Tema: IZAZOV

veliki pozdrav iz Hrvatske zbog slobog interesa u HRV odlucio sam se za istu stvar ponuditi ovdje....
izazov bi izgledao ovako:
-igralo bi se na 2 ili 4 stola
-izazov  bi se sastajao od 40k ruku,a pobjednik bi bio onaj sa krajnjim +
-minimalni iznos koji je potreban za krenuti igrati je 5 000$  koje je duzan osigurati protivnik,te 15 000$ svi novci bi trebali biti uplaceni prije pocetka same igre 3 osobi koju izaberemo zajedno kod koje bi novac bio do samog krajauplatiti
-igra bi bila NLHU 1000
-igra bi se odvijala od 20h-do 05h svakog dana osim ako netko od igraca odgodi a sto moze napraviti do 17h svakog dana osobno na mail ili mob
-3 osoba bila bi netko sa ovog foruma koga obojica smatramo
-igra bi se odvijala na Poker Starsima
-igru je moguce prekinuti u svakom trenutku ukuliko to jedan od igraca pozeli
-obojica igraca duzni su po zavrsetku doci na osobno upoznavanje te primopredaju novca

sto se tice mog screennama on je u fazi izrade i biti ce seamanfromcroatia

to bi bilo to sva ostala pitanja slobodno pitajte!ne salji pm nego pitanja ili sl obajvite tu.

lijepi pozdrav.

00

Re: IZAZOV

ups fale neke stvari igra bi bila HU NL 1000 ili +level po vlastitoj zelji u omjeru 1:3 takoder po vlasitom omjeru novaca s tim da pocetna tj vasa cifra ne smije iznositi ispod 10k$ tj moji 30k$

00

3

mislim da če HeftyBets - Miha Halzer prihvatiti tvoj izazov pod tvojim uvjetima osim jednog - on neče igrati na starsu. ili ipoker ili FTP. Novac se može depozitat kod mene ili kod Robe.

00

4

Hey,

I'm interested in the challenge. However, can we play on party or ipoker? I don't have a stars account.
I would also rather play from 4PM onwards, rather than 8PM+.
As far as the side bet goes, I think we could escrow it to either Vule or Pjer.

00

Najprej lep pozdrav vsem skup,glede na to, da gre za moj prvi post.

Sprejmem izziv in se  strinjam z igranjem na $5/$10NL,če je možno pa bi najraje igral na ipoker networku.
40k handov, stava pa bi bila 10k$ vs 30k$, po želji lahko tudi 6 miz naenkrat.

00

'"seaman"' napisal:

ups fale neke stvari igra bi bila HU NL 1000 ili +level po vlastitoj zelji u omjeru 1:3 takoder po vlasitom omjeru novaca s tim da pocetna tj vasa cifra ne smije iznositi ispod 10k$ tj moji 30k$

Sem spregledal,lahko je stava tudi višja,recimo 20k$ proti 60k$.

Pa verjetno velja tudi pravilo polnega Buy-ina

00

Se da ta dvoboj kje spremlat ?  default/big_smile

"it ain't about how hard you hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving forward. . It's How much you can take, and keep moving forward. That's how winning is done."
00

Uuuuuuuu to pa bo match default/cool  ..

00

9

V primeru, da bo prišlo do matcha bo HeftyBets ponudil nek % svoje akcije. Naprimer 10% našim preverjenim članom. Da bomo še bolj s srcem navijali he he!

Go go Hefty!!!!

00

10

MMa7 napisal:

Hey,

I'm interested in the challenge. However, can we play on party or ipoker? I don't have a stars account.
I would also rather play from 4PM onwards, rather than 8PM+.
As far as the side bet goes, I think we could escrow it to either Vule or Pjer.

Kolk bi pa dau side bet?

00

11

Gremo MMa7! zgleda d bo majstr kr 2 čelenđa mogu naenkrt tolčt! isildur style!

00

evo i mene opet..hvala dragom Bogu da ovdje nema toliko polemike kao na susjednom forumu  default/sad  i drago mi je da su se javili samo oni koji zele igrati..
znaci izazov ce biti odigran sa HeftyBetsom
-u omjeru 1:3
- na limitu 5-10 $
- side bet 20k$ tj 60k$
- 4 stola
-na mrezi ipokru
HeftyBets posaljem ti neke jos detaljcice na pm.

evo ovime bi zakljucio ponudu bar za sad posto je raspored igre upotpunosti popunjen.. do sljedeceg puta lijepi pozz

00

Bravo! zmagovalec da še veto na arbitražni sporazum. upam da se bo tole snemal...

00

14

naj se Hefty in seaman dogovorita vse detajle, potem pa bomo objavili točna pravila, preden se bo match začel.

Hefty bo ponudil tudi 10% svoje akcije v prodajo, in sicer takole: kdor bo kupil 1% akcije mora depozitirati 1k$ meni in je s tem upravičen do 1% njegovega skupnega plusa (primer: hefty zmaga s 40k$+ in s tem dobi še 60k$ kar pomeni 1k profita za stejkerja) ali minusa (primer: hefty zgubi za 40k$ in mora plačati še 20k$ kar pomeni da je stejker zgubil 1% kar je 0.6k$ in se mu ostalo vrne).

Če pa pride v matchu da bo Hefty dol več kot 80k pa lahko stejker zaključi s stejkanjem in je s tem pušnil 1k$ ali pa se dogovorimo takrat kako naprej.

Če pa ima kdo kakšen dober predlog v zvezi s tem pa je vabljen da ga predstavi.

00

15

mene pa zanima če pozna kdo tega hrvaškega igralca?

00

16

A hefty je res pripravljen igrat do -80k$ ta match in sele pol razmisljat o predcasni predaji in izgubi se unih 20k$ kar je side bet? Ker stejk bazira na tej predpostavki in jaz osebno zelo dvomim, da je pripravljen koncat sele pri 80banah minusa. Ker ce bi zgubil 80ban v 50k handih je to kar -16bb/100!

Mislim da je predpostavka da bo ustrajal tako dolgo, ce bo tako mocno zgubljal(nad -10bb/100) cez 20k handov tezka. Sicer ne vem njegov BR in na katerih limit zdej igra, ampak predpostavljam se vedno da to le niso male vsote tud za njega(se pa lahko motim seveda).

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

17

Saj ga bo pa zmagal brez problema. Kaj je s tabo slikec?

00

18

Ja nic ne recem samo ta zgornja predpostavka vpliva na stejk nic drugega! Sam razmislam da bi stejknu, sam mocno dvomim da je pripravljen it tolk v minus, posledicno pomen tud drugacne pogoje stejka.

Sam bi rekel, da je recimo maksimum (k je se razumen zame), da gre v minus max. 60k$ skupaj(40k$ z igro 20k$ side deal), kar zelo drasticno polepsa stejk v primeru zmage. Meni osebno je it vec kot 40ban v minus ze na meji(razen ce je res varianca opravila svoje in je po all in EV dejansko v plusu). Tko pac jaz razmislam sem pa napisu, da ne poznam osebno heftyja tak da vse je mozn.

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

lol, še kr "nasedate" r0ku

00

Gremo Hac!!!!!!

00

21

"seaman" me je kontaktiral in pravi da zaradi resnih osebnih problemov (smrt v družini) prestavimo začetek challenga za kakšen mesec....

00

Sožalje default/sad

Ni problema z moje strani,po dogovoru

00

hoce se ovo igrati?

00

24

jacky44 napisal:

hoce se ovo igrati?

mislim da z malo truda bos tudi ti zastopil slovensko kot tudi mi razumemo hrvaško, ali pa imamo mi res tolk visjo sposobnost razumevanja dokaj podobnega jezika .

pjer napisal:

"seaman" me je kontaktiral in pravi da zaradi resnih osebnih problemov (smrt v družini) prestavimo začetek challenga za kakšen mesec....

00

oprostite nisam razumio ovo kakšen  default/big_smile  default/big_smile

00