Tema: Xplayerjev kot

Za izboljšanje igre. God knows there is room for that default/wink

Igram na Poker770. Mikrolimite 0,01/0,02. Od začetka 6-max s pridihom FR, potem malo FR in sedaj spet 6-max mize. Na 6-max bom tudi ostal. Razloge za to navajam nižje.

Za začetek na ogled postavljam graf:

http://www.shrani.si/t/a/Q5/1AUyZ5Jy/graf-16k-handov.jpg

Kaj pomeni, če gre AI EV graf v minus? Je pravilna domneva, da meni meče odlične karte, nasprotnikom pa še bolj odlične in je logično, da se s QQ nasadim na KK/AA, še dvakrat bolj logično pa, da to storim proti loose igralcem?

Prvi padec, ki se je začel pri 8k in trajal do 9,5k je bil v času, ko sem namesto 3x 6max + 1* FR igral 4 do 6 FR miz. Toliko miz pomeni, da je še vedno več kot polovica časa na voljo za razmišljanje/gledanje v zrak.

Na približno 14k handih sem spet začel igrati le 6max, ker sem imel poln ku*** tega, da sem v uri igranja na šestih mizah videl po 20x AI PF med igralcema, ki sta držala JJ/QQ/KK/AA in še ene par 3-way PF AI potov, kjer so vsi trije pokazali pare ali pa kak AKs in sta dva na koncu sestavila FH, tretji pa flush.

http://www.shrani.si/t/23/Fm/AUsFpNr/roka-5.jpg

HM manager me ima označenega kot kragulja za 6-max:
3Bet med 5 in 10
VPIP med 15 in 25
PFR med 10 in 25
Aggro več kot 2

1. Glede na to, da sem z AKo in AJo naredil tri petine od slabih 50$ minusa, se mi zdi, da bom v prihodnje omenjene hande in tudi AQo ter vse Axo metal v smeti. Največjih 12 izgub z AKs so bile 4*QQ, po 1*KK,TT, JJ in 88 ostalih pet pa 5Qs,4Ks,7As,TKs

http://www.shrani.si/t/d/c/3vN9aqUE/roka-1.jpg

2. Če je že kdo naredil raise bom v prihodnje zelo previden. Največji dve izgubi proti raisejem v zadnjih 500 hendih sta bila JJ AI na flopu 9TA vs A3 proti igralcu, ki ima v 94 hendih 65% VPIP in druga proti gemblerju (tako mu pravi HM) s QQ v KAs AI PF. Tipičen minus proti limperju sem pa naredil s KTo v 65s proti igralcu s 65 % VPIP v 50 hendih ko sem imel za blef njegov AI na turn T847

http://www.shrani.si/t/0/oP/2FaG0dAI/roka-2.jpg

3. Sem pretirano agresiven glede na število igralcev? Mislim, da VPIP%  nima kaj dosti vpliva na to, da mi močni Asi eksplodirajo v obraz. Kot sem že prej omenil, jih bom v prihodnje metal v smeti, razen mogoče v poziciji...

http://www.shrani.si/t/47/V5/ED2xVEx/roka-3.jpg

Tukaj tudi nekaj ni v redu:

http://www.shrani.si/t/1t/yR/3DzcTQBW/roka-4.jpg

Za konec še tabela naj premikov.

http://www.shrani.si/t/A/af/1uVVMuL4/roka-6.jpg

Prosim za komentarje/izbruhe jeze/obupa nad slabo igro itd...

Če rabite še kak cut iz HM, da me zabijete..ahem.. mi svetujete bolj učinkovito, le sporočite...

Bubble bubble i'm in trouble.
Es ist unmöglich in diese zustände zu gewinnen!
00

2

Re: Xplayerjev kot

xplayer77 napisal:

to je lahk usak k si naštela številke default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

Reno napisal:
xplayer77 napisal:

to je lahk usak k si naštela številke default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

kak maš kej ti znak...Granitna kocka...

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
00

definicijo kragulja prosim  default/big_smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
10

5

biaggo napisal:

ABC,nmurš verjet,sam nastavitve so mi pukazal u videih na DC-ji default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile ,jest mam po njihovo ta cahn,original nimam pojma default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

Reno napisal:
biaggo napisal:

ABC,nmurš verjet,sam nastavitve so mi pukazal u videih na DC-ji default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile ,jest mam po njihovo ta cahn,original nimam pojma default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

de resetiri, ti bo tole pokazal:
http://www.awesomeoff.com/images/entries/mainview/kryptonite_superman.jpg

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
00

7

Glih gljedam,starsi me še niso zacahnal,sam tam mam prejšn edin mesc pudn 10 ban default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile ,cuknu jih pa tud nism več,pol ni čudn de HM-ju n putegne,sej nve kam bme sau default/roll ,al bojo use uzjel,al bojo sam pesk metal ze dougcajt default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

8

Z pusret,letus mam 10 ban minuza,na en kurc iger,ni cajta in šele zdej vidm kuk jim deva default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

Reno napisal:

Z pusret,letus mam 10 ban minuza,na en kurc iger,ni cajta in šele zdej vidm kuk jim deva default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

kva ni cajta , si ja skuz na dopusti!!!

sam še pjer ma več cajta k ti...zdej k je u penziji...

00

Jaz poker kragulj/orel/sokol izgledam nekako takole: http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2010/263/3/e/aaawwww_dead_hawk_by_zombiefreak4life-d2z5ayq.jpg

Zadnji popravljal xplayer77 (08-07-2011 11:11:40)

00

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

Mrtav ladan kragulj default/big_smile default/big_smile default/big_smile

Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.
And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew" default/smile
00

13

xplayer77 napisal:

Jaz poker kragulj/orel/sokol izgledam nekako takole:

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

http://www.shrani.si/f/25/x7/18W01lPr/eagle-eyes.gif

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

V petek sem naredil en sešn v katerem sem se ob pomoči HM 99% časa ukvarjal s krajo blindov in lomljenjem prstov tistim, ki so pretiravali s krajo, da sem tako izničeval posledice tega, da je bilo treba blinde plačevat.

Edini "resn" denar sem pobral proti 48/14 tipu v 30 hendih, za katerega sem sem z AQ posumil, da v najboljšem primeru drži kak A2-AT, ko je na mojih 17c reraise odgovoril z AI preostalih 51c (razliko do 2$ je zagonil v prvih 30 hendih).

Končni rezultat +67c v uri in 40 min. Igral sem le eno mizo 6-max, zraven pa še freerol turnirje na katerih so mi filali tilt meter.

P.s. Ko sem se pridružil mizi je bil PF% 28, ko sem šel stran je bil 7.

00

1. sešn za danes danes zaključil potem, ko sem manijaku 65/12 vzel dva evra z AQ v A9s potem, ko me je 3betal AI s štirimi kartami od petih za flush na AT7 flop, katerega ni dobil in podvojil stack. Že prej je tip šel v 3way AI pot z AT, kar sem si tudi zapisal in res je v zgoraj omenjenem hendu pokazal podobne karte default/smile

00

2. senšn sem šel z 2 na 2,25 z AA potem pa nazaj na 1,95 s QK proti igralcu 64/8 igralcu, ki je na turnu sestavil lestvico in jo čekiral. river pade K in on stavi 21c, jz plačam in pokaže str8. Malo kasneje proti istemu izgubim še 20c z AKs v AJo na 95TJ8 board, ko sva turn in river oba čekirala, k jaz nisem hotel raisat, saj sem bil ziher, da četudi ima 5x ne bo foldal. Par hendov kasneje mi spet isti igralec vzame še 13c s še enim str8, ki ga je tudi imel na turnu, a ga je čekiral. Še dva henda kasneje spet isti s Q8 boljši od mojega A6 na T968T board in v naslednjem hendu spet boljši od mojega A6 s 7K na 83764 board. še par hendov kasneje proti istemu igralcu AI s 77 in pokaže A5 na 5A6 board.

Se mi je zdelo, da je moja "sreča" nekam ušla, a sem jo našel.

00

3. sešn videl AA v KK AI PF. flop pade 5A7 turn Q in river K. Pušnil 2$ stack s QA proti KAs proti 21/18 igralcu, ki me je drugič zapored 3betal in sem porinil AI.

00

4. sešn manijaku z AA vs njegovih Q5 po ene 10x raise in reraise, ko sva končno dala AI vzel dolar 60. Zaprl mizo in odprl novo ter jo kasneje, ko je razpadla zaprl s 60c dobička. Highlight po moje je bil, ko sem 2x regoma s 3betom vzel po 24c=12BB.

Potem pa gremo v nerealno. Z mizo se vsede tip, ki igra vsak hend in iz enega pridela šest dolarjev. Dobim A8 plačam njegov obvezni 4xBB PF raise in pad A67. zabijem 67c on jasno da plača in turn je 9, ki mi da open draw za lestvico imam pa top par in glede na igro, ki jo je tip doslej prikazal drži največ nizek par ali pa samo zrak. Zabijem AI na 4$ in me pokliče z AK in za brco, ko sem že na tleh, river pade K. Dva henda kasneje sem mu z JJ v 96s vzel nazaj tri $. Norosti se nadaljujejo.... Možak je končno bustil proti enemu, ki je ravno tako porival chipe in imel več sreče.

+ 39c hiša pa je zaslužila 3x toliko.

Zadnji popravljal xplayer77 (11-07-2011 17:37:33)

00

http://www.shrani.si/t/2J/99/3WOcEvO4/donk.jpg

tole mi je pokvarilo ponedeljek. Kakšne so možnosti, da na tipa, ki igra vsak hend naletim ravno v momentu, ko drži premium hend?

P.s. VPIP ni 100 ker sem jaz enkrat zabil PF AI s QQ in je tip očitno imel 27o in ni klical.

P.s.s. AI je šlo na turnu.

Zadnji popravljal xplayer77 (12-07-2011 00:39:14)

00

Just my luck: Po uri foldanja 39, 27, 74 in podobnega sranja in, ko so mi vsi foldali na QQ na SB, pušnil 1,2$ s TT v JJ.

Kaže, da je le treba dovolj dolgo počakat in bo prišlo do namještalke default/tongue

00

Takile mi živce žrejo. 60/34 igralec, ki mi je 3min prej na AA nalagal s 75o kljub temu, da ga ni nič zadelo. Dal sem mu vse nazaj in še obresti:

http://www.shrani.si/t/14/ah/4Dpj6RZV/donkey.jpg

HAHAHAHA še 5min zatem mi je stack 2$ vzel nekdo z AKs vs moj JJ ko sem njegov steal 3betal s 6 na 18c. On me, tako kot v prejšnjem krogu 4beta na 41c in jaz porinem AI. Odpre AK v križu in flop takoj pade K potem pa še 75 in 7 ter Q.

P.s.s. Od 46 flipov v katerih sem imel od 42,6 do 59,9 % Equitya sem jih v 17,6k  hendih dobil 17 oziroma 37%  in 28 jih je imelo equity 50-60 % z njimi pa nardil 3,5$ minusa.

Zadnji popravljal xplayer77 (13-07-2011 13:47:14)

00

22

Raj si mal vec denarja gor naloz in igrej malo visje limite, ta NL2 je polom...

00

Najprej odrl bedaka, ki je bil pripravljen in AI z A high, potem pa se razletel proti tipu z 61% VPIP ko je srečko z 85s flopnil tris na 8T8 board jaz pa z ATo dva para. zarineva AI in mi sporoči slabo novico. Na turnu pade še 5 da mu naredi FH, river blank.

P.s. po 83 hendih ima srečo 80% W$SD in 23% WTSD.

Zadnji popravljal xplayer77 (14-07-2011 01:03:31)

00

Prokleta namještalka. Najprej da fishu z 48/23 6 na riverju, da dobi pot in naslednji hend luckbox dobi AA jz pa JJ in itak, da ga na njegov 4-bet dam AI.

00

xplayer77 napisal:

Najprej
P.s. po 83 hendih ima srečo 80% W$SD in 23% WTSD.

Tela dva podatka potrebujeta ogromn (OGROMEN) sample, da konvergirata. Tko, da ne glej sploh tega.

Drgač pa fenomenalen topik. default/wink

AIEV graph coach.
00