Re: [poteka] Snapy3 - HU NL50-NL100, 3500$

Snapy3 napisal:

Stakerjem v toku dneva pošljem PM glede zaključka / nadaljevanja stejka.

Kot sem ti napisal na ZS, dajmo zaključit prejšnji stejk + uredit z izplačili potem se bomo pa za naprej menili.
Kot je že slikec napisal, vse skupaj traja predolgo, če temu dodamo še neredno javljanje/update je pa še bolj neugodno.

Lp

20

77

Se strinjam z wonderjem. Gremo lepo po vrsti.

00

78

Pozdravljeni

Se opravičujem za zamudo pri zaključku stejka. Hotel sem objaviti odgovor v četrtek, petek ko sem bil še doma  pa je biu pokerpro down. Potem pa me ni bilo do danes doma.
Ker mi je računalnik se sesu nemorem objaviti celotnega grafa za stejk, sem pa uspel rešiti zadnje hande iz HM Arhiva, ni pa tam vseh handov ki so bli igrani tudi na drugih računalnikih tako da objavim samo zadnji del stejka.
http://shrani.si/f/3A/TH/3poKgayL/stakezakljucek.jpg

Situacija po koncu stejka je -910$. Skupaj z rakebackom -60$.
Stejk dokej neuspešen upajmo na bolše nadaljevanje.

Še enkrat se opravičujem stejkerjem za zamude pri updejtih.

Stejkerjem bom deleže izplačal na MB in sicer
wonderkid 3k€
slikec 1k€
Anton 1k€
MMat 1k€

Cashout sem že requestal , takoj ko bo denar na MB dobiste.

Hkrati dajem ponudbo  za nadaljevanje stejka. Prednost dosedanjim stejkarjem ( nekateri so že rekli da bodo nadaljevali, nekateri ne). Stejk bo ostal isti v višini 6000€. Kdor bi biu zainteresiran mi lahko pošlje PM ali pa objavi tukaj.

00

79

snapy3 a maš kak dukumentarc posnet svoje igre  default/roll

00

80

Snapy, kje je problem?

Noben stejker še ni prejel denarja. Mislim, da noben cashout ne traja tako dolgo. Zdaj pa je res že skrajni čas, da obrazložiš zadevo, da te ne bomo po krivem vrgli v koš, kjer so 100jko, urek, slevin itd.

00

81

A se ni v istem kosu?

00

82

Ok k ni noben nic napisal bom pa jaz(upal sem da bo celo sam snapy3 mal pojasnil zadeve).

Zelo kratko porocilo. Kes smo na koncu vsi dobili in sicer natancno toliko kolikor smo stejkali in sicer na dan ko je FTP nazaj prisel. Skupna najbolj verjetna teorija je bila da je pac ker ga nismo hotl naprej stejkat igral pac lepo z nasim kesom naprej dokler se ni FTP odprl kjer je imel svojo rolco in ni rabil vec brezobrestnega "posojila".
Hoteli smo dobit HH, dobili smo okoli polovico, pravtako ko smo kes dobil nismo dobili nobenega pojasnila. Kako redna so bila porocila se pa vidi na forumu.

Pac na konc sem sam zadovoljen, da je kes vrnil, sam odnos je bil cista katastrofa in ni se drzal skoraj nobene postavke stejka(razen da je igral HU NL50).

To je to, da se drugi na kratko vejo kako je bilo, v primeru ce bo se kdaj hotel bit stejkan.

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
20