Tema: Full Tilt Poker tožijo zaradi domnevne uporabe botov

http://si.pokerpro.cc/uploads/si.pokerpro.cc/Novice/trixxx/fulltilt/boti_fulltilt.png

Pravne nevšečnosti se vse bolj kopičijo pri družbi Full Tilt Poker, saj stran pesti že tretja tožba- po tožbi ki je še v teku in jo je sprožila bivša profesionalna igralka Clonie Gowen, ter tisti, ki jo je vložil njihov bivši zaposleni Jason "JDN" Newitt. Za razliko od prejšnjih dveh primerov, prihaja tožba s strani stranke, ne pa s strani nekoga z interno pridobljenimi informacijami o delovanju podjetja.

Celotni prispevek...

00

Re: Full Tilt Poker tožijo zaradi domnevne uporabe botov

Toži jih nekdo, ki se ni držal pravil igre, sedaj pa bi jih rad očrnil in se verjetno izvensodno pobotal za kak dolar.....

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

To sem bral pred kake pol leta, ko je bilo že takrat kakih 30 strani na 2+2. Takrat sem se postavil na njeno stran, ker ji FTP nikoli ni pojasnil zakaj so ji pobrali denar (pač ko gre za odnos igralnica-plejer se vedno postavim na stran plejerja, dokler se ne dokaže nasprotno - kar pa bi prireditelj ala FTP moral nedvoumno dokazati imo, zlasti ker s tem samo pridobi na kredibilnosti). Kot sem takrat razumel so ji denar vzeli samo na podlagi domneve, da je bot, brez obrazložitev, dokazovanj, itd.

Še bolj me je takrat motilo, da je to naredil prav extra velik FTP, ki dotlej ni posvečal prav nobene pozornosti glede uporabe pripomočkov, ki so bili drugje večinoma prepovedani (in kar bi samo prispevalo k večji varnosti igralcev ob minimalnih stroških za FTP in boljšemu rejtingu; takrat je bil glede varnosti svetlobna leta za Partyjem in Starsi, res pa je, da so to zdaj končno uredili).

Po eni strani bi si želel, da bejba dobi tole in da jih FTP dobi fajn po prstih kot svarilo vsem drugim igralnicam naj zagotovijo maksimalno varnost in igrajo kot se od njih pričakuje, ne pa da celo sami pokradejo denar. Po drugi strani pa bi bila zadeva preveč odmevna in bi lahko sprožila pomisleke pri zakonodajalcih, tisti ki so proti online gejmingu bi dobili novo kost in morda celo zmanjšala prihod novih plejerjev. Se pa sprašujem, kako lahko FTP nastopa tako arogantno (enako kot aroganca do varnosti igralcev do letos), da pride sploh do tega zaradi takega drobiža in zakaj se niso pogodili.

The guy who invented poker was bright, but the guy who invented the chip was a genius.
00

Mene pri tej tožbi mpoti predvsem to, da ona ne toži, ker so njej protipravno odvzeli denar, ampak zaradi povsem drugih stvari.
Če bi ona trdila, da ni delalapizdarij, ter to poskušala dokazati, bi bil brezpogojno na njeni strani.

Zame je zadeva takšna, da ona sicer  ne izpodbija svoje barabije, ampak toži  po načelu
"jaz sem sicer res baraba, a oni so še večji"
In ravno zato gre po moje pri vsej zadevi samo zato, da ona dobi od FTP denar. Ker ga ne more dobiti zato, ker ji je bil protipravno odvzet, ga poskuša dobiti tako, da poskuša očrniti FTP, od katerega pričakuje izvensodno poravnavo.

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

maliprofi napisal:

Mene pri tej tožbi mpoti predvsem to, da ona ne toži, ker so njej protipravno odvzeli denar, ampak zaradi povsem drugih stvari.
Če bi ona trdila, da ni delalapizdarij, ter to poskušala dokazati, bi bil brezpogojno na njeni strani.

Zame je zadeva takšna, da ona sicer  ne izpodbija svoje barabije, ampak toži  po načelu
"jaz sem sicer res baraba, a oni so še večji"
In ravno zato gre po moje pri vsej zadevi samo zato, da ona dobi od FTP denar. Ker ga ne more dobiti zato, ker ji je bil protipravno odvzet, ga poskuša dobiti tako, da poskuša očrniti FTP, od katerega pričakuje izvensodno poravnavo.

Točno to, pa itak tole ne bo obrodilo sadov..

00