Tema: prebijanje iz mikro limitov ( projekt)

lep pozdrav odpiram nov cash game projekt. Igram nl10 full ring na Mybetu. Ker sem v prejšnjem mesecu odigral le 13k handov upam da mi bo odprtje projekta dalo to dodatno motivacijo ki jo potrebujem default/smile. Igram od 10 do 16 miz, full stack.
Cilji tega projekta v novembru so :
-odigrati vsaj 30k handov
-imeti vsaj 4-5/bb100
-postati čim več handov za diskusijo
cilji projekta na splošno:
- zgraditi dovolj velik br za nl25 (30-50buy-inov)

statsi prejsnega meseca so bili : 154$ plusa + rake (5.90bb/100 v 13k handih). na poker table ratings piše da sm v upswingu tako da pričakujem realnejše stanje v tem mesecu.
ker mi je pc crknil imam samo zadnjih 8000 handov, če želite pogledati več nick lukaluka01(ipoker)
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
to so moji statsi vem da je sample majhn ampak naj bo za lažjo predstavo default/smile

br: 320$ + rake od prejsnjega meseca ki ga se cakam

Zadnji popravljal lukaluka (26-06-2011 17:47:00)

“Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it” - Charles R. Swindoll
00

Re: prebijanje iz mikro limitov ( projekt)

Srečno in bomo spremljali!

00

gl, prilepi še statse po pozicijah

00

4

srecno luka

00

no pa da se malo razpišemo ob gledanju tekme default/smile hvala usem srečno tudi vam default/wink torej začetek meseca zanimiv prvi dan 4 bi minusa.. kar je najbrž  vredu saj sem se malo bolj posvetu učenju  igre, na kar kar pozabim ko mi gre dobro default/smile  ob preučevanju hand historija sem opazil še ogromno leakov, katere moram čimprej odpraviti in sicer razmišljam nabaviti coacha.. predlagate da se že zdej s kerim zmenim ali počakam da pridem malo višje vsaj nl20 ?
tukaj so moji statsi po pozicijah zadnjih 13k handov
http://www.shrani.si/f/1n/U4/aYACyZm/ccc.jpg
da še z grafom zaspemamo  ( ta mesec)
http://www.shrani.si/f/2a/uF/qcrv2eb/graff.jpg
br: 337$

torej še en hand ki najbolj predstavlja težave ki jih imam default/smile    torej zanima me river v takih situacijah imam vedno strah da je nasprotnik ulovil barvo/lestvico v takih primerih vedno še river c-betaste ali je check tukaj na mestu ?  .. če je ulovil barvo nas bo reraisal če je ni nam najbrž nebo dau niti centka več z mid pairom ? torej tukaj check ali bet če bet koliko ? default/smile   sicer sm ga dau tuki na TT/AJ
lp

Zadnji popravljal lukaluka (04-11-2010 23:12:16)

“Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it” - Charles R. Swindoll
00

Vec stavi zakaj stavis sam pol pota na flopu/turnu? vsaj 2/3! river bi jaz tud cekiral za njim proti vecini igralcev ce stavi je pa spet odvisno od stave in tipa igralca. Vec stavi flop turn drugic!

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

Zakaj jim ponujas floatanje s telimi polovicnimi stavami? Das 2/3 pota, kokr je ze slikec povedu.

00

po pregledu HHja res kr veliko to izvajam tako da hvala ker ste opazili default/smile   ..prvih 10k handov ta mesec za mano.. katastrofa default/smile po tem ko sem popravil na 3/4 pota bete sem opazil da na nl10 to nasprotnike sploh ne gane in iščejo te barve lestvice trise do riverja,kar je super ampak jim žal v  tem obdobju to lepo uspeva default/smile .. nič gremo naprej pa upajmo na najbolše default/smile
http://www.shrani.si/f/2t/Hz/1ltuxLYl/abc.jpg
non showdown wining katastrofa .. veliko se bo treba še naučiti default/smile  edino pozitivno ta mesec je volumen handov, saj če bo šlo tako naprej bom prišel na 40k+

00

lukaluka napisal:

po tem ko sem popravil na 3/4 pota bete sem opazil da na nl10 to nasprotnike sploh ne gane in iščejo te barve lestvice trise do riverja,kar je super ampak jim žal v  tem obdobju to lepo uspeva default/smile .. nič gremo naprej pa upajmo na najbolše default/smile

LukaLuka, jaz trenutno tudi igram NL10 in imam podobne težave, folk kar kliče vse povrsti ni važno kolko staviš.

Trenutno tudi meni ne gre nič boljše kot tebi sem tudi v minusu, ampak upam da se bo obrnilo default/smile) (Trenutno igram na PowerPoker)

Lp

00

10

lukaluka napisal:

po pregledu HHja res kr veliko to izvajam tako da hvala ker ste opazili default/smile   ..prvih 10k handov ta mesec za mano.. katastrofa default/smile po tem ko sem popravil na 3/4 pota bete sem opazil da na nl10 to nasprotnike sploh ne gane in iščejo te barve lestvice trise do riverja,kar je super ampak jim žal v  tem obdobju to lepo uspeva default/smile .. nič gremo naprej pa upajmo na najbolše default/smile
http://www.shrani.si/f/2t/Hz/1ltuxLYl/abc.jpg
non showdown wining katastrofa .. veliko se bo treba še naučiti default/smile  edino pozitivno ta mesec je volumen handov, saj če bo šlo tako naprej bom prišel na 40k+

NON showdown črta na tem limitu ni tok pomembna. Velik leak pa je če je modra črta nizko....jaz sem meu podobne težave pred leti in skoz sem se obremenjeval z rdečo črto. dejansko je pa rdeča čta pomembne ko prideš na višje limite,kjer je manj callig stationov in se dobi več potov brez showdowna....tak da ne se obrenjevat s tem...Sam tok

00

Po skoraj 3 dnevnem celodnevnem prebiranju forumov sem se odločil da po ~100k odigranih handov na FR prešaltam na SH.. drzna poteza ki jo bom morda obžalovau  default/big_smile  .. .. glede na to da se mi tight igra na FR resnično ne dopade in swinge brez večjih problemov prenesem bom probal SH.. čaka me veliko učenja saj štartam ubistvu iz nule torej zapiram projekt upam da bom kmalu na nl10-20 odpru nov SH projekt. default/smile ..že drugi projekt splaval po vodi..se še iščemo default/smile rajši probati več stvari pa najti tisto tapravo default/smile     
p.s. glede na to da sem FR zlahka igral 16 miz kako se to prenese na SH kjer je veliko več akcije 6-9 miz ? ali je že to preveč ?  hvala in lp default/smile

00

12

Razlika med SH in FR na teh mikro limitih spet ni tolk velika. Zacni z manj potem pa  dodajaj mize dokler jih ne bo prevec default/big_smile

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

lep pozdrav kar nekaj časa je minilo default/smile) torej uspešno sem prešaltal na 6-max (4-6 miz) in se prebil do nl25.. 2x ker sem moral zaradi finančnih težav cashoutat  default/roll  default/mad   torej igram 6-max na piranha poker.. upam da mi odobrijo rb ker cene se bo treba selit default/smile po parih dneh  je situacija taka  http://www.shrani.si/f/D/Sg/3WAXRZMe/grafff.jpg
temo obujam predvsem zaradi postanja handov.. default/smile

evo prvi hand .. bi kdo foldal tuki turn ?  reiz/fold morda ?   ( na njem imam samo 16 handov..  /67/11/2.2 )

lp default/smile

Zadnji popravljal lukaluka (19-06-2011 19:21:18)

00

kokr sm js dobu filing so na teh limitah minrejsi doskrat kr nuts.. če te pa rejsa na turnu, kar je itak strong morš ponavad spustit hand je pa zlo težko default/roll

00

15

Načeloma je to fold na turnu ja... sicer se je do tega res zelo težko prpravt, ampak dejstvo je, da če te na micro limitih rejznejo tkole (sploh nek passive fish tipa 67/11) to pomen da so zadel set na flopu ali turnu oz. da so zadel straight/2 para na turnu.

00

igralec  je italjanska ovčka ki neve dosti o pokru default/smile 36/24/2.9
zanima me ce je fold na riverju tuki +EV ?  proti kakšnemu regularcu bi najbrž foldal .. tuki res nism vedu kam nej ga postavm.. ce bi mel set bi me ze na flopu prbiu (mam read) .. edino  kar me premaga je KJ ?

00

17

Ah ne, ni šans da tole foldneš na 1/3 pot bet, sploh ker je flush draw zgrešil...če bi bla river kara bi bla drugačna situacija in bi mogoče kdaj celo foldal. Bi pa jaz na turnu stavil precej več recimo vsaj  8$, včasih bi ga pa celo dal all-in. Pri takem bet sizingu potem tud nimaš problemov na riverju  default/smile

Zadnji popravljal Eryath (20-06-2011 13:57:40)

00

jebeno ko nič ne zdrži default/smile http://www.shrani.si/f/3R/dH/1Ctlg5Yo/gafff.jpg .. si bo treba na nl10 nrdit en confidence boost default/smile

igralec now.. 5 handov imam na njem .. je tuki preflop call na mestu ?   play čist zgrešen ?  default/big_smile
lp

00

zgrešen je predvsem tvoj raise na flopu, tu če si ga raisal bi mogu bit prirpravljen iz za njim potem...relativno močan hend si spremenil v bluff. veliko bolje klicat in se potem odločit na turnu. Itak je pa PF klic napačen-ni pozicije+neznan player...

"To win at poker, you have to be very good at losing."
                                                                     - Tommy Angelo
00

http://www.shrani.si/f/M/y5/1iCp9V4x/grafff.jpg
nekej so dali v 2. dneh default/smile

na riverju bet al check ?  player je  24/8/1.1

00

21

Bet 1-2/fold to rejs (pa ne zato ker vem kaj ma:))

Ja pa kaj še...
00

22

River je definitivno check, nimaš realne šanse da te slabši hand plača, boljši pa ne bo foldnu.

00

zanimivih 5 dni za mano .. upswing .. downswing ..  zelo zadovoljen z igro in volumnom.. gremo naprej default/smile ce bo tako nadaljevalo ko dobim rb  probam kakšen BI spušint na nl50 default/smile
http://www.shrani.si/f/T/Vq/4XZA3YB/grafff.jpg

se en hand za mozak default/smile

kaksen je play na flopu ? .. reprezntiram močn hand .. gerardo bi na moj cbet reraizu z kraljem.. cheryl pa je itak razred zase in bi najbrz do riverja klicu use moje bete ss top par any kicker.. zato 1/2 pota in ne 3/4..  kaj se vam zdi  ? default/smile
gerardo 51/7/2.2
cheril 33/6/0.8

00

24

Js bi reku da statsi obeh plejerjev nakazujejo da se ne obremenjujeta glih kaj reprezentas, ampak kake karte mata. In oba lahk mata ogromno hendov ki jih totalno dominiras (A3, A4, ubistvu vsi gutshoti ,vsi FD), proti ostalemu si pa nekje flip, tak da priporocam da tu tretiras nutFD kot value hand, in z value hendi bi nasploh nej stavu velik, torej vecja stava flop. Poleg tega lazje se lazje  stackas na kasnejsih streetih.
aja pa turn tut nujno vec stavit

Zadnji popravljal Coup (26-06-2011 17:03:29)

00

a bi na turnu tudi vec stavu proti kaksnemu aggro regularcu ?  a ni boljše da še kej ulovi na riverju .. najbrz ce bi meu set bi nam dau že vedeti tako da kakšnga fulla ni tuki za pričakovat .. govorim hipotetično če bi ta igralec ne-biu tak pajac kot je ta gor default/smile

lp

00