Tema: Odprite PS račun prek PokerPro strani in prejeli boste zastonj karte

Za naslednjih 30 igralcev, ki se prijavijo na PokerStars preko naše strani smo poleg 50$ bonusa pripravili še posebno nagrado. Vsi, ki boste opravili depozit in naredili 25FFP točk na PokerStars, boste prejeli dvojne PokerStars karte. Vse kar je potrebno narediti, ko izpolnite ta dva pogoja, je, da naredite screenshot, kjer je razviden vaš nick in pa število točk, ter nam ga pošljete na naš mejl support@pokerpro.si . Seveda morate podati tudi vaše ime in pa naslov, saj vam bomo karte poslali na dom!

http://www.shrani.si/f/39/XH/21ZThL5j/cards.jpg

Re: Odprite PS račun prek PokerPro strani in prejeli boste zastonj karte

Zdravo!

Jaz sem prepozno videl ta oglas in sem pri registraciji vpisal drugačno reklamno kodo..in me zanima, če se da sedaj kako popraviti..da bi vpisal vašo reklamno kodo in prejel karte..

Hvala

00

3

rushhh napisal:

Zdravo!

Jaz sem prepozno videl ta oglas in sem pri registraciji vpisal drugačno reklamno kodo..in me zanima, če se da sedaj kako popraviti..da bi vpisal vašo reklamno kodo in prejel karte..

Hvala

Si že nakazal denar na svoj PokerStars račun ?

Vule napisal:
rushhh napisal:

Zdravo!

Hvala

Si že nakazal denar na svoj PokerStars račun ?

Ne še...

00

5

Potem ni problem, samo nanovo odpri račun, vendar obvezno uporabi našo marketinško kodo POKERPROSI kot je vidno pri opisu. Pri registraciji boš najverjetneje moral posredovati nov email naslov.

LP

In drugače koliki igralec sem..mislm sem še med 30imi..da dobim ove karte in bonus 50, ko zberem dost ffpjev..

00

7

ja še si u igri ne skrbi!

00

Zdj pa vrjetno ni več u igri?

00

9

Fantje karte so še kr na raspolago, tko da ne se bat. Bomo že objavl ko bo zmankal.

Vule, lahko preveriš, če sem prijavljem prek pokerpro na PS? Kodo sem ziher vpisal, nevem pa, če sem vam poslal svoje podatke takrat default/smile

00

11

Pošlji mi na PM tvoj username.

12

vule a je še kej kart na zalogi?

00

13

Yp, pošl sam screenshot FPP pik in tvojga usernejma in naslov pa jih dobiš.

kako je pa z 50$ bonusom? default/big_smile

00

To še aktulano? Ker sem izpolnil pogoje

00

16

Ja pošl podatke na mail tko ko piše.

17

Kart je še dost, ko jih bo zmankal bomo objavl d je konc promocije.

so še kake karte na zalogi ? default/smile

00

Vule napisal:

Fantje karte so še kr na raspolago, tko da ne se bat. Bomo že objavl ko bo zmankal.

Vule napisal:

Kart je še dost, ko jih bo zmankal bomo objavl d je konc promocije.

denca__162 napisal:

so še kake karte na zalogi ? default/smile

Lenoba al zajebancija? Reno bi reku - vse bojo vzel. Nasvet: 3dva trafika ali pa vsaj ponudi stejkanje, da bo cenej, drgač znajo bit tole najdražje karte, kar jih boš kdajkoli dobil brezplačno.

The guy who invented poker was bright, but the guy who invented the chip was a genius.
00

20

vule a lahko pogledas ce sm prjavlen prek te strani, samo da preverim ce sm prou naredu... nick je pilecheekn...

LP,S

P.S. pa verjetn bom zvecer poslal screenshot pa podatke k bom lih izpolnu pogoje... default/smile

letting the flop turn me the nutz river
00

21

Np, sam pošlji mi zasebno sporočilo kdaj si se reg. in nakazal denar.

A morm pr depozitu tut vpisat kšno kodo? Lahko mi povete tud uni k ste že dobil karte. Hvala

Lp

00

23

Pri depozitu vpišeš STARS600 bonus kodo. Reklamna koda (Marketing code) se vpiše ob otvoritivi PokerStars računa.

Fajni ste. če lahk zrihtate na Fulltiltu ali Starsih RB, če sem že registriran. Sicer je ponudba kot vsepovsod drugod.

Torej?

Shut up and put your money where your mouth is!
00

25

• Stars nima rakebacka (razen njihovega VIP programa, ki deluje na podoben sistem kot rakeback)

• Pri Full Tilt pokru se stari accounti nemorejo prenesti pod nas in aktivirati kot rakeback account, razen če je ta play money in ni starejši od 2eh mesecev.

Ponudba je v veliki meri takšna kot vsepovsod, razlikuje se samo v tem, da naše nove real money igralce nagradimo z darilom (PS - karte, FTP - kapa). Pri FTP bomo tudi v kratkem ponudili Cash race isključno za naše igralce.