Tema: nl2 ----> nl10.....

zivjo!

no bom se js odpru projekt, sicer sm ze odprl enega pred ene pol leta, sam mi je zarad tete varjance in pomanjkanja casa (beri poletni dnevi polni deklet, pijace in ostalih opojnih substanc) vse skupaj padlo v vodo, in nisem vec izplaval ven iz tega...
no tko je, na LA sem dobil podarjenih 10$!!! default/big_smile ker so updejtali software in seveda sem takoj sel sprobat zadevo... zgleda se kr uredu, igra pa se bolj soft kot prej... igral sem FR mize na nl2 in iz teh 10$ v 10ih dneh prisel na 100$ brolla na lakijih... to me je pa malo podmazalo za ta projekt k ga zdej odpiram, in kokr ze naslov pove nameravam prit iz nl2 (~100$) na nl10 z brollom 300$... pomeni da bom moral nagrindati se 200$ na nl2 mizah, ker vmesnih limit na LA ni... imas samo nl2 FR ali pa nl10 FR... no sej so tut nl6, sam jih je samo 2 ali pa mogoce 3.... igram pa 9miz naenkrat, ker je to se zadnja optimalna moznost za ekran mojga laptopa (15.4" pa 1680x1050 resolucija)... tko da, rezultate nameravam objavljati sproti, tako tudi sumljive hande za katere nisem siguren kako bi jih bilo najbolje odigrati, in pa seveda najvecje dobljene oziroma izgubljene pote (upam da bo prvih veliko vec kot pa drugih  default/wink )

ok, to bi blo zanekrat to, let the game begin   default/big_smile  default/big_smile :

1.dan

• stanje: 103.32$

Zadnji popravljal sassko (12-10-2010 12:31:33)

letting the flop turn me the nutz river
00

Re: nl2 ----> nl10.....

Bom spremljal redno! Srečno pri igri in veliko sreče. Jaz tudi igram NL2 default/wink

Saj ni težko, sam d'nar je treba imet
00

tud jaz bom z veseljem spremljal. Sem še vedno na nl2, trenutno na pavzi default/smile
gl.

00

4

Maš še enga tuki default/smile srečno!

00

veliko uspeha še od mene.

00

no evo en majhn updejt predno grem spet mal na grindfest...

odigral sm dva kratka sessiona po okoli 1k handov, 2BI minusa... nekak nism bil lih zadovoljen s svojo igro, kot da bi dobil eno blokado v glavo, in sem igral res kot ena ovca... default/smile to pa to ko hocem vs the fish play like a fish... default/smile

evo grafek, dejansko ne delam veliko na rdeci crti pa je kar se vedno okoli nule, to itak da mi ni slabo, samo bi pa raje videl se showdown crto da bi bla veliko visje...

http://www.shrani.si/f/32/wc/4A5Hkujw/nl2-nl10projekt.jpg

se najvecji dobljen pot (kazn je taka ce na BB samo flat callas PF na rejz UTGja ):

kako se obere ovcko ki skoks neki minrejza (fight fire with fire default/smile )... sej mogoce ni lih pravilna igra, sam me je parkrat vrgu ven iz pota, tuki sm pa mel neke oddse, pa itak sm hotu it ze na flopu AI, ker sm mislu da me bo heroj se enkrat minrejznu... default/big_smile

odlicen primer handa, kako se NE sme odigrat... vem ja, rejzat donkbet tuki obvezno default/smile

zaenkrat bo to to... zdej pa mal poharat pa se vrnt nazaj na zelene stevilke, in iz njih se kej vec narest... default/smile

se stanje default/smile:

• profit: -3,77$

• stanje: 99.55$

Zadnji popravljal sassko (30-09-2010 12:39:40)

00

Nevem kako se ti ure in ure da igrat za ta drobiž....

00

8

Kako pa ti premagaš nano limite drugač kot s premetavanjem drobiža?

00

mala_pikica napisal:

+1

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

default/big_smile začela sem pred tremi meseci z začetnim BR:50$ na bwinu igrala sem po večini NL10 in tu pa tam kakšen turnirček.
( vem da je premajhen BR za NL10 ampak za drobiž pa se mi res neda igrat), teh 50 sem seveda dobila....Prišla sem na BR: 450 z malo turnirske sreče in pozitivnim cash game-om. In vse skupaj cashoutal-a za registracijo default/big_smile

Sedaj igram na Goalwinu kjer sem spet začela s BR: 50$ sedaj imam 260$ tukaj pa se bom tudi puskusila vzpenjat po limitih( brez cashoutov)

Drugače pa glej dosti videjev, beri forum in uspeh bo prišel prej kot slej...aja pa tud HM prav pride default/wink

00

Če imaš dober run greš lahko s 50$ na NL100 ali višje, pa imaš še več, ampak to ni to, ali je? Lahko je samo upswing, pa bomo jokal čez dva meseca, ko ne bo nič denarja gor.

Victoria Concordia Crescit
00

Svaka čast če lahko, ampak jaz če mam npr. samo 10-17 buy-inov ne morem igrat sproščeno. Ne 3-betam, ni sqz-a. ne c-betam če zgrešim flop, tudi če je dry flop, vseh c-betov se ustrašim.

Sem probal pa sem hiter izgubil tisto 1/10 BR-ja. Sej če pa tako pogledaš se pa lahko zelo hitro premakneš višje. Če vsak dan nerdiš 5-7 dolarjev, začneš s cca. 50$ si v pol meseca na NL5.

Glede na to da so na NL2 same ribice pa tudi če ene 2x izgubiš BuyIn lahko to hitro nadoknadiš še isti dan.

00

13

Ja prijavi se na pokerpro sola tekmovanje. Tam zacnes(ce si zbran) z 100$ pa se coacha mas. Dost boljs! Aja ni nujn a se se lahk prijavis ce pa mas pa sam se par ur.

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

slikec napisal:

Ja prijavi se na pokerpro sola tekmovanje. Tam zacnes(ce si zbran) z 100$ pa se coacha mas. Dost boljs! Aja ni nujn a se se lahk prijavis ce pa mas pa sam se par ur.

Saj bi se sam ne vem kako bom s časom :S.

BACK TO TOPIC!

Zadnji popravljal Jojo5678 (30-09-2010 18:24:33)

00

15

mala_pikica napisal:

sej mi ful do tega grindanja za drobiz, sam sem si vzel ta projekt bolj za izziv, da vidim ce se da iz skoraj nule, res prilezt do zadanega cilja... pac mal vec volje je res potrebno zarad igre za drobiz, sam ob dobrem runu in solidnem winrateu dvomim da bo projektec trajal dolgo casa... default/smile drugace sm prisel iz 10$ do 100$ v ~7500 handih... tam nekje okoli 10ur igre, kar pa ni tok a ne... default/smile

00

16

apdejt, dopoldan so krekal pa niso in niso hotl mi odstopit potov, pa sm zdej se en session odigral (1k handov) pa smo se lepo vrnil...

zdej graf, pol pa se kksn hand...

http://www.shrani.si/f/1s/va/4PCPAjEy/30092010.jpg

00

17

no pa se statsi, zdej tko, mogoce dam potem se po pozicijah... default/smile

http://www.shrani.si/f/1F/sP/1srgG9kv/nl2-nl10projektstats.jpg

00

Kok miz pa igraš naenkrat?

00

19

Uf si pa krekal EV adjusted mas manj kot bano plusa default/big_smile

00

mala_pikica napisal:

tut men se je nekoc to neumno zdelo, ko sem nalagal po 25-50€ in imel mogoce dober run in bil cel vesel kolk sm zasluzo...zdj sm pa isto sov na 1-2 centa in ko se drzim bankrola, prezivim tut manjse swinge in ne spusim celega bankrolla v 3 hendih...
p.s.: pa se za zdravje je dobro na teh microtih, vcasih se res dobro nasmejis default/smile ti polepsa dan, ceprav te je stovko z grablam default/smile
sassko gl s projektom!

Zadnji popravljal tmtslash (30-09-2010 22:07:54)

00

21

yo!

evo en mali update projekta k smo lih na koncu tedna... default/smile no skratka neki cajta sm se igral nl2 in prisel do ~120$...
http://www.shrani.si/f/t/zd/2jJ3n5bg/nl2frvprojektu.jpg
default/smile default/smile default/smile
pa sm sel malo pogledat kako kej kaze na nl6 SH k sm lih mel za 20BI in ce bi slo kej narobe pa bi zgubu bano al pa dve bi itak potem nadaljeval z nl2, sam mi je nekak slo in sem naredil 7BI, tako da sm se odlocil da bom probu mal tuki na nl6 nadaljevat s projektom.... zaenkrat dobro kaze, igra na SH mizah je se bolj soft kot na nl2 FR mizah hehe... default/smile
http://www.shrani.si/f/A/T8/u6vIYiq/nl6shvprojektu.jpg
tko da do nl10 me ne caka vec veliko default/big_smile in mislm da bom mogu mal spremenit naslov v nl20 al pa celo nl50 (zaenkrat so to zelje) upam da ne bo slo kdaj prevec navzdol... default/smile default/smile default/smile

zdej zaenkrat bo to to, jutr se kksn hend prlepm, da mi poveste mnenje ce je blo kul odigrano... default/smile zdej bom se kksn session odigral, probu se mal napredovat v projektu...  default/wink  default/heart  default/heart  default/heart

• profit nl2 + nl6: 124,53$

• stanje: 224,08$

00

22

kraaaaal hefta  default/tongue  default/big_smile  Dobr si jih

PunBB bbcode test
00

23

Impresivno ja. Pa tud da na teh mikro limitah rdeco crto tolk v plusu furas je sploh fascinantno (vsaj meni ) default/smile

00

24

dobro jutro!

heheh hvala hvala, sej pravim da niti ne delam tok na tem, sam tuki folk dejansko veliko folda pred showdownom, al na flop cbet, doublebarrel al pa triple barrel, ponavad river cbeta ne upajo vec klicat, edin ce majo set+... default/smile

00

Koliko miz pa igraš?

Drugače pa svaka čast. Zadni profit je res veik  default/cool . Sam tako naprej

00