Tema: ata smuk

Evo k je Pero na mojo željo zrihtou eno temo posebej za HU ne morm bit glih ravnodušen, pa bom probou še sam kej prispevat v to temo. default/wink

Sem ata smuk in HU igram od decembra. Prej sem igral FR in SH ter sem bil izrazit NIT, zato je tudi na HU moj stil igre izredno tight, še posebej v primerjavi z drugimi HU playerji. Za heads up pa sem se odločil, ker se tukaj da nardit kar lep dnar, poleg tega pa si z dobro selekcijo nasprotnikov lahko povečam svoj EV edge. Na primer strogo se izogibam vseh dobrih regularjev in igralcev, ki multitablajo. Razlog: ti so ponavadi dobri ali pa vsaj solidni in agresivni igralci proti katerim nimam edga ali pa je ta minimalen. Po drugi strani pa kakšna ovca zna zelo hitro zastaviti stack na marginaln hend, kar je več kot dobrodošlo.
Sam sem začel na nl50, ker pa je zalaufalo in sem tudi že od prej imel lep BR, sem še isti mesec napredoval na nl100 in nl200. Ugotovil pa sem, da je pri tem najpomembnejša disciplina, selekcija (kot sem že omenil) in hitro prilagajanje igre nasprotniku. S pravim pristopom se da hitro prilesti po limitih navzgor. Trenutno igram nl400 in nl600, kjer mi zaenkrat kaže kar dobro in niti nimam kakšnih ambicij iti višje, kajti tam je igra enostavno prehuda. default/smile default/smile

Prilagam še nekaj moje statistike
http://www.shrani.si/t/2V/11B/4emy8HQw/januar2009.jpg
HM-januar
http://www.shrani.si/t/2Q/64/2JywfP5a/januar2009graf.jpg
graf-januar

Upam, da bo še kdo napisal kaj o sebi, svoji HU igri oz. strategiji, itd.
Vprašanja in komentarji dobrodošli default/smile default/smile default/smile

Zadnji popravljal ata smuk (17-02-2009 08:31:30)

00

Re: ata smuk

pozabil si še napisat, da se ti skoraj ne splača it na NL1000, ker se že da na Nl400 pa NL600 dovolj zaslužit default/smile?
Drugače pa sam igram HU sngje, cash gama v HU nisem nikoli preveč maral, nekak mi na začetku ni šlo, pol pa sem ga zasovražil.

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
00

1wayman napisal:

pozabil si še napisat, da se ti skoraj ne splača it na NL1000, ker se že da na Nl400 pa NL600 dovolj zaslužit default/smile?
Drugače pa sam igram HU sngje, cash gama v HU nisem nikoli preveč maral, nekak mi na začetku ni šlo, pol pa sem ga zasovražil.

ja ubistvu sm mnenja da se z mojmu stilam igre da celo več zaslužt na nl400 pa nl600. default/smile default/smile Na višjih limitih bolj pridejo do izraza tisti, ki obvladajo LAG strategijo, k pa men nekak ne leži preveč. Pa tud razlika v kakovosti igralcev je velika, jst tak probam skos igrt sam prot weak playerjem, k regularci bi me s svojo agresijo kmal pojedl. Drugač pa če ti ležijo HU sngji, mislm da ti tud cash nebi smel delat večjih problemov. Sj pravm, sam disciplina, pa še te mi prevečkrat manjka...
GL

Zadnji popravljal ata smuk (17-02-2009 08:30:37)

00

4

mare dobrodošel na furumu! Z veseljem smo odprli hu temo saj mamo izredno močno ekipo v tej disciplini! Upam da boš v prihodnosti še več postal na forum, saj moram reči, da odkar sem te spoznal, menim, da maš dobro filozofijo kar se pokra in tudi drugih stvari tiče in zato veliko za povedati našim članom!

00

opa lep graf,vsaka cast lepo si napredoval default/wink

00

pa zraven 0.01/0.02 default/big_smile drugace pa lep graf ja default/smile

00

gojcic napisal:

pa zraven 0.01/0.02 default/big_smile drugace pa lep graf ja default/smile

Hvala, ja to sm pa eno ibr ovco slediu na te limite, je dala za pir default/big_smile default/big_smile default/big_smile sj če kej bere ta forum se lahko mal oglasi default/big_smile default/big_smile default/big_smile

Zadnji popravljal ata smuk (17-02-2009 08:32:31)

00

ubistvu en manjši popravek...tle sm jst ovci dal za pir:) ampak je drugič ona dala za 2 default/big_smile default/big_smile default/big_smile

PS: dej nej mi en prosm pove zakaj mi smajliji ne delajo??

Zadnji popravljal ata smuk (17-02-2009 08:30:09)

00

no mare, lepo, da si mal o svoji igri napisal. no tale ovca na mikro limitu sm pa jst, hehe default/big_smile nimam kej, kot priznat, da je mare ratu mojster za HU, se spomnim, ko smo se par mesecev nazaj privat igral FR, je biu regularc, da vecjega ni, zdej pa tko lepo tolce ovce online default/smile morm priznt, da si mi s svojim uspehom dal se vec motivacije in volje, da mi zalavfa online...samo, da se te korone cimprej resmo ane default/big_smile upam, da ti bo slo tko se naprej!

sej ves, da HU na mikro limitih se pa lahk kadar kol udarva default/wink

ps. smajliji ti pa ne delajo ker si ti ena ovca default/smile default/neutral default/sad default/big_smile default/yikes default/wink default/wink default/tongue default/lol  ne sej ne, sam presledk pred njemu nared pa bo default/wink

Zadnji popravljal Tnx4UrChips (17-02-2009 02:24:26)

If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker.
00

10

Mojster smuk, ti si mojster že zaradi tega, ker ti je jasn koncept selekcije. Selekcija je vse pri HU. No skor vse. Rabš še tudi mal sreče. Predvidevam, da odpreš par miz in lepo čakaš da se ovčke pridružijo masakru, predvsem taki, ki hočejo na hitro malo pokasirati ali pa so igrali kakšen turnir pa so izpadl al pa samo hočejo akcijo. Proti takim je tvoj način igranja pravilen, ker lepo čakaš karte in jih potem agresivno odigraš. Sam mi je vseen smeh gledat tvoj PFR, NIIIIIIT default/lol, jest mam isti PFR na 6max default/tongue

Zadnji popravljal XRay (17-02-2009 14:09:32)

"If you know the enemy and know yourself you need not fear the results of a hundred battles." - Sun Tzu

XRay napisal:

Mojster smuk, ti si mojster že zaradi tega, ker ti je jasn koncept selekcije. Selekcija je vse pri HU. No skor vse. Rabš še tudi mal sreče. Predvidevam, da odpreš par miz in lepo čakaš da se ovčke pridružijo masakru, predvsem taki, ki hočejo na hitro malo pokasirati ali pa so igrali kakšen turnir pa so izpadl al pa samo hočejo akcijo. Proti takim je tvoj način igranja pravilen, ker lepo čakaš karte in jih potem agresivno odigraš. Sam mi je vseen smeh gledat tvoj PFR, NIIIIIIT default/lol, jest mam isti PFR na 6max default/tongue

Se popolnoma strinjam in ja, stvar je točno taka kot si jo opisal. Nice read default/wink default/wink default/wink
Sm pa mnenja, da naj vsak igra svoj stil igre in ga nadgrajuje na lastnih napakah. Sploh dokler se to dobro obnese. Sem že nekajkrat poskušal igrati LAG, pa se ni vedno obneslo ravno najbolje. Prvič: ni mi všeč, ker tako pride do večjih swingov. Drugič: Proti kaki ovci se hitro znajdeš v velikem potu z marginalnim hendom in poj neveš kje si. In tretjič: še slabš je če se znajdeš v tej situaciji z dobrim plejerjem k zna to hitr izkoristit.
Drugač sm pa ta mesec v primerjavi s prejšnjim povečou tko VPIP(iz 30 na 35), kot tud PFR (iz 20 na 24), kr pa je delno tud posledica prehoda iz nl200, nl400 na nl400, nl600, kjer je tudi igra agresivnejša. Je pa res da še nism srečal igralca z manjšim VPIP na HU default/smile

P.S.:Na kerem sajtu špilaš trenutno?? Da vem koga se izogibat default/big_smile default/big_smile

Zadnji popravljal ata smuk (17-02-2009 20:54:48)

00

Bravo, lep graf! kje pa igraš, če ni skrivnost? Ja upam, da bo še naprej tko laufal! respect!

"If you don't run your own life, somebody else will."
00

PLO junky napisal:

Bravo, lep graf! kje pa igraš, če ni skrivnost? Ja upam, da bo še naprej tko laufal! respect!

Na najbolšmu sajtu - Betfriends default/smile

Sj tebe sm pa tud vidu uzadno na omahi, btw. Zmeri igraš sam eno mizo, pa jih opazuješ 15?? default/smile default/smile

00

no to glede najboljšga sajta pustmo za drugič! drugač pa velikat igram eno mizo največ pa 4 (zlo redko), odvisno od razpoloženja, opazujem jih pa kolkr jih ostane.....ovca nimaš kej!

"If you don't run your own life, somebody else will."
00

PLO junky napisal:

no to glede najboljšga sajta pustmo za drugič! drugač pa velikat igram eno mizo največ pa 4 (zlo redko), odvisno od razpoloženja, opazujem jih pa kolkr jih ostane.....ovca nimaš kej!

Pametno! Kar se pa BF tiče je blo pa mišljeno bl u šali kot zares default/wink

00

Zdravo AtaSmuk, tudi jaz tepstam HU pa bi se rad enkrat pomeril s tabo. Sicer nimam takega grafa kot ti, ker igram LAG, pa vseeno nekam prilezem. Po mojem skromnem mišljenju je taka igra moneymaker. Če se želiš pomerit, mi piši na mail ali pm, da ne bom tukaj reklamiral drugih sajtov.

00

manicminer napisal:

Zdravo AtaSmuk, tudi jaz tepstam HU pa bi se rad enkrat pomeril s tabo. Sicer nimam takega grafa kot ti, ker igram LAG, pa vseeno nekam prilezem. Po mojem skromnem mišljenju je taka igra moneymaker. Če se želiš pomerit, mi piši na mail ali pm, da ne bom tukaj reklamiral drugih sajtov.

Evo sm ti že poslou tud pm. Ja zagotov je LAG najbol profitabilna igra če jo resnično obvladaš, še posebej zato ker je tolk bolj nepredvidljiva. Ampak za tak stil rabš res dobre reade in občutek za potek igre, ker boš slej ko prej mogu nardit precej marginalnih callou in pa blefov. Sam priznam da mam kar težave z izkušenimi ibr agresivnimi regularci, ker jih je precej težji postavt na hend kot pa neko ovco, k stalno igra abc igro in hitro dobiš read. Zato se takih enostavno izognem in iščem sebi primerne nasprotnike, katere lahko premagam. Pomembnost selekcije je dobr izpostavu že XRay.

00

Kakorkoli igraš, za več denarja kot gre, je po eni strani lažje igrat, če le ne dobiš enega iber agresivca. Zakaj? Na mizah do 10$ se jim sladko j... za vložek, ker ponavadi imajo takšni playerji dovolj BR in se takoj vsedejo še na kako mizo, po večini pa samo čakajo in foldajo čim jih rerejzneš.  Od 25-100$ že malo bolj tuhtajo, kar je pa večjih miz, pa za1x še nimam iskušenj,sem pa parkrat enega kolega gledal, pa veselo pobiraš pote, ker ko pa ima, te bo zabil do daske. Treba je imet malo živcev in ne skos tuhtat na to, da te bo slekel in obral. Ostalo mi je še samo 170 pik na mizi, pa se vseeno da zmagat na koncu. S pomočjo blefa in nenazadnje tudi kančka sreče pri kartah. HU je pač specifika, kjer lahko dobro dobiš ali pa konkretno pušiš. Kako že gre una od Balaševiča: "Karta je kurva i uvek nešto snuje..." default/big_smile

Ne jemlji lajf preveč resno, ker so te že ob rojstvu nafukal na polno!

igras sam eno mizo na enkrat ?

00

matic_all-in napisal:

igras sam eno mizo na enkrat ?

Odprem si po cca 4 hu mize na vsakem limitu, potem pa čakam da se kdo prisede. Zadnje cajte je na BF bol malo akcije na mojih limitih, tko da se povečini zapolne sam ena miza. Pa še za to je treba kar precej potrpežlivosti. Drugače pa max 4 naenkrat pa tudi to ni več optimalna igra. Priporočam 1-3, je pa to spet odvisno od posameznika, nekateri jih igrajo tudi več. default/smile

Zadnji popravljal ata smuk (18-02-2009 15:25:36)

00

Evo tle je še trenutno stanje v februarju:

http://www.shrani.si/t/1S/2J/3zkvZIYS/hmgraf-12-202.jpg
graf-1.-20.februar

http://www.shrani.si/t/1O/vW/2MS1h2aR/hmreports-12-202.jpg
HMreports-1.-20.februar

Prve 3 dni je sicer blo 2,5k downswinga, potolkl so me predvsem na nl200, kjer je blo precej bad beatov pa tud sam sem sprejel nekaj marginalnih odločitev. Zato sem povsem opustil igro na tem limitu in igram le še nl400 in nl600. Ne se čudit winratu na slednjem, ki res ni realen, imel sm pač srečo da sm naletu na eno ovco k mi je dala 6 ban v dobrih 200 hendih, poleg tega pa so mi tud hendi povečini zdržal tko kot morajo. Zaenkrat vse skupaj močno nad pričakovanji, zj pa čakam da zopet pride kak downswing, saj se zavedam da tak dobr run ni večen. default/smile

P.S.: Bom probal ko bo konc meseca zrihtat kšn mikrofon pa camtasio, pa mogoč u kšn filmčk vržem ene par hendov iz managerja default/wink

00

še mesec ali dva pa bo 100k default/smile

00

MihajloW napisal:

še mesec ali dva pa bo 100k default/smile

Men se zdi bl realen cilj v enem letu, pa tud to bo kr težka default/smile

00

24

Oooo mare ovca default/big_smile default/big_smile default/big_smile Res si ratou kralj HU!

Lepo da si se odlocu mal postat svoje rezultate. Je zmeri lepo vidt tak pozitivn graf default/wink sploh pa od prjatla. Svaka ti cast. Kr tko naprej default/wink

p.s.: Ce bos mu u sredo kej casa ulet u Domino k mamo HIT zurko tm. Bos dau za pir default/tongue

Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!
00

Veš da za pir pa zmerej dam default/wink

Evo tole je pa še mal bl frišn graf tega meseca, hendi od 1. do 23. februarja:

http://www.shrani.si/t/1G/7g/3gxBsNXL/hmreports-12-232.jpg
HMreports-1.-23.februar

pa še graf
http://www.shrani.si/t/1K/HQ/3TGiXxzk/hmgraf-12-232.jpg

Za ta mesec sm več al mn kr zakluču, se je treba mal bl posvetit faksu, že tko preveč trpi default/smile

GL

00