Tema: Živjo!

Lepo pozdravljeni! Sem Jernej iz Beltincev in štejem 24 pomladi. Z pokrom sem se prvič srečal pred tremi leti, vendar sem kaj hitro obupal. Naslednji malo bolj resni stik z pokrom sem imeu pred kakim letom in pou, ko me je za igro ponovno navdušil sodelavec, ki mi je tudi predlagau to stran (no takrat je bila še malo starejša različica). Takrat sem tudi zmagau eden $100 freeroll turnir. Ker pa po prvem večjem downsvingu nisem našel več motiva, sem se kaj hitro spet posloviu, vendar sem še tu pa tam odigral kako igro. Ker pa v tretje gre rado in ker me je želja po napredovanju v tej igri zmeraj spremljala sem se lani (2009)v začetku decembra odločiu, da se ponovno vrnem na poker mize. Na Starsih sem položiu 35E ($50), prebral knjigo in pogledau par filmčkov (nekatere tudi po trikrat ker pač par stvari nisem razumeu), si zapisau cilje, ki jih hočem pri pokru doseči ter začeu. Trenutno je moj BRM $56 in zato igram na mizah NL2. Igram pa samo NL 6max mize. Trenutno igram tudi freeroll turnirje, sicer na Partyu, kjer se je moja poker pot pred tremi leti sploh začela. Kljub vsem odigranim handom se še zmeraj smatram za popolnega začetnika in zato mi oprostite kaka čudna vprašanja. Namreč pred kratkim sem zaslediu na forumu FR in SH. Sicer za FR sem izvohu, da je to Full Ring miza, za SH pa še zmeraj nimam pojma. Čaka me še veliko ur učenja, zato veselo na delo pa vsem SREČNO IN USPEŠNO LETO 2010!

00

Re: Živjo!

GOOD LUCK (=gl) Jernej!! Ti igraš 6 max mize, kar po angleško pravimo short-handed oziroma SH. Pa čim manj crackov!! default/smile

00

3

Dobrodošel na forum Jernej.

4

Zdravo Jernej!
Dobro dregaj pa čimveč uspeha...Ka va prekmurje gor držala default/smile
Aja,pa kak to ka maš takše nick???Nej se pravo ka si iz Beltenec? default/wink
lp

Zadnji popravljal kobo (02-01-2010 15:27:01)

00

ja samo san se roudo v Sobote pa je ljubav ostala default/wink
ja pa lipou je vidite ka se tude tu najdemo!
lp

00

6

aja,te pa razmen default/smile
jp. dobro dregaj. Če pa boš meu kakšo pijtanje,pa kar pijtaj na forume. Člane so super pa do z veseljem pomagale...

lp

00

kakšno narečje ajoj default/big_smile

ps: moj 1000. post   :card_heart

Zadnji popravljal edismah (02-01-2010 19:30:36)

00