26

Re: prebijanje iz mikro limitov ( projekt)

lukaluka napisal:

a bi na turnu tudi vec stavu proti kaksnemu aggro regularcu ?  a ni boljše da še kej ulovi na riverju .. najbrz ce bi meu set bi nam dau že vedeti tako da kakšnga fulla ni tuki za pričakovat .. govorim hipotetično če bi ta igralec ne-biu tak pajac kot je ta gor default/smile

lp

Ce stavis turn stavis tut prot regularju velik, ker ne zapre kinga, kvecjemu mas opcijo checkraise ce mas read na igralcu da ful floata. S tem da to vela za headsup, v multiway ne mors prcakvat posebi velik floatanja tak da enostavno bombas za value od K pa kakih pocketov z enim pikom.

tut sicer ne prcakvat da bojo ful vlke razlike v tem s cem te callajo glede na to kok stavis, ce ma recimo tu igralc 66, bo foldu ce stavis pol pota al pa 75% cist isto, ce ma pa kinga al pa JJ s pikom bo pa callu glede na stavo. iz tega sledi da stavis velik ko mas hend pa majn ko blefiras, kar se sicer mogoce slisi ko da se da ful abusat, sam 90% folka tega ne opazi/se ne zna prilagodit.

Zadnji popravljal Coup (26-06-2011 18:52:34)

00

model to je NL25... če maš dobr hand se tud odigra kot da maš dobr hand.. kokr js tebe razumem bi ti čekiru turn? men se gre da z nut flushom stackam igralca se pravi da morš do riverja nabildat pot, kar pa ga s čekiranjem na turnu ziher ne boš... bet flop bet turn all in river...

namenjen lukalukatu  default/big_smile

Zadnji popravljal lunatic (26-06-2011 19:12:44)

00

28

sm ti napisu proti kakemu plejerju bi cekiru turn kot odgovor na tvoje vprasanje ce je vedno najbols resitev vlka stava vs aggro regu, kar ni. Dokler nimas readov mas pa jasno pravi plan ce povecas stave.

edit: my bad sm vaju zamenju:D

Zadnji popravljal Coup (26-06-2011 19:34:17)

00

se mi je zdelo ja sm sam caku kdaj bos pogruntu  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

“Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it” - Charles R. Swindoll
00

da se še jst mal javm.. default/smile smo prišli vn iz luknje .. probu sm naredit shot na nl50 ampak  po ~300 handih sm se premislu pa šou nazaj na 20tke default/smile ..  prilagam še graf s showdown winningsi ce koga zanima.. blue gor red dol standard default/smile
http://www.shrani.si/f/R/sn/3XoT0kfL/grafff.jpg

se en hand .. me zanima kako bi odigrali flop.. takoj fold po raizu ? call ? reraise/fold ? default/smile ..

player neznan .. 18 handov  62/19/3.0

“Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it” - Charles R. Swindoll
00

super drugi sešn na nl50 default/smile .. ce nebo kaksnga 10Bi downswinga v prihodnjih dneh ostajam na nl50 zaenkrat še 4 mize pol pa na 6 ce bo se mal br zrastu default/smile
http://www.shrani.si/f/1J/tK/1ubRPuDV/grafff.jpg

00

lukaluka napisal:

se en hand .. me zanima kako bi odigrali flop.. takoj fold po raizu ? call ? reraise/fold ? default/smile ..

player neznan .. 18 handov  62/19/3.0

V kolikor se odločiš zgolj za call bi moral potem klicat še na turnu, Q nič ne spremeni... Kakšen je bil tvoj plan, ko si se odločil zgolj za call? In zakaj te je močna stava na turnu prestrašila? Na kakšen range handov ga postaviš v tej situaciji?

Jaz bi raje reraisal flop;veliko slabših handov te kliče(glede na to, da gre očitno za ne preveč dobrega igralca..); če bi bil nasprotnikov raise večji bi pa klical in potem znova klical na turnu.

Drugače pa lep včerajšnji graf, keep up the good work  default/wink

Zadnji popravljal wonderkid (29-06-2011 09:21:15)

00

no za call sm se odloču tudi na podlagi statsov glede na tu da ma 3.0 aggr bi biu zmozen tudi ss kaksnim A4 reraizat ampak sm po sešn reviewu vidu da sm nrdu veliko napako ker ima sam 18 handov.. lih pred 2 dnevi sm brau od verneerja "članek" kako so tej statsi zavajajoči če nimaš enga sampla default/smile  .. ubistvu tuki premagam kakšn sick bluff  bluffa,A4,55-TT .. zmagajo me usi seti 23,34,A5 ,56, QQ+ .. mislim da je tle res pravilna poteza min raizat pa ce zarine foldat ? default/smile še največ problemov mam pri takih situacijah k na hitro zarinejo pot bet pa kdaj mam top pair pa se ne upam klicat ce nimam reada pa rajsi pocakm na boljsi spot   default/roll

00

evo da še jst nrdim en povzetek meseca.. ubistvu teh 11 dni od kar sm odpru projekt.. večina je nl25 .. proti koncu tudi heater na nl50  default/smile
http://www.shrani.si/f/2W/dI/2W31zUvi/grafff.jpg

se par podatkov default/smile 12.05 € na uro 46 ur odigranih v 11 dneh 50€ pod ev
vecinoma 6 miz na nl25 in 4 mize na nl50
554€ profita + ~120€ rbja
upam da bo naslednji mesc usaj isti profit da se lahko ustalim na 50tkah  default/smile
lp

00

56/10/1.6  200 handov  prazna beležka default/smile
kaj narediti v takih situacijah ? default/smile call pa upati na najboljse ? default/smile

00

36

če bi bla HU proti temu nasprotniku s tem stackom easy call ker pa imamo še enga za sabo mislim da je fold tukaj še najboljš opcija

"People, I just want to say, you know, can we all get along?"
00

če UTG takole minraisa preflop ga js fajn prbijem, vsaj na 1,20€, da te 34o hendi ne kličejo.

Zadnji popravljal zosoplant85 (04-07-2011 23:35:18)

00

zosoplant85 napisal:

če UTG takole minraisa preflop ga js fajn prbijem, vsaj na 1,20€, da te 34o hendi ne kličejo.

sej UTG ni minrejzu ampak je limpu, size betting je kr solidn, mogoce bi jst prtisnu se en blajnd zraven na 0.92 al pa 0.82, drugace pa se mi call ne zdi tako slab ker je ocitno da si pred UTG-jem, za tistga za tabo pa bi bla tezka odlocitev ce ne bi imel second nutsev, mislim da si kar precej pred njegovim rangom in imas se dva blokerja za strejt, mislim da bi ti mogu zapret vse kombinacije overkart, imel pa bi tudi tezko odlocitev z overpari (ker line zgleda zelo strong) sam to mislim da bi preflop odigral drugace, boljse so samo kombinacije
konektorjev, glede na to da ni deep, ship it.

00

pardon, avtomatsko nl10 vidim default/wink

00

evo ker grem jutri na morje za 2 tedna updejtam graf tga mesca default/smile
..vročina dela svoje slab volumn.. ni se mi dalo postat handov.. sm rajši izkoristu dneve na morju default/smile.. nazačetku zgubu 2 banci na nl50.. se vrnu na nl20.. brejkeven cel mesec.. zadnje 2 dni neki dalo default/smile .. zdej pa napovnt baterije in pokrast vse v avgustu  default/big_smile  default/big_smile
http://www.shrani.si/f/2q/od/28Gx6KU9/graff.jpg

2€ na uro (4 z rbjem ) default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  44 ur  25€ nad ev
73€ profita + ~105€ rbja

to je to ..  default/roll

p.s. jkob .. tudi jst sm si nabavu pc pa ti ne priporočam instalat the withcher 2 ker ti bo vzelo vsaj 30 grinding  ur default/big_smile:D

Zadnji popravljal lukaluka (19-07-2011 12:15:20)

00

en hand meni precej zanimiv zato me zanima cim več mnenj default/smile

da bi imeli kakšne statse na nasprotniku bi bil hand precej lažje odigran ampak ker nimamo.. kaj narediti na riverju ko nam raiza river cbet ?
torej zanimajo me vaša razmišlanja.. še enkrat povdarim da na igralcu nimamo handov.. default/smile
lp

p.s. : za check na rivrju se nism odloču ker sem se lih taki situaciji hotu izognt .. da bi checku pa pol bi nek overbet bluff zarinu.. sm rajsi river cbetu pa da tudi on z lestvico sam pokliče.. precej zmeden na riverju default/smile

Zadnji popravljal lukaluka (04-08-2011 17:01:06)

00