Tema: World domination

glede na to da mam cel roll na tiltu ( vem ovca), sem mal gledal kam bi naložil nekaj $$ pa začel mal grindat sngje dokler se tista zadeva ne reši, pa sm najdu a party poleg tistga 200$ reload še tole ala risk igrca  default/big_smile
http://www.partypoker.com/promotions/wo … ation.html

mam pa par vprašanj za tiste ki igrate na partyju:
- a še kr connection zaje...?
- kakšna je razlika med speed pa turbo sngji pa kakšn je kj promet ( če kdo igra)?
- kaj mislite glede rakea pri sngjih sm inštaliru party pa pogledu da vidm pa so čist prizadeti 2,40+0,60 in 5+1 mislm wtf?

res je rake nor sam majo ta reload pa domination pa 100k freeroll pa še vip levele z cash pa bonus opcijami
bi bil hvaležen za kakršnokoli mnenje

00

Re: World domination

BrankoVostic napisal:

glede na to da mam cel roll na tiltu ( vem ovca), sem mal gledal kam bi naložil nekaj $$ pa začel mal grindat sngje dokler se tista zadeva ne reši, pa sm najdu a party poleg tistga 200$ reload še tole ala risk igrca  default/big_smile
http://www.partypoker.com/promotions/wo … ation.html

mam pa par vprašanj za tiste ki igrate na partyju:
- a še kr connection zaje...?
- kakšna je razlika med speed pa turbo sngji pa kakšn je kj promet ( če kdo igra)?
- kaj mislite glede rakea pri sngjih sm inštaliru party pa pogledu da vidm pa so čist prizadeti 2,40+0,60 in 5+1 mislm wtf?

res je rake nor sam majo ta reload pa domination pa 100k freeroll pa še vip levele z cash pa bonus opcijami
bi bil hvaležen za kakršnokoli mnenje

World Domination zgleda dokaj random zadeva, sploh za folk, ki ne dosega vsaj palladium VIP. Slabš k Big Draw ne more bit.
Connection je neki jebu zadne dni, sam dans je blo BP pr men. Pa baje Bill Rini prihaja nazaj k partyu.
Rake je pa ubijalski ja glede na druge sajte.

AIEV graph coach.
00

3

Jaz sem dokaj nov na Party Poker in se še privajam na sofware....zato me zanima ali je kdo od vas ugotovil, če se kje lahko preveri koliko mest in katera mesta sem osvojil v World Domination promociji? Včeraj sem zbral dovolj pik po uri začetka promocije....ampak ne vidim nikjer kako bi lahko zbral mesta ali, če so mi bila katera dodeljena.

Kdo ve podrobnosti okoli tega? Sem kaj čisto zaf...?

00

4

Starts: 00:00 ET on 8th July
Ends: 23:59 ET on 31st August, or when all the cities have been given away

Zadnji popravljal Dego (03-07-2011 12:39:52)

In the game of life, women are the rake.
00

5

Dego napisal:

Starts: 00:00 ET on 8th July
Ends: 23:59 ET on 31st August, or when all the cities have been given away

Uf, kje sem pa jaz videl 1. julij  default/roll  ...se opravičujem.

No, sej tako je še boljš...bom imel takrat več časa za igro.

00