Tema: Kako izgleda premica napredovanja

Upam, da bom uspel vprašanje čimbolj jasno zastavit:

Torej; če si predstavljamo premico skozi čas, ki ponazarja kariero povprečnega zmagovalca recimo na NL1000. Zanima me kakšne so po vašem mnenju razlike med posameznimi mejniki: Začetek kariere, točka ko igralec premaguje mikrolimite, točka ko začne premagovati NL20, NL50, NL100, 200, 400, 600, 1000.

Recimo:

Začetek kariere-------------Premagovanje mikrolimitov-----------------------------------------NL20-------------------------------------NL50......................................................................NL100 in tako dalje

Recimo, da igralec vseskozi enakomerno vlaga trud in da zanemarimo varianco. Bo mu naprimer več časa vzelo, da začne premagovat mikrolimite, kot pa da pride iz NL50 na NL100 ? Bo mu preskok iz Nl600 na NL1000 vzel več časa kot ga je potreboval da je prišel iz NL20 na NL200?

Upam, da je vprašanje vsaj malo smiselno zastavljeno default/smile

Zadnji popravljal Zlodej (04-04-2010 22:50:46)

00

2

Re: Kako izgleda premica napredovanja

Je to sploh premica?

00

Re: Kako izgleda premica napredovanja

ne, ni premica.
je poltrak.

ampak ne bomo komplicirali, ker mislim, da vsi vemo,kaj je hotel povedati, oziroma vprašati.

Moja teorija je, da je precej odvisno od igralca. Jaz osebno sem dokaj hitro prišel iz mikro na NL50, nekaj malega sem igral tudi NL100, ampak sem hitro spet padel na nižje limite, ali pa v ekstrremnem tiltu pokuril ves BR. Največ je bilo 2200 usd v cca. 15 minutah.
Sedaj sem to pomankljivost odpravil in pred dvema tednoma spet krenil iz NL10 proti višjim ciljem.
Da bom lahko obstal na NL 100, pa bom moral tudi malo več narediti na izboljšanju igre, za kar trenutno  nimam (ali pa si ne vzamem dovolj) časa.
Ampak na NL 100 mislim, da bom spet prilezel do dopusta. Potem pa je naslednji cilj tam obstati.
In če bom tam ostal nekaj čas, si bom verjetno vzel nekaj več časa za študij in analizo igre. A se še vedno nisem odločil, kakterim hobijem se bom odpovedal. Ne bi se rad nobenemu. Mogoče bi se lahko dogovoril s šefom, da mi še naprej daje plačo, jaz pa doma igram poker. A za to ga bom verjetno moral zasačiti pri kakšni Ukrajinki in fotografirati, pa mu zjutraj na mizo vreči fotke in povedati svoje pogoje. Najslabše, kar se lahko zgodi, je to, da mi bo povedal, da njegova žena to ve in ga pri izletih k Ukrajinki podpira. Ali pa, da se, kot je zdaj moderno, proglasi za odvisnega od seksa in se gre zdravit. V kurvenhaus.

KOt že rečeno, ljudje smo različni in vsak ima svojo zgodbo, ki je drugačna.
Tom Dwan je hitro prilezel gor in tam ostal, Isildur je na vrh prišel še hitreje in na njegovo žalost s sabo ni vzel padala, da bi pristal malo manj boleče, nekateri so na vrh prišli potiho, pokasirali svoje in sedaj uživajo na svojem ranču v Avstraliji, poker pa igrajo samo še enkrat na leto, spet drugim pa ne bo  nikoli uspelo priti višje od NL 100......

ampak j*** ga, mogoče boste na pokru ulovili več ribic kot jaz, a ko je se gre za prave ribe, pa mislim, da jih je malo takšnih, ki bi me premagali.

Zadnji popravljal maliprofi (05-04-2010 19:45:21)

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00