Tema: [zaključeno] IPT NG 23.9-27.10 ME

Pozdravljeni,

ekola pa je tudi men ratalo,  čeprav do zdaj se nisem še niti trudil kaj dost z live eventi....
Po naključju pač v vsem slabem je vedno nekaj dobrega samo treba je gledat pozitivno in iskat srečo... default/smile Eto ker me na mojih rednih igrah zadnje čase lepo krekakjo sem vmes malo potoval po drugih igrah, da bi razbil to motonost in sem si uspel priigrat ticket za IPT Nova Gorica....
Sem se odločil da bi cca 40% do 50% max ticketa prodal potecialnim zainteresiranim stejkerjem...
Kaj naj vam povem o sebi, če spremljate forum vidite da sem redno prisoten, tistim, ki ste zainteresirani pošljem tudi graf in celotno
zgodovino vseh mojih iger v letošnjem letu in vse info ki jih želite...drugače pa igram bolj ali manj izključno samo sng enomizne na PS,
trenutno imam odprt tudi en projekt na tem forumu, nisem tipičen grinder, ker mi manjka predvsem čas za volumen, ampak sam sebe nikamor ne forsiram ker imam solidno službo, družino in zaključujem še faks, poker je pa moj hobi,in cilje ki sem si jih zadal za letos dosegam oziroma presegam.
Moje izkušnje z živo igro so skromne in se ne morem pohvaliti z nekimi dosežki je pa res, da tudi poskušal nisem kaj dost tako da razen ene par turnirjev v manjših igralnicah do cca 50 igralcev kjer sem bil mislim da 2x ITM dejansko nimam.
Eto to je to...bi pa prodal pakete po 5% (110 EUR)  oziroma če kdo želi lahko tudi po 2,5% (55 EUR).
Torej to je moj prvi turnir na takem nivoju, včasih tudi debitantom ratajo lepi rezultati, samozavesti imam dovolj tako da potencialnim stejkerjem lahko obljubim da bom dal vse od sebe...:)

Je pa 5% že rezervirano. Torej zenkrat ostane še 35% oziroma 45% če bo dovolj povpraševanja....
Najprej si svoj delež rezervirajte tako, da vam ga potrdim, plačila bom pa sprejemal na MB ali PS takrat, ko bom imel vse potrjeno, s strani organizatorjev, kdaj bo to ne vem ker čakam info lahko, da že danes sam pa pričakujem najkasneje do ponedeljka.

lp
Tomaž

00

Re: [zaključeno] IPT NG 23.9-27.10 ME

lepa!Vso srečo na turnirju! default/cool

00

3

čestitke in vso srečo na turnirju! težko boš pa dubu stejkerje, glede na to, da nimaš live izkušenj... sej veš live je čist druga pesem, priporočam ti, da si pred takim turnirjem preberš mal človeške telle, ti zna zelo koristit, tud na takih buy in-ih so ovce!  default/wink

00

4

Zakon!  default/big_smile

Veliko sreče!

00

5

vrta midva se pa piseva se na PM se imas nekaj v dobrem od mene default/smile  default/smile

00

Wau lepa da si dobil ticket. Good luck

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

čaki čaki, a nimaš ti downswinga? default/smile čestitke

00

8

Tomaz napisal:

vrta midva se pa piseva se na PM se imas nekaj v dobrem od mene default/smile  default/smile

Uf... aha to je ta zadeva. Zakon.

Bom še tolk bolj pesti držal. default/smile

00

9

he he...hvala za čestitke vsem....zdaj pa rabim še kakega stejkerja no ... default/cool ...tako slaba naložba pa definitivno nisem... default/tongue   default/cool ali vlada taka kriza pri pokeraših na tem forumu ali kaj default/hmm default/cool

Zadnji popravljal Tomaz (17-09-2010 09:32:19)

00

10

Upam, da nisem prepozen!

Jaz bi uzel 5%.
Že res, da ni Tomaz nek live mtt pro  default/smile , ampak vseeno mislim, da ob svoji A igri lahko kaj zanmivega pokaže.

Se zmeniva po PM.

00

11

ok z vrto dogovorjeno preko PM ostane še 30% ....
ker vem, da pač nimam izkušenj in zgodovine  in  glede na to da je to moja prva stake ponudba in prvi tak turnir na tem nivoju  sem pripravljen dati komu tudi paketek po 1% (22 eur), za tiste, ki jih slučajno malo mika pa se mu zdi paketek po 2,5% ali 5% pač preveč.

No pa da izkoristim še to temo čeprav ravno ne spada sem, včeraj sem bil v MONDU je bil kar lep turnirček je bilo 34 igralcev..to je bil če sem zelo natančen moj 5 live turnir  default/cool  in 3 ITM  (6.mesto)..  Malo sem sicer zamudil začetek, tako, da sem se priključil na drugem levelu vse skozi sem bil malo pod avarage, ampak sem lepo igral na kocnu izpadel na coinflip  ko smo že bili v denarju proti kasnejšemu zmagovalcu..Moram priznat, sem bil kar malo presenečen, ker sem čez MOND kar nekaj kritik slišal, včeraj pa je vse laufalo izjemno gladko, igralci so bili tudi kar na nivoju, vsaj na moji mizi, ker nas je kar 5 iz moje prve mize prišlo v ITM , dealerji tudi, tako, da se še udeležim... Mogoče še par zanimivejših hendov pa kako podrobnost objavim pot ono temo o Mondu na tem forumu...lp  vsem

Zadnji popravljal Tomaz (19-09-2010 09:18:01)

00

12

Ekola pa smo tu....če slučajno še kdo za stejk do danes zvečer še sprejmem kakšno ponudbo...če ne tudi prav bo meni več ostalo default/smile  default/cool  default/cool ...igram dan 1A, se javim kaj mogoče z kakim updateom...pa če še bo kdo od članov foruma igral se tudi lahko javi, če ne drugega da spijemo kak drink pa da se spoznamo tudi osebno....

00

13

evo bom kar tukaj napisal....event že poteka danes je z  igro pričelo 160 igralcev, trenutno jih jih je še 110 ...nevem sicer koliko je Slovencev po moje enih 5, 6 s tem, da sem vido, da sta vsaj dva že out....trenutno je pavza za večerjo avarage je cca 25 000 imam nekje 34 000 za mizo pa 7 italjanov en srb in jaz....nič kaj pretresljivega se ne dogaja, izloču sem enega shrotstack Italjana z qq proti 44 s tem sem prišel na avarage potem pa sem še Rusu vzel še ene še lep del stacka...drugače je bilo še kar nekaj zanimivih situacij....po pavzi so še trije leveli...
lp

00

14

Srečno! default/smile

00

15

srečno vsem..upam da kermu rata prit vse do vrha!!

00

16

eto zadnja pavza in potem še zadnji level danes 400/800 ante 100 ....še 75 playerjev avarage 40 000 ...jaz imam  40 000 ...ne vem za  ostale slovence če je še kdo sem pa videl da jih ene 5 ze veni ...lp

00

17

Dobro ti gre!
Še kaj poročaj.

00

bravo toma.konape

00

19

eto konec prvega dneva..ostalo je še 64 igralcev ...avarage 45000.... v predzadnjem hendu sem se  izgubil cca 24.000 stacka...imam totalno tight image do mene vsi foldajo jaz sem bil celo uro brez kart dobim na knofu K6s v karah...se odločim da bom probal krast ..dam raise na 2500 italjan BB kliče ...flop K Q 6 dva križa na flopu...raisnem za 3/4 pota ..plača ...turn 4 križ ...nisem ga dal na križe ...stavim še cca pol pota plača ...river opet križ ...mi italijan stavi ...cca 6000 zgleda kot value bet..sem vedel da sem premagan sem bil sigurnen da ima flush v križu mu plačam ker enostavno nisem želel foldat take stave v dokaj velikem potu....in mi pokaže K Q z K v križu....malo škoda drugače bi bil nekje na avarage....cel dan sem igral dobro tu mislim, da sem naredil edino napako ker nisem preflop foldal in počakal na odmor...sedaj sem pa  short imam 16 000 ...v soboto bodo blinidi prvo uro 500/1000 ante 100... po drugi strani pa sem ga dobro odnesel, ker flop je bil smrten za mene..tako je to ko ti po 9 urah malo koncentracija popusti pa narediš bedarijo....drugače pa so me zadnja dva levela presedli k ful dobri mizi...na levi zelo dober avstrijec 2. po chipih ..na desni 3 po čipih, zelo dober madžar....za mizo pa še en online PS poker pro iz Italije ter še dva proja iz Italije..od Slovencev so jih ene 5 ali 6 že out...Mislim pa da je Zgaga še not in da ima okrog avarage, če sem prav videl ker zadnjo uro je bil pri sosednji mizi....eto nič to je to....malo sem jezen sam za sebe, da sem se šel z K6 zapletat ampak zdaj je kar je...glede na to da je to moj prvi turnir sem zadovoljen, ker sem z lahkoto pariral vsem za mizami...moj cilj je bil da danes igram tight igro in da probam ostat okrog avarage, kar mi je uspevalo...ene 2x sem lepo koristil image in sem odpiral z malo slabšimi kartami in izigral nasprotnike....AA ali KK nisem videl od monster hendov sem dobil edino 2x QQ in 1X AK, ki sem ga foldal na flopu.....lp

Zadnji popravljal Tomaz (24-09-2010 02:11:36)

00

20

Dodam še jaz svoje v to temo. Preživel dan 1 a, 37.5k stack. Začetek dneva izredno slabo, konststno padal, celo do 5k na 200-400 levelu, popolnoma card dead, tisto nekaj kar sem odigral me je falil ali sem moral zapret. Potem sem končno nekaj uspel pokrast, se nabildal na 11k, več kot podvojil s KK, pušnil flip AQoff v 99 19k pot, mal nabildal in potem 1.ključni hand. 7 handed miza, odprem A8s v piku v middlu s cca. 25k stackom na 400-800 levelu. BB defenda. Flop Q76 (2 pika). Nardim c-bet, me chk-raizne all in (me ima pokritga), se odličim za gamble s potencialno 12 outi, mi je dal na turnu, mam dobrih 50k.
Nato kmalu 2.ključni hand. Spet 7 handed, odprem KQs (pik) utg isto na 400-800 levelu na 1800. Plača middle + oba blinda, pot cca. 8k. Flop QJT (2 srca+1 pik). SB short s 14k skoč all in, BB zapre (edin ki me je mel pokritga). Po premisleku jammnem, me zadaj snap callne !!! tip s 24k. SB odpre flopneno spodnjo kento 98off, un zadaj ima QToff (2 pair) - dost loose call all in v 3 way pot IMO, turn T (da še royal flh. drw), no miracle na riverju in pušnem pot 72k, kar bi blo zlo bliz čip lida. Imam 27% equity 3way za main pot, 50% za 20k side pot s tem k ma 2 para. Mogoč mal loosish gamble, ampak poskus da se nabildam v res big stack.
Tolk o mojem 1.dnevu, še vedno solidn stojim , tko da upam na dobro nadaljevanje v soboto.
GL Tomaž

00

Dejmo Slovenci.......razturita

Kdor hoče, najde pot, kdor noče, najde izgovor
00

22

Od katerega mesta dalje je ITM?

00

Zdej pa vidm zakaj Zgage ni na WCOOP default/tongue

GL default/smile

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

24

vrta napisal:

Od katerega mesta dalje je ITM?

ne vem še....po moje se bo začelo nekje okrog 60 mesta ITM ...glede na to da je prvi dan 160 igralcev drugi dan pa kot kaže okrog 225 bo okrog 385 igralcev....kar je podobno kot na prejšnem IPT v San Remu in se je ITM začel pri 56 mestu (3100 EUR)

drugače pa vsi ki bi želeli več informacij ali pa želite spremljat eto vam nekaj linkov pa si lahko sami pogledate:

http://www.pokerstarsipt.com
http://www.paganoevents.com
http://www.pokeritaliaweb.org/poker-live/campionato-italiano/luca-pagano-vola-ipt-gorica.html

zgaga napisal:

Nato kmalu 2.ključni hand. Spet 7 handed, odprem KQs (pik) utg isto na 400-800 levelu na 1800. Plača middle + oba blinda, pot cca. 8k. Flop QJT (2 srca+1 pik). SB short s 14k skoč all in, BB zapre (edin ki me je mel pokritga). Po premisleku jammnem, me zadaj snap callne !!! tip s 24k. SB odpre flopneno spodnjo kento 98off, un zadaj ima QToff (2 pair) - dost loose call all in v 3 way pot IMO, turn T (da še royal flh. drw), no miracle na riverju in pušnem pot 72k, kar bi blo zlo bliz čip lida. Imam 27% equity 3way za main pot, 50% za 20k side pot s tem k ma 2 para. Mogoč mal loosish gamble, ampak poskus da se nabildam v res big stack.
Tolk o mojem 1.dnevu, še vedno solidn stojim , tko da upam na dobro nadaljevanje v soboto.
GL Tomaž

aha to je bilo tista akcija za tvojo mizo, ko je postalo malo glasno, pa je bilo naenkrat kar nekaj folka okrog .....
drugače pa tudi tebi GL...

Zadnji popravljal Tomaz (24-09-2010 21:23:37)

00

25

ekola mali update....po 1A in 1B dnevu ostalo še 164 igralcev od 384 prijavljenih....danes od 14 00 ure naprej se igra day 2...kot kaže nažalost se nobenemu slovencu ni v drugem dnevu  uspelo prebit dalje, če slučajno nisem pri hitrem pregledu kaj spregledal...torej v igri ostajamo 3, najboljše kaže Zgagi, ki ima cca 37 000 avarage je pa cca 46 000.....

še struktura nagrad...

1 €190.000,00
2 €120.000,00
3 €75.000,00
4 €55.000,00
5 €36.000,00
6 €30.000,00
7 €22.500,00
8 €15.460,00
9-10 €11.000,00
11-12 €8.200,00
13-14 €6.400,00