26

Re: Xplayerjev kot

Res epic topic, podatkov kokr ces, vsi vemo kako si odspilu, kaj si mel , kaj je nasprotnik mel .... zanimivo branje tvojega monologa default/smile

00

piši si ti tote bad beate v beleznico pa si jih shrani na računalnik ker nas tu ne zanimajo, to kaj pa ti upisuješ pa se tak večkrat na session zgodi tak da se sprijazni stem in se rajsi fokusiraj nato kaj si v prvem postu napiso  "Za izboljšanje igre. God knows there is room for that " ker stem kaj nam zdaj govoris mi nemoremo ne tebi pomagat pa tudi smilis se nam ne

01

NL2= izi gejm. Če  tega ne premaguješ, dvomim da boš premagoval kaj drugega.

Zalimaj overall graf da poškilim default/smile

T

00

Tiljandur napisal:

NL2= izi gejm. Če  tega ne premaguješ, dvomim da boš premagoval kaj drugega.

Zalimaj overall graf da poškilim default/smile

T

globoko se motis vsak je na zacetku slab default/smile

00

Ja, na žalost se ne rodimo z znanjem default/big_smile

Hotu sm povedat, da dokler ni sposoben premagovat NL2, ne bo sposoben premagovat niti NL5,10,20...
Nekdo gor je pač objavu, da je NL2 brezveze. Tle se naučiš osnov in pošlihtaš zadeve u glavi - tilt, BRM...

Zadnji popravljal Tiljandur (14-07-2011 23:54:00)

00

Evo graf:

http://www.shrani.si/t/2v/X6/1fj2Bgbh/zalost.jpg

Monolog je pa tukaj namesto razbijanja tipkovnice.

Pa še lista top porazov. Kje sem ga sral?

http://www.shrani.si/t/3Y/g2/2TebMZ9v/jeba.jpg

Bubble bubble i'm in trouble.
Es ist unmöglich in diese zustände zu gewinnen!
00

Še mau statistike.

V 17.779 odigranih hendih sem v 5.598 primerih izgubil skupaj 508,36 $.

V 3.925 hendih sem denar izgubil na račun blindov, kar je skupaj naneslo  58,91 $ oziroma 11,59 % vseh izgub.

Denar sem torej izgubil v 1673 primerih, ko sem bil VPIP.

V 500 primerih sem izgubil po 2BB (20 $), ko me je flop povsem zgrešil in je villain raisal ali pa sem bil s srednje dobrim hendom 3-bettan.

Več kot 10BB sem izgubil v 431 oziroma 2,42 % hendih. Skupaj 359,61 $ oziroma 70,7 % vseh izgub.

Na drugi strani sem v 2.971 hendih dobil skupaj 451,5 $

V večini od 970 hendov v katerih sem dobil en oziroma 1,5BB = kraja blindov sem skupaj dobil 26,09 $ oziroma 5,78 %.

V 2.001 primeru sem dobil več kot bi lahko pokradel blindov, kar pomeni, da smo šli do flopa / so foldali limperji / je bil uspešen 3bet PF.

V top 466 oziroma 2,62 %  hendih sem dobil več kot 10BB. Skupaj 319,56 $ oziroma 70,7 % vseh dobitkov.

Zanimivo, da tako izgube kot tudi dobitki nad 10BB predstavljajo identičen odstotek celote

Evo moji statsi:
http://www.shrani.si/t/39/hd/4WcfwQIO/statsi.jpg

Kolikor morem sam videti, ven štrli limp % na SB, ki je tak zato, ker je s shitty hendom poceni doplačat še 1c na limpan pot in videti, če me kaj zadene.

Fold vs Steal imam na obeh pozicijah prevelik. Tukaj bi rekel, da je rešitev več 3-beta in ne več plačevanja njihovih raisov, saj bo moral bit range zelo širok in ne bom želel igrati flopa.

CBet je po moje tudi prevelik in ga znižujem, saj se mi precej dogaja, da mi nasprotniki postflop, ko imajo odločno boljše karte in jih v kupčku ni več veliko, ki bi situacijo lahko obrnile v mojo korist, igrajo zelo pasivno tudi, ko so v poziciji in s kakim AQ v roki (jaz z AT) in plačajo PF 4BB raise ter na flop 4QA in turn 7 še vedno naredijo check behind. Na še en blank na riverju sam stavim pot in me reraisajo in glede na pasivnost rade volje plačam reraise.

Zdaj pa še obglavljenje, ki se dogaja vsakomur: Plačal sem 62,07 $ rakea, kar pomeni, da bi bil brez tega rahlo ++ igralec, ampak to ni kaj prida tolažba.

00

glej kaj pa če bi najel coacha, da ti malo stvari razlozi ker moogče delas napake ki jih niti ne opazis in te potem to stane par stackov zaradi katerih bi lahko bil ++ igralec. ker z jamranjem nebos nic dosego raskiraj 100$ za 3-4 ure pa bos vido da bo razlika vec kot ocitna

00

34

Pomoje back to the drawing board, men zgleda dokaj grozno. 46% donk beta? Eni handi tam so pa za zjokat (razen če maš nevem kakšne reade na ljudeh) - moji najljubši handi: A7o  Q5s  A9o .

Srečno!

00

Kot prvo sem si pred par dnevi omislil HM manager - prej sem par dni imel testno verzijo.

O coachu precej razmišljam zadnje čase.

Glede A7o je bilo takole: http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3518795

Glede A9 pa takole: http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3518797

Oba sta bila v tiltu in brez HM managerja

Bi vi plačali njegov raise na turnu? Igralec je 16/11. Flop aggro ima 5 turn aggro pa 2. Po moje je imel Kx in me na riverju reši samo še J ali A in če pade J in on drži AK izgubiva oba.

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3518704

Tole ni kaj dosti za razmišljat, ali bomo klicali AI: http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3518804

tole pa sploh nič: http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3518807 Čeprav, če bi tukaj uporabil glavo, bi najbrž plačal njegov reraise in na flopu naredil donk bet. Močno dvomim, da ne bi porinil AI, četudi bi tip naredil 54c potbet. V taistem sešnu sem med 15:50 in 16:45 v 225 hendih na AA naletel 5x in sicer z AQs, AJs, QQ, QKs, 77 in 7As.

S QKs proti igralcu z VPIP 68% na FR mizi: http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3518809

A obstaja kdo na svetu, ki ne bi dal AI?

Zgoraj omenjeni A7 je prišel po slednjih dveh.

Za dobro mero sem 5min kasneje z AQs naletel na AA.

P.s. Kako hudiča se importa, da je slikca?

P.s.s. WTB microstakes coach. Pošljite me v PM....erm...mi PM.

Zadnji popravljal xplayer77 (15-07-2011 17:05:26)

00

moj leva roka,kako pa ti delaš v tej temi  default/lol  default/lol  default/lol

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

Nimaš kaj, pravi brainstorming  default/tongue

Stay hungry. Stay foolish.
00

nejc1805 napisal:

moj leva roka,kako pa ti delaš v tej temi  default/lol  default/lol  default/lol

Nabijam poste, da lahk začnem prodajat robo, ki je padla s kamiona v Prodaj / Kupi / Zamenjaj oddelku. Še malo...

P.s. Še pisat ne znam

Zadnji popravljal xplayer77 (15-07-2011 21:20:21)

00

Počitnice se končujejo....

Danes zjutraj sem naredil dobrih 200BB = 4$ plusa, ko so padale karte kolikor toliko normalno. Sicer sm imel eno namještalko ampak je takoj nazaj dalo.

Popoldne sem nastavil rit in so me pojahali za skor 300BB

7As v AT  na T53s T 3 rezultat - 104 BB
AQo v KJo AI PF pade 9TA Q 7. On je porinil AI, klical sem ga pa, ker je majmun od štirih hendov tri prvi porinil AI PF  rezultat - 102 BB
QQ v T9 na 7J8 6 2. Raisala sva, ko je padel flop, možak je bil pa precej tight, zato sem ga postavil na kak Jx oziroma več. rezultat - 100 BB
KQ v KK na Q85 6 K dal sem ga na flush draw ker sta bila na flopu Q in 5 srce, ker je bil možak precej agresiven in mel Cbet 71% jz sem bil pa button. najbrž sem zajebal, ker nisem foldal na njegov 3bet na flopu -glede na njegov VPIP, ki je 19. rezultat - 99 BB

Za dobro mero še dva fuka z JJ < QQ in JJ < KK in proti calling stationu s TAs < 22 na  KKs2s T 6; vsak po ~ 55 BB.

Na drugi strani pa je meni dalo AA>KK pa JA > QQ AI na flop 9A2 in 7Qs v QA 5Bet AI na 7Q5 flop. Skupaj + 275 BB

V glavnem....Graf, ki je kazal + 0,58 je sedaj -5,3. Zanimivo je, da so točno tam tudi NON-showdown winningsi, ki sem jih zvlekel gor iz - 9$.

P.s. Zdaj, ko gledam replay 7As v AT  na T53s T 3 rezultat - 104 BB vidim, da sem "pametno" porinil noter preostanek stacka na riverju, sam dvomim, da bi kdo proti 56VPIP igralcu odložil A high flush. Jz definitivno ne. Ma ja, to je, ko sedaj gledam, moja krivda, ker sem slowplayal nuts flush, in potem v njegovem želodcu ugotovil, da za trnek ni prijela riba ampak veliki Beli.

P.s. On a good note...prerivanje žetonov po mizi mi je vsaj naredilo 14 VPP pik default/tongue

Zadnji popravljal xplayer77 (19-08-2011 19:47:03)

00

793 rok v 3,5 ure je prineslo  +12 BB

Highlight je bil, ko sem v dobesedno zadnjem hendu drugega od treh delov sešna, ko sem imel odprto samo še eno mizo od štirih in sem UTG dobil AA. Dam not 4BB in fish na BB me plača. Pade 8h5h7c. Dam not pol pota in on plača, kar ni prižgalo rdeče lučke, saj sem ga postavil na flush draw ali pa na kako 8x v roki. Pride turn 2c in dam not pol pota 17BB + 8BB ter zadaj držim še 89BB. Možak raisa za 46BB in zadaj drži še 107 BB. Razmišljam, da je to nekam čudna poteza, saj je precej pasiven. Prevlada mnenje, da bi me rad s FD izrinil iz pota, zato ustrelim nazaj z AI in me plača. Pade 2d. On  pokaže....guess what

Zdržali so KK,TT in JJ, ki so dali 180BB, v ku*** pa sta šla 2xJA in JJ kjer sem pušnil 150 BB.

Pozitivna stvar je, da se NonSD graf zadnjih 5k rok počasi dviguje

00

Dej rajš prlep kešn hand kjer ne veš kako odigrat,ne pa da pišeš kok BB si pobral al pa zgubu s kešnim handom ker s tem ne boš nič napredval.

Glede tegale zadnjega handa če pride flop zlo povezan deli c-bet v višini pota oziroma mal manj,ker hočeš da te drago plačujejo z raznimi FD,OESD in gutsoti ne pa pol pota,ker jim daješ predobre odse za call

00

Evo spet mal steam blowoffa:

V 30 min na 4 mizah so me grdo nalomili s
KKK v FH 44KKK 4 in KK na mizi. Tale je bila zadnja in že v tiltu
AcQc 9c8s5c 9d Js v 86o proti noremu blind stealerju
AK v KQ je možak zložil FH TQJ Q T
AA v TJ je zložil tris s TQT 9 3
8cQc 4cTcJh 6h 6s v KQ
AK v J9 je tipu padel 99K flop bil je shorty in blesavo agresiven, saj sem mu v prejšnjem hendu z AKo vzel pol stacka, ko je najprej zganjal agresijo, potem pa foldnil na turnu.

Skupaj 372 BB in graf je spet totalno v kurcu. SD win je -5,5 in zraven še -4 od NON SD, AI EV pa -2.

Čas za kosilo.

00

Takole pa se to počne na Starsih:

http://www.shrani.si/t/2S/Ey/4w0Xzyu1/prasc.jpg

P.s. $2,2 4K guaranteed 6-max MTT

00

No... na koncu smo v 3way šli jz s QQ prvi AI vs QA vs JJ in je bil flop seveda KJx 471. mesto

P.s. Upam, da mi na P770 rollu ne bo nastavilo KK proti AA...je bilo raje 5555 vs 555KK ko sem vn letel.

Zadnji popravljal xplayer77 (21-08-2011 22:52:48)

00

Danes je padlo 3. mesto in $4,8 na $30 rollu na P770. Ven sem šel s 55 vs KK, kar mislim, da je bila ok poteza, ker sem imel 14 BB in, če bi ta hend zmagal, bi bil skor HU že. Njegov napad na blinde sem si razlagal kot krajo blindov in bil ziher, da sem spredaj. Wrong?

Potem pa še 167/2140 na PS 0,$55 in 1,28 USD. Na slednjem sem letel ven s TAo vs 86o in so hudobi padli še štirje  default/heart  tko, da je pojedel moje TTAA default/sad  Tu sem s SB porinil svoj stack, ki ga je bilo za 40% njegovega, ki je bil na BB. Vsi prej so foldali. na flopu sem bil 11-1 favorit, ampak tud Real včasih popuši.

00

Zdaj pa mal vprašanj za flamerje default/wink

Kaj narediti tukaj:
http://www.shrani.si/t/R/RG/2hfY7sOb/roka-11.jpg

Villain je 21/7 igralec. Jz sem šel iz gumba not za 3BB in on me raisa na 6BB. Rad kliče in 3betta, ko je na SB poziciji. Prvo ima 40% drugo pa 20%. Vzorec je total reprezentativnih 43 rok default/wink

Kaj narediti tukaj:

finally

Zadnji popravljal xplayer77 (22-08-2011 17:35:25)

00

Možak dobi AK in ga kliče revež z AQ . Naslednji hend meni pade QQ in tip, ki je prej dobil AK me 3betta k sem BB. Porinem AI in si mislim, da bo klical s kakim sekretom. plača ter pokaže KK. Vmes so me polomili še z AQ<AT 9T<49, 88< JQ - Q na riverju seveda, biser je bil Q5s na 865 rainbow 8 Q, ko je tip pokazal A8o in podobno...

Rezultat skor 3 BI minusa v 20min. Prej v 40min + 0,4 BI.

00

Kaj narediti tukaj:
http://www.shrani.si/t/R/RG/2hfY7sOb/roka-11.jpg

ne vem vrjetn d fold ne pride v poštev, tkoj ga stackat k te itq plača in si najmn cionflip

from zero to hero in 10 sec
00

Takoj stackat. nimaš kej drucga nardit. Lahk sicer foldaš, ampak pol raj nardiš kešout pa nehaš poker igrat.  default/tongue

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
00

"mes so me polomili še z AQ<AT 9T<49, 88< JQ - Q na riverju seveda, biser je bil Q5s na 865 rainbow 8 Q, ko je tip pokazal A8o in podobno..."

Včas je bil ta forum polhen bad beatov kot recimo KK vs AA, set vs flush, FH vs FH itd. A zdej je pa še to premal in mamo tole. T9 vs 49, 88 vs QJ, Q5 vs A8, res sick coolerji. Pač mal downswing, ne se predat ampak soldier on.

AIEV graph coach.
00