Tema: GTO Coaching&Stacking MTT projekt

Živijo pokerprojevci!

Moje ime je Danilo, star sem 34 let in prihajam iz Postojne. Sem zaposlen za polni delovni čas in igram poker v prostem času.

Poker sem prvič spoznal prek prijatelja leta 2009, kjer smo igrali freerole in kmalu tudi za denar in sicer cash game  za 10 evrov.
Potem , ko sem se malo spoznal z igro sem si odprl online račun(Pokerstars) in nakazal 50 eurov in seveda na hitro spoznal krustost te igre!
Večinoma časa sem bil samouk(knjige,online videi itd..)Po 4 letih igranja sem sčasoma pridobival dobre rezultate in to me je gnalo naprej.

Leta 2016 sem zasledil, da na pokerproju ponujajo coaching&stacking in sem se prijavil ter bil izbran za GTO team pokerpro Srbija!
Z možnostjo , da sem bil izbran v GTO team je zame velika priložnost za učenje in izboljšanje moje igre.
Z njihovo pomočjo bom dosegel svoj cilj v življenju: igrati poker ,kot dodaten zaslužek in mogoče kasneje , kot edini vir zaslužka.
Začetni cilj je premagovanje  micro MTT-je do 5 $. igral bom 6-8 miz

Moj cilj je igrati 10-15 turnirjev na dan  in pa za vikend kakšnega več. Ponedeljke bom imel za analizo igre in pa počitek!
Igral bom na Bwin(drfellgood99) in Winamax(kapelinho96). Updejtal bom vsak ponedeljek

toliko zaenkrat Če vas kaj zanima vprašajte.?

GL za mizami default/smile

Winter is coming!
70

Re: GTO Coaching&Stacking MTT projekt

GL!

00

3

gl

00

1. update

Za mano je 10 dni igranja Mtt micro. Mešani občutki po 108 turnirjih 4 finalke v začetku tedna največ 4. mesto. Na dan odigram cca 12 turnirjev. Po sobotnem sešnu z coachem sva opazila , da premalo odpiram in kličem  na late positionu. velike preglavice so mi delali tudi limperji , kadar imam še 15-20 BB.

tu so še moji statsi:

Povejete kaj moram popravit?  default/smile

Winamax me zelo spominja na pokerstars veliko turnirjev raznovrstnih in tudi veliko igralcev se nabere sploh ob vikendih. Upam , da nebojo tudi oni odšli iz Slovenije  default/neutral !

tukaj je nekaj hendov:

Winter is coming!
00

hende še pošljem nisem še nikdar pošiljal pa iščem reštev default/smile

Winter is coming!
00

Tukaj so obljubljeni hendi.

je bil call na riverju ok ali bi moral foldat?

postavu sem ga na FD.me je kar presenetu na riverju default/smile

fish veliko steba na riverju.

Škoda za river. lahko bi še več iztržil

bi bilo bolje , če bi zaprl preflop?

Winter is coming!
00

1. call
2. prilagodi size-ing, drugače nh
3. nh
4. go for value
5. shove preflop default/wink

10

Zivjo,
1. moras vedeti, da tukaj skoraj nihce ne blefira (vecina, ki bi blefirala bi te rejzala non all-in). Ce ne blefira ima skoraj zagotovo flush. Jaz bi ga postavil na nut flush (ceprav bi vecina nasprotnikov bila agresivnih tudi na turnu glede na to, da sta oba deep; to velja seveda tudi za Q-x). Dvomim, da bi nekdo zarinil z T-x v srcu ali s slabsim handom (je pa na micro limitah vse mozno). Ce foldas imas se vedno 57BB.
2. OK
3. na flopu bi stavil okoli 18.000 ter na turnu okoli 35.000 (na check-raise bi foldal seveda). Imas pozicijo in izkoristi jo. Na boardu je dosti draw-jev. Ce bi namesto sedmice ali devetice bila trojka, potem seveda lahko checkiras. V kolikor bi me nasprotnik placal na turnu bi seveda checkiral river.
4. na flopu bi stavil okoli 30.000, na turnu 60.000. River je pa cisto odvisen od vsakega nasprotnika posebej. Treba se je vprasat s cim bi te tvoj nasprotnik klical. V vecini primerov bi nasprotnik najkasneje na turnu raisal z T-x (razen ce slowplaya full-house). Ostali handi, ki so slabsi so K-J, K-Q, A-J, Q-J in podobno. Ce bi mislil, da bi me nasprotnik z omenjenimi handi klical, potem bi na riverju stavil med 60.000 in 100.000 in seveda foldal na check-raise. Ce pa me nasprotniki z prej omenjenimi handi ne bi klical, potem bi imel easy check. Glede na to, da si checkiral flop bi na tvojem mestu definitivno stavil river nekje med 50.000 in 80.000.
5. all-in gres v tem primeru priblizno z 22+ Ax+ K2s+ K8o+ Q2s+ Q8o+ J4s+ J8o+ T6s+ T8o+ 96s+ 98o 85s+ 75s+ 64s+ 54s. Glede na to, da je na micro limitih vse mozno in ce mislis, da te nekdo od tvojih nasprotnikov lahko klice z K6s ali Q9o potem seveda moras biti bolj tight. Podobne primere lahko izracunas s pomocjo ICMIZER-ja ali pa na tej strani: http://www.holdemresources.net/h/web-calculators/nashicm.html

10

adi_sure napisal:

1. call
2. prilagodi size-ing, drugače nh
3. nh
4. go for value
5. shove preflop default/wink

Hvala +1  default/smile

Winter is coming!
00

Josip Lisac napisal:

Zivjo,
1. moras vedeti, da tukaj skoraj nihce ne blefira (vecina, ki bi blefirala bi te rejzala non all-in). Ce ne blefira ima skoraj zagotovo flush. Jaz bi ga postavil na nut flush (ceprav bi vecina nasprotnikov bila agresivnih tudi na turnu glede na to, da sta oba deep; to velja seveda tudi za Q-x). Dvomim, da bi nekdo zarinil z T-x v srcu ali s slabsim handom (je pa na micro limitah vse mozno). Ce foldas imas se vedno 57BB.
2. OK
3. na flopu bi stavil okoli 18.000 ter na turnu okoli 35.000 (na check-raise bi foldal seveda). Imas pozicijo in izkoristi jo. Na boardu je dosti draw-jev. Ce bi namesto sedmice ali devetice bila trojka, potem seveda lahko checkiras. V kolikor bi me nasprotnik placal na turnu bi seveda checkiral river.
4. na flopu bi stavil okoli 30.000, na turnu 60.000. River je pa cisto odvisen od vsakega nasprotnika posebej. Treba se je vprasat s cim bi te tvoj nasprotnik klical. V vecini primerov bi nasprotnik najkasneje na turnu raisal z T-x (razen ce slowplaya full-house). Ostali handi, ki so slabsi so K-J, K-Q, A-J, Q-J in podobno. Ce bi mislil, da bi me nasprotnik z omenjenimi handi klical, potem bi na riverju stavil med 60.000 in 100.000 in seveda foldal na check-raise. Ce pa me nasprotniki z prej omenjenimi handi ne bi klical, potem bi imel easy check. Glede na to, da si checkiral flop bi na tvojem mestu definitivno stavil river nekje med 50.000 in 80.000.
5. all-in gres v tem primeru priblizno z 22+ Ax+ K2s+ K8o+ Q2s+ Q8o+ J4s+ J8o+ T6s+ T8o+ 96s+ 98o 85s+ 75s+ 64s+ 54s. Glede na to, da je na micro limitih vse mozno in ce mislis, da te nekdo od tvojih nasprotnikov lahko klice z K6s ali Q9o potem seveda moras biti bolj tight. Podobne primere lahko izracunas s pomocjo ICMIZER-ja ali pa na tej strani: http://www.holdemresources.net/h/web-calculators/nashicm.html

živijo.

Ja na teh limitah je vse možno. ponavadi check raise na riverju pomeni , da si premagan  default/wink.
uporabljam ICIMIZER in sem si tudi jst pogledu ta hend bi bilo bolje all-in PF default/smile ta hend je bil na bubblu pred finalko  default/wink
hvala lepa za odgovore bom upošteval nasvete default/smile

Winter is coming!
00

2. Update

živijo pokerprojevci drugi teden je za mano. nekaj deep runov in tri finalne mize največ (5 mesto). Po sobotnem sešnu z coachem sva
videla majhen napredek v igri , kar je dobro za mojo samozavest default/smile. plan za ta  teden je bil 90 turnirjev odigral sem jih samo 47. teško se je organizirat po službi pridem domov počitek mogoče sprehod in potem igrat cca. 6 ur. Ampak ni mi teško, ko vem , da me žena podpira  default/big_smile  default/tongue in  da s teškim trudom pridejo tudi rezultati.

in še nekaj hendov:

to je bilo na bubblu pred finalko. 4bet allin proti regu. mogoče bi bilo bolje, če bi klical PF in reraise na flopu!?

se je splačalo klicat iz SBja!

To se na BWINu , kar velikokrat dogaja default/big_smile

default/big_smile
Toliko zaenkrat se slišimo drugi teden
GL za mizami default/smile

Winter is coming!
10

3 update
lep pozdrav po dolgem času.

v teh treh tednih se ni dogajalo, kaj veliko, ker pač enostavno ni bilo časa. Imam nekaj dobrih rezultatov eno 2 in pa 3 mesto
ter kvalificiral sem se na rope-a-dope turnir za 11$ in končal turnir na 59. mestu.
toliko zaenkrat naslednji teden pa objavim še kakšen hend in pa grafe.

moj začetni BR:
110 EUR
trenutno stanje:
-25 EUR

Winter is coming!
00

Lep pozdrav

Za mano je dva meseca, ko sem v GTO teamu. Zelo sem zadovoljen z coachingom prav neverjetno kolik napredek v igri sem dosegel.
V teh treh tednih od kadar sem se nazadnje javil se je dogajalo, kar veliko.
Kar na nekaj finalnih miz mi je uspelo priti. Sicer v sredini marca samo eno in to je bilo 2 mesto na BWIN 1,10$ 100Gtd.
Zadnja dva tedna v Marcu se je začela varianca obračati v mojo korist. Sledila je tudi prva zmaga na turnirju, kar mi je dalo dodaten boost default/smile.
Potem pa predvčerajšnim na 1,10 750$ Gtd sem zasedel 2. mesto in pa včeraj na istem turniru tudi zmagal:

in tukaj je še moj graf od kar sem se pridružil Teamu:

Toliko zaenkrat
Lp

Winter is coming!
40

Lep pozdrav

Po dolgem času se javljam. V tem času sem na Winamaxu na Monster stacku za 5$ zasedel 3 mesto, kar je moja najvišja uvrstitev na Winamaxu. Na prvo zmago bo treba še počakati. V Aprilu sem  po pogovoru z Milanom napredoval na višje limite iz 2$ na 5$ in nekje sredi maja na 11$.
Od aprila pa do danes sem odigral 170 turnirjev, kar je zelo malo gled na moj plan( 250 na mesec).
Se bom potrudil, da objavljam vsaj dvakrat na teden.
Toliko zaenkrat,  Lp

Še graf:

Winter is coming!
00