Re: Kam se selijo poker igralci?

Rok@BK napisal:
convictionGC napisal:
Rok@BK napisal:

Podjetje ki stoji za obdelavo transakcij Betkingsa, se imenuje Kalixa. Je Malteško podjetje, podvrženo Malteškim zakonom in regulativi. Se strinjam z tvojim komentarjem, da odsotnost zabeležitve tvoje transakcije vsekakor ni na mestu, lahko pa se potrudim in ti dam tehnični odgovor na to, kaj je šlo narobe. Glede na to, da si izpostavil dejansko napako, tu ni kaj drugega dodati razen opravičila, ti pa lahko omenim, da je Betkings eden od redkih, ki je dodal več deposit/cashout metod. Mreža kot sama je bolj vajena azisjkih igralcev in tam vplačila/izplačila potekajo precej drugače kot pri nas. Se pa GG mreža tudi že poteguje za Britansko licenco, ki je trenutno ena najbolj zahtevnih za pridobiti. Kdaj pa si naročil izplačilo?

Resno ni problema default/smile ,odgovor kje sem se registriral ja direkt na betkingspoker.com ..Daj poglej če je kaj v tvoji moči za  cancel withdrawal je opcija ? da spucamo to pa zaprem account potem default/smile

Ni potrebe po pucanju, želim ti da iz tega denarja napraviš mnogo več na kaki drugi strani, ki ti bo bolj po volji. default/wink Se bom zavzel, da bo tvoj primer razrešen kar se da hitro. Predvidevam da od zahteve še ni minilo dolgo?

ni minil ne nekje 5-6- ur ane ,samo tudi to imate na cashier strani navedeno skrill option withdrawal imidiatly jbg  default/big_smile ,par ur je minilo pač sem mislil je imidiatly a ne ..a reverse ne gre ?

05

27

convictionGC napisal:
Rok@BK napisal:
convictionGC napisal:

Resno ni problema default/smile ,odgovor kje sem se registriral ja direkt na betkingspoker.com ..Daj poglej če je kaj v tvoji moči za  cancel withdrawal je opcija ? da spucamo to pa zaprem account potem default/smile

Ni potrebe po pucanju, želim ti da iz tega denarja napraviš mnogo več na kaki drugi strani, ki ti bo bolj po volji. default/wink Se bom zavzel, da bo tvoj primer razrešen kar se da hitro. Predvidevam da od zahteve še ni minilo dolgo?

ni minil ne nekje 5-6- ur ane ,samo tudi to imate na cashier strani navedeno skrill option withdrawal imidiatly jbg  default/big_smile ,par ur je minilo pač sem mislil je imidiatly a ne ..a reverse ne gre ?

Bom vsekakor opozoril, da spremenijo opis, ker so očitno preveč optimistični. default/smile Lahko pa je tudi vprašanje verifikacije, kopija osebne, račun itd... Bom jutri zjutraj urgiral glede na tvoje počutje takrat. default/wink

00

ok  default/smile

00

Je tudi kakšen first deposit bonus?

00

@Rok@BK

Jaz pa bi vprašal kdaj je potrebno verificirat račun in kaj je treba poslat? Samo osebno ali še kaj? In koliko traja postopek približno, Hvala in LP!

@CoreySteel

Corey, tebe pa bi vprašal kakšni so pogoji za VIP deal? Lp, Igor

Zadnji popravljal VanTangoMB (24-04-2017 10:20:20)

00

31

ferlich napisal:

Je tudi kakšen first deposit bonus?

Bomo ponudili v prihodnje, za obstoječe uporabnike pa bo možen reload bonus v isti vrednosti.

01

32

VanTangoMB napisal:

@Rok@BK

Jaz pa bi vprašal kdaj je potrebno verificirat račun in kaj je treba poslat? Samo osebno ali še kaj? In koliko traja postopek približno, Hvala in LP!

@CoreySteel

Postopek verifikacije je ponavadi v okviru licence zahtevan za malce višje zneske izplačil, včasih pa tudi naključne zahteve licenčnih nadzornikov.

Slika/kopija: osebne izkaznice (obe strani) ali potnega lista in slika/kopija kakršnegakoli računa, ki je naslovljen nate, naslov mora biti isti kot na dokumentu, ki je bil predložen. Robovi morajo biti vidni. Postopek je zaključen hitro, razen v redkinh primerih, ko kaj z dokumentacijo ni v redu, ali pa je potrebno priložiti še kaj dodatnega.

00

Rok@BK napisal:
VanTangoMB napisal:

@Rok@BK

@CoreySteel

Postopek verifikacije je ponavadi v okviru licence zahtevan za malce višje zneske izplačil, včasih pa tudi naključne zahteve licenčnih nadzornikov.

Slika/kopija: osebne izkaznice (obe strani) ali potnega lista in slika/kopija kakršnegakoli računa, ki je naslovljen nate, naslov mora biti isti kot na dokumentu, ki je bil predložen. Robovi morajo biti vidni. Postopek je zaključen hitro, razen v redkinh primerih, ko kaj z dokumentacijo ni v redu, ali pa je potrebno priložiti še kaj dodatnega.

Hvala za odgovor. Torej, če sem prav razumel, pri registraciji in prvem nakazilu ni nujna verifikacija. Vsekakor bomo sprobali.Lp

10

Rok,ker danes ni več nedelja  default/big_smile ,toliko o supportu ,ni ne odgovora ne izplačila...

01

35

convictionGC napisal:

Rok,ker danes ni več nedelja  default/big_smile ,toliko o supportu ,ni ne odgovora ne izplačila...

Ok torej tvoj primer sem si dovolil vzeti v svoje roke, zato nisi dobil nobenega odgovora od supporta. Mislim da je tako smiselno, da se izogne nesporazumom, dvojnemu odgovarjanju, ipd. Če z mojo komunikacijo nisi zadovoljen, bom tvoj primer predal nazaj.

Iskreno opravičilo za napako, teksti glede izplačil bodo popravljeni tako, da bodo odražali dejansko stanje. To pa je do dva delovna dneva za izplačilo. Vsa izplačila naročena čez vikend so v obdelavi, nobenenga izrednega primera, pri katerem bi se lahko kaj zavleklo, tako da brez panike.

21

Ma ni nobene panike ...Tisti ki mislijo s svojo glavo že vidijo kako pa kaj je z Betkings stranjo..
Tudi tvoji odgovori so vse bo ,bo popravljeno bo ovo bo ono ,saj ni betkings šele nekaj dni na ponudbi mar ne.Tako da kako hvališ stran vsevprek ja čudno da niste opazili kakšne vse težave tehnične ovake i onake imate kaj default/smile ..Prej je bil pod hive network pa je šlo,pol pod ongame zdaj pod GGnetwork ....
Če si si pa ti vzel moj primer v svoje rok eje pa še tolko bolj smešno ,kao se zavzemaš pol pa če nisi zadovoljen pa boš dal nazaj ???  default/big_smile
what a joke really

05

37

Ti pa si mojster trollanja, zaženeš paniko za brez veze, iz tvojih postov se vidi, da si en velik nergač, ki je jezen sam nase in diakreditira vse okoli sebe, dobil si odgovore, ne klati neumnosti, ta tema ni namenjena tvojemu jamranju, komu se da to brati?! hahaha, pejd raj h sosedu v kevdr igrat micro stejkse pa ne trollaj vsega okoli sebe. default/wink

21

38

No zdaj pa počasi vidim, kam pes taco moli. Glede na tvoje ton in slovnico tvojega besedila, se mi zdi škoda sploh zgubljati besede s tabo, ampak glede na to, da imaš očitno še dodatno agendo za tvojimi posti in želiš doseči določene stvari javno, naj bo:

Betkings je resnično na novo na GG mreži in ja, ima še napake. Vodstvo se je odločilo, da bodo "normalno" hitra vplačila/izplačila, možnost računa v €, support in pa nekaj nas predstavnikov za različne regije dovolj za omejen začetek oglaševanja in obratovanja. Žal mi je, da tebe vse tako moti, ampak tako pač je. Res je, da so se selili iz networka na network, ampak mislim da ti nimaš niti mentalne kapacitete, niti te itak ne zanima, kakšno je stanje v industriji, kako težko se je odločiti za pravi produkt, ipd...

Preverili smo pri Kalixi in tvoje izplačilo 33€ bo sprocesirano danes, v T&C sicer jasno piše, da je čas za izplačila 2-5 DELOVNIH dni, je pa dejansko nevšečno dejstvo, da pri opisu skrill metode piše immediate. Na en način dobro, da obstajajo negativni ljudje kot si ti, da opozorijo na veliko stvari, ki dejansko so za popravit. Da pa to pomeni, da je ena stran fake, scam in da tisti, ki mislijo s svojo glavo že vidijo, kako je z Betkings stranjo pa...

Tvoj email je sicer že asociiran z težavnim vedenjem pri drugih operaterjih. Preden spet kaj pametnega napišeš, to nima veze z mrežo GG, ki je verjetno po tvoje cela "scam", ampak providerju vplačil/izplačil na Malti. Če upoštevamo še dejstvo, da licenciran poker room na eni od največjih mrež po volumnu težko dejansko propade/bankrotira, kot bi se / se je sicer dogajalo manjšim stavnicam in kazinojem, mam zate drugačen predlog: namesto da visiš tukaj in širiš negativo, naredi kaj koristnega z svojim življenjem, npr. nauči se malo vedenja, slovničnih pravil slovenskega jezika, pa dejstva, da z preklinjanjem operaterja (drugega, ne Betkings) ne boš postal boljši pokeraš...

31

Kdo kako paniko zganja??
Kaj je tebi mal poglej pa najdi kje je kaj kar sem napisal  kar ni res ?? Kje ?? default/big_smile O kakšni paniki ti govoriš???
O kakšni jezi pišeš??To so gola dejstva Dreday
Kako se on zavzema npr.? Mi je poslal email ni,tu kako sporočilo,tudi ne in potem napiše če nisi zadovoljen bom predal nazaj  ?, Če ne bi sam napisal trollanje ja kot omenjaš pa naj je,ja  kakšno zavzemanje je pol to z njegove strani  ,saj kot navaja standarde  procesiranja  bo itak pol jutri procesiran izplačil .Z njegovim zavzemanjem ali ne ..Aja sem prehitro napisal a ne itak bi mi odgovoril kasneje ja saj res...Pa o paniki zarad mene tudi če ne procesirajo jim šenkam to toliko o paniki default/smile
Kaj tebe sploh briga kaj kdo igra ? micro ,low middle stejkse itd...Tu le ti poveš marsikaj o sebi ko tako sodiš  default/big_smile
Nisem pa tako butast da naložim na stran ki ima že v štartu take tehnične težave večji znesek ..ok?? default/big_smile Nč bat katere limite bi lahko igral ne po kvaliteti mojega igranja ,to ne mislim da sem nek igralec ki hudo obvlada špil ...do 0,5/1 eur rolo bi pa brez težav naloadal na sajt ..
Vsak resn sajt bi že danes vsem igralcem poslal email v katerem obvešča igralce da bodo v kratkem popravili te težave ki jih imajo z transactions history ,itd.....
Mislim sploh je brezveze še kaj pisati o tem .Očtino ste tu vse  sami proji pa naloadani za ostale pa pokerpro forum ni namenjen ,in da vam je vseeno ko bo nekeda dne ob kliku na betkings  :
this paige no longer exists,ali you can not log in into your account right now ..LP vsem

34

40

Loonietunes, odstrani se pošast, nimamo časa brati tvojih nebuloz  default/big_smile  default/lol  default/roll

15

41

Rok@BK napisal:

No zdaj pa počasi vidim, kam pes taco moli. Glede na tvoje ton in slovnico tvojega besedila, se mi zdi škoda sploh zgubljati besede s tabo, ampak glede na to, da imaš očitno še dodatno agendo za tvojimi posti in želiš doseči določene stvari javno, naj bo:

Betkings je resnično na novo na GG mreži in ja, ima še napake. Vodstvo se je odločilo, da bodo "normalno" hitra vplačila/izplačila, možnost računa v €, support in pa nekaj nas predstavnikov za različne regije dovolj za omejen začetek oglaševanja in obratovanja. Žal mi je, da tebe vse tako moti, ampak tako pač je. Res je, da so se selili iz networka na network, ampak mislim da ti nimaš niti mentalne kapacitete, niti te itak ne zanima, kakšno je stanje v industriji, kako težko se je odločiti za pravi produkt, ipd...

Preverili smo pri Kalixi in tvoje izplačilo 33€ bo sprocesirano danes, v T&C sicer jasno piše, da je čas za izplačila 2-5 DELOVNIH dni, je pa dejansko nevšečno dejstvo, da pri opisu skrill metode piše immediate. Na en način dobro, da obstajajo negativni ljudje kot si ti, da opozorijo na veliko stvari, ki dejansko so za popravit. Da pa to pomeni, da je ena stran fake, scam in da tisti, ki mislijo s svojo glavo že vidijo, kako je z Betkings stranjo pa...

Tvoj email je sicer že asociiran z težavnim vedenjem pri drugih operaterjih. Preden spet kaj pametnega napišeš, to nima veze z mrežo GG, ki je verjetno po tvoje cela "scam", ampak providerju vplačil/izplačil na Malti. Če upoštevamo še dejstvo, da licenciran poker room na eni od največjih mrež po volumnu težko dejansko propade/bankrotira, kot bi se / se je sicer dogajalo manjšim stavnicam in kazinojem, mam zate drugačen predlog: namesto da visiš tukaj in širiš negativo, naredi kaj koristnega z svojim življenjem, npr. nauči se malo vedenja, slovničnih pravil slovenskega jezika, pa dejstva, da z preklinjanjem operaterja (drugega, ne Betkings) ne boš postal boljši pokeraš...

nauči se malo vedenja, slovničnih pravil slovenskega jezika ---> z preklinjanjem, ( s preklinjanjem) z težavnim ( s težavnim)  z svojim življenjem ( s svojim)
Dečko kot kaže slovnica ni tvoja vrlina, je pa zanimivo kako sofisticirano svetuješ njeno uporabo drugim...
Sicer pa fun fact-> pri deposit feeju za Mastercard piše free. Dejansko pa je 1.5 %...
Verjetno je to nekje v interpretaciji slovničnih pravil.. Z je blizu S ? -> free je cca 1.5 % ?

Zadnji popravljal mbaus (24-04-2017 15:40:05)

50

Rok@BK napisal:

No očitno si se potrudil in dejansko je izplačilo prišlo na skrill...Ostalo raje ne komentiram kar si napisal o meni itd...Sploh pa ne bi  o temi industrija (ponudba-kupec-stranka-igralec-produkt)..O slovnici sorry pač tu na forumu se piše mal po "domače " se zavedam je kar nekaj  napak v postih..Pa kot sem omenil sem "obljubil" sem nakazal vse nazaj na betkings pa še mal več default/smile da spucamo vse default/smile .No to je vse kar sem še želel o tej temi napisati..No razen to še ,ne vem kje v mojih postih je bilo komu osebno kaj na žaljiv način napisano,ti pa sam pri sebi presodi v kakem tonu si kaj pisal in še kak drug ....lp

30

43

http://www4.slikomat.com/13/0424/oey-titus.jpg

02

Tud sam sem si nakazal nekaj cekinčnkov in igral NLH 1/2 in 2/4.

- Software je res bolj slab (počasn, odzgoraj je eno okence VIP katero je preprosto prazno, ...)
- Kljub temu da piše da so depoziti brez fee-ja to ne drži, provizija je na kreditno kartico in paysafecard

+Igra je bolj soft kot na ostalih sajtih
+ dobre promocije
+ RB
+ manjše rake kot na nekaterih drugih sajtih

+-Prometa ni ravno dosti je pa dovolj za 2,3 mize
+-po 3 dneh je bilo nakazilo na skrillu

Sam bom igral še naprej, predvsem ker se mi zdi bolj soft igra kot drugod...

Corey, kaj ti nisi opazil pri tvojem depositu da so ti vzeli provizijo, ker tega v reklami nisi omenil!?
Rok@BK, bi lahko mogoče razložil to glede provizije na deposite!?

Zadnji popravljal Matjaz1 (25-04-2017 01:28:04)

00

@Rok@BK: HUDi so prepovedani, kakšna pa je politika strani glede multitabling pripomočkov?

00

46

Pozdravljeni,

Rad bi začel z opravičilom do uporabnika convictionGC. Nažalost sem popustil svojim čustvom pri njegovih komentarjih in to je za nekoga, ki je predstavnik podjetja kot je BetKings nesprejemljivo.

@mbusa @Matjaz1

Hvala ker sta izpostavila napako pri plačilnih metodah kot so MasterCard, Visa in Paysafe. Tekst smo popravili in zdaj prikazujejo realno stanje. Torej 1,5% na kreditne kartice in 2,5% na Paysafe.

@Matjaz1

Za depozite in dvige plačilnih metod kot so (Skrill, Neteller, Paysafe, Visa, MC) je pri BetKingsu zadolženo podjetje Kalixa. Žal ima Kalixa privzete feeje ko je vprašanje depozita s strani Paysafe, MasterCard in Visa. Pri BetKingsu smo mnenja, da igralci nebi smeli plačevati feeje na depozit, zato smo v pogovorih z njimi da odstranijo feeje za vse plačilne metode. Ko se to zgodi bomo obvestili vse naše uporabnike na forumu kot tudi po mailu.

Vendar smo do takrat pripravljeni sami kompenzirati vse stroške, ki so nastali pri depozitih na BetKingPoker.com s Paysafe,Visa in Mastercardom. Prosil bi, naj vsak uporabnik, ki je plačal fee v kateri koli višini, pošlje mail na support@betkingspoker.com s svojim BetKings Poker uporabnikškim imenom in bo v roku 12-48 ur prejel povrnjen strošek.

10

47

AbsoluteCoconuts napisal:

@Rok@BK: HUDi so prepovedani, kakšna pa je politika strani glede multitabling pripomočkov?

Pozdravljen AbosluteCoconuts,

Politika networka prepoveduje kakršno koli uporabo Hudov in programov, ki dajejo prednost pred ostalimi uporabniki. Ampak obstaja možnost, da kakšen od multitabling pripomočkov ni prepovedan. Predlagam da mi poveš ime pripomočka, ki bi ga uporabljal in lahko preverim pri predstavniku GG networka ali je omenjeni pripomoček prepovedan.

00

Rok.
Vceraj sem se registriral na betkings vendar sem zaj* email pa me zanima ce se lahko popravi + kupil sem psc da bi nalozo pa negre deposirat.. stisnem nacin placila, vsoto stisnem gumb deposit ki se je kjub vsem napisanem zasencen in se ne zgodi nic

00

Nickname klemen258
Pri mailu pa sem napisal @hotmail pravi pa je @gmail

00

Matjaz1 napisal:

Corey, kaj ti nisi opazil pri tvojem depositu da so ti vzeli provizijo, ker tega v reklami nisi omenil!?
Rok@BK, bi lahko mogoče razložil to glede provizije na deposite!?

Še v življenju nisem nakazoval s kartico, vedno Neteller/Skrill. Tukaj pa provizij ni.

EX-PokerStars Team Pro Online | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png