Tema: Holdem Manager

Že nekaj časa uporabljam Holdem Manager in sicer licenčno verzijo, ki sem si jo pridobil na eni izmed strani med svojo akcijsko ponudbo. Ko sem ga uporabljal na Party Poker je deloval odlično in brez vsakršnih težav. Sedaj pa sem v zadnjem času pričel igrati na Inter Poker in imam težave pri uvozu hendov. A kdo mogoče ve zakaj mi pri uvažanju hednov zgoraj lepo piše koliko hendov je (recimo 7200) spodaj pa uvažam in cifra uvoženih hendov leti, še niže pa enaka cifra in error import. Torej vse kar uvozi je error.

Kako lahko to zadevo porihtam in ali je sploh mogoče?

lp

Zadnji popravljal Ganges27 (01-02-2009 23:30:09)

00

2

Re: Holdem Manager

Poglej, če ti tole kaj pomaga:
http://www.holdemmanager.net/faq/afmvie … ?faqid=144

Če pa ne rata, lahko pa rečem samo sožalje, ker ima več folka s tem probleme, ampak fantje na HM se z zadevo ne ukvarjajo več, Crypto netowork(sem spada zaenkrat Inter Poker) se počasi zapira in bo izumru.

00

3

Crypto netowork(sem spada zaenkrat Inter Poker) se počasi zapira in bo izumru

Ja, načeloma naj bi se Inter Poker  preselil ( predvidoma ta mesec) na Boss Media Network.

mene pa zanima nakup managerja.
zdej me pa zanima kako se plača? se da paysafe al moneybookers?
a mi vi ta program pošljete al si ga zloadam iz neta al kako to zgleda?

"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new"    Albert Einstein (1879-1955)
00

5

Žiga Horvat napisal:

mene pa zanima nakup managerja.
zdej me pa zanima kako se plača? se da paysafe al moneybookers?
a mi vi ta program pošljete al si ga zloadam iz neta al kako to zgleda?

Najlažje je če nam plačaš licenco z moneybookersom, lahko pa nam nakažeš tudi na kateri kol poker račun, ki ga imaš registriranga preko nas. Ko plačaš ti pod Privatna sporočila damo kodo, ti pa si HM potem samo dovnloadaš in vpišeš to kodo in zadeva deluje!

00

ok hvala default/smile

"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new"    Albert Einstein (1879-1955)
00

Kady napisal:

Poglej, če ti tole kaj pomaga:
http://www.holdemmanager.net/faq/afmvie … ?faqid=144

Če pa ne rata, lahko pa rečem samo sožalje, ker ima več folka s tem probleme, ampak fantje na HM se z zadevo ne ukvarjajo več, Crypto netowork(sem spada zaenkrat Inter Poker) se počasi zapira in bo izumru.

Hvala za pomoč, vendar očitno ne bo šlo. Sem naredil po teh postopkih in kot rečeno hende najde, vendar javlja errore ob importanju. Lepo piše število hendov, ki jih importa, vendar jih potem v programu ni moč videti, saj je ob vsakem error. Škoda.

Kaj Poker Tracker pa deluje na Crypto networku?

lp

00

8

Kaj Poker Tracker pa deluje na Crypto networku?

Za zdaj nimajo te podpore in očitno nebojo meli, ker kot je rečeno se Cryptologic zapira.

ja jst igram na BF pa me zanima kako da vam prenesem denar na vas racun?direkt mojpga poker racuna na tvojga.a se da to ?

00

10

Žiga Horvat napisal:

ja jst igram na BF pa me zanima kako da vam prenesem denar na vas racun?direkt mojpga poker racuna na tvojga.a se da to ?

seveda se da - povej login in ti zrihtamo  account transfer!

00

u username?  obe84

00

12

evo maš odprt account transfer - sam nakaži 70$ na "pjer" in jst ti pošljem kodo

00

ok hvala default/smile

00

mmm mal mi se ni jasn.kje pa najdm ta account transfer ?

00

15

cashier - withdraw -account transfer

00

evo nakazano.upam da je tocno k je u eurih.sej 55e je glih 70$, mogoce kaksen cent vec.nč letim u šolo pa bomo zvecer
sprobal zadevo default/smile

00

a si že poslau kodo k jst še nism nč dubu

00

jst mam ene probleme z inštalacijo.a rabs un postgreSQL..k men ga nikakor ne uspe instalerat.skoz mi rece
da je ta account ze in use.uglavnm nc mi ni jasn
a lahko kdo kej pomaga?

00

19

ja morš SQL instalirat najprej

00

ja nardim tko k pise na postgre instalation guide-u in zacne ze instalerat in pol mal pred koncem mi rece da je error.da ta account "postgres" ze obstaja..pa naredu sm tocn tko k pise.ze ene 10krat.isto sm dau postgresuser,k ti tm pise ce da das lahk to ce ti tm pise da zazna error in spet isto.nikakor mi ne rata

00

21

je  napiš mejl na Hm al pa poglej njihov forum - majo za vse take težave rešitve napisane!

00

sej zdej mi je uspel oboje istalerat, sam pol k kliknem manager.exe se mi nc ne odpre..nc un okencek da pol lahk importas hand..nc se ne odpre.sej zdej sm jim pisu na forumu pa cakam odgovor

00

23

virus maš oz. črva! default/big_smile

00

a mislš? ja mozn, ceprav mi antivirus nč ne pokaže.
kaj pol na formateram komp al kaj mi predlagaš?

00

25

končno smo ga dobili, tega HM!!!:D:D:D:D:D:D:D:D
Pa me zanima kdaj približno bo objavljen drugi del predstavitve Holdem manegeja, ki ga je predsavljal Klemen.
Ker se je zelo težko znajti s tem programom, ker do sedaj še nisem uporablal nobenega podobnega progama doslej.

Upam, da bo čimprej, ker bo nam , ki nismo vešči tega programa, tale predstavitev zelo pomagala.:D:D:D:D:D:D:D

00