Re: Več Grindaj Al Pa Idi V Pyzdo Materno 2014

RUS napisal:

zdj pa chip & chair  pa na finalko  default/wink

hehehe,sn prišo do 600 pa sn dobo še enkrat v ritko z boljšim handom  default/tongue,k9 <j 4 -> pune pomembn hand  default/big_smile  default/tongue

Zadnji popravljal nejc1805 (10-03-2011 02:59:30)

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

ko ne gre ,ne gre.. vse v roku parih minut takoj po onem handu,ko sn ga nalepo malo višje.. to ni jamranje, to je update za vse tiste,ki obožujejo gledat bad beate ,ki to sploh v bistvu niso  default/lol  default/tongue ..to je sestavni del tega lepega/ krutega športa,ko se zgodi vse v roku parih minut je pač tolko hujše,no v bistvu sploh ni hudo,so še hujše stvari na svetu,recimo ko se skregaš s punco, zmanjka cigaret,ko bereš ta blog ,td...poleg tega pa sn še istočasno naleto s kingi v ase,s flushom v nuts flush, in dodal par vlkih bedarij,da je stvar popolna..

torej za vse ,ki radi limajo in gledajo klasične bad beate  default/lol  default/lol  default/lol  default/lol  default/lol ,ki smo chipe not spravli si lahko sami zamislite  default/lol

http://www.shrani.si/t/3p/lC/4zvNeDB9/2hand.jpg

http://www.shrani.si/t/3c/Zb/4STLdkrT/3hand.jpg

http://www.shrani.si/t/40/U9/5WPXI4A/4hand.jpg

še ena zanimiva iz heads upa,looool, še večji loooooooooool pa je ,da sn vseeno dobo po p****  default/lol  default/lol  default/lol ,zadnjič me je en naružo ko mu je ostalo nekaj čez 100 default/lol  default/lol  default/lol

drugače pa po 22ih odigranih 3kah (nisn prave volje za 6ke,ker igram neki čudn poker ) imam plusa točno za en liter piva pri zupaniču (poceni je ful)  default/lol  default/roll ,tak da glede na te zadeve omenjene zgoraj in igro je to nuts vmesni rezultat,včasih naredimo največ plusa,ko delamo s slabo igro ob slabih okoliščinah breakeven oz.mali minus,jaz mam rad take dneve..  default/tongue

p.s. 34 odigranih 3k (trojk ) za pol litra piva še je samo ostalo plusa,ne da se mi več.. default/neutral

v naslednjih dneh,ko mi bo malo bolj do tega prelepega športa bom ponovno vključo samo 6ke,kdaj bo to točno-v enem izmed naslednjih dni.. default/roll  lahko noč

Zadnji popravljal nejc1805 (10-03-2011 12:18:57)

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

naj se jebejo, s slabšimi igram,več mam minusa..za ku*** dan,za ku*** igra,za ku*** starsi,za ku*** nasprotniki,za ku*** rezultat..edino kaj je vredu,da sem igral največ v tem mescu pa še zvečer bom ,jupii default/roll ..torej po odigranih 47ih sngjih danes(večina 6,50$) je rezultat sledeči (če sn slučajno pozabo omenit-za ku***).. najbolj pa me je jebal heads up,kjer sem ,prisežem 80% šau not z boljšim handom,med drugim A A <2 9 in pa večina klasičnih 3 outerjev in to se pozna ,saj prvi dobi 11 dolarov več.. no pa še graf za danes (za ku***) ,zvečer morn popravit igro pa ne bi smelo bit problema naredit neko breakeven noč  default/lol

dajte zelenkote vsi tisti,ki mate super dan,rdečkote pa tisti,ki mate za ku*** dan (kar se pokra tiče),  default/lol  gremo klikajteeeee default/lol  default/tongue

http://www.shrani.si/t/2T/6w/2nOqgCou/marec8.jpg

p.s. ne vem zakaj se namesto besede ku*** pokažejo zvezdice,saj pa te ku*** ni ne vem kak grda beseda jao default/lol  K U * * *  default/tongue

Zadnji popravljal nejc1805 (10-03-2011 20:29:25)

00

glede na zelenkote,vidim,da vas je kr nekaj dans igralo proti meni  default/lol  default/lol ..sem vesel,da vidim toliko več zelenkotov,dokaz ,da smo slovenci svetovna velesila v pokru  default/smile ,vsi rdečkoti pa ne se jezit,to je sestavni del tega športa..

torej prva polovica dneva je bla za :

Krompir
Urin
Robida
Ajvar
Copat

počasi začenjam drugi- nočni del igranja in upam da ne bo za:

Krompir
Urin
Robida
Ajvar
Copat

gl

00

nejc1805 napisal:

čisto prvi hand turnirja ,ki ga mam odprtega predvsem zato,da se spravim grindat zravn.. hihihihi
default/cool

http://www.shrani.si/t/1l/kI/ATFYJIh/1hand.jpg

prvi sešn podobn prvemu handu,z zelenjavo so mi skrekali par top handov preflop all in hehe,do 4ih zjutraj če ne vrnejo nazaj plus 30 ,grem kr spat  default/tongue

Za motivacijo, ker po takem handu veš da ti bo vse zdržal ka boš igral naprej naprej... default/big_smile

Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.
And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew" default/smile
00

prvi nočni sešn sem odigral zelo solidno,ampak kaj ,ko sem naredo samo 25$ (sicer je to drugače super,ampak v takem sešnu ,kjer prideš  8/9 med 3 je to pač za (saj vete  default/wink ).. rezultat sešna: 3x prvi,1x drugi,4 faking bubbli in eno četrto mesto.. kak me razpizdijo big stack mega ribe na bubblu,ko porivajo(logično) in kličejo (ni logično) any 2 in pol mi samo piskajo tretja mesta.. default/mad

začelo se je pa v znamenju kingov  default/lol

kingi prvič : malo jače je probal  default/yikes

kingi drugič:

kingi tretjič :

dokaz,da starsi niso rigged  default/lol , 5x sn mel kinge ta sešn,niti enkrat zgubo,čudn sešn..

Zadnji popravljal nejc1805 (10-03-2011 23:21:36)

00

57

nejc1805 napisal:

dokaz,da starsi niso rigged  default/lol , 5x sn mel kinge ta sešn,niti enkrat zgubo,čudn sešn..

Ja, če pa vprašamo unih 5 tipov, k so bli proti tvojim KK, bodo pa zihr ravno obratno rekli  default/tongue Drugače pa ni kaj, super projekt pa dobro ti gre, te spemljam! default/wink

00

J-kob napisal:
nejc1805 napisal:

Ja, če pa vprašamo unih 5 tipov, k so bli proti tvojim KK, bodo pa zihr ravno obratno rekli  default/tongue Drugače pa ni kaj, super projekt pa dobro ti gre, te spemljam! default/wink

hehe ,nekak tak ja  default/smile ..drugače pa je težko rečt ,da mi gre dobro,ampak glede na volumen je ok ja..drugače pa ty,jaz tudi spremljam tebe in vse ostale na forumu   default/big_smile

drugače pa zdaj berem že kako uro to temo o mladoletnem igralcu na sunday millionu  http://forumserver.twoplustwo.com/29/ne … dex15.html in nisn si mogo pomagat ,da se ne bi ob tem postu naglas zasmejal .. default/lol  default/lol

http://www.shrani.si/t/3k/3B/3s2AYCBP/looool.jpg

med drugim,če bodo razdelili njegov dobitek enako med vse,ki smo/ste kešnili  (cca. 70$) ,si bom vzel kaki dan dopusta od pokra in peljal punco na kosilo,mali časti  default/lol  default/lol  saj vem,da sem nesramn,ampak j*** ga, in če je tolk glup,da si da naret račun kao da je dve leti starejši,namesto ,da bi vsaj na fotra igral ,potem j*** ga..pravila so pravila pa še fehtal je na finalki pa se delal norca ,pred tem pa še baje en mali miljon ljudi suckoutal/krekno,ko ga jebe,če sem iskren..  default/wink default/tongue

kar se tiče moje igre pa sem odigral še en sešn 10 miz in naredo par dolarov minusa (20 pod evjem) ,zdaj pa se že par ur odločam,če se mi še da..eh,verjetno ne..

za konec še anketa tak malo za foro: zelenkote dajte vsi tisti,ki mislite,da si mali zasluži izplačilo
                                                 rdečkote pa tisti,ki mislite,da si ne (ne gledat tega,da lahko dobite zastonj kosilo od njega) default/smile

lp

Zadnji popravljal nejc1805 (11-03-2011 02:00:19)

00

še zaključek dneva na hitro.. odigranih 75 sngjev (malo več ko 50 komadov 6k,ostalo 3ke),glede na to,da sem bil že več ko 70 v minusu sem na koncu dneva kr zadovoljn,čeprav je bil zelo slab dan skupno gledano,povprečna igra pa nič kaj prijazn stric stars .. sem pa zadovoljn z današnjim volumnom,ker ne pomnim kdaj sem nazadnje odigral 75 sngjev v enem dnevu,a mogo bi jih glede na čas, ki ga mam ,vsaki dan tolko  default/hmm ..

zdaj dela shrani.si..

graf 6k včeraj :
http://www.shrani.si/t/29/47/2L0EP6rf/marec10.jpg

skupni graf včeraj:

http://www.shrani.si/t/2U/xa/4k5QiTwP/marec11.jpg

lp

Zadnji popravljal nejc1805 (11-03-2011 12:18:19)

00

60

teb je vsaj net delu zadno urco default/big_smile

adijo dnar, jebenti matr morm rezervn net zrihtat ...

00

odigral sem prvi sešn danes (9 miz-6,50$) in na skoraj vseh mizah mel slovenca Tilc (LJ),ki ga morn pohvalit,lepo je igral pa še vun me je vrgo na parih mizah zasluženo na boljši hand .. default/mad  default/tongue .. prvi sešn danes se je končal s 13,50 $ plusa,kazalo je na sredini dosti boljše,lahko bi pa blo na koncu še slabše  default/smile ..

kar se tiče zgornje mini ankete za foro ,me je presentlo kak lahko večina zagovarja tega nizozemca,ki je zavedno vtipkal ,da je star 19 let in s tem jasno kršil pravila, saj pa niso zakoni in pravila kr tak za brezveze.. drugače pa bi tud jaz bil zato,da se mu da dnar,če bi bil mali vsaj tolk pametn,da bi igral prek fotra in ne bi bil pohlepn in se neke kurčo pri dealu,karma is a bitch..  default/hmm

@ ryler- to pa res ni fajn,meni se je to zgodlo do zdaj samo parkrat pa še to me rešuje kolega,ki mi naredi potem več plusa kot bi ga sam  default/lol  default/tongue

tolko za zdaj..

Zadnji popravljal nejc1805 (11-03-2011 15:57:40)

00

nejc, mislim, da boš ti prišel v anale svetovne zgodovine pokra kot fiš z najdalj časa trajajočim upswingom.....

pa lahko noč.

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

maliprofi napisal:

nejc, mislim, da boš ti prišel v anale svetovne zgodovine pokra kot fiš z najdalj časa trajajočim upswingom.....

pa lahko noč.

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

brez besed,tak fejst se strinjam tokrat s tabo pa vseeno bom nekaj napisal default/lol .. pa saj to ni poker kaj igram,to je 15 minut sit outanja pol pa flipamo..upam,da mi bo še naprej devalo 80% flipov,drugače bo projekta hitro konec.. default/mad

samo za 18+!

kaj pa ti,si butno kaj doli al celi dan probavaš za brezveze pol pa zvečer zafrustriran pišeš bedarije na tem forumu  default/smile  default/tongue
mimogrede , fuckingratings.com te sploh ne najde ,si pa na handjob.com strani vodilni zadnji teden,maš neki upswing pa 160drajsov/100s..gg

Zadnji popravljal nejc1805 (12-03-2011 02:07:12)

00

default/hmm  default/hmm  default/hmm

00

maliprofi napisal:

saj nisi jezn ne  default/lol

no,zadnjih par dni sem nekaj bolan,nič posebnega,nimam vročine(menda) ,ampak kiham pa z nosa mi teče ful,kašljam pa niti ne default/lol  default/tongue  ampak to ni nobena ovira za moje igranje,kvečjemu bom več odigral kot normalno verjetno  default/smile
torej punca je šla malo prej delat ,jaz pa sn zakurblal en sešn in splačalo se je  default/smile ..dokler ne pride nazaj ,bom še mogoče odigral kakega,verjetno pa ne  default/big_smile ..

še rezultat tega sešna,ok igra s kemanjem (ne krekanjem),na koncu bi lahko z malo sreče dosego celo osebni rekord,ampak sn jo zgleda porabo že prej.. ono edino 6o mesto v tem sešnu pa seveda KK<AA preflop all in..

http://www.shrani.si/t/3O/IG/3lUkr0FF/marec11.jpg

Zadnji popravljal nejc1805 (12-03-2011 19:01:42)

00

nejc1805 napisal:
maliprofi napisal:

saj nisi jezn ne  default/lol

če bil jezen, bi moja reakcija zgledala takole:

default/mad  default/mad  default/mad

tvoji prijatelji, če sploh  imaš kakšnega, pa bi iz tvojega maila začeli dobivati pošto s čudnimi linki......

default/smile

00

hehehe,mam enih par kolegov drugače ja   default/smile   

drugače sem pa zaj igral cash game NL 2 skoraj celo uro default/smile ,čist tak malo za foro..odigral sem cca. 300 handov in naredo 3 dolare plusa,mel sem jih že 6  default/lol  default/lol

zdaj pa si grem pico naret pa počasi gledat švabe kak pojejo na rtlu (dsds)  default/lol  default/lol  sick life ,i know  default/lol  default/tongue

ko mi zaspi zvečer pa še grem par sešnov zašpilat.. default/smile

Zadnji popravljal nejc1805 (12-03-2011 20:45:05)

00

dsds gledaš, ker si dobil ukaz od zgoraj, ali zato, ker bi ga sam rad gledal??

00

maliprofi napisal:

dsds gledaš, ker si dobil ukaz od zgoraj, ali zato, ker bi ga sam rad gledal??

mah gledam jaz nasplošno take pizdarije,ni zdaj tak,da bi mogo vsakič gledat,ampak gledam ja default/lol

tota bi mogla letos zmagat,sploh dans je odpela sick.. to pa je od zadnjič, ko je izpadla default/lol  default/lol samo dans je bla dosti boljša pa še ni posnetka haha..

drugače pa kurt nielsen from the norway FTW! default/tongue

p.s. drugače sem dokaj normaln.. default/lol

kar se tiče pokra,je prejšnji sešn bil kr vse za danes.. default/smile  še graf tega mesca,skupno runnam super kot vedno  default/tongue  škoda ,da sn tak len.. default/hmm

http://www.shrani.si/t/B/PI/1RWtg2TS/marec12.jpg

Zadnji popravljal nejc1805 (13-03-2011 02:50:32)

00

70

mah jaz sem že zaj ponovitev gledal...in to samo zato ker od 4 flipov dobim ravno enega...ko bi te vsaj prvega pušno bi manj živcev porabo igral bi 3 ure manj razulat pa je zaj tak isti =0

A krek per day keeps the money away
00

Damc, ti si se spet na turnirje vrgel??

sicer pa sem jaz danes zjutraj gledal Germanys next top model. 15 minut.
ampak jaz imam izgovor.
Samo štirje programi so, kjer kaj razumem.
ZDF, RTL2, eurosport in raiuno.
no, ja....
Pa na powerturk razumem, za kaj se gre, ko se ritaste, nejoškaste in nosate pevke zvijajao v ritmih türk turbo folka.....

00

72

Nejc če bi ti grindov, bi na mesc lohka zaslužu 2000 $ +. Posledično bi lohka šu na višje limite in lohka zaslužu še več keša, ker skill itak je.

00

Damc napisal:

mah jaz sem že zaj ponovitev gledal...in to samo zato ker od 4 flipov dobim ravno enega...ko bi te vsaj prvega pušno bi manj živcev porabo igral bi 3 ure manj razulat pa je zaj tak isti =0

ne flipaj tolko damc! izkoristi ta edge in se spravljal v položaje kjer pol flipaš  default/lol ..drugače pa si luškan kot zmagovalec na sliki v mondu,par mescev sem čakal,da zmaga tam en dober igralec,sicer ne poznam dosti ostalih zmagovalcev,tak da se opravičujem,če še je kdo dober  default/lol  default/tongue

maliprofi napisal:

Damc, ti si se spet na turnirje vrgel??

sicer pa sem jaz danes zjutraj gledal Germanys next top model. 15 minut.
ampak jaz imam izgovor.
Samo štirje programi so, kjer kaj razumem.
ZDF, RTL2, eurosport in raiuno.
no, ja....
Pa na powerturk razumem, za kaj se gre, ko se ritaste, nejoškaste in nosate pevke zvijajao v ritmih türk turbo folka.....

so ble za kaj manekenke? kaj pa v živo ,je kaj kruha?  default/lol
drugače pa mi ni všeč država v kateri si trenutno,takoj za romunijo mi gre najbolj na ku*** default/smile so pa tvoje zgodbe z ahmedom & co. izredno poučne in zabavne.. default/smile

RUS napisal:

Nejc če bi ti grindov, bi na mesc lohka zaslužu 2000 $ +. Posledično bi lohka šu na višje limite in lohka zaslužu še več keša, ker skill itak je.

če,če,če..  default/lol ,mislim,da je to treba gledat z več zornih kotov..vprašanje,kaj bi blo z mojo psiho in kvaliteto igre ob sick grindanju,ker nisn tip človeka,ki bi grindal samo zato 5 ur na dan,ker je to na mojem urniku,morn bit spočit,dobre volje itd.,drugače gre hitro v kontra smer graf..bom naslednji mesec probal upoštevat tvoj nasvet in odigrat recimo 2000 iger 6,50$,to bi naj ob mojem povprečnem roi-ju prišlo vun približno tolko kot si omenil..ampak,ni tak lahko ko zgleda.. drugače pa ty..

lp

Zadnji popravljal nejc1805 (13-03-2011 14:59:56)

00

prvi sešn danes in to zelo lušn  default/smile .. okroglih 100% roi hehe..kazalo je na totalni polom,ampak to so toti sngji ko se vse lahko spremeni v minuti..prve 4 mize sn popušo ko vlki,na ostalih 5ih pa sn bil average oz.short stack in na srečo je pokemalo  default/smile

http://www.shrani.si/t/3/YF/1MLKLhU9/marec13.jpg

pa še "magična" meja je prebita ,izključno sngji.. default/smile

http://www.shrani.si/t/2V/5X/3zcsTxRv/5k.jpg

Zadnji popravljal nejc1805 (13-03-2011 16:22:39)

00

75

@maliprofi nisem se ravno na turnirje vrgel pač včasih kakega  zanimivega zaštartam pa pol še kerega ob isti uri včeraj sem recimo igral ironmen freeroll pa zraven sem si dal se miniFTOPS in en super stack 18k

@nejc ma ja mond bil donkament, največji pa jaz...če dobiš 5x na triouter pol ti je usojeno  default/big_smile od tega sem samo v HU tipa 3x suckoutal...da bi me lahko blo sram...

A krek per day keeps the money away
00