Tema: dobro odigrano?

Ali bi lahko ta hand odigral drugače?

00

Re: dobro odigrano?

niti ne, pač ne moreš pomagat če je norček prijel tvoj rejz na 6....

"It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."
The smartest man alive - Al Bundy
00

kaj da ne, 3 bet preflop, pa tud po flopu jest nebi sam klical, ker je board poln vlečk in river je bla siba bozja za calling station playerja

Zadnji popravljal carter15 (06-12-2010 19:08:08)

00

4

klical sem ga zato ker ga nisem hotel zgubiti z handa. če pa ti misliš da sem zato CS pa tudi prav

00

zakaj sprašuješ ko si spravil 2 igralca AI, ko sta bla zadaj, res pa je da se ti tkole ne bo večkrat obrestovalo default/smile

00

no sej ga nisi zgubu s handa, vids kaj je pol

prevec nevern board za moje pojme za tako igro

00

7

Aha še to, hand se je odvijal točno tko kot sem želel. Vse do riverja default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

pol pa rec naredu sm ev+ potezo in pejt dalje, k ste sli allin si bil spredi tko da se nimas kej sekirat, taki ti bojo se z obrestmi vrnil. mel je pac mocno vlecko in ni spustu.

00

sam 3 bet pfr je pa za moje pojme nujn s KK, A na flopu je huda dilema a ni tko?

00

10

dvojni fail! najprej preflop (od kdaj se iz gumba na limp+raise na nl25 s KK flata?), pol si pa še na flopu samo poklical? če boš še naprej razmišljal po tem sistemu, da je z monsterji bolš samo call-at da slučajno kdo ne bo ubežal, te bo še drago stalo.
z monsterji je treba preflop nabildat pot, da gre pol na flopu čimprej vse noter!

carter15 napisal:

no sej ga nisi zgubu s handa, vids kaj je pol

00

Kakšn vprašanje, a bi lahko odigral drugače. LOL Ja nisi ga hotu dat vn iz handa. A je pol bol to kar se je zdej zgodil. Čist narobe odigran

00

12

Ja jaz bi cist drgac odigral

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

13

itak je 3bet preflop nujno proti dvema...na takem wet flopu pa tudi rejz...

očitno se je res odvijalo kot si si želel...samo tak kot se je zdaj izšlo te je prvi rešil da se lahko zaj tolažiš da si dal dnar not ko si bil spredaj...ker tak ko si odšpilal bi se brez prvega zgodilo da bi river bil A oni z JT bi pushnil ti bi ves vesel klical, ko bi pa vido hend pa jok, jok, jok

A krek per day keeps the money away
00

14

Ne razumem zakaj me je prvi rešil, oni z TJ bi pa pušnil?

00

Damc napisal:

očitno se je res odvijalo kot si si želel...samo tak kot se je zdaj izšlo te je prvi rešil da se lahko zaj tolažiš da si dal dnar not ko si bil spredaj...ker tak ko si odšpilal bi se brez prvega zgodilo da bi river bil A oni z JT bi pushnil ti bi ves vesel klical, ko bi pa vido hend pa jok, jok, jok

+1

00

16

Hvala za komentarje

00

ce na turnu nebi oni s KQ porinu bi sla/sli na riverju allin in bi bil zadi ko bi dal vse notr, resu te je sam v smislu da loh reces da si dal dnar notr ko si bil spredaj, samo to je slaba tolazba pa dobra sola.

Zadnji popravljal carter15 (06-12-2010 19:55:41)

00

18

carter15 napisal:

ce na turno nebi oni s KQ porinu bi sla/sli na riverju allin in bi bil zadi ko bi dal vse notr, resu te je sam v smislu da loh reces da si dal dnar notr ko si bil spredaj, samo to je slaba tolazba pa dobra sola.

+10 default/big_smile  default/big_smile

00

19

Jaz bi ga v preflopu 3betno in potem na flopu raise na 2/3 pota, saj je bila možna vlečka barve in lestvice.

00

odigral bi najbrž lahko mal drgač kot so že ostali napisal, rezultat bi bil pa najbrž isti, js mislm da un vučke openenderja+barve ne bi zapru...oz. bi meu vprašanje za ostale mojstre, če smo mi igralc z JTs. Kako bi reagiral na rejz na takem boardu. Je to shove al samo call? fold najbrž ne...

00

preflop bi na 3bet zapru J10, po flopu je bil pa mocn tko da bi tezk zapru. Sicer ne poznam igralca sam to je najbl verjetn scenarij na teh limitih

Zadnji popravljal carter15 (06-12-2010 20:20:29)

00

kaj bi naredu ce pride se en pik na turnu?!? to je karta, k jo noces vidit!!!

00

23

Na takmu flopu z JTs ne zaprem ce vem da ima set ce je zraven se mal dead moneya kokr je kle.

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

24

benz napisal:

Ali bi lahko ta hand odigral drugače?

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile lahk bi se tud na glavo vrgu pa bi te spil,meu je že nekaj čez banco plusa,torej mu je deval in težko bi te zapustu tudi ob navitju pf na nekih 7 lun,ni kej,use so uzjel default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

25

Pfr 4bet na 4 $ ( če 5betne je all in ). Na flopu pa reise in probat čimprej spravt dnar notr k je zlo draw board in mu hočš zaračunat alpa potencialno da shipa z flush/streight draw. Tak board je za slowplayat zlo nevarn in te velikokrat lohka kreknejo ( kot tudi v tem primeru ).

"Najprej je treba razčistiti z egom. Jaz sem nič. Ko bom opustil to, kar sem, bom lahko postal to, kar bi lahko bi."
00