Re: bathory - PartyPoker from $0 to $250 s pomočjo PokerPro.si

dobro stanicev, to glede kontrole , ter nadvladevanja nasprotnika, tako iz psihicnega , ter samega igralskega vidika,  se absolutno strinjam, a ti streljas to nekaj v tri dni, pa mesas jabolka in hruske .... ce ti povem po domace. lp

00

27

Se pa trudi  default/lol Sej vaja dela mojstra in mojster dela vajo  default/smile

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

lohka sam vprašam zakaj ni all in če zmagaš v več kot 50 % ? pa to da je možnost da foldne ? Zna kšn povedat  default/smile

"it ain't about how hard you hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving forward. . It's How much you can take, and keep moving forward. That's how winning is done."
00

29

A.Stanic napisal:

lohka sam vprašam zakaj ni all in če zmagaš v več kot 50 % ? pa to da je možnost da foldne ? Zna kšn povedat  default/smile

Kot zlat maturant boš pa to že ja vedu!

@ontopic: super projekt, sam pazi se badruna  default/neutral , sm mel podobne fore pr seb s temi turobi, pa sm igral z dost več buyini kot ti  default/tongue

00

A.Stanic napisal:

pa ti si reku če maš več k 50% možnosti, da ne greš all in, ampak da pogledaš pot oddse lol

00

sorry, tale projekt malo stoji trenutno ... je pa tule neki zanimivega od mene: http://www.pokerpro.si/forum/topic/3246 … -knockout/
je končno neki "pokemalo" al kak vi temu pravte default/big_smile

00

Ok, projekt uradno tudi končan .. Po uspehih na pokerstars sem se posvetil raje tja kjer sem ta mesec BR spravil iz $250 na $1.250, partypoker sem pa včeraj šel sprobat malo HU cash game in iz $95 naredil $286 (zanemaril sem BR, ker imam rezervo na PS), torej je projekt končan in se bom posvečal večinoma še HU igri (malo na PS malo na PartyPoker)
Končal se je sicer neuspešno če gledamo da sem nameraval priigrati $250 z SnGji, sem pa z cash game cilj celo presegel, tako da jezen ne morem biti default/smile
Mogoče pa začnem kak HU project... bomo še vidli kako bo šlo naprej default/smile

torej final stanje: $ 286.95 bonus: odklenjen (trenutno že 494 točk)

Zadnji popravljal bathory (24-05-2010 11:16:11)

00