Tema: rakeback na mikrolimitih

Lep pozdrav !

Mene pa zanima če se mi splača oditi na drugo (iz Pokerstars) kjer bi prejemal rakeback , glede na to da odigram samo okoli 15 000 handov na mesec na NL5.

Koliko bi približno znašal moj rakeback. V Holdem manegerju mi namreč za zadnih 5000 odigranih handov kaže rakeback 15 $.

00

Re: rakeback na mikrolimitih

Ja odvisno kaj igras. Ce FR je manj rbja kot SH- Za SH bi reku da je rake skor 15bb/100 kar znese skupaj okol 110$ raka. Ce imas 50% rbja dobis 55$.

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

Na FT se ti definitivno ne splača it, ker starsi vzamejo manj raka kot pa na FT, tudi če odšteješ RB na FTju. Sam pravim, da je na starsih na vsakem mikrulimitu okej igrat. So pa za spoznanej boljši igralci na starsih, kot kje drugje, če si dovolim sploh to rečt za Nl5, kjer so povsod obupni igralci.

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
00

4

Torej se mi za te limite ne splača prestavit na kako drugo igralnico , glede na to da igram SH ali pač ? in katero ?  default/smile

00

Po mojih izkušnjah se do nl10 s starsev ni potrebno selit, če pa že pa na Goalwin, kjer imaš 40% rakeback. Pa tudi slabše igralce, načeloma. No, pa tudi počasnejši in slabši software.

00

6

A ni na Goalwin igra samo od NL20 naprej ?

00

relax napisal:

A ni na Goalwin igra samo od NL20 naprej ?

Nič več, NL4+

00