Tema: PokerPro rokomet

http://si.sportklub.tv/plugins/content/imagesresizecache/1ff0e4cb48b9d26b55e0f46cdcffa6d5.jpeg
Na sportklubu si lahk ogledate rokometno tekmo, 1. slovenske lige med Cimos Koperom in Maribor Branikom, kjer nosita sodnika PokerPro majici  default/big_smile

00

2

Re: PokerPro rokomet

Alo in Neno sta največja kralja med slovenskimi sodniki in moja zelo dobra prijatelja!

00

sori pjer te zelo spoštjem ampak tale tvoja izjava drži samo v tem da sta tvoja dobra prijatelja,med sodnika pa  sta eden izmed slabših sodniških parov 1.MIK rokometne lige v slo...se spomenm ko sta meni pred leti sodla kadetsko ligo, vsaka tekma je bila polna smeha in kletvic na njun račun.če ma kdo drugačno mnenje o njima bi zelo rad slišu.

lp

00

4

default/yikes zih je pjer stavu pa je sodnike podkupu z majcami default/tongue default/tongue default/tongue

00

5

prav je da poveš svoje mnenje. res je da se ne spoznam na rokomet, vendar vseeno mislim, da nista slaba sodnika. ne morem pa tega z zagotovostjo trditi.

00

lahko jst potrdim izjavu apokalipse. moje izkušnje z njima so tt bol take. sta nam sodla že kar nekaj tekem tako v kadetski kot tudi mladinski ligi in ne vem če je šla kaka tekma mimo brez zapletov. ampak kaj češ tko pač je default/big_smile

00

7

alo je bil pri meni danes in je rekel da nej tele mladeniči ki niso prišli dalje od mldinskega rokometa pridejo v trbolje v poker kljub mu tole osebno povedat če majo fris. kjer model je tole res ha ha...

00

haha pjer.. js osebno nism prišeč dlje od mladinskega rokometa ker sem tak letnik da lahko še igram mladinsko ligo..drgač pa smo mu že v fris povedal da ni glih vredu njegovo sojenje.sej verjamem da sta dobre osebe sam sodnika pa nsita lgih, prvo ligo sodita pa itak samo zato ker je v rokometni zvezi pršl do prepirov in so se dobri sodniki uprl potem sta pa onadva ostala.

00

9

apokalipsa77 napisal:

haha pjer.. js osebno nism prišeč dlje od mladinskega rokometa ker sem tak letnik da lahko še igram mladinsko ligo..drgač pa smo mu že v fris povedal da ni glih vredu njegovo sojenje.sej verjamem da sta dobre osebe sam sodnika pa nsita lgih, prvo ligo sodita pa itak samo zato ker je v rokometni zvezi pršl do prepirov in so se dobri sodniki uprl potem sta pa onadva ostala.

no dej mi povej 3 dobre sodniske pare v slo ki zaradi tega spora sedaj ne sodijo

00

1. požežnik repenšek
2. ljubič krstič
potem so pa še sodniki kot so vodopivec, kočevar... ki nwm s kom so v paru pač od zdej ko sta ZROPS pa ZDRSS skregali med sabo ne sodijo več, sej ne rečem da so teli vrhunski sam so bolši od dost sodniških parov v sloveniji, najbolj me čudi  da sta Humek pa Škvarč  v enem letu pršla iz 2. mladinske lige v 1.člansko ligo sodet derbije...itak je v sloveniji vse skorumpirano tle v rokmetu pa še posebi

00

Js sm 10 let igral v Dobovi (1.mladinska, 1b. članskka), tako da Humeka in Škvarča poznam praktično celo življenje in morem rečt, da čeprav sta prav fajn obadva ko človeka sta ko sodnika precej pod kvaliteto potrebno za kak visok nivo tekmovanja. Spomnim se lanskega derbija v Velenju, kjer bi ju domači navijač ubil, če ne bi imela spremstva, tako da za njiju to dejansko velja, da sta profititrala s stavko sodnikov.

I love Pandas, there so chill.
They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."
00

12

Ejga folk, ne se kregat. Mata pa vsaj dobre majice. default/smile

00

tut midva z bratom sma trenirala,sicer se alota ne spomnem,sam drugač je super človek  default/wink  sam ce nas je tolk bi lahk nek pokerpro rokometni piknik nardili pa da mal vidimo če se znamo kaj....alo bi pa piskal  default/smile

00

14

]1. požežnik repenšek
hehehehehe jaja kolikokrat sta bla obtozena 3x heheheheheh lopova  default/big_smile

00

15

jst pa desn kril špilam....

00

16

jaz pa levo default/big_smile  (no včasih pri POMURKI)

00

17

Jaz sem lahko levo ali desno....smetalo  default/big_smile

00

18

Js nism kej dost športnika tak da bom parket brisov če bote kej dost švical  default/big_smile

PS: idler bo pa brisače pa vodo nosu  default/big_smile

Zadnji popravljal mihic (20-09-2010 14:14:28)

00

19

apokalipsa77 napisal:

sori pjer te zelo spoštjem ampak tale tvoja izjava drži samo v tem da sta tvoja dobra prijatelja,med sodnika pa  sta eden izmed slabših sodniških parov 1.MIK rokometne lige v slo...se spomenm ko sta meni pred leti sodla kadetsko ligo, vsaka tekma je bila polna smeha in kletvic na njun račun.če ma kdo drugačno mnenje o njima bi zelo rad slišu.

lp

jah, verjetno si igral za kero ekipo ko je redno zgubivlala in ste izgovore iskali v sodnikih namesto v svoji igri...sem isto 10let igral rokomet, tko da v kadetski ligi tko al tko ni neki grozno dobrih sodikov,sicer pa ko sta sodla v kadetski ligi sta bla še začetnika, sedaj je pa že par let od tega in sta prav dobra sodnika.
to je tk ko da bi rek da je keri že kr profi pokra ko začne igrat...enostavno je potrebna določena kilometrina itd...tko da ne moreš rečt da sta zdaj slaba sodnika če sta kako tekmo par let nazaj slabo odsodla...

00

sam pjer bo mel 1 kilogramske uteži na nogah...je čist preveč natreniran... pa še en problem,kdo bo šhurija držal na poziciji krožnega napadalca  default/big_smile

00

21

looooooooooolllllllllll

00

22

Jest sem včasih pivota pa sredino igrau...pol so pa rekl, da sem več na klopi kot na igrišču zarad favlu pa so me v golmana preusmerli default/smile

00

Js sm tut bil golman, pa sm še vseen bil največkrat izključen igralc lige  default/big_smile   default/big_smile   default/big_smile   default/big_smile

I love Pandas, there so chill.
They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."
00

Hm, jaz sem pa stalno bil mnenja da pokerašem bolj golf pisan na kožo...hm očitno je v Sloveniji to mal drugač default/smile

"To win at poker, you have to be very good at losing."
                                                                     - Tommy Angelo
00

js sm tut za kako rokometno tekmo če se bo igrala, včasih sm igrou pr mladcih rudarja iz trbovelj, tu so bli cajti hoho default/big_smile

00