Re: Xplayerjev kot

Rohypnol napisal:

"mes so me polomili še z AQ<AT 9T<49, 88< JQ - Q na riverju seveda, biser je bil Q5s na 865 rainbow 8 Q, ko je tip pokazal A8o in podobno..."

Včas je bil ta forum polhen bad beatov kot recimo KK vs AA, set vs flush, FH vs FH itd. A zdej je pa še to premal in mamo tole. T9 vs 49, 88 vs QJ, Q5 vs A8, res sick coolerji. Pač mal downswing, ne se predat ampak soldier on.

Tudi take dobivam dnevno, ko moj set poje barva, point AQ<AT 9T<49, 88< JQ hendov pa je v tem, da sem imel v prvih dveh nasprotnika dominirana in sta oba ujela 3-outerja in to v razdobju par minut.

V hendu nalimanem zgoraj, ko držim KcAc pa je nasprotnik plačal, moj shove z AhQh in bil dominiran. Flop pride Qs3c6c turn 3d in, ker še ni dovolj river še Qd za njegov FH.

In sešn je bil namesto + skor1 BI, sam + 0,25 BI.

Bubble bubble i'm in trouble.
Es ist unmöglich in diese zustände zu gewinnen!
00

PA KAKO ZA POJEBANEGA HUDIČA NAJ ČLOVEK DELA PLUS, DOKLER SE TOLE DOGAJA

P.s. Pol ure kasneje mi je dalo namještalko AA>KK in to proti ubertight igralcu ki ima v 173 rokah VPIP 10%.

Zadnji popravljal xplayer77 (23-08-2011 12:53:56)

00

Glasujte:
43% VPIP 67% steal na CO

00

ne delaj se norca no.. default/smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

js bi ga dau na 1,12 $ pol pa foldov na njegov shove!

Do what you love and fuck the rest.
00

Evo

Danes popoldne so mi skrekali 90% in 93% in oba flipa vmes sem pa še s QAs naletel na KK in v naslednji roki na isti mizi z AJ na AA in je namesto + 2,5 BI minus 0,65 BI

Zadnji popravljal xplayer77 (23-08-2011 16:13:52)

00

prot kj u piku nimas kej jambrat, to ti p res noben nau zapru sploh p ne na teh limitih LOL

from zero to hero in 10 sec
00

A8o UTG raise?
AQs hand je obup.

AIEV graph coach.
00

Turnirji:

Letel ven v 3way z AKs v AK in AA

drugega na bubblu short stack push s 5Ts s SB pozicije in me BB kliče s 44 in si mislim, u super, imam 2 živi karti . Dobi še eno 4 na flopu.

na tretjem imamo na bubblu namještalko jz na bubblu dobim AJs BB dobi ATo in CO dobi KK pade 5T4TQ. Prvi je višal CO in sem že vohal namještalko, zato sem, kljub temu, da glede na teorijo ne bi smel, vrgel AJs v smeti v 4-way igri

3 turnir prišel v HU 3:1 dog. JJ< KK in potem takoj AA >KT, da so se stvari postavile nazaj v 2,5:1 v mojo korist. je pa možak slowplayal 888, KKK, nekajkrat 2 para in vse to sem odkril, ko sva do riverja oba čekirala, jz nisem imel nič, potem pa ko je bil na riverju prvi na vrsi in čekiral, sem jaz dal not pol pota=1BB in me je s prej omenjenimi možak samo klical.

Ven sem letel ko sem zarinil z JT na 9xQ flop in možak pokaže QK

00

Še turnirjev

Ostalo še 10 chipov in v naslednjem hendu me je z AQs dokončal QK

Mal kasneje past, ko dobim AKo. Tip pred mano gre AI s 77 in ga potem kliče en z AQs. Slednjemu za zmago na riverju da Q. K ni padel

drugi turnir: 2 roki prej mi je taisti tip vzel 337 chipov AJo< 89o, ko je plačal 3BB RR

tretji turnir brez komentarja

in še četrti turnir: meni 666 njemu lojtrco

00

Z AQ pa AJ si naletel na bolšo roko? A s temi rokami redno shipaš? Mogoče je to problem. JJ hend bi moral več raisat PF, sam na takem bordu kot je 869tt se res ne morš pritoževat če zgubiš z JJ.

AKs na turniju morš šipnt preflop tam pomoje. Ne morš stavit tretjino tvojga stacka in upat da skineš A al pa K na flopu.... In v zadnjem mislim da si z tripsi stavu samo pol pota na turnu, ko sta bla 2 možna draja... nevem no

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
00

Pray tell:

Fold po moje, brez kaj dosti razmišljanja

Kje sem ga tukaj usral?  Ko nisem porinil AI na turnu, ker sem stisnil knof za 3/4 potbet? Oddsov za klic ni imel, ker je moral dat 1$ za 2,33 v potu, na zmago pa je lahko upal v 8/48 = 1/6 primerov

Bum, bum, bum. Na srečo sem en hand prej počil bubble, ko sem reveža odpravil z AJ>A9

Zadnji popravljal xplayer77 (25-08-2011 14:32:40)

00

Če že staviš tam daš AI z AQo hendom... Zakaj bi si pustu 200 zadaj?

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
00

Anubis88 napisal:

Če že staviš tam daš AI z AQo hendom... Zakaj bi si pustu 200 zadaj?

Stisnil sem 3/4 potbet knof, ker sem bil ziher, da ga bo to odgnalo in sploh nisem imel v mislih, da bo plačal s kakim drawy hendom, ampak prej s kakim Jx ali KQ. Ko je on na flopu čekiral, sem ga dal na slowplay kakega Jx ali Qx. Na turnu mu je padla možnost, da naredi dva para, ampak s TPTK na njegov check pač dam noter 3/4 pota kar je dovolj, da mora odvreči vse drawe, če pa je slowplayal AA/KK/JJ bad luck for me.

Sicer pa vidim ja....moral bi zarinit na turnu, ker ne glede na to kaj bi padlo na riverju, bi tam porinil noter vse žetone, četudi bi me čekiral spet.

00

Nisem pa spet ne tako zelo katastrofalen igralec:

http://www.shrani.si/t/P/Sv/4CLo6TI7/zmaga.jpg

Zgornja je moja četrta zmaga na Pokerpro 'rollih. Dve zapored na Goalwinu, ena na Nordici in sedaj ta. Poleg tega še vsaj pol ducata uvrstitev ITM.

00

Back to life!

Od začetka januarja igram 9man regular brzino. Do včeraj $1,5. Včeraj sem, ker sem imel pace BOTP točk za top10, poskusil loviti vsaj top 30 na visoki orbiti in so me, tako kot že en petek prej, ko sem poskušal isto, stepli ko prasca. Reultat je bil devet turnirjev zapored brez ITM, kjer se graf konča:

http://shrani.si/t/33/rg/1F16KbMi/pokerj.jpg

BR sem v omenjenem času nabildal na ~ $147 = 42 BI za 3,5 (pred včerajšnjim debaklom je bil $160)

Danes pa bomba.

Gremo na $3,5. Odprem tri turnirje in prva dva zmagam tretjega pa po zaslugi spodnjega henda končam na drugem mestu. Že potem, ko me je na flopu RR sem bil 95% prepričan, da drži Jx in ga z nuts FD zabil AI. Potem je par sekund razmišljal in tudi sam porinil.

Je bil shove na njegov RR pravilen play? Če bi se tu umaknil bi mi še vedno ostalo 29 BB, zato zdajle, ko gledam nazaj razmišljam, da sem  se zafrknil, ker glede na read njegovega henda sem bil tukaj rahel underdog in sem šel  kockat (ne flipat) za 1,6 BI keša.

Igralec je bil po 127 hednih od 9handed do 2handed igre VPIP 27 PFR 17

00

Ej kdaj so te freeroli na goalwinu, da se enkrat mal pridružim vrlim forumašem default/smile ??

"To win at poker, you have to be very good at losing."
                                                                     - Tommy Angelo
00

Ni jih več oziroma je freeroll ob osmih zvečer v nedeljo za kogarkoli.

00

Danes jemljejo nazaj.  QQ<KK , JJ<QQ , KK < JJ naredi set na riverju AT < KJ , A9 < A3 , 44 < QJ in za konec AQ < 38

00

Na 3,5 nimam sreče default/sad

TT< AJ na 4TQ K A. AI sva šla na turnu. Če bi kdo tole foldal naj se javi in pove zakaj. Ja 3bet bi moral naredit PF, ampak imam poln ku*** hendov v katerih s PP, ki je med 88-JJ naredim konkreten 3bet in potem na flopu ne dobim seta in imam tretji par ter nimam kaj drugega kot foldat.

00

mislm da ce klices pf je cist ql, ker samo cakas in isces set, kar se pa pol zgodi pa nimas kaj pac tko je... vazn da mu da se Asa na river za ziher... default/tongue

00

Bi vi tole šli igrat? Thumbs up za ja in thumbs down za ne.  Pojasnila dobrodošla

54

tole je regular speed? maš 11 blindov, nita za tabo bosta foldala, proti 31/6 pa boš tud običajno vsaj u flipu..jaz shipnem, če ma, pač ma default/smile

01

maticpi napisal:

tole je regular speed? maš 11 blindov, nita za tabo bosta foldala, proti 31/6 pa boš tud običajno vsaj u flipu..jaz shipnem, če ma, pač ma default/smile

Regular speed ja.

00

Še en biserček ravnokar. Na bubblu.

Jz JJ on 9J. Seveda mu je zložilo lojtro.

Par handov kasneje isti turnir jz nisem vpleten big stack z A8 vKT flop A8x  turn T river T

Se mi je ratal prerinit čez bubble default/big_smile

...in še zmagat. V HU sva prišla jz z 2.628  proti 10.872 chipom. Potem je pa možak nadaljeval svojo fit-or-fold-igraj-samo-premium-hende  strategijo in blindi so ga sčasoma pojedli. Vmes je nagazil še z A8 na mojega AK default/smile

V glavnem. Z dobitki od 1,5 turnirjev pokrivam izgube od 3,5 buyina, kjer me še vedno derejo, ko prasca.

Zadnji popravljal xplayer77 (02-01-2013 20:07:41)

00