Tema: My life blog

Pozdravljeni vsi skupaj!
Sem Sebastjan in prihajam iz Slov. Konjic.Poker igram že kar nekaj časa, vendar bolj rekreativno in seveda s tem tudi bolj z minusom.
Projekt odpiram zaradi lastne motivacije in da naredim korak naprej.Imam normalno službo,sem šef in dokaj solidno plačo,vendar ne mislim celo življenje delati za druge.Igral bom pod mentorstvom J-koba,ki mi je res ful vredu oseba in vem da me je sposoben pripeljati na višji nivo.Igral bom fast mize 6max NL5.Igrati začnem takoj ko končam izobraževanja glede službe.Drugače imam še veliko življenskih ciljev ki jih nameravam uresničiti in jih bom kasneje tudi predstavil na forumu.Igranje pokra mi je tudi oteževala huda  bolezen ki sem jo na sreči premagal.Ta blog bo zelo zanimiv in vsak komentar bo zelo dobrodošel!

60

2

Re: My life blog

Seba, če komu privoščim veliko uspeha, si to ti. Dober človek si, vedno si pripravljen pomagat drugim in zaslužiš si vso pomoč, ki jo boš dobil, pa še kaj dodatnega zraven. Naj te nič ne ustavi default/palecgor

00

Najlepša hvala za spodbudne besede.Tudi tebi želim vse naj naj v pokru in upam da se kdaj srečava in spijema skupaj kak pir!

Zadnji popravljal sebasto263 (02-06-2019 15:53:11)

10

Srečno s projektom, veseli bomo vsakega updejta!  default/big_smile

00

Srecno samo ne obupaj default/smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

6

Srečno z projektom! default/palecgor

00

Pozdravljeni Ko zaključim projekt,tudi če neuspešno vas bom povabil na pokeraški piknik k meni domov!

20

sebasto263 napisal:

Pozdravljeni Ko zaključim projekt,tudi če neuspešno vas bom povabil na pokeraški piknik k meni domov!

Kdaj bo piknik  default/big_smile

00