zadnji popravljal Homer (12-01-2017 18:03:44)

00

31

Jaz sem danes dobil mail:

Following a business reevaluation, we’d like to inform you that 888’s services are not being offered to players residing in Slovenia and therefore your account will be closed as of 16/01/2017.

You’ll continue to be able to withdraw all funds from your bankroll using our web cashier.

If you’ve already registered to any of our 888poker tournaments starting from 16/01/2017 onwards, please unregister as you won’t be able to participate.

If you have unsettled 888sport bets on your account, you will be able to withdraw any winnings upon bet settlement.

Regards,
888.com team

00

Following a business reevaluation, we’d like to inform you that 888’s services are not being offered to players residing in Slovenia and therefore your account will be closed as of 16/01/2017.

You’ll continue to be able to withdraw all funds from your bankroll using our web cashier.

If you’ve already registered to any of our 888poker tournaments starting from 16/01/2017 onwards, please unregister as you won’t be able to participate.

If you have unsettled 888sport bets on your account, you will be able to withdraw any winnings upon bet settlement.

Regards,
888.com team

00

Cashout je možen tudi po 16.1?

00

Škoda da kar vsi takole odhajajo...

Zadnji popravljal Scarmak3r (12-01-2017 20:56:21)

00

Pozdrav vsem,

prejel enako sporočilo in zdaj se obračam na vas, bolj izkušene igralce, kam naprej. Sem skorajda popoln začetnik, ki ga veseli igranje microstakes SNG-jev. Ravno, ko sem se navadil na starse, sem moral oditi in se odločil za 888, saj sem se slišal, da je podjetje zaupanja vredno.

Razumem, da bi se do teh informacij lahko dokopal sam, obenem pa menim, da ravno zato obstajajo forumi. Torej, moji bolj izkušeni poker soigralci: kam naprej?

Kot rečeno, veseli me igranje SNG-jev, v prihodnje pa sem se mel namen lotiti SNG-jev z večjim številom igralcev (~30/40).

Pomisleki so:

- varnost strani/zanesljivost podjetja (izplačila itd.)
- formati iger, ki jih stran ponuja
- delovanje različnih funkcij HM2
- čim manjša možnost, da stran spet menjam

Lep pozdrav in veliko sreče

P.S.: Če se komu ljubi nevednežu razložiti, kaj je tako posebnega na naši zakonodaji, da se nam to dogaja, se priporočam. Verjetno si vse te strani želijo čim večjega števila obiskovalcev in se ne dajo pregnati kar tako - ali pač?

00

36

Zdravo TexasRanger, predlagam ti glede na to, da te zanima tudi igranje SNG-jev, da sprobaš igro na Coral Pokru ali PokerLoco, obe strani omogočata igranje s HM2, to so varni sajti s katerimi sodelujemo že leta in imamo samo dobre izkušnje. Glede na to, da meesage-ob na forumu še ne moreš pošiljati (rabiš vsaj 10 postov), me lahko dodaš na Skype (zigababic user) in se bova pogovorila o detajlih dilov.

Lp

10

37

lep podzdrav vsem
grrr, pa parih letih pavze igre za pravi denar, sem se konec decembra registriral na 888, ravno ko sem hotel danes popoldne nakazat, da pridobim spodoben bonus in vstopnice, pa mi odpre obvestilo, ...kr nevem, ce bi se igral, pa kje bi igral, imam aktiven racun na party poker, pa ker vecino igram na tablici in je aplikacija meni zelo nevsecna, kot sem napisal, sem mel par let pavze in sem igral samo na fb default/wink

10

38

Zdravo LaMa, sem ti pisal na PM. Glede na to, da igraš rad na tablici bi ti priporočal glede na promet, varnost in neko povprečno znanje igralcev  Coral Poker ali Unibet, Coral ima malo več prometa, Unibet pa je na nek način bolj zabaven in ima interaktiven videz samega klienta default/smile

00

Na 888 sem dobil karto za turnir. Buy-in 1050. Ali kdo ve, se da to karto vnovčiti, glede na to, da je bila priigrana na satelitu?

00

Na 888 sem dobil karto za turnir. 1050$. Ali kdo ve, se da to karto unovčiti, glede na to, da je bila priigrana na satelitu?

00

Na 888 sem dobil karto za turnir. 1050$. Ali kdo ve, se da to karto unovčiti, glede na to, da je bila priigrana na satelitu?

00

Se opravičujem. Mal sem štorast.

00

43

Hmm, Coral pri meni nima Slovenščine se niti registrirat ne morem default/sad ,a mislite da bi se 888kdaj vrnil???

00

Slovenščine kot jezika nima? Če rabiš pomoč pri registraciji povej, bomo pomagali. Igrat bo pa verjetno že šlo v angleščini?

888 se je umaknil z namenom, da se nekoč vrne. Kdaj, je pa vprašanje. Čez 1 mesec? Pol leta? 3 leta? Kdo bi vedel default/big_smile

EX-PokerStars Team Pro Online | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

Ima kdo izkusnje z Winning networkom?ACR,BCP?

00

46

Hej justmrw, za Winning poker mrežo priporočamo trenutno PokerHost, igre so zelo juicy, največji traffic je v poznih evropskih urah, ko je v Ameriki večer. Black Chip poker je precej zmanjšal dile in otežil depozite (le bitcoini), PokerHost pa sprejema vse moderne metode depozitov.
Deali za igralce so prav tako zelo dobri, tukaj prejmete First deposit Bonus do 1,000$ (vrednost kot 20% rb) + tedenski 27% rakeback + Beatdown rake race (uradni rake race, ki da igralcem tudi do 60% dodatka) + private 3K$ Rake Race. Tako da so nagrade za igralce na koncu lahko res zelo visoke. Turnirji imajo dostikrat tudi overlay, Holdem in PLO cash game mize so precej premagljive, poleg tega pa imajo tudi njihovo verzijo Spin&go-jev, ki se tukaj imenuje Jackpot SNG-ji. Predlagam, da si prebereš ostale detajle tukaj: http://si.pokerpro.cc/ponudba/83-poker-host.html Ko si odpreš račun, ne pozabi javiti svojih podatkov.

Lp

10

47

CoreySteel napisal:

Slovenščine kot jezika nima? Če rabiš pomoč pri registraciji povej, bomo pomagali. Igrat bo pa verjetno že šlo v angleščini?

888 se je umaknil z namenom, da se nekoč vrne. Kdaj, je pa vprašanje. Čez 1 mesec? Pol leta? 3 leta? Kdo bi vedel default/big_smile

Nevem, če sploh poznam koga ki se nebi zmal registrirat, nimam problemov z angleščino, ... Ko se na tablici hočem registrirat,ni slovenije kot države. . ., tako dasenemorem registrirat. . .

00

48

Čudno, da ni na tablici opcije Slovenije, računalnika nimaš? Če nimaš, sprobaj še Unibet. Lp

00

Samo na PartyPoker ne dovolijo hand tracking programov, tisti ki sanjate o Partiju.

I´m your best friend, when you are steaming.....
00

Bêbik napisal:

Hej justmrw, za Winning poker mrežo priporočamo trenutno PokerHost, igre so zelo juicy, največji traffic je v poznih evropskih urah, ko je v Ameriki večer. Black Chip poker je precej zmanjšal dile in otežil depozite (le bitcoini), PokerHost pa sprejema vse moderne metode depozitov.
Deali za igralce so prav tako zelo dobri, tukaj prejmete First deposit Bonus do 1,000$ (vrednost kot 20% rb) + tedenski 27% rakeback + Beatdown rake race (uradni rake race, ki da igralcem tudi do 60% dodatka) + private 3K$ Rake Race. Tako da so nagrade za igralce na koncu lahko res zelo visoke. Turnirji imajo dostikrat tudi overlay, Holdem in PLO cash game mize so precej premagljive, poleg tega pa imajo tudi njihovo verzijo Spin&go-jev, ki se tukaj imenuje Jackpot SNG-ji. Predlagam, da si prebereš ostale detajle tukaj: http://si.pokerpro.cc/ponudba/83-poker-host.html Ko si odpreš račun, ne pozabi javiti svojih podatkov.

Lp

Hey, hvala za info.Trenutno igram nekaj časa na Winamax,samo če bojo oziroma ko bojo tudi oni odšli, rabim nek backup plan,se mi gre pa zaradi Spin&go-jev,Mircogaming ima prevelik rake 10% LOL default/big_smile, Winning network mislim da ima 6%rake, če se ne motim. A izbiro med 27%rake ali VIP mesečnim programom lahko izberem k se registriram, ali sam opcija 27% rake?

00