Tema: CerQeniik 12-table NL2 Partypoker

Mal sm nejevoln, ker noben ni pokomentiru mojga filmčka na mojem blogu, zato bom svojo srečo poiskusil še tukaj... default/roll  default/lol

http://vimeo.com/20885395 on Vimeo.

Hvala in Lp.  default/big_smile

Zadnji popravljal CerQeniik (13-03-2011 15:01:27)

Do what you love and fuck the rest.
00

2

Re: CerQeniik 12-table NL2 Partypoker

filmčk brez zvoka in s slabo vidljivostjo kart in pota je ponavad razlog za to da noben ne pokomentira

00

Pajk napisal:

filmčk brez zvoka in s slabo vidljivostjo kart in pota je ponavad razlog za to da noben ne pokomentira

evo, zdj bo bolš...

Zadnji popravljal CerQeniik (13-03-2011 15:02:15)

00

js pa ne, ker ne igraš z vsaj 100bb

00

jaz nimam zvoka in super nenavadno je, da igraš short stack NL2, a igraš 12 miz. Igraj 4 mize full stack at all times.

to je ves komentar

00

na partypokru je na skoraj vseh mizah 80centov max buyin...le malo je miz kjer je max buyin 2$ sepravi 100bb...zato sem se tut odloču da grem na starse zarat tega razloga...in kaj je fora da nemorte pokomentirat kšnga henda, samo zato ker ne igram miz z 100bb KI JIH NA PARTYPOKRU NL2 SKORAJ NI???

00

7

MSS ni tolk slaba stvar, jaz jo igram zdaj že kar nekaj časa...je pa video z 10 miz skoraj ne mogoče gledat pa še sounda ni da bi vedel na keri je kaka akcija,... rajši bi naredo kakega 4 ali 6 miz, bi prišlo malovečje bolj pregledno pa cifre bi ble za videt

A krek per day keeps the money away
00

mogoče bo zvenelo čudno, in nekateri se ne bodo strinjali, VENDAR igranje short stack na NL2 oziroma katerem koli micro limitu je že zdavnaj rešeno, in je daleč od pravega pokra, ki je vsaj 100bb. vse kar moraš ti kot shorty na NL2 storiti je počakat na premium hande in zarint. vse ostalo bo varianca. nihanjna bodo, vendar v skupnem bo broll rastel, vse kar moraš storiti je odigrati čim več handov.

nimamo kaj komentirat, saj nimaš nič zadaj da bi imel hand drugačen pomen ker bi bil 100+ bb deep.  če ni 100bb miz na NL2 igraj NL4, če ni na NL4 potem party ni ok za takšne limite.

00

CerQeniik napisal:

na partypokru je na skoraj vseh mizah 80centov max buyin...le malo je miz kjer je max buyin 2$ sepravi 100bb...zato sem se tut odloču da grem na starse zarat tega razloga...in kaj je fora da nemorte pokomentirat kšnga henda, samo zato ker ne igram miz z 100bb KI JIH NA PARTYPOKRU NL2 SKORAJ NI???

ker ni kej za komentirat...zapreš al pa zarineš...kaj ti ni jasn?  default/roll

00

aja, no če igraš MSS je itak avtopilot zadeva, kjer je dobesedno za vsako situacijo napisan chart kaj pa kako default/smile tko da ni velik za komentirat če se držiš teh chartov

00

Damc napisal:

MSS ni tolk slaba stvar, jaz jo igram zdaj že kar nekaj časa...je pa video z 10 miz skoraj ne mogoče gledat pa še sounda ni da bi vedel na keri je kaka akcija,... rajši bi naredo kakega 4 ali 6 miz, bi prišlo malovečje bolj pregledno pa cifre bi ble za videt

kje? kok je bb/100?

00

Keycash napisal:
CerQeniik napisal:

ker ni kej za komentirat...zapreš al pa zarineš...kaj ti ni jasn?  default/roll

lol, lol, lol...no dj pejte igrat pa zarivejte pa bomo vidl kok boste kj dobival...fakk kašne pišete kukr da bi meu js 40BB buyin vsi ostali pa 100bb...kaj vam ni jasno? povejte mi kdo bo plačal ves stack na PF allin..mislm WTF???

aja in ne, ne igram MSS ker 80c je max buyin na večini miz na partyju...
kakšni komentarji, sick res...

Zadnji popravljal CerQeniik (13-03-2011 21:09:57)

00

če nič ne napišemo si nejevoljen, če komentiramo napišeš lol lol lol wtf, kakšni komentarji. igraš pa 40bb na NL2 aka $0.80.

short stack strategija se ne navezuje toliko koliko imajo ostali, ampak predvsem koliko bb imaš ti, in 40bb se smatra border line short stack, in v takšnem primeru se more poker igra temu prilagoditi.

dam primer iz tvojega videa prvih nekaj minut.. QTo iz middle je fold 100% of the time, in JJ na late, se mi zdi da je bil na CO je ALLIN preflop, ker imaš zadaj premalo da bi postflop igra odločala o izidu handa, tebe v tem primeru je plačal BB mogoče UTG, na flopu odpre 3 nizke, ti daš standarni cbet, nasprotnik plača, turn A ti check, on stavi ti fold. game over.

če mene vprašaš, se boš  moral še veliko naučiti, če boš hotel pomoč od drugih uporabnikov foruma, kot pa da nazaj pribijaš takšne poste kot jih ti.

00

AtomAnt napisal:

če nič ne napišemo si nejevoljen, če komentiramo napišeš lol lol lol wtf, kakšni komentarji. igraš pa 40bb na NL2 aka $0.80.

short stack strategija se ne navezuje toliko koliko imajo ostali, ampak predvsem koliko bb imaš ti, in 40bb se smatra border line short stack, in v takšnem primeru se more poker igra temu prilagoditi.

dam primer iz tvojega videa prvih nekaj minut.. QTo iz middle je fold 100% of the time, in JJ na late, se mi zdi da je bil na CO je ALLIN preflop, ker imaš zadaj premalo da bi postflop igra odločala o izidu handa, tebe v tem primeru je plačal BB mogoče UTG, na flopu odpre 3 nizke, ti daš standarni cbet, nasprotnik plača, turn A ti check, on stavi ti fold. game over.

če mene vprašaš, se boš  moral še veliko naučiti, če boš hotel pomoč od drugih uporabnikov foruma, kot pa da nazaj pribijaš takšne poste kot jih ti.

ja, deloma maš prou. ampak a ne morte razumet da sm se pač odločil za napačno stran, kjer je software  totalno u kurcu ampak sm si reku da bom neki časa tuki igrou potem pa grem drugam, in to nameravam narest v zelo kratkem času. to da igram 40bb na NL2 pa nemorm pomagat če so pač take mize na partyju..drgač se pa lahko čist lep poker igra, brez zarivanja PF...nevem zakaj mi gre po cca 30k hendih tako dobro..pa je malo, zelo malo situacij ko zarivam PF..ali pa na flopu...
aja pa QToff sem bil na BB in sem checkal..usaj mal bolš poglej če že hočeš pametvat...

00

djte razlikovat med SSS pa MSS default/smile ni vse PF AI, ampak je čisto malo več za odtenek maneverskega prostora.. js ti priporočam da si pogledaš mal charte za MSS, če že to igraš dokler ne prideš do tega, da boš igral BSS

00

edismah napisal:

djte razlikovat med SSS pa MSS default/smile ni vse PF AI, ampak je čisto malo več za odtenek maneverskega prostora.. js ti priporočam da si pogledaš mal charte za MSS, če že to igraš dokler ne prideš do tega, da boš igral BSS

končno, +5

00

17

@edismah na FT NL50 3,3/100 (ne igram več) zdaj na NL100+NL200 pa nekje 1,7/100 mogoče malo več ker je še nekaj BSS not kjer sem lepi minus delal.... vse na FR

Zadnji popravljal Damc (13-03-2011 22:42:34)

A krek per day keeps the money away
00