26

Re: ata smuk

Kaj ti bo fax, ko pa zaslužiš več ko 20k mesečno default/tongue

00

retrej napisal:

Kaj ti bo fax, ko pa zaslužiš več ko 20k mesečno default/tongue

No no pretiravat pa tud ni treba, ta mesec mam slučajn srečo default/lol

00

28

doktore!

00

29

Zivjo!Vse cestitke za tele rezultate.Se tut jz trudm narest preskok na hu igro ampak me zdj kle na ongejmu tok tolcejo da ne morm verjet sm ze breakeven 18k handov,ubistvu me zanima kok casa si ti rabu da si naredu preskok na visje limite ,k jz zdj spilam nl50 in s kolkimi bi priporocas da se gre visji?lp

00

jah nevem no jst sm prešaltou iz nl50 na nl200 ubistvu v dobrih 2 tednih ker sm tm delou tud po 2-3 bane na dan, je pa res da sm imu kr dobr run pa dobr player selection, kar pomen da sm igrou prot slabim plejerjem k jih je na tem limitu kr precej. pa tud BR sm imu v rezervi še od prej k sm igrou SH.
drgač pa jst na začetku nism imel nekega konzervativnega BR managementa, po mojem mnenju se da it naprej tud z 20-30 BI, ampak moraš imet poj bl konzervativno igro. S tem ne mislm tolk na stil igre, k pa na player selection (kar se men v online pokru zdi najpomembnejša zadeva, sploh na HU). Na začetku nism nikol igrou proti full stackarjem ampak s tistimi k so prnesl na mizo tretjino do tričetrt BI. K to so ponavad weak 1-tablarji k prnesejo na mizo kšn zatiltan dnar... In tud zj se precej izogibam predusem regularcem in pa tud multitablarjem ker ponavad so to vsaj solidni alpa celo dobri igralci prot katerim se enostavno ne splača igrat.
Useen je pa bl zihr da se držiš na HU BR pravila 50 BI, lahko pa celo več (alpa tud manj), važn je da ti veš da lahko premaguješ igro in da jo lahko premagaš tud na višjem limitu. Aja pa še to... ob prehodu na višji limit priporočam na začetku mal bl previdno oz. tight igro tolk da se navadš na igro na tem limitu, poj pa že vidš kje lahko še kej nadgradiš.

P.S.: Maš kšne statse za teh omenjenih 18k hendov??

Lp, ata smuk

Zadnji popravljal ata smuk (11-04-2009 16:58:55)

00

Ola,

pohvalno, mam pa eno vpr in sicer tvoj nickname adagio4strings...a ma to kaj povezave s Tiestom default/big_smile

gl še naprej default/wink

burek.sira

00

32

Mare a bo kksn update padu? Pa mogoce kksn graf pa to default/big_smile

Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!
00

33

daj statse gor prosim default/big_smile pa daj se posebaj za SB pa BB statse ce ti je

00

Evo najprej graf od 29.12. do 11.4.:
http://www.shrani.si/t/2E/Gk/3F49TFRN/graf-2912-114.jpg

Statsi z BB od 29.12. do 11.4.:
http://www.shrani.si/t/3T/1y/2OHS6aXm/statsi-bb-2912-114.jpg

Statsi s SB od 29.12. do 11.4.:
http://www.shrani.si/t/o/10C/S4WsrTp/statsi-sb-2912-114.jpg

Na začetku ko sem se še navajal na HU igro sem igral super tight, npr. Januarja sem imel VPIP 33, PFR 23; potem pa sem sčasoma (s pomočjo malo bolj izkušenih HU plejerjev Heftya, Chainreactiona in Maminakoki) to izboljšal kjer sem pač videl da se je dalo; Februar VPIP 40, PFR 26; Marec 43.5, 29; Aprila pa se moji statsi že približujejo standardni HU igri, torej VPIP 48.5, PFR 35.
statsi 1.4.-11.4.:
http://www.shrani.si/t/14/AY/rh89meS/statsi-14-114.jpg

Sicer še vedno dokaj tight ampak glede na to s kakšnimi nasprotniki igram povečini se mi zdijo to nekak ravno pravi statsi za to igro. Drugač je pa moja filozofija taka da igram večje pote s pozicije in z močnejšimi hendi, medtem ko z BB odigram precej pasivno da se čimbolj izognem težkim marginalnim situacijam brez pozicije.

Komentarji dobrodošli, LP ata smuk default/smile

Zadnji popravljal ata smuk (12-04-2009 14:27:24)

00

@ burek.sira:

Ja ma veze default/big_smile

00

36

KRAL KRAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

00

37

Se podpisem, KKKKKKKKKKKKKKKKKRALJ!!

00

thx obema, sj zj k sm se mal pohvalu me pa že tolčejo po glav default/big_smile

00

shuri napisal:

KRAL KRAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+10 lepe vsote obračaš!!!!!!

"If you don't run your own life, somebody else will."
00

Lepo ata congrat default/big_smile

"THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."

- JUMA IKANGAA
00

41

bravo care  default/smile

00

respect mare, pa da bo slo se bols naprej!!

If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker.
00

43

Zivjo evo bom primu mal graf pa statse,sam mam filing da mam tuki na ongejmu zdele bad run k sploh ne morm zmagat normalno handa k mi use skrekajo tko da bom pomoje sel mal probat na ipoker pa me zanima ce bi mi lah svetoval kj, kako in na kaksni podlagi delam selekcijo igralcev?A naj igram jz z polnim stackom pa se izogibam modelov k mi pridejo na mizo s celim stackom?
Npr. sm pregledu filmcke na deuces cracked pa so pomagal,sam te filmcki te ne morjo prpavt na bad run k ce ti nasprotniki zadanejo use. ( ti skreka TT vs J4 na 4 bet preflop in placa allin in mu da runner runner flush default/hmm )
Kako pa ti tilt brzdas,ce zgubis prot nekomu k je slab igralc 2-3 buyine k ti zadane use ,a takoj nehas spilat s takimi ,k men se zdi da je tuki na hu to ful pomembn da se ne pustits stiltat k to te pa lah velik stane in zlo hitr!!lp
statsi:
http://www.shrani.si/f/1b/BQ/PPztcSj/hu-stats.png

Graf:
http://www.shrani.si/f/3B/11r/3sLxQ9KT/graf-hu.jpg

00

Zj če po pravic povem, kar se statsov tiče nimam pojma, odvisno pač od tvojga stila igre, važn da igraš tako igro k ti najbol ustreza in iz tega probaš potegnt optimum. Tko da glede tega ti težko kej svetujem.
Glede moje selekcije na BF:
- nikoli ne igram proti regularcem in igralcem, ki jih pogosto vidm na mizah. To pomen da se nikol jst ne prisedam k drugim, ampak si odprem nekaj miz in počakam da kdo prisede k men. Če se prisede kdo od omenjenih dam sitout.
- prav tako ne igram proti multitablarjem (tud če ni regularc), ker so to ponavad solidni tight igralci. Tisti ki igrajo le 1 mizo (beri tvojo:)) so ponavad weak plejerji k nardijo precej marginalnih loose playev.

- predvsem dobrodošli so tisti, ki na mizo prinesejo (npr. na nl50) 32.76$. Taki ponavad prnesejo na mizo zadn, zatiltan dnar in hočejo na silo dobit. Priporočam da se sploh za začetek usedeš za nekaj miz in igraš prot igralcem k na mizo tkole prnesejo dobro tretjino do tričetrt stacka. Prot čistim shortijam  in fullstackarjem odsvetujem.
- ponavad so pr men dobrodošli tud razni francozi in pa predvsem italjani, ki so že tko znani kot gemblerski narod in so povečini ovce (z nekaj izjemami).

- potem pa tud med samo igro vidš kdo je dobr in koga boš lahko nadigral. Npr. sam mam najraj loose passive igralce k preflop sam limpajo, medtem ko postflop dokaj loose kličejo. Prot takim lahko fajn kontrolitaš pot, torej igraš velike pote kadar maš dobr hend in pozicijo, ter manjše pote z marginalnimi hendi. Maš tud igralce z VPIP in Call PFR skorej 100, tak se ti bo slej ko prej z marginalnmu hendam usedu na močn hend in te izplačou. In tako dalje... Če uporabljaš HUD boš pr večini nasprotnikov hitr ugotovu predvsem po statsih VPIP, PFR, Call PFR, 3bet in Call 3bet kapn tip igralca je.
Če pa med samo igro vidš da je nekdo solidn alpa celo dober igralc prot katermu boš težje zmagal, potem pa pač daš sitout, se zahvalš za igro in počakaš na boljšo priložnost.

Aja pa če prot nekomu ki je slab izgubiš 2-3 bane na bad beatih potem nimaš razloga za tilt, pač se morš zavedat da na dolgi rok boš ti v plusu. Iz teh bad beatov morš pač potegnt čim več informacij da ga boš lahko kasnej nadigral. Slabi plejerji vedno vrnejo, ti jm pa še zaračunaš obresti default/wink
Če pa je bla izguba 2-3 ban posledica slabega playa in je nasprotnik odigral ok, potem je pa vrjetn bol da ugasneš, si mal zbistriš glavo in nadaljuješ drugič.

Upam da sem kej pomagal s tem, zapomnt si pa morš da je vse v tvoji glavi, kar se igre same tiče se največ naučiš sam iz lastnih napak default/wink

Lp, ata smuk default/smile

Zadnji popravljal ata smuk (13-04-2009 14:22:06)

00

lepe cifre,to je moj letni cilj ti si jih pa potovko v 5 mescih default/smile

bravo majster default/wink

Zadnji popravljal matic_all-in (13-04-2009 14:01:02)

00

matic_all-in napisal:

lepe cifre,to je moj letni cilj ti si jih pa potovko v 5 mescih default/smile

bravo majster default/wink

Thx, verjeu alpa ne, to je biu tud moj letni cilj, sam sm imu srečo da se je dosedaj use lepo pokloplo. default/big_smile

00

47

ata smuk napisal:

sam sm imu srečo da se je dosedaj use lepo pokloplo

Iskreno in pošteno,super si!!!!!!
Veliko dobrih odločitev še naprej,pa Srečno.

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

Bravo! Res lep rezultati!

00

49

Svaka cast Mare default/wink Dobr jih tovces. GL se naprej

Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!
00

Thx usem, res je lepo slišat pohvale, ki dajo dodatno motivacijo v vsakdanji borbi default/smile

00