4,051

Re: Več Grindaj Al Pa Idi V Pyzdo Materno 2014

Fogninija pa mam najrajši, par tekem sem češko falil danes in potem zagledal odrešenika cigančka in sn že v plusu dans,6.5 kvota in predčasno vzeto vun,ker je že začel klicat zdravnika in mu je masiral palec na nogi lol.,pravi cigan,nimaš kaj.  default/big_smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

4,052

evo ga,super stavni dnevi za mano,nizozemska win,vandeveghe win,lepchenko win ,fognini pravi čas vun vzeto ,zdaj pa še nadal spakira pa je to to  default/smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
11

4,053

zadnji tedn stav. večinoma plusa zadnja dva dni,kjer sn se tak posveto stavam,da sploh ni blo časa za poker  default/roll ,bom naslednje dni posvetil pokru..

http://shrani.si/f/3K/Y1/2xmAvzau/b8.png

so me pa zjebali grki,mel sn na slone plus live pri 1 0 za grke pol ure do konca na remi pa se je ku*** mogo zahaklat s taco na koncu  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile ,kaj češ,enkrat vzame,dvakrat da,baje  default/big_smile

jutri bom dal spet kontra fogniniju,puetz @4 ,glede na to,da je fabio rahlo retardiran,se splača poskusit  default/big_smile ,pa še wang proti južnemu je za probat drobiž. med bolj normalnimi /resnimi pari pa bom mel pick dneva haase proti simonu @2.75 in pa larcher de brito proti gajdosovi @2 ,če bo ponovila vsaj približno predstavo kot danes proti kuznetsovi bo moglo it skozi,je pa rahlo nestabilna  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

gl,lp

Zadnji popravljal nejc1805 (25-06-2014 01:54:44)

10

4,054

to mi je vsec, da lahko mi navadni smrtniki se kaj prepisemo... default/big_smile

00

4,055

Zanima me ali vedno staviš na underdoga, ali kdaj mogoče tudi na favorita. Zanima me tudi kako kombiniraš stave: singlca, kombinacija... Ali staviš iz lastnega občutka kdo bo zmagal ali si pomagaš tudi s kakšnimi forumi in podobno. Srečno še naprej!

00

4,056

muzl napisal:

to mi je vsec, da lahko mi navadni smrtniki se kaj prepisemo... default/big_smile

mah saj ga sekam mimo ko v risanki tudi..  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Borisss napisal:

Zanima me ali vedno staviš na underdoga, ali kdaj mogoče tudi na favorita. Zanima me tudi kako kombiniraš stave: singlca, kombinacija... Ali staviš iz lastnega občutka kdo bo zmagal ali si pomagaš tudi s kakšnimi forumi in podobno. Srečno še naprej!

seveda ne stavim vedno na underdoga,je pa fajn stavljat na njih,ker včasih v bistvu to niti niso  default/big_smile ,sploh na kakih čeških futuresih se splača stavljat na underdoge,ker so tak vsi skupaj tam za k. urac  default/big_smile ..en par do dva pri resnih stavah in pri bingo listkih do 5 nekje  default/smile
vse sam,vse kaj pogledam je itf stran pa tam vidiš formo pa malo pogledaš kak je bil kot junior pri teh mladih pa če ga še maš šanso videt špilat je to potem nekak to,potem pa ko padeš not pa tak že dobiš neko sliko o vseh in potem pač upaš,da prav razmišljaš  default/big_smile  default/big_smile,pa tilta se je treba pazit,isto kot pri pokru,samo da je verjetno tu še lažje vse zafukat v par minutah  default/big_smile  default/big_smile  . tnx

fabio že tankira rahlo  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Zadnji popravljal nejc1805 (25-06-2014 15:05:04)

00

Še jaz bi imel par vprašanj glede bet 365.
Ali lahko igram normalno na njihovi strani iz Slovenije? (ali rabim preko proxy)
Vidim ,da tudi sproti zapiraš kvote.Ali je to možno samo pri live bet ali lahko jaz na primer stavim ,da bo Nizozemska
svetovni prvak pa pridejo v polfinale pa jaz potem prodam kvoto?
Ali so možna izplačila na moneybookers?
Ali so kakšni bonusi za nove igralce?

Hvala

00

4,058

- normalno
- pri vseh stavah,razn takrat ko je pač par momentalno zaprt,lahko prodaš samo morš sam dobro ocenit če se ti splača (še en del igre ,kjer lahko delaš plus al pa minus )
-skrill v roku ure,ko si redni dvigovalec,na začetku kaki dan se mi zdi
-vsake tolko mi dajo 15e bonusa,parkrat na mesec,ostalo pa ne vem

00

4,059

puetz zafukal 4 0 tie break treji set in 6 4 (dve set žogi ),nič ne morš tu,če je hepan  default/roll

Zadnji popravljal nejc1805 (25-06-2014 16:38:04)

00

4,060

yoooooooooooooooo.. dolgo nisem nič pisal,ker se ni nič kaj pametnega v smislu pokra dogajalo pri meni.no ,mesec pa malo nazaj sn se vrno na ipoker bingo mize in čez par dni napišem kaj se je dogajalo.  default/smile nisem pa hoto pred začetkom mesca tu nekaj najavljat in rogovilit,ker bi si samo dodatno ustvarjal pritisk po skoraj enoletnem neigranju oz. zelo malo igranju.

par spoilerov:

-bili so težki,leni časi,a nisem se zapufal ali kakorkoli kaj/koga zafukal ,razn sebe default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile
-nisem še nazaj doma na mamini zizi
-volveka nimam več,mam pa še punco , psa in tri nove ribe  default/big_smile
- ta mesec sem res dosti/pridno igral, dostikrat tudi po celo noč do 6ih zjutraj,čeprav je takrat malo prometa
- mesec sploh ni bil slab ,bo pa danes zadnji dan v mescu verjetno slab,ker zdaj tu pišem to  default/big_smile

več sledi....

gl,lp

Zadnji popravljal nejc1805 (31-10-2014 09:49:11)

180

4,061

Superca, bomo spremlal! Srecno!

20

4,062

Bravo, to vidiš!!!
Si pa zgleda naredil pravo odločitev, da nisi šel na starse. So začeli nekaj mučkat z večjim rakeom, BoP promo gre stran, pa kdo ve kaj bodo nardili še z VIP programom.

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
10

4,063

Gladko!

A stave še kej letijo?

"To win at poker, you have to be very good at losing."
                                                                     - Tommy Angelo
10

4,064

http://i.imgur.com/NnoGhN1.gif

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
30

4,065

Kak ti je to ratalo?

04

4,066

haha,sn si kr mislo,da se bo našo en padalec  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

na hitro,te igre so nepremagljive,na tem grafu pa manjka vse skupaj kr nekaj čez jurija eurov,ki sn jih zgubil zaradi colludanja oz. disconnectov.

spoiler za vse tiste,ki vam je ta graf tak všeč

ta mesec mam verjetno edini v teh igrah plus iz igre in skoraj 5k eurov rejka

in tudi če bi ta graf držal,bi blo vse skupaj 4 jurije plusa

drugače pa lahko prideš probat pa boš vido kak ti to rata,rabiš pa samo nekje 53%  itm-a proti najboljšim regom za take šajbaste grafe  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

čez par dni pa še v sliki plus malo opišem kaj vse se je dogajalo  default/big_smile

gl,lp

Zadnji popravljal nejc1805 (31-10-2014 19:51:57)

110

4,067

Js ti lah rečem sam, kapo dol, ker se poleg vseh teh svinjarij za mizo, morš se z temi colluderji in disconnecti tolk ukvarjat. Res hardcore job no, nimaš kaj, svaka čast res! Meni se sfuka

10

4,068

samo ta mesec sem prijavo 5 colluderjev in to smešno očitnih  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile , je pa dosti tistih,dovolj pametnih,ki colludajo na tak način,da jim ne morjo dokazat in ko si to na bubblu rabiš tisti dan malo več sreče in kaj hitro lahko gre vse v maline  default/big_smile

00

4,069

schroomu bi lahko malo bolj podrobni razložil, ker mu še vedno ni jasno zakaj sploh igraš s taki veseljem, če itaq ne moreš delati plusa iz igre.

pa dobrodošel nazaj. mi je že bilo malo dolgcajt, ker se nisem imel s kom kregati...
default/smile

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
11

4,070

maliprofi napisal:

schroomu bi lahko malo bolj podrobni razložil, ker mu še vedno ni jasno zakaj sploh igraš s taki veseljem, če itaq ne moreš delati plusa iz igre.

pa dobrodošel nazaj. mi je že bilo malo dolgcajt, ker se nisem imel s kom kregati...
default/smile

mah,se ti zdi ,da je dobronamerno nalepo graf in vprašal to bedarijo? taki padalci si sploh ne zaslužijo razlage.

glede tebe pa ne bi blo nič narobe,če bi se izognil tej temi..

glede pokra pa še mam dan,dva igre predn dosežem dovolj točk,da lahko menjam za dnar in naredim neki zaključek,potem pa dan,dva pavze in dalje pridno grindat.

gl,lp

Zadnji popravljal nejc1805 (02-11-2014 02:35:55)

41

4,071

nisem dobenga napdal, če je tak izpadlo.. samo zanimalo me je, ker te ne poznam dobro in sem bil prepričan da glede na tvoj renome na tej strani maš dobro razlago default/smile.

se opravičujem, ni bilo mišljeno v slabem smislu.

20

4,072

Kolega Shroom, razmisli preden govoriš.
Včasih me spominjaš na mojo boljšo polovico  default/smile 

Nejc GL, in THX za zanimivo branje.

01

4,073

Shr0om napisal:

nisem dobenga napdal, če je tak izpadlo.. samo zanimalo me je, ker te ne poznam dobro in sem bil prepričan da glede na tvoj renome na tej strani maš dobro razlago default/smile.

se opravičujem, ni bilo mišljeno v slabem smislu.

ja ja,vse ok.

00

4,074

nejc1805 napisal:

ja ja,vse ok.

v nemško govorečem področju rečejo

"ja ja heisst leck mich am arsch"

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00