Tema: rake back in nov racun na FTP

zdravo, jst mam pa vprasanje glede rakebacka.

namrec pri prvotni registraciji nisem vpisal nobene kode ker je bilo vse skupaj bolj misljeno igranju za hec. sedaj igram mal vec in sicer  SNG mize . zmerej sem mislil da je rakeback SAMO za cash game igralce a mi je pred kratkim prijatelj povedal da se to uposteva tudi pri SNG. zanima me ce obstaja kaksen nacin da si ustvarim nov racun oz nekako naknadno vpišem kakšno rakeback bonus kodo?

Problem je v tem da si ne upam ustvarit novega računa z enakim imenom saj te lahko potem benajo s strani ce to ugotovijo mar ne?

hvala za odgovore. lp alen

00

2

Re: rake back in nov racun na FTP

Piš supportu da bi rad rakeback.. bojo zrihtal, men so  default/big_smile

00

Buki, dej mi kopiri kaj si jim ti napisu default/smile

00

ja men tud zanima kaj si napisal ce lahko kopiras, ker enkrat sem probal poslat mail na PKR stran kjer sem tud igral pa so mi rekli da morem najprej dokazat da bom na mesec imel rake vec kot 500$ , in sele takrat ti dodatno to omogocijo....

00

5

Sori za mal pozn replay..

Hi,

I playing poker on your site about 2 years now. I want to play more then occasionaly in your site. I play the most on Pokerstars now. So I realy like to have rakeback 27% option to improve my 100/BB. And building bankroll in your site.

I know that I am not new player but I can still make you some profit with playing in your site.

Can you do something in that way?

Thanks, nickname

Hello ime,

Thanks for getting in contact with us about rakeback.

Although Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players, our preferred affiliate partner RakeBackPros.com offers rakeback to players who sign up through their website with Full Tilt Poker.

We?ve sent your player details to RakeBackPros.com and they will be in direct contact with you.

Regards,

Marit
Full Tilt Poker Support

----------------------------------------------------------------------
Please remember never to give out your password or enter
account details over the Internet. Full Tilt Poker staff will
never ask you for your password. For your security, always
keep this information a secret.

Learn, Chat, and Play with the Pros at Full Tilt Poker
----------------------------------------------------------------------

00

Jaz sem 2x kontaktiral te rakebackpros.com ... prvič, ko sem igral napisal, da bom igral NL10 in so me vljudno zavrnili in pa zdaj, ko sem napisal, da bom igral NL100 in pa NL200 default/smile so me pa sprejeli v enem dnevu.

Tako, da micro playerji veste kaj napisat, da dobite rakeback z že obstojočim računom default/big_smile

Victory is reserved for those who are willing to pay its price
- Sun Tzu
00