26

Re: From 20 to 200 on a highway

jaz bi odigral bolj polarizirano vse skup!

00

27

Se strinjam, vse hende bi moru preflop že zapret, zdej k gledam je sam wtf default/smile Nevem pa če bi moru odpret qj izven pozicije, mogoče je to mal preloose ali pač ne?

Anyway, učer je biu kr uspešn dan, poleg 8ban ki mi jih je ratal narest sm biu še uspešn na turnirju. Gre za ti. loylaty turnir, kjer lahko buyinaš s pikami, ki jih pridobil s plačevanjem rake-a (tisti na ongame verjetno vejo kaj mislim). Prijavljenih je bilo 50 igralcev, na koncu sem bil tretji. Ostaja grenak priokus, ker je proti koncu tipu z 10 8 proti mojim damam zložil flush, ampak kaj čš, nimaš kej  default/smile

Še screnshot:
http://www.shrani.si/t/1J/mB/3SJ6i6bD/3-na-turnirju.jpg

Z izkupičkom na turnju sm si skor poduplu bankroll,wtf  default/lol

Zadnje dni skoz neki boleham, tko da danes še nism nč heftu,bom pa zdej počasi zalaufu da nardim vsaj 1k hendov, bolj pomembno je pa to da izbolšam mojo igro, še posebi gap in pa af.

Let's grind!!!

00

28

r0k, kaj natančno maš v mislih?

00

29

QJ se sigurno odpira, ne morš tega limpat, čene druzga izoliraš ovco k je limpala. Teži hend  odšpilaš izven pozicije, če nimaš iniciative, pa še nebi blo 3 way pot... pa tud z ovco bit notr izven pozicije ni bed.... to ni noben loose play.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
00

30

da4 napisal:

r0k, kaj natančno maš v mislih?

tega ne ve niti on sam pomoje default/smile

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
00

31

Evo,mal update-a na projektu, malo da updatam projekt. Presegel sem stanje 600$ in prav včeraj sem začel z nl30. Igra je mogoče malo bolj agresivno,predvsem donki niso več tok pasivni kar je na nek način celo bolje. Trenutno stanje znaša 670$. Prejšni teden sem mel celo 3izpite tko da na račun tega nisem toliko poheftu kot bi lahko, zdele mam do marca mir tako da bom dal v višjo prestavo in do konca mesca bi blo dobro narest usaj še ene 40igralnih ur.  Poslušam pa zdaj igrat 3mize,saj sem bolj skoncentriran na igralce,oj image in jih probam na ta način čimbolj exploitat.

Statsi:
http://www.shrani.si/t/1a/mG/2NxdRDO5/16-2-statsi.jpg

Mal commentov na statse,kaj se da izbolšat...

Evo še ene par primerov iz nl30 od učer:

1.

Tuki je kompletna bedarija n flopu, preveč sm skoču, je biu pa namen se komitat čimprej na turnu alpa na flopu, ker ma slabe reverse implied oddse. Kok bi ga navil nazaj na10,11?

2.

Kdaj se tuki giveupa? Glede na to da sem ga dal na broadway karte, nevem kako ga odgnat stran al preprosto giveupat pa je

3.

Se vam zdi comitanje na tak board pravilen play? Tip je biu 82/6 in je klicu use možne drawe

4. 

Call je pomoje najslabša opcija kle, to sm ugotovu k sm prtisnu default/smile  Načeloma bi ga lahko kle zabil pa naj plača oz. če mislim da je bolši foldam. Zavedam se da če ma overce pa čaka je coinflip,sam je preveč deadmoneya in se zarad pota splača komitat.

5. 

Za finale pa tole; is there any way to fold that?  default/big_smile

To je več ali manj to, včeraj sem posnel kr všečn video, samo mi ga je ratal nažalost odrezat pol spodnje mize tko da bom še enga posnel in ga v kratkem pričakujte gor.

LEt's griind!!

00

32

1.hand- prf premali 3bet, js bi dal na 3.5$, na flopu pa bi stavu 3/4 pota
2.hand- ce je imel agg. faktor majhen bi js odnehal na riverju, ker ce klice turn veš da si slab, na flopu pa fold ali raise(da vidis kje si)
3.hand- a jebiga
4.hand- ne vem, odvisno od statsov
5.hand- prf premajhen 3bet, js ponavadi 3betam na 3.9$

00

V 3betanmu potu se asov skoraj nikoli ne zapre default/smile ovca je pač klicu  s 65o

00

34

@dogec, prvi hend ne morm dat 3/4 pota, če je on prvi na vrsti, če pa višam sam za tok, mu dam odlične oddse za klicat za use možne drawe kar ni lih uredu.
zadnji hend, nevem če se splača tok visoke 3bete delat, to je praktično 4,5x njegov bet kar je za moje pojme mal preveč,sej sva bla HU, drugo bi blo 3way...

00

35

1.če ga daš pr prvem hendu na 11 je glih tko komitan kokr, če ga daš all in. Na turnu sta tko all in. Tko da jst nebi kr zarival all in iz prve. Bolš, da daš neki neki okol 11 12, in ga pustiš komitanga in mu tko drago zaračunaš flush draw.

2. pr drugem hendu mi je bil to tvoje floatanje kr mal čudno... Bli ste v 3 way potu model k je na utgju odpru še enkrat pride, ti pa nisi mel skor nobenga lepga drawja. Če pade križev K al pa J glih tko ne veš kje si. Tko, da take hende če nisi HU ti ne priporočam tko igrat. Na riverju se ti ne splača stavt, ker river karta ne spremeni borda.

3. Hend odvisno glede na njegove statse, mogoče 3 bet prflop. Če dost zapira... Potem regularno odigran hend, mel je premal za fold

4. Pomoje bi jst na flopu rerizal, ker je to ibr strong move na tak bord. Pol pač na turnu si dobr give upu.

5. asi lepo odigrani, jst nebi sicer checknu turna, ker turn karta ničesar ne spremeni, razn če je tipčk ibr agg. pa vem da bo skoču...

to je to

ps: glede na to da so ti mikrolimiti, bi jst delu večje 3bete, in večje stave povsod drugje tud

Zadnji popravljal dro18 (16-02-2010 13:52:58)

- Winston Churchill
00

36

da4 napisal:

@dogec, prvi hend ne morm dat 3/4 pota, če je on prvi na vrsti, če pa višam sam za tok, mu dam odlične oddse za klicat za use možne drawe kar ni lih uredu.
zadnji hend, nevem če se splača tok visoke 3bete delat, to je praktično 4,5x njegov bet kar je za moje pojme mal preveč,sej sva bla HU, drugo bi blo 3way...

-pri prvem handu sm se zmotu ja, dal ga bi na 11 ali pa zabil kot ti

-zadnji hand: js 3betam tako močno da mu podrem set oddse, v bistvu je ta hand podoben temu mojemu z 910s(ki si ga komentiral v mojem projektu), nasprotnik je bil na poziciji(če se je tega zavedal je druga stvar), in ti si premalo 3betal zato je imel implied oddse

00

37

Da mal pokažm kako znam bit ovca in zakaj mi rata narest tudi 3bane minusa na teh limitih.

1. lepotica

Ja,ja dejmo bit pasivni pa sam plačat

2. Priceless bolj kot novi mastercard od moneybookersov

Dokler bom tko igral si niti ne zaslužm delat plusa, res sm  ovca (dejte narihtat kšno ovco poleg smajlijev da lahko uporabm)

Zadnji popravljal da4 (17-02-2010 23:08:31)

00

38

jst mislm, da si prvi heand dobr odigral... mogoče bi edin namest tega donka v flop ga rereizov. Ne vem zakaj si donknu... Pol si se pa itaq mogu komitat, tko da si ne razbijej glave stem hendom

2. hend tud ni tolk slabo... odvisno kakšn je bil player, mogoče če je ibr agg ga loh potisneš kokr si ga ti, drgač pa tud fold ni tolk salba opcija... v 80% primerih loh foldaš.

- Winston Churchill
00

39

2.hand, to ni nl200 ampak nl30, kle ljudje niso sposobni odigrat tko kot bluff,na teh limitih je to 95% fold, zarineš samo proti resnem manijaku.

Jezn sm k ris sam nase

00

40

ja bedno je k sta bla deep...

- Winston Churchill
00

41

Hm, drugi hand bi jaz isto odigral na nl10, pa ne bi ga dal na bluff ampak na AQ ali Ax v kari. Napačno?

00

42

Pri 2. handu, bi se dalo najt razlog zato da si zarinu, če je bil nasprotnik bolj aggro in maš mogoče kaki read da rad raise-a drawe, ker je kar nekaj takih igralcev na mikrotih , drugače pa ja slabši asi te plačujejo do konca, res radko kateri bi ti raisal z slabšim asom..

00

43

Evo po prespanem dnevu...Ja tko je, prvi hend mislm da bi biu optimalen check/raise, ker itak mam dve overce + FD kar pomen da sm večji underdog edin proti setu alpa AA..Če samo kličem zgubim value ker me več ne izplača ko dobim flush

drugi hand. Tip je biu kr solidn igralc in z njegove strani je to definitivno neki set ali pa dva para, tko da je to proti njemu 100% fold. Proti kakšnem manijaku oz večji ovci je pa to komot shove. Največji problem je to da sm biu deep kar spremeni dinamiko situacije. Zarad tega je kle situacija mal težja.

00

44

Kot sm oblubu video..gre za moj prvi dan na nl30, 3mize, kritike dobrodošle  default/smile

Še kratk update. Trenutno kr laufa,rahlo pod evjem but what can you do default/smile
BR stanje 800$

00

1x BB bet s strani ovce pomeni, da nima nč in te hoče s handa spravt default/big_smile

drgač pa kul video default/smile

00

46

HU for rolls? default/smile

- Winston Churchill
00

37min20s - JJ hand

Sam sicer trenutno igram na ipokru ampak sem danes par ur pregledoval hande na NL20 in PF re-raise AI je bil v 80%+ en PP 55-TT ali pa  redko kakšen AK. Občasno bo seveda imel tudi QQ+ ampak pomoje precej bolj pogosto bo pomoje range katerega sem navedel. In proti temu rangu ne flipaš ampak imaš 72% default/smile

Drugače pa ql video mi je všeč tvoje razmišljanje default/smile gl

Victory is reserved for those who are willing to pay its price
- Sun Tzu
00

48

kako si si naštimal prozoren HUD? a maš holdem manager al poker tracker?
thanx!

00

49

@edis:  hvala za idejo, večinoma drži sm tud sam zdej opazu, edino takrat ko ma nekdo nizek af ponavadi sledi rerejz. Pri tebi tudi podobno blo na 30ki?

@kab00m: Hvala za nasvet, načeloma nism razmišlu v tej smeri..Več sm nekak mel v mislih da mi je znan plejr in nevem če bi tkole shovu  s čist slabim hendom. Po moji oceni je njegov range nekje tole: 99+ pa ak,aq,aj  proti temu je pa že nekak coinflip..Je pa res da nism študiru svojga historyja da bi vidu kaj je to ponavad..Kako si pa to pregledu ubistvu?

@metla: mam hem, greš pod hud options,player preferences,apperance,background pa daš možnost transparent.

@dro18: lih za rollz ne, nardimo pa usee lahko zaplet  default/smile

Še kratk update: BR skoču čez 1k  default/smile

Zadnji popravljal da4 (20-02-2010 18:40:50)

00

50

BRAVO!!!!! ''vse jim bomo vzel!'' pjer 09

Zadnji popravljal dro18 (20-02-2010 21:18:23)

- Winston Churchill
00