Tema: Double or nothing projekt

http://i66.tinypic.com/9a1d2g.png

Lep pozdrav.

Poker sem spoznal, ko me je na partijo pokra povabil moj bratranec k sebi domov. Tam smo ob vikendih igrali turnirje za 10€ nato smo velikokrat s prijatelji igrali cash game NL 20,seveda sem igral tudi na starsih in raznih poker straneh. Najbolj se spomnim, ko sem prvič na starsih dosegel večji rezultat in sicer 5. mesto na The Big 8.80 in za sicer približno 1500$. V glavnem poker igram že približno 10 let, poskušal sem da bi nekako živel od pokra ampak mi to ni uspelo. Sedaj imam družino in redno službo, kjer je plača bolj slaba, zato bom poskušal dodatno zaslužiti z pokrom.

Igral bom večinoma čez vikend na winamax in sicer SNG DoN, kdaj bom odigral tudi kak turnir. Začel bom z 50€ bankrolla na limitu 2€. Lahko bi si naložil tudi 500€, ampak začel bom na mikro limitih  in se bom poskušal prebiti višje. Po izračunu moram na na teh limitih zmagovati usaj 53.2%, da sem na nuli. Vložek deljeno z dobiček in dobimo breakeven procente. Primer 10€ / 18.80€ =0.532.
Ko pridem do 25bi naslenjega limita, grem stopnjo gor; če padem pod 13bi, grem stopnjo dol.Igral bom od 2 do 6 miz hkrati in uporabljal HM2. Cilj je dodaten zaslužek ob delu.

Tukaj bom tedensko objavljal napredek, strategijo in pa kakšen hand.

80

2

Re: Double or nothing projekt

Srečno s projektom, bomo spremljali in držali pesti!  default/wink

10

za don turnirje je boljši party poker...nižji rake. Buy in : 2,08+0,12
lp

Zadnji popravljal bobi150 (19-12-2017 14:12:43)

00

Hvala Bebik, Bobi  vem d je tm nizji rake ampak  na winamax mi bolj ustreza igrati

00

Lep pozdrav.

Odigral sem 34 iger od tega sm se 17krat uvrstil v denar .Igral sem večinoma na telefonu med delom default/smile. Strategija je taka kot na satelitih cilj je preživeti. Bolj bi se mi splačalo igrati na party pokru ker je manjši rake in večji rakeback, bom razmislil o selitvi na party poker default/smile. Preigrati moram več iger na računalniku da bom lahko predelal določene situacije in izboljšal igro. Ta igra mi kar ustreza ker je majhna varianca.Vem, da je število odigranih iger še čisto premajhno ,da bi delal neko statistiko.

Odigrane igre:  34
Št. zmag:         17
In the money:  50%
Profit:             -5€
Bankroll:         45€

Če kdo pozna kakšno dobro gradivo na temo Sng double or nothing naj mi prosim priporoči. LP

10

6

Drugače nisem nikoli študiral DoNe, lahko pa se mogoče poigraš malo v nashicm kalkulatorju (če je 10 ljudi nastimas prvim petim prize 20,20,20,20,20%) potem pa das željene stack size in pogledaš kako bi naj v nashu zgledal shove/call range vsaj za občutek. http://www.holdemresources.net/nashicm  Jaz sem ponavadi pogledal na začetku, ko so stacki enaki za različne efektivne stacke pa potem bubble in blizu bubble situacije ter malo dinamike ko si chip leader, shorty, mid itd. Verjetno je ogromen gap med push in callom in moraš biti super tight nasploh , a potem veliko krasti iz SB in BUja vsaj. No vseeno bodo potem rekreativci čisto drugače igrali in moraš kar dosti prilagodit range+ kako se odzivajo na minopen itd. Na začetku pa je verjetno "tight is right".
No ne vem, če kaj pomaga, vsaj tako sem se jaz spravil k zadevam pri SnGjih.

Veliko sreče s projektom greenking999!

10

O super informacije hvala Myst, bom sprobu dons zvecer. Se bom mal igrv z nachicmjzerjem. Drgac pa ja je treba bit zelo tight in kdaj tud zelo dobr hand foldat. In pa seveda kradt blinde ker usi dost foldajo. Najbols mi je ko se kdaj kr med sabo vn pomecejo in mi skor ni treba handa odigrati. Lp

Zadnji popravljal greenking999 (24-12-2017 11:58:00)

00

Lep pozdrav.

Rezultat je tak:

Odigrane igre   106
Št. zmag:         60
Win rate :        56,6%
Profit:             11 €
Bankroll:          56€
Št. vseh i ger : 140
Win rate:         55%

Use igre sem odigral na računalniku. Vidim da tole bo res trajal da bom pršu na višje limite, če sploh bom. Pa tam je več dobrih igralcev tako da nisem čisto ziher če bo tole šlo. Se bom drug  let odločil točno kako naprej mogoče se bom selil na party poker zaradi rakebacka.

Srečno novo leto!

20

če v petih dneh odigraš 70 DoN turnirčkov, boš do konca leta mogoče lahko šel na naslednji limit. ponavadi regi igrajo 10 ali več miz, da našopajo nekaj malega profita.
roi pri tej zadevi je precej majhen, zato je treba odigrati ogromno število, da je nek realen rezultat.

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
50