Tema: tezava z mb

imam eno tezavo.na mb imam 2 racuna,registrirana nase in svojo mamo.iz svojega sem poslan na maminega dolceno vsoto denarja,potem pa sem na enem izmed racunov narobe vtipkal geslo in racun so mi zaklenili.problem je pa v tem da pri registraciji nisem bil pozoren na datum rojsvta ki sem ga vpisal in tako si ne morem resetirati gesla.kaj naj naredim ker nebi rad da gre denar v nic?

00

Re: tezava z mb

zakaj pri hudiču bi pa sploh vpisal fake rojstni datum lol?

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
00

3

pokličeš support poveš da pri registraciji nisi bil pozoren ali ti ali mama in da se je očitno zmotila ko je vpisala datum,...potem boš moral poslat skenirane dokumente in ti bodo datum rojstva prestavli na pravega..je pa res da je datum rojstva zelo pomemben ker ga rabiš pri vsaki transakciji....torej edina opcija je support pa rabil boš dokumente od osebe katere račun je zaklenjen...

00

saj nisem fake datuma napisal sam sem na hitr kr neki kliknu pa se ne spomenm ka,sej zdej sem jim poslau sliko od potnega lista pa napisu mail na secuirity odelek tam da  upam da bojo zrihtal.

00

Following on your query, please be informed that we have received the copy of your passport that you have provided us with. Yet, you have recently been performing actions in violation of our Terms of Use and we have warned you previously with a request not to attempt to perform U-Turn transactions. In order for our department in charge to be able to consider your account's status please be asked to provide us with the following hand signed declaration and address proof document:

mi lahko kdo razlozi "U-Turn transactions"?

00