Tema: MB cashout problem

Imam en problem...včeraj sem (prvič) hotel cashoutat na mb account in potem mi danes ponoči pošljejo ta mejl:

Your recent cashout has been cancelled and the funds returned to your PokerStars account. You may continue to play with these funds at the tables.

Please be aware that PokerStars is a site on which people come to play poker. We are not a financial institution or a money transferring service. Every deposit and cashout has fees that we willingly cover for players that deposit to play, but we cannot cover fees for deposits and cashouts not intended for play.

There is no minimum or maximum amount which must be used at our tables, however, we do require that you use PokerStars for its intended purpose which is poker.

We thank you for your understanding and cooperation.

Regards,

Alison
PokerStars Security Team

se je komu že kdaj isto zgodilo mogoče? sem jim že pisal nazaj, tako da čakam odgovor, ampak me vseeno zanima, če je mel kdo podobne težave; in kako jih je rešil?

lp

00

2

Re: MB cashout problem

Verjetno ti je en nakazu keš, ti pa nisi igral. Za vsak $ ki ga dobiš preko player transferja moraš tok pa tok FPPjev narest.

00

Da ne odpiram nove teme bi tukaj vprašal, kaj se zgodi če nakažeš denar na mb račun z gotovino 100 eur, ker prej sem nakazal že manjši znesek brez problema,denar je drug dan bil na računu, zdaj pa že 2 dni ni denarja.

00

PKR amater napisal:

Da ne odpiram nove teme bi tukaj vprašal, kaj se zgodi če nakažeš denar na mb račun z gotovino 100 eur, ker prej sem nakazal že manjši znesek brez problema,denar je drug dan bil na računu, zdaj pa že 2 dni ni denarja.

Denar je že prispel, tak da očitno ni s tem nič narobe nevem drugič bom pa raje z bančnega nakazal.

00